Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 6) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-05-10, 22:01   #11
HtCeee
Yönetmen

HtCeee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.03.2007
HtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond repute

ay çok begendim ben bu bahar şenliklerini ,satışlarını
ozan süperdi :sarıl bana
melihhhhhh sarıl melihe. ver parayı
kızlar sarılıp gittiginde melih'in; aman ne demek efendim der gibi baş hareketi süperdi
hıdrellez dileklerinide çok begendim...
ozan;banu ile güven dürüstlük dolu bi beraberlik..acaba çok şey mi istiyorum?
özgür;çok iyi bir doktor ve aile babası olmak
mehveş;herkezin birlikte ve beraberlik içinde mutlu yaşaması(kelimeler eksik olabilirde)
mert;inşallah çocugum yoktur ve olucaksada ilerde denizden olur..
pelin;önce zafer yazdı sonra inşallah diger sınavıda aynı başarıyla kazanırım dedi.
banu;bu sefalet hayattan kurtulup ozan ile mutlu olmak dedi..

hatırlamadıkalrımı siz yazın=)fuat'ın mimikler çok kötüü ses tonu iyi ama mimikler ,yüz ,oyunculuk çok kötü çokk....sedef gülümle bittiler galiba...

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 12-11-13 tarihinde saat 20:48
HtCeee Çevrimdışı  
Eski 05-05-10, 22:15   #12
HtCeee
Yönetmen

HtCeee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.03.2007
HtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond repute

Alıntı:
parfe tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
hatcem zaferi unutmussn odadoktor olmak istiyodu muhtac insanlara yardım etmek bide.
gözdedetam yerinde geldi haaa banuyla ozan çok tatlılardı yaaa
evet parfemm zafer onu istiyordu..deniz de; annemin sıkı sıkı bana sarılıp kızım demesini istiyordum demişti galiba....
şu satış ,birbirine laf atma ve rekabet süperdi canımm mehveşe gidip fal mı baktırsak çok şeker olmuştu
HtCeee Çevrimdışı  
Eski 05-05-10, 22:24   #13
gizem_kutsi
Asistan

gizem_kutsi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.03.2009
gizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond repute

ewt bu bölüm çoook güzeldi
özellikle herkesin dileklerini yazması...
denizin dileği en çok hoşuma giden dilek oldu mertimede yazık yha '''inşallah çocuğum yoktur ilerde denizle olur''''
şu gözdedende gına geldi birn önce iyileşip gitsin şu hastaneden ya mertim ne güzel denizle konuşmaya gidicekti...
ozan&banu 2. çiftim dizide...ateşin üzerinden atlamaları falan güzeldi....
Eski 05-05-10, 22:37   #14
parfe
Asistan

parfe kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.07.2008
parfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond repute

Alıntı:
HtCeee tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
evet parfemm zafer onu istiyordu..deniz de; annemin sıkı sıkı bana sarılıp kızım demesini istiyordum demişti galiba....
şu satış ,birbirine laf atma ve rekabet süperdi canımm mehveşe gidip fal mı baktırsak çok şeker olmuştu
denizii sevmiyormya aklıma bile gelmemiş ovalla hatcem olabilir gidelim tarottan anlamam gerçi ben ama nyse
Spoiler İçermektedir
Eski 05-05-10, 22:38   #15
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Alıntı:
gizem_kutsi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ewt bu bölüm çoook güzeldi
özellikle herkesin dileklerini yazması...
denizin dileği en çok hoşuma giden dilek oldu mertimede yazık yha '''inşallah çocuğum yoktur ilerde denizle olur''''
şu gözdedende gına geldi birn önce iyileşip gitsin şu hastaneden ya mertim ne güzel denizle konuşmaya gidicekti...
ozan&banu 2. çiftim dizide...ateşin üzerinden atlamaları falan güzeldi....
aynen ya gözde her yerden reklam arası gibi çıkıyor ya
kızım bi git şu diziden
ne güzel barışıcaklardı

ama bu bölüm güzeldi gerçekten gözde olmasına rağmen güzeldi

melihin dileği neydi acaba göstermediler
Eski 05-05-10, 22:49   #16
parfe
Asistan

parfe kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.07.2008
parfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond reputeparfe has a reputation beyond repute

Alıntı:
kalemera tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aynen ya gözde her yerden reklam arası gibi çıkıyor ya
kızım bi git şu diziden
ne güzel barışıcaklardı

ama bu bölüm güzeldi gerçekten gözde olmasına rağmen güzeldi

melihin dileği neydi acaba göstermediler
valla ben gözdeyi seviyorm denizde somurtup duruyo kendi kendine triplerde bu kız oğlanın cocugu varmı yokmu bilmeden tavır alıyo sonrada merti isityo dileginde bu cocuk delirmesinde kim delirsin simdi
parfe Çevrimdışı  
Eski 05-05-10, 22:54   #17
ezgiiiiii
Yönetmen

ezgiiiiii kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2009
ezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond repute

süper bölümdü ve simdi eminimki, haydutun konserinde neler olucak neler. ayni 128.bölümde oldugu gibi özel bir bölüm olucak herhalde

ilk öncelikle ozan&özgürün, pelin&banularin iddasi süperdi ya kizlar kazandi ama belliydi birde melih geldi herkez saldirdi ya, melih sahin sen neymissin harika ya ozana kimse sarilmak istemedi, ben sarilirim ozana ya merak etmesin

dilekler harikaydi ya, banuozan birbirini yazdiya artik gözlerim açik gitmez..
hem zaten atesin üzerinden atladilar sonra sarmas dolas of öldüm izlerken. bunla zaten sevgili gibi ama inatlar iste ne yapican

mert ve denize çok güldüm zaten acilarin çocugu mert ve sevgilisi deniz
ezgiiiiii Çevrimdışı  
Eski 05-05-10, 23:05   #18
*mervik*
Yardımcı Yönetmen

*mervik* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.02.2010
*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute*mervik* has a reputation beyond repute

Alıntı:
ezgiiiiii tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
süper bölümdü ve simdi eminimki, haydutun konserinde neler olucak neler. ayni 128.bölümde oldugu gibi özel bir bölüm olucak herhalde

ilk öncelikle ozan&özgürün, pelin&banularin iddasi süperdi ya kizlar kazandi ama belliydi birde melih geldi herkez saldirdi ya, melih sahin sen neymissin harika ya ozana kimse sarilmak istemedi, ben sarilirim ozana ya merak etmesin

dilekler harikaydi ya, banuozan birbirini yazdiya artik gözlerim açik gitmez..
hem zaten atesin üzerinden atladilar sonra sarmas dolas of öldüm izlerken. bunla zaten sevgili gibi ama inatlar iste ne yapican

mert ve denize çok güldüm zaten acilarin çocugu mert ve sevgilisi deniz
ozan senden iyisini mi bulcak ezgicim
ozanın özgüre söylediği laf süperdi (öksüz gibiyiz) zaten o sırada da melih geldi kızlar sarılmaya başladı
en güzel dilek mertindi inşallah çocuğum yoktur eğer olucaksa denizden olsun
mert iyiki okudu denizin dileğini gözde siniride tam o sırada gelmedi mi çıldırttı kız beni yaa
Eski 05-05-10, 23:11   #19
gizem_kutsi
Asistan

gizem_kutsi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.03.2009
gizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond reputegizem_kutsi has a reputation beyond repute

Alıntı:
parfe tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
valla ben gözdeyi seviyorm denizde somurtup duruyo kendi kendine triplerde bu kız oğlanın cocugu varmı yokmu bilmeden tavır alıyo sonrada merti isityo dileginde bu cocuk delirmesinde kim delirsin simdi
aslında bende denizi çok sevmiyorum ama naparsın mert işte...o çoook seviyo denizi...
bende mert üzülmesin diye tekrar beraber olmalarını istiyorum...yeter artık şu mertte bi mutlu olsun dimi ama..hem annesi,hem deniz,hem gözde,hem görkem....ooo saymakla bitmiyo
gizem_kutsi Çevrimdışı  
Eski 05-05-10, 23:27   #20
freak.s
Asistan

freak.s kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2008
freak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond reputefreak.s has a reputation beyond repute

Bu Fuat'ı oynayan oyuncu sesini fazlaca yükselterek sinirinin yansıtabileceğini mi düşünüyor?
Sinir sesle değil mimiklerle gösterilir.Öyle öldürecek gibi bakmakla da olmuyor.
Gençliklerine veriyorum.
Deniz,Fuat ve Zafer'in mimik denen şeyden haberleri yok sanırım neyse diğer oyuncular gayet iyiler

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş