Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-08-09, 17:00   #21
berfuöngörenci
Yönetmen

berfuöngörenci kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.02.2009
berfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond reputeberfuöngörenci has a reputation beyond repute

valla inanamıyorum hala şoktayım cantuğun başlığından öğrendinm dizi yi hem de günlük dizi hergün nasıl izlenir ya
derya aladağ resimler için çookk sağol o koyduğun mutfak resimleri sayhanlarla rikkatlerin mutfağını anımsattı hangisinin acaba beh i çok özledim ya mekanları görünce sanki beh i gördüm

mobydick demek ilk üç bölümü okudun acaba sorun olmassa begüm ve cantuğunn dizideki munasebetlerini söyler misin partner olma durumları mı var beh de sonra biraz zor alışırım herhalde ama begümü çok seviyorum bıcır bıcır
Eski 07-08-09, 02:29   #22
pembemelek
Set Görevlisi

pembemelek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2008
pembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond reputepembemelek has a reputation beyond repute

çok merak ediyorum ya. dizi 24 ağustosta ise reklamları neden başlamadı acaba? sevgili üç bölümü okuyan arkadaşım bize biraz tüyo versene ya diziden yani yine bir aile dizisi mi nasıl bir öyküsü var çok merak ediyorum.
pembemelek Çevrimdışı  
Eski 07-08-09, 21:56   #23
mor kedi
Guest

fragmanı gösterdiler..
fragmanda bir çok var.
yakışlı ve çok renkli bir karakter.
gene karşılıksız bir aşk var.
ve cantuğ ile partner olacak kız bayağı güzelmiş.
beğenmmiştim ama güzelmiş.

Eski 08-08-09, 05:21   #24
foreverYD
Set Görevlisi

foreverYD kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2008
foreverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond repute

Oleyyy! Fragmanı gördüm. Çok hızlı geçti ama çok karakter var galiba. Hareketli olacak sanırım. Özellikle gençler vardı. çok merak eiyorum konusunu. Günlük olacağı kesin mi acaba. Sanki günlük değil gibiydi ama... merakla bekliyorum.
foreverYD Çevrimdışı  
Eski 08-08-09, 11:02   #25
Derya_Aladaa
Banned

Giriş Tarihi: 25.07.2009
Derya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond reputeDerya_Aladaa has a reputation beyond repute

Fox Tv ekranlarına “Unutma Beni” dizisinden sonra bir günlük dizi daha katılıyor. Deniz Yıldızı.

Ankara’da çekimleri yapılan “Bizim Evin Halleri” dizisinden tanıtıdğımız Cantuğ Turay‘ın başrolünde olduğu dizide, diğer rollerde Başak Akbay, Begüm Topçu, Serhat Nalbantoğlu.tuan tunalı ve Zerrin Etikmen rol alıyorlar. Dizi 24 ağustos pazartesi günü saat 19.00′da Fox Tv ekranlarında olacak.
Derya_Aladaa Çevrimdışı  
Eski 09-08-09, 01:51   #26
foreverYD
Set Görevlisi

foreverYD kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2008
foreverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond reputeforeverYD has a reputation beyond repute

aslında çok ayrıntılı konuyla ilgili bir şey yoktu... Yani gençler vardı... Bir havuz partisi vardı sanırırm. Bir öpüşme sahnesi vardı. Cantuğla o kıvırcık saçlı kız arasında. sonunda da gençler bir arada duruyorlardı. bu kadar ama çok hızlı ve ritmik gbiydi... Bir de ben şarkıyı çok beğendim. Böyle cıvıl cıvıl bir şarkıydı.
foreverYD Çevrimdışı  
Eski 09-08-09, 17:31   #27
guilty
Yardımcı Yönetmen

guilty kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.02.2006
guilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond reputeguilty has a reputation beyond repute

İşteee merak ettiğim dizilerden birisi daha, fragmanı felan çıksa da görsek neymiş ne değilmişş..

ortanca1 arkadaşım sana katılıyorum, kız fakir olabilir ama Cantuğ'un zengin olacağı yüzde yüz yaniii üstelik bir de tipinde çapkınmış gibi bir hal var bakalım bakalım nasıl bir dizi olacakk? Hayırlısı..
guilty Çevrimdışı  
Eski 09-08-09, 19:22   #28
rukiye_93
Asistan

rukiye_93 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.03.2009
rukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond reputerukiye_93 has a reputation beyond repute

off ya şu fragmanı bir ben göremedim
ama yayın akışına tekrar baktım bir değişiklik yok yani söylendiği gibi hem günlük dizi hem saat 7 de hemde söylendiği tarihte olması bni çok mutlu etti
Eski 10-08-09, 00:34   #29
pembeinci
Set Görevlisi

pembeinci kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.02.2008
pembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond reputepembeinci has a reputation beyond repute

fragmanı seyrettim bence bir gençlik dizisi. çok güzel görünüyordu. gerçekten adı da çok güzelmiş. bir an önce başlasa da seyretsek keşke.
Eski 10-08-09, 01:59   #30
ortanca1
Yardımcı Yönetmen

ortanca1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.11.2005
ortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond repute

fragmanda dıkkatımı ceken bısey oldu sımdı fragman bıtmış tum oyuncuları gosterırken tum herkes hareketlı bı tek cantug durdugu yerde duruıyor bı tek sırıtoyo
ortanca1 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
başak akbay, begüm topçu, cantuğ turay, deniz yıldızı, meltem baytok, serhat nalbantoğlu

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş