Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 10) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-01-12, 00:53   #11
vandettaaa
Banned

Giriş Tarihi: 15.12.2011
vandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond repute

tek merak ettigim demir efsuna hala asikmi? bi zahmet oliversin obur kiza kilim cunki.zaten bu dizide bi melih banu bide onlari seviyorum .denizi ölmüs bi deniz yildizi ne kadar olmasada yinede seviyorum.
vandettaaa Çevrimdışı  
Eski 13-01-12, 01:05   #12
gülbeşeker
Yönetmen

gülbeşeker kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.11.2006
gülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond repute

Banu’nun demir eksikliği çektiğini öğrenen Berna Banu’yu arar ve durumu anlatır. Banu ise endişelenir ve ne yapacağını bilemez. Peki Berna’nın Banu’ya sürpriz teklifi ne olacaktır?

Özetin bu kısmı çok komiğime gitti.Banunun sadece demir eksikliği varmış,biz de neler düşündük demir hapı alıp kendine baksa problem olacağını sanmıyorum,dediğim gibi belki ilerleyen bölümlerde ufak bir kanama veya düşük tehlikesi geçirebilir ,ama bu bebeğe bir şey olacağını sanmıyorum.
Bernanın teklifi sana 10 kilo pekmez alayım mı der mi acaba Bence,sen benim adıma benim kimliğimle rutin kontrollerini ol,ultrasona gir diyecek...
Eski 14-01-12, 19:05   #13
HtCeee
Yönetmen

HtCeee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.03.2007
HtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond reputeHtCeee has a reputation beyond repute

Dün ki bölümde şükran'ın suna'ya hamile kalması için uygulayacagı teknigi anlatmak için yaptıgı hareket beni çok rahatsız etti.birde komik olsun diye yere düştü öyle çekim yaptılar...

berna bakalımm nasıl ev tutucak ,nerden içini nasıl döşeyecek.celal den paraları bile zor koparıyor..

ilk başlarını izleyemedim pelin aykut'u arzu ile telefonda konuşurken yakalamış duymuştu..bi tepki gösterdimi ? efsun gelip bahriye söyledi ama inandırlarmı ona bilemiyorum.. birde ben kesik kesik izliyorum sıkıldıgım zaman çeviriyorum daha sonra dönüyorum falan...

demir'e de bi çift lafım var . demircim bi sahne öncesi efsunu görünce herşey çok başka olabilirdi diye iç çekiyorsun bi sahne sonra nereye baksam karşımdasın kolye'yi de çöpe atıcaktım diyorsun sonra cebine koyup kolyeyi işine devam ediyorsun..olumm ne ayaksın ya ? hiç bişey anlamıyorum ben senden ve duygularından tabi varsa.

gül özet için teşekkürler canım
HtCeee Çevrimdışı  
Eski 15-01-12, 02:31   #14
*diana*
Asistan

*diana* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2010
*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute*diana* has a reputation beyond repute

Dizi okadar çok saçmaladı ki. Konu hiç ilerlemiyor. Biz hiç Melih-Banu aşkını göremiyoruz. Dizi'nin nerdeyse tamamı Demir-Başak sahneleriyle dolu. Demir'e de ayrı gıcığım zaten. Sen git, güzelim Efsun'u bırak, kendinden iri Başak'la beraber ol. Ben bıktım onların güya aşk(!) sahnelerini izlemekten. Onun yerine aşk acısı çeken Melih&Banu'yu izlesek ne güzel olur.
Eski 15-01-12, 14:12   #15
gülbeşeker
Yönetmen

gülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond repute

Haticecim rica ederim

Daha önceki bir yorumumda da dile getirmiştim.Demir sezon başında girdi diziye,nerdeyse iki ayda iki sevgili değiştirdi.Efsundan ayrıldıktan nerdeyse hemen sonra Başakla birlikte olmaya başladı.MBye gelince birbirlerinden daha da uzaklaştılar.Karşılıklı sahneleri bile bir dakikayı geçmeyen duygusallıktan yoksun gereksiz sahnelerdi. Ama artık buna bir son verilmesi lazım,çünkü dizide bana göre aşk namına bir şey kalmadı.Demirin yaşadığı aşklar,benim gözümde aşk değil.Umarım moda kafedeki ortaklık sayesinde aşkın ve kıskançlığın tavan yaptığı birkaç sahne izleriz.Gene dörtlü takılacaklar ama olsun nasıl olsa Ozan ,gözünün önünde MB bakışıyor fark etmiyor ,aşkı depreşince yine kör oldu,kendi kaşınıyor Arzu desen daha gözü açık,ondan korkulur ama iyi kız havalarına girdiği için kıskansa ve olay çıkartmaya kalksa Melihin gözünde biraz değeri varsa onu yine kaybeder,bunu göze alamaz,bu yüzden üç maymunu oynayabilir....
Moda Kafedeki sahnelerden de bize fayda gelmezse bu dizi daha iflah olmaz...
gülbeşeker Çevrimdışı  
Eski 15-01-12, 15:41   #16
dilaa
Yardımcı Yönetmen

dilaa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.02.2006
dilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond reputedilaa has a reputation beyond repute

diziyi okadar yarım yamalak iziyorumki hergün 5 dk ya anca dayanabiliyorum buna rağmen hiçbişey kaçırmıyoum

banu meih olayını aştı dizi.tamamen bebek ağırlıklı oldu artık buda çok sıkıcı.demir meselesine gelince haticeye katılıorum.yani başala başbaşayken gözü ondan başkasını görmeyen yılın aşkını yaşayan sahnler görüyoruz.yalnızken adam efsunun aşkını depreştiriyo.anlamadım gitti.yani öyle bi senaryo yazıolarki sanki efsun hiç olmamış başakla yıllardr aşk yaşıyo adam.sonra yalnız kalıyo sanki başakla hiç birlikte değimişte efsununaşkıyla yanıp kül oluyomuş gibi.saçmaık üstüne saçmalık.

ne melih banudan bi beklentim var ne ozanın bişileri halledebilceğini umuyorum nede aykut cephesinde bişilerin değişiceğini.bi yol tutturmuşlar anca seyirci oyalıyolar.ben dayanamıyorm artık.bu arada ankaradalapa lap kar yağıyo.bakalım dizi kaç bölüm önde bizden.
dilaa Çevrimdışı  
Eski 15-01-12, 17:56   #17
orhan_boca
Asistan

orhan_boca kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.06.2010
orhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond repute

benim anlamadıgım bu sözlesme'nin noterden falan olması gerekmiyor mu,internet çıktısını alıp koyuyolar önlerine banu-berna ikilisi çıktının hükmünün oldugunu sanmıyorum ama emin değilim,bu işlerin noterden yapılması lazım
orhan_boca Çevrimdışı  
Eski 15-01-12, 18:11   #18
gülbeşeker
Yönetmen

Alıntı:
orhan_boca tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
benim anlamadıgım bu sözlesme'nin noterden falan olması gerekmiyor mu,internet çıktısını alıp koyuyolar önlerine banu-berna ikilisi çıktının hükmünün oldugunu sanmıyorum ama emin değilim,bu işlerin noterden yapılması lazım
Aynı soruyu ben de sormuştum,bilgisi olan biri varsa bizi aydınlatsa çok memnun olacağım.Öyleyse bu işler kolaymış,ne gerek var notere avukata resmi işlemlere..Yazarız pcden çıktısını alırız,başılığa da kocaman "sözleşme" diye başlık atarız oh ne güzel...Altına da imza attırdık mı yeter...Bir bakmışız ev sahibi olmuşuz
gülbeşeker Çevrimdışı  
Eski 15-01-12, 18:53   #19
orhan_boca
Asistan

orhan_boca kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.06.2010
orhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond reputeorhan_boca has a reputation beyond repute

Alıntı:
gülbeşeker tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aynı soruyu ben de sormuştum,bilgisi olan biri varsa bizi aydınlatsa çok memnun olacağım.Öyleyse bu işler kolaymış,ne gerek var notere avukata resmi işlemlere..Yazarız pcden çıktısını alırız,başılığa da kocaman "sözleşme" diye başlık atarız oh ne güzel...Altına da imza attırdık mı yeter...Bir bakmışız ev sahibi olmuşuz
ben pek ihtimal vermiyorum internet çıktısının hükmünün olduguna,saçma olur yani,dedigin gibi ne gerek var notere,avukata,resmi işlemlere herkes kendi işini kendi görecekse
orhan_boca Çevrimdışı  
Eski 16-01-12, 21:23   #20
kino
Asistan

Giriş Tarihi: 30.11.2008
kino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond reputekino has a reputation beyond repute

Ozan'ın yaptığı bir şeyi seveceğimi hiç sanmıyordum. Fakat Ozan'ın Moda Cafe'yi almasına çok sevindim. Arzu'nun o şaşkın suratını görmek çok hoştu. Kız daha cafe'yi almamış sizin bu son gelişiniz buraya diyor. Melih'te ona uyuyor. O nedenle ben bu sonuçtan çok memnun kaldım. Melih'e de gıcık oluyorum bu aralar zaten. Banu'yu hayal bile etmiyor, sinir sinir bakıyor kızın yüzüne. Bu gidişle Banu hiçbir yere gidemeyecek. Berna'nın ev filan satın alacağı yok. Banu'da Berna ev satın almadan bu oyuna devam etmez gibi geliyor bana. Acaba Ozan ve Banu evliliği mi gelişecek? Ama o zaman senaryo genel özet ile çelişir. Anlamadığım Ozan Banu'nun peşinden hani İngiltere'ye gidecekti o zaman Cafe'ye ne olacak? Berna'nın Celal'e hamilelik yalanını yutturması, Banu'dan bebeği alması filan bilmiyorum bana çok ütopik geliyor.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş