Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 9) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-10-11, 18:29   #21
gülbeşeker
Yönetmen

gülbeşeker kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.11.2006
gülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond repute

463. bölüm kısa özet:Ozan ve Pelin,Arzuyla tanışırlar .Ancak Banu ve Melih bundan rahatsız olurlar.Kendisine uygun bir ev arkadaşı bulamayan Mehveş,Özgüre yanına taşınmasını teklif eder...

Cantuğ da diziden çıkmaz inşallah,alttaki tanıtım resminde yok işkillendim
Eski 12-10-11, 19:13   #22
zarpandit34
Yönetmen

zarpandit34 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.03.2007
zarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond repute

Normalde,dizilerde iç ses'ten bende pek hoşlanmam.İç ses kullanılmasındansa oyuncuların yüzlerinden,gözlerinden okumayı tercih ederim..

Ama dünkü MB sahnesini çok beğendim çünkü yandıklarını,birbirlerine olan hasretlerini dibine kadar 'hissettirdiler' Begüm zaten son bikaç bölümdür kendi performansını da sollamış durumda..(zaten sollayabileceği başka bi kadın oyuncu da yok ki anca kendisiyle yarışır)

Mert'in ölümünde en etkilendiğim tepkiyi de Melih verdi Çok iyi düşünmüşler.Pelinin Denize sölediklerini de beğendim

zarpandit34 Çevrimdışı  
Eski 12-10-11, 20:36   #23
gülbeşeker
Yönetmen

gülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond repute

Haha bu ne yaDeniz Peline makyaj yapıyor,flashbacklar de saçmaladı,bir de benim bildiğim Mert öldü sanki Deniz de ölmüş gibi dizide yok flashbacklerde var Sayelerinde Mertin de Denizin yokuluğunu hissedemedik,Melihin şansı yaver gitti...

Eski MB geri döndüPark köşeleri kesmiyordu,şimdi otel köşelerinde kaçamak yapıyorlar,eskiden Banu nişanlıydı şimdi Melih,aradaki tek fark bu Melih,Bülentin paralarını çatır çatır yiyor yarın da yüzük alacakmış,ama bu Bülent çok fena ,Melih evlenmeden babası hapisten çıkmaz bence,Banu hamile kalacak mı merak ediyorum,kalsa iki ay önce kalırdı,yoksa kısır mıOnu bilmem de bence Suna-Volkan çiftinin çocuk sorunu olacak.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 13-11-13 tarihinde saat 14:42
gülbeşeker Çevrimdışı  
Eski 12-10-11, 22:25   #24
dilaa
Yardımcı Yönetmen

dilaa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.02.2006
dilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond repute

katılıyorum flashbacklar çok saçma.anı göstericez diye çabuk çabuk çekmişler.zaten yeni anılara ne gerek vardı onuda anlamdımya.

demir ilk girdiğinde daha güzel peformans sergiliyodu şimdi efsunla olan ahneleri çok zorlama duruyo.yani bu dizideki en kötü çift performansı.

mehveşin ev arkadaşı arama konusu çok saçma.denize kira parası geçinme parası nerden geliyodu acaba.bahride veriyordur illaki, neden özgür kardeşinin ev masraflarını babasına söylemiyoda saçma sapn kişileri o eve almaya çalışıylar.yeri gelince kardeşim kardeşim demeyi biliyo.

pelinde denizi pek özlemiş şaşırdım. melih banu sahnelei sırf mertin çıkışı yüzünden böyle oldu tek ana çift onlar kaldılar çünkü diziy götürmeleri lazım o yüzden böyle 50 kere küser barışırlar

bu dizide ilk defa bi giyilenin bidaha giyildiğini gördüm banunun bu elbisesi ona çok yakışıyo benimde hoşuma gidiyo
dilaa Çevrimdışı  
Eski 13-10-11, 00:36   #25
gülbeşeker
Yönetmen

Mehveşin yeni ev arkadaşı bulma sevdası çok saçma,bir de erkek ev arkadaşlarına da kapısı açık,yanında Özgür de var.Bu ne genişlik ya...B u arada Özgür Efsundan hoşlanmıştı ama geçen süreçte Efsun tamamen aklından çıkmış gibi görünüyor...
Ben merak ediyorum Deniz iki aydır konuşmuyor ama annesi de arayıp sormuyor olmalı ki kimse Meryem Denizi merak ediyor biz ne yapacağız demiyor,Demir-Efsun aşkı da yapmacık ve de hızlı ilerliyor,bu arada Deniz hiç görünmedi yani flashback olmasa Güneşi hiç görmedik,yani bu diziden çıkacak mı çıkmayacak mı hala anlayamadım...
Spoiler İçermektedir
gülbeşeker Çevrimdışı  
Eski 13-10-11, 01:16   #26
dilaa
Yardımcı Yönetmen

dilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond repute

alla allaaa nedir bu diziden çıkma sevdası sezna başldımızdan beri 2 aydır abuk bi senaryoyla ilerliyoruz bu çıkmalar yüzünden yahu kim çıkıcasa çıksın kim gircekse girsin bizde hikayemizi bi görelim nedir ne değildir nasıl gidicek.

zaten arzunun babası kızınıda alıp gitseya.nişanlılar niye o evde beraber kaıyo,arzunun baasıyla melihin annesi niye aynı evde karıkoca pozisyonuna girdiler.büyük ihtimalle adamın kayserideki işleri yüzünden çağırırlar uzun bi sürede gelmez o srada melihte zaman kazanır.

denizi bu hale sokmaları ve denizi hiç göstermemeleri bana deniz değişicekmiş gibi hissettriyo.büyük ihtimalle tedavi için yurtdışına çıkabilir ve değişmiş bi şekilde geri gelir.yani mantıklı aslında.
dilaa Çevrimdışı  
Eski 13-10-11, 01:42   #27
HtCeee
Yönetmen

HtCeee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.03.2007
HtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond repute

Alıntı:
dilaa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
denizi bu hale sokmaları ve denizi hiç göstermemeleri bana deniz değişicekmiş gibi hissettriyo.büyük ihtimalle tedavi için yurtdışına çıkabilir ve değişmiş bi şekilde geri gelir.yani mantıklı aslında.
Bende böyle düşünüyorum.dünde dile getirmiştim..deniz yani güneş emir devam etseydi mutlaka gösterirlerdi hastanede yatarken 2 saniyede olsa diye düşünüyorum ama yinede bi açık kapı bırakalım herşey olabilir bu dizide

gülbeşeker ; bence cantug çıkmaz.yani sanmıyorum saba tümer de istanbuldan teklif geliyor mu sorusuna begüm cevap verdi yogunuz,yazında tiyatro provalarımız oluyor diye ama ben sanmıyorum yine..tabi koray da oldugu gibi birden bire çıkma olmazsa... arzu'nun babasının çıkmasının bi önemi yok..melih ve banu'nun hikayesi için dahil olmuşlardı zaten diziye.kızınıda alsın gitsinn hamile falan kalmadan
HtCeee Çevrimdışı  
Eski 13-10-11, 02:01   #28
gülbeşeker
Yönetmen

Alıntı:
dilaa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
alla allaaa nedir bu diziden çıkma sevdası sezna başldımızdan beri 2 aydır abuk bi senaryoyla ilerliyoruz bu çıkmalar yüzünden yahu kim çıkıcasa çıksın kim gircekse girsin bizde hikayemizi bi görelim nedir ne değildir nasıl gidicek.

zaten arzunun babası kızınıda alıp gitseya.nişanlılar niye o evde beraber kaıyo,arzunun baasıyla melihin annesi niye aynı evde karıkoca pozisyonuna girdiler.büyük ihtimalle adamın kayserideki işleri yüzünden çağırırlar uzun bi sürede gelmez o srada melihte zaman kazanır.

Hakikaten Hicranla Bülentin bu kadar zaman aynı evde kalması büyük saçmalık,dedikodudan da korkmuyorlar,Bülentin çıkması iyi olur olmasına da Arzu yapışkanı babasının yokluğunu fırsat bilip Melihe iyice sırnaşır,zaten adam kahve içerken bile koluna giriyor,bir nefes aldırmıyor yanibabası gitti mi Arzunun hamile kalma numarası yakın demektir.
Haticecim ben de Cantuğun çıkacağını hiç sanmıyorum ama o tanıtım resminde olmaması beni sinir etti ve de endişelendirdi,ayrıca şirket tarafından çıkarılmadığı sürece diziden böyle sezon bitmeden kendi isteğiyle çıkması Cantuğun tarzına uygun değil,umarım bir yanlışlık vardır.
gülbeşeker Çevrimdışı  
Eski 13-10-11, 04:32   #29
zarpandit34
Yönetmen

zarpandit34 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.03.2007
zarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond repute

Benim anlamadığım,bu Mert'in flaschbackleri yeni çekilmiş değil mi?

Koray gitmeden evvel iyice bi etinden sütünden sonuna kadar faydalanalım şeklinde bi ton çekim mi yaptılar anlamadım ki bu nasıl diziden ayrılma?
zarpandit34 Çevrimdışı  
Eski 13-10-11, 13:38   #30
dilaa
Yardımcı Yönetmen

Alıntı:
zarpandit34 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Benim anlamadığım,bu Mert'in flaschbackleri yeni çekilmiş değil mi?

Koray gitmeden evvel iyice bi etinden sütünden sonuna kadar faydalanalım şeklinde bi ton çekim mi yaptılar anlamadım ki bu nasıl diziden ayrılma?
boşuna demediler mert anılarımızda yaşicak diye demekki mert diziden çıkmamış aslında ölmüş olsa bile anılarla kadroya dahilhep söylüyorum bu yeni flaschbacklere ne gerek vardı geçmiş iki yıl nelerine yetmedi anlmadım.

cantuğ çıkmaz diziden çıkamaz çünkü herkes onun için izliyo artık.hatta ücreti bile artmış olabilir.ankaradan başka bi yerede gidebilceğini zannetmiyorum ankarada kendi tiyatrosu var adamın birden fazla oyun koyularmış artı bide dizi varken istanbuldan veya başka yerden bu işleri yürütmesi çok zor.
dilaa Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş