Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-09-09, 23:10   #1
beyaz_prenses
Yönetmen

beyaz_prenses kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.08.2008
beyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond repute
Varsayılan Deniz Yıldızı (Arşiv 2)

Alıntı:
m*e*l*e*k tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
peki deniz bahrinin babası olduğunu öğrendi mi?

ya babası olduğunu öğrenmiş olsa bile kendi kararı değil mi ister annesinde kalır ister babasında ya niye karışıyo ki

bu arada ben sabahları epey bi geç kalkarım gecede uyuyamam o yüzden gece izlerim

Yok daha Deniz babası olduğunu öğrenmedi...
Kaç bölümdür Bahri söylemeye çalışıyor ama söyleyemiyor...
Bakalım ne zaman söyleyecek bizde merakla bekliyoruz...
Eski 15-09-09, 03:19   #2
HeRGeLe
Asistan

HeRGeLe kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.11.2007
HeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond reputeHeRGeLe has a reputation beyond repute

Alıntı:
kalemera tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Fragman çıktı ....

Anamm

Mert&Deniz evin bahçesindeler önde Mert elinde telefon arkada deniz onunda elinde telefon var
sonra öyle bi sarılıyolarki 40 yıllık hasret gideriyolar resmen

Berna kolyenin sahte olduğunu anlıyor sanırım celoşa bunu bana nasıl yaparsın diyo

İkbal gerçek yüzünü gösteriyor diye fragmanda denizi ağlatıyor
cadı ikbal ya
banu iyice köşeye sıkışıyor diyor fragmanda

Bahri denize vine hoşgeldin diyor

bu arada demekki özet bütün haftanın özeti

Fragman çıkmış. Neler öyle olmuş yine tozunu atırmışlar dizini yine

Mert'le Deniz buluşuyor sonunda. Büyük ihtimalle Deniz Mert'i aramıştır bahçeye gitmiştir. Mert'e sanki gitmiş numarası yapmıştır sonrada sürpriz deyip arkasından Mert'in gelip korkutmuştur .

Mustafa kesin Berna'ya söylemiştir sahte diye yoksa nerden anlayacak sahte olduğunu. Mustafa her taşın altından çıktığı için normal bekliyordum.

İkbal Bahri'nin yanında cicim canım olur. Yanlızken cadılaşır. Deniz bunları Bahri'ye söylermi orasını bilemem

Banu artık iyice sıkışmış bugün kü bölümde de bunu gösterdiler. Çok az kaldı eee yalancının mumu yatsıya kadardır.
Eski 15-09-09, 03:36   #3
elif15
Oyuncu

elif15 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2008
elif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond reputeelif15 has a reputation beyond repute

ayy gördüm!!
vallaha da gördüm fragmanı..
çok mesudum şu anda
off hakkaten kalemera anlattığın kadar varmış nası bi sarılma ya..
ikiside ahtapot gibi sarmışlar birbirlerini ama süper bölee gülüolar ikiside.. çok tatlıydı yaa süper!!
Eski 15-09-09, 05:40   #4
szg_sezgi
Yönetmen

szg_sezgi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2007
szg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond reputeszg_sezgi has a reputation beyond repute

2-3 bölümdür izleyemiyorum, şimdi tekrarını izliyorum
Mert tam söylüyordu Deniz'e ya ama söyleyemedi Üstüne bir de Mehveş geldi
Melih de Deniz'e hava atmaya çalışır gibi.
Hacer hanım ve Meryem nereden tanışıyorlar? Geçen bölümlerde bahsedildi mi
Eski 15-09-09, 13:12   #5
h_y_s
Asistan

Giriş Tarihi: 12.06.2009
h_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond repute

bésté.! cnm imzaların çok güzel olmuş eline sağlıkk...
dünkü bölüm çok güzeldii...
mert&deniz iidi....
ikbal çok yılan ya deniz bence dönmememli o eve yaa...
meihin mert ve denize bakışları güseldii..
mehveşş beni çok güldürdü yha
bu arda fragmanı gören varmı?anlatırsanız sevinirim...
Eski 15-09-09, 13:26   #6
cesen
Set Görevlisi

cesen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.09.2009
cesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond reputecesen has a reputation beyond repute

Selamlar

Dünkü bölüm Mert ve Deniz'in vedalaşma sahneleri dışında gene sıkıcıydı bence. Neyseki Meryem sonunda gidebiliyor Amerikaya'da, artık gençlere daha çok odaklanabilir dizi..

Mert'in denize aşık olduğunu söyleyeceği sahne bence harikaydı, gerçekten içim kıpır kıpır oldu, ama gene sonunda bozdular işi Ama Deniz'in gitmemesi ile Mert'in önüne hissettiklerini açabilmesi için yeni heyecanlı anlar gelecektir Ama bence Deniz çok heyecanlanıp Mert'in söylediklerini anlamamazlıktan gelicek, utanıp kızarıp Mert'in yanından uzaklaşıcak, sonra da kendi hislerinden emin olana kadar Mert'in söylediklerini umursamamaya çalışacaktır. Kısaca naz yapıcak işte ya...

İkbal'i gerçekten tebrik ederim çok güzel rol yapıyomuş yani.. Ama fazla uzun sürmez, gerçek yüzünü gösterecekmiş zaten yakında.. Yaa illaki kabul edeceksin istediğin kadar diren hahaa

Bu akşamki bölümü gene iple çekiyorum bakalım Mert, Deniz'in gitmediğini görünce neler olacak, o sarılma sahnesini çok merak ediyorum
cesen Çevrimdışı  
Eski 15-09-09, 14:58   #7
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Bu AB beni yakında delirticek

Totalde çok iyiyiz fakat bu ab bi an yüksek oluyor bi an düşük oluyor anlamadım ki ben bu işi
Totalde emin adımlarla ilerliyoruz ilk 20nin içine gireriz bu hafta o kesinde

ab sinirimi bozuyor

KübraYasemin imzalar süper cnm ellerine sağlık
HeRGeLe imzalar müthiş emeğine eline sağlık
Eski 15-09-09, 15:16   #8
KübraYasemin
Yönetmen

KübraYasemin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.12.2006
KübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond repute

Alıntı:
deniz-osky tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aa aile imzaları gelmişş çok güzel olmuşlar emeklerine sağlık..
harbiden ya ab gerçekten sinir bozucu
neyse ya moralimzi bozmayalım..
Hergele imzalar müthiş canım çok teşekkrler..
Begenmene cok sevindim canIm benim.

Bu arada arkadaslar özet herhalde bu haftanIn genis özeti.

Ama öyle gelmesi iyi olmus.
En azIndan bizi bu hafta neler bekliyor ögrenmis olduk. (;

Bu arada bende fragmani gördüm süper bir sarIlma ya o.
Ne öyle üff bittim bittim.
Eski 15-09-09, 15:48   #9
єѕяα
Asistan

Giriş Tarihi: 17.08.2009
єѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond reputeєѕяα has a reputation beyond repute

Tek hayalim bu... Ben Mert&Deniz sahneleri izlemek istemiorum...Adamlar baştan yanlış yapmışlar diziyi Melih&Deniz aşkı ekseninde kurucaklardı ki...O zman daha heycn barındırırdı...Zengin kız bi zübbenin peşinden koşar ama sadece aly konusudur onun için...O sadece her çiçekten bal alır...Hiç kimsede kalıcı deildr...Ama zübbe çocuk taşra güzeline oyun ediim derken kendisi düşer bu oyunun içine...Ama taşra güzeli sonunda zengin zübbeye aşık olacak ne kadar ters davransada ona aşık işte ama bunu kendine bi türlü söyleyemeyecek...Zengin kız sevdiği çocuğun evindeki taşra güzeline aşık olduğunu öğrenince kıyamet kopucak...Asıl savaş başlıcak...Mertte kendi kendine yaşar aşkını..Ne bilim aşık olur sonra kız ben seni arkadaşım olarak görüyorum der birini bulur buda esas kızn en yakın kız arkadaşı olur...
Ben böle bi hikayeyi izlemek isterdim...
єѕяα Çevrimdışı  
Eski 15-09-09, 17:57   #10
niso
Oyuncu

niso kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.12.2007
niso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond reputeniso has a reputation beyond repute

aile imzası çok güzel olmuş emeklerine ve ellerine sağlık KübraYasemin harika olmuşlar gerçektende bayıldım
ya dünkü bölümde en çok hoşuma giden mertin denize açılma çabalarıydı ve denizinde ağzı açık hadi der gibi bakışları çok şirinlerdi ya heleki mert su içip durdu habire

Spoiler İçermektedir
niso Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş