Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 8) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-04-11, 20:21   #21
stormy
Yönetmen

stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.09.2005
stormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond repute

1) 2 yasinda cocuklar bile artik internet neredeyse telefon kullaniyorlar bu Efe parkin yerini biliyorda, kendi evinide telefonunuda bilmiyor yolda polis bile gormuyor mu?

2) Kavga cikiyor Mert yaralaniyor,..kahvedende bir kisi cikipta bu gurultu ne ne oluyor demiyor? Kahveci bile...

3) Deniz, Mert anneni affet nolursa olsun o senin annen bir sans daha hakkediyor diyor soyleyene bakarmisin kendi annesini bile affetmiyor..
stormy Çevrimdışı  
Eski 26-04-11, 21:21   #22
zeliham
Asistan

Giriş Tarihi: 16.11.2007
zeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond repute

e artık bu kadarına da pess PES PES.... !!! Bahri nasıl bir aileye bulaşmış böyle??? İkbal ve kardeşi Mustafa insanlıktan nasibini almamış canavar ruhlu kişiler...Eğitimleri işe yaramamış.Allah aşkına Efe evden niye kaçtı??? Babasını özlediği için değil mi? Bahri eve geldi ve Bahriye hakaretlere başladılar yine Özgür akıllı diyordum Özgür de saçmalamaya başladı ... Efe gidip Pelini ittirdi ya, işte o tepki günlerdir aylardır pelinin hak ettiği ama almadığı tüm sözlere bedeldi...İnanamıyorum olanlara yaa... O kadar acı çektiler, Efe bulunamayacak diye ölüp ölüp dirildiler ayılıp bayıldılar ..Sonunda taşra faresi dedikleri Deniz Efeyi bulup getirdi, yine eve geldiğinde Pelin tarafından "yol geçen hanına döndü burası" diye kovulan Volkan Mustafa'nın paralarını kurtardı, bir teşekkür olmadığı gibi üstüne üstlük bir de hakaretlere aynen devam... Hmm nerde kalmıştık deyip aynen kaldıkları yerden devam ettiler saçmalamaya !!!!
zeliham Çevrimdışı  
Eski 26-04-11, 22:54   #23
molita
Oyuncu

molita kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2009
molita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond repute

Alıntı:
asi kızz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben facebokta bır sayfadan ogrendım sayfanın admınının arkadası sete gıdıyormus ordan ogrenıyormus ne kadar dogru bılemıycem bu senarıstlerın ısıne bellı omaz degısıklık yapabılırler mustafa berna olayında oldugu gıbı
Teşekkürler bilgi için. Umarım doğru değildir ama evet bu senaristlerin ne yapacağı belli olmuyor.

Mert'e şaşırdım doğrusu. Daha bir bölüm önce annesiyle aynı masada gülüyordu üstelik diloş belasından da kurtulmuşlardı bu akşam çok sert davrandı ve kovdu.

Melih&Banu daha bir 50 bölüm ortaya çıkmaz sezon finalinde bellki. Ozan da çok saf mı desem bilemedim. Anlayamadı bir türlü ya insan nasıl göremez anlayamaz dikkat çekiyorlar çok fazla. Ancak Ozan bir türlü göremiyor. Herhalde aşk gözünü kör etmiş.

Artık bıktım ya Meryem'in ağlama sahnelerinden hep aynı ifadeyle aynı yerde ağlıyor. Hiç bir şey yapmadan evde bekliyor.

Senaristler azıcık bizi şaşırtın da güzel sahneler yazın. Mert ve Deniz sevgili ama hiç bir günleri olaysız geçmiyor ki aşklarını yaşasınlar. Her gün şok gelişme nedir diyor özetlerde. Bir günde şok gelişme değil güzel gelişmeler olsun deniz yıldızında.
molita Çevrimdışı  
Eski 26-04-11, 23:00   #24
asi kızz
Set Görevlisi

asi kızz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.06.2010
asi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond reputeasi kızz has a reputation beyond repute

Alıntı:
gülbeşeker tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merak ediyorum Melih-Banu hakkında tüyo yok mu acaba?Varsa onu da söylersen sevinirim.
Hoş onlar zaten ne ileri ne geri gidiyorlar,aynı yerde sayıyorlar,buna rağmen dizide en sevdiğim ikili onlar ve gerçek aşkı onlarla hissediyorum.Deniz-Mert de birbirini seviyor ama sahnelerinde eksiklik var bence.
MB bir başka
malesef omlarla ıllgılı bır bılgım yok zaten sete gıden arkadasta genelde ankara unıversıtesıne gıdıyormus o vesıleyle ogrenıyormusben gunes korayın sayfasında ogrenıyorum ordakı arkadaslkar bu konuda ıyı calısıyorlar aslında bende en cok onlarınkını merak edıyorum sonları ne olcak bu blum neydı ya oyle gercekten yakalanmıyacakları bellı zaten sırf heycan yaratmak ıcın ozan banuyu goremedı ya pes dogrusu

Alıntı:
molita tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Teşekkürler bilgi için. Umarım doğru değildir ama evet bu senaristlerin ne yapacağı belli olmuyor.

Mert'e şaşırdım doğrusu. Daha bir bölüm önce annesiyle aynı masada gülüyordu üstelik diloş belasından da kurtulmuşlardı bu akşam çok sert davrandı ve kovdu.

Melih&Banu daha bir 50 bölüm ortaya çıkmaz sezon finalinde bellki. Ozan da çok saf mı desem bilemedim. Anlayamadı bir türlü ya insan nasıl göremez anlayamaz dikkat çekiyorlar çok fazla. Ancak Ozan bir türlü göremiyor. Herhalde aşk gözünü kör etmiş.

Artık bıktım ya Meryem'in ağlama sahnelerinden hep aynı ifadeyle aynı yerde ağlıyor. Hiç bir şey yapmadan evde bekliyor.

Senaristler azıcık bizi şaşırtın da güzel sahneler yazın. Mert ve Deniz sevgili ama hiç bir günleri olaysız geçmiyor ki aşklarını yaşasınlar. Her gün şok gelişme nedir diyor özetlerde. Bir günde şok gelişme değil güzel gelişmeler olsun deniz yıldızında.
rıca ederım umarım bu senarıstlere bellı olmuor kı cıdden yaa denızve merte guzel sahneler yazsalar hıc fena olmayacak guya beraberler ama bos bos denız ve mert ızlemek gelmyor ıcımden baksanıza melıh banuya herseye ragmen yasıyorlar asklarını ne guzel ama denız ve mert gercekten tohaflar

Son Güncelleme ; BERNA : 27-04-11 tarihinde saat 16:48
asi kızz Çevrimdışı  
Eski 26-04-11, 23:47   #25
stormy
Yönetmen

stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.09.2005
stormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond repute

4) Ozan eve geliyor Melihe biri mi var burada diyor bardaklari gorup..Melihte dun bir kiz vardi aksam ama kalmadi gitti diyor..Ozan ise hii diyor..ya demiyor ki benim kuzenim Pelinle ciddisiniz babam seni o kadar uyardi..uzme kuzenimi bile diyemiyor komedi..

5) Banu karakteri ahlak disi isler yapiyor ve bunu normalmis gibi empoze edebiliyor..bir suru izleyen insan var kotu ornek oluyorlar..bence biraz daha guzel seyler ogretmeliler..ask mesk demek boyle degildir..
stormy Çevrimdışı  
Eski 27-04-11, 01:20   #26
barçın
Oyuncu

barçın kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2009
barçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond repute

dün ve bugünkü bölüm çok güzeldi

yani ilk dans ile yakınlaşma başladı MB'de 242. bölümde telefon kavgasıyla filizlendi

265. bölüm ile yasak aşkın ilk öpücüğü yaşandı ve bunca 396. bölüme kadar küslük

aşk ve yakalanma ekseni içinde dönüldü ve genelde yakalanma sahneleri dizinin

sonlarına doğru yaşandığı için ertesi günüde banu veya melih'in hayali olarak

izlediğimiz için artık yakalanamıcaklarını biliyorduk ama bu 396. bölüm çok şaşırttı beni

ilk defa dizinin ortasında ve bu kadar yakalanmaya açık bi durum acaba mı dedim kendi kendime iyi kurgulanmış ama sonra bölüm bitti gene birşey yok yarın birinin hayali olarak izleriz ozan'ın nasıl odadan gönderildiği D:

ama ozan'ıda çok saf bi karakter yaptılar daha öncede kızın telefonu yerde üstünden geçti görmedi şimdi burnun dibinde yine görmücek

bu arada dizi 3. sezona göz kırpıyor izlenme oranları çok yüksek umarım devam ederler diğer oyunlar duyguyu çok iyi veremiyor özellikle deniz karakteri ama sonuç olarak ortaya çıkan iyi bir iş ki izleniyor

sayafa bazı yorumlar okudum o saatte izlenicek başka birşey olmadığı için izliyorum gibi yorumlar var ama o kadar çok kanal varki kafana göre olan şeyi izliyosun sonuçta yani bahaneye gerek yok dizi son hızıyla ilerliyo umarım MB çizgisini korur benim görüşüm
Eski 27-04-11, 10:30   #27
leady
Guest

Ozan'ın ezikliğe,erkekliğe diyecek laf yok.MB yapacağız derken Ozan'ın içini boşattılar bu MB için değdi mi? Kesinlikle değmedi çünkü MB'nin birkaç güzel sahne dışında bir özelliği yok.Banu,Melih için yaptığını daha geçen sene Ozan için yapıyordu.Banu'nun aşkını özel kılacak hiçbir şey yok.

Banu, zengin aile gibi yalanları Ozan'a da söyledi ve Ozan gerçeği öğrendiğinde yaşadığından hiç ders almamış gibi Melih'e de aynısını yapıyor.Kaybeden yine kendi olacak.

Eski 27-04-11, 12:37   #28
feyzalordi
Asistan

feyzalordi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.01.2009
feyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond reputefeyzalordi has a reputation beyond repute

Banuyla Melih yine yıttılar yaa öff artık öğrenilsin şu olay..Yaptıkları çok kötü aşkları güzel ama bari yalanı bırakıp kaçsınlar böyle herkesin arkasından yalan söyleyerek hiç hoş olmuyo..Babaannem bile ahlaksız kız 2 kocalı hürmüz diyo Banuya
Ozaaaaan artık çık şu saflıktan yaa..2 dk kapıda durup kapı çalacağına gir içeriye kız değilki sonuçta erkek arkadaşın odasına girsen nolucak girmesen..öff kolonya getirin bayılıcaam..

Şu Mustafa da sıktı göstericem onlara günlerini falan yok intikam alıcakmış poff de get be adam

Ya biri şu Pelin'e haddini bildirse onun olduğu sahnelerde kanal değiştiriyorum bazen..

Hacer hanım da gelsin artık özledik hee..
Eski 27-04-11, 12:46   #29
melisinem
Yönetmen

melisinem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2008
melisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond repute

Alıntı:
feyzalordi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ozaaaaan artık çık şu saflıktan yaa..2 dk kapıda durup kapı çalacağına gir içeriye kız değilki sonuçta erkek arkadaşın odasına girsen nolucak girmesen..öff kolonya getirin bayılıcaam..

Şu Mustafa da sıktı göstericem onlara günlerini falan yok intikam alıcakmış poff de get be adam

Ama olmaz ki !! Ozan odaya bodoslama giremez
Melih'in üzerinde kıyafetler olmadığını bildiğinden sırf utanmasın çocuk diyerekten odasına girmedi

Mustafa'ya akıl fikir versin dicem ama gerek yok..İkbale bütün bunları suçlu onlar,Efe'nin kaçırılmasını bile Deniz'e bağladı ya artık zeka seviyesinden şüphelenmeye başladım

İkbal'de gereken yanıtı verdi..Mustafa bu ,yine gereksiz hareketlerde,ataklarda bulunacaktır..

Deniz'i bekleyen sürprizde okulda ki yazıydı..Kimler yazmış olabilir ? İLk aklıma gelen Pelin ve Yiğidyy oldu..

Pelin olabilir çünkü hem Bahri'yi /babasını hem de Deniz'i okulda rezil etmek isteyebilir ki olurda Pelin yapmışsa ya da yaptırmışsa kendini de rezil ettiğinden haberdar umarım
Eski 27-04-11, 15:32   #30
devreden
Yönetmen

devreden kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2006
devreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond repute

mb de artık ilgimi cekmiyor ya güzel sahneler OK ama bu sekilde ilerlemesi bana da yanlıs geliyor nedir yani bu, bu sır bir an evvel ortaya cıkmalı kaymak yemeyi bırakmalı senaristler dogru düzgün seyler yazmalı dizi iyi güzel izleniyor da nasıl izleniyor

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş