Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-09-09, 19:15   #11
(BuRcUu)
Yönetmen

(BuRcUu) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.05.2007
(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute(BuRcUu) has a reputation beyond repute

İkbal birkaç gün sabredemedii herhalde..
Deniz bari birkaç gün rahat etseydi..
hemen bellii ediyor İkbal niyetini..huzur vermeyecek kıza..
Mert/Deniz sarılması.. Mert çok seviniyor gitmediğine..

aile imzalarıı da gelmiş. tşkler.. ellerinize sağlık..
(BuRcUu) Çevrimdışı  
Eski 15-09-09, 19:28   #12
Ruhkıran
Yönetmen

Ruhkıran kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.02.2009
Ruhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond reputeRuhkıran has a reputation beyond repute

İlk günden beri takip ediyorum Deniz Yıldızı'nı.Mert ve Deniz çok yakışıyorlar birbirlerine.İftar saatleri nedeniyle yarım tamalak izleyebildim geçen hafta,dün ise hiç izleyemedim

haftasonu tekrarlarıyla idare etmeye çalışıyorum.
Ruhkıran Çevrimdışı  
Eski 15-09-09, 19:35   #13
diloşcan
Yönetmen

diloşcan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2008
diloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond repute

denız yıldızını seyredıyordum ama baslığa yorum yazma fırsatım olmadı dızı ankara da cekılıyor bende ankarada oturuyorum guzel bır dızı denız ve mert bırbırlerıne cok yakşıyorlar sosyal grubun adrsı varsa verebılır mısınız
Eski 15-09-09, 19:42   #14
diloşcan
Yönetmen

diloşcan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2008
diloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ruhkıran tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Deniz Yıldızı benim dikkatimi Ankara'da geçmesiyle çekti.Özellikle de bir Ankara Üniversitesi öğrencisi olarak okulumu görmek çok hoş oluyor benim için.
ankara unıversıtesı cok guzel bır okul bahrının esı nıye denıze ıyı davranmaya karar verdı anlamadım banuya da sınır oldum aılesınden utanıyor zengınmıs gıbı davranıyor boyle tıplerı hıc sevmıyorum
diloşcan Çevrimdışı  
Eski 15-09-09, 20:01   #15
KübraYasemin
Yönetmen

KübraYasemin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.12.2006
KübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond repute

Alıntı:
niso tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aile imzası çok güzel olmuş emeklerine ve ellerine sağlık KübraYasemin harika olmuşlar gerçektende bayıldım
ya dünkü bölümde en çok hoşuma giden mertin denize açılma çabalarıydı ve denizinde ağzı açık hadi der gibi bakışları çok şirinlerdi ya heleki mert su içip durdu habire

Spoiler İçermektedir
Begenmene cok sevindim canIm benim.
Cok sagol, yorumlarIn icin (;

Evet ya Mertin o su ictigi sahneyi bir türlü unutamIyorum.
Birde Denize para verdi ya, orda nasIl ellini tutu ama ya.
Üff kIyamam ben ona..

Spoiler İçermektedir

Alıntı:
arzu_serhat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ya fragmanı anlatırmısın biraz ? Ben daha izleyemedmde..
Mert telefonda konusuyor Deniz ile sonra birbirlerine sarIliyorlar.
Ikbalden ne beklenirse oluyor iste.
Denize laf atIyor.

Herhalde Berna kolyenin sahte oldugunu anliyor..

Alıntı:
murat6790 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
fragmanı izledim anlattıklarınız kadar güzel bölüm bekkliyorz

ikbal yaptı yapacagını yine

aile imzamıda ekledim saol KübraYasemin: çok güzel olmuşlar
Begenmene cok sevindim canIm benim ya.
Insallah illerleyen zamanlarda daha büyük bir aile imzamIz olur.
Simdilik ne yazIk ki sadece 6 imzaya girdik.
Ama ben inanIyorum ki.

Birdahaki haftalarda biz 20 imzaya bile sIgmayIz..

Bu arada imzada ismi olmaya bana devam mesay yasIn daha baska aile imzasI yaparsam hep isim toplamam sadece yeni katIlmak isteyenleri eklerim (;

kalemera: ImzalarIn süper olmus canIm ya.
PaylasIm icin sagol.
ellerine ve emeklerine saglIk.
Eski 15-09-09, 20:05   #16
gülbeşeker
Yönetmen

gülbeşeker kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.11.2006
gülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond repute

Diziyi dün izleyemedim,ben en çok Melih-Pelin,Deniz-Mert sahnelerini seviyorum,özellikle Melihi.Cuma günkü bölümde de yoktu zaten .Ama ne kadar az görünüyor,bu pasiflikle ne Denize aşık olur ne Peline...İçimi baydı Banu, Suna,Meryem Bahri v.s.Yani olaylar ilerlemiyor biri sevdğini söyleyemez,öbürü kardeşinin foyasını ortaya çıkaramaz bu ne böyle?Melihe ağırlık verilsin,Denizin peşinden mi koşar,ona mı aşık mı olur,bir şeyler olsun...
Bu arada kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar...
Eski 15-09-09, 20:20   #17
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Alıntı:
KübraYasemin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Begenmene cok sevindim canIm benim.
Cok sagol, yorumlarIn icin (;

Evet ya Mertin o su ictigi sahneyi bir türlü unutamIyorum.
Birde Denize para verdi ya, orda nasIl ellini tutu ama ya.
Üff kIyamam ben ona..

Spoiler İçermektedir

Mert telefonda konusuyor Deniz ile sonra birbirlerine sarIliyorlar.
Ikbalden ne beklenirse oluyor iste.
Denize laf atIyor.

Herhalde Berna kolyenin sahte oldugunu anliyor..

Begenmene cok sevindim canIm benim ya.
Insallah illerleyen zamanlarda daha büyük bir aile imzamIz olur.
Simdilik ne yazIk ki sadece 6 imzaya girdik.
Ama ben inanIyorum ki.

Birdahaki haftalarda biz 20 imzaya bile sIgmayIz..

Bu arada imzada ismi olmaya bana devam mesay yasIn daha baska aile imzasI yaparsam hep isim toplamam sadece yeni katIlmak isteyenleri eklerim (;

kalemera: ImzalarIn süper olmus canIm ya.
PaylasIm icin sagol.
ellerine ve emeklerine saglIk.
,

Çok saol fragman için. (:
Bende sırf fragmanı izleyebilmek için Bez Bebek'e baktım. Sonunda amacıma ulaştım. =D
İkbal'de hemen niyetini koymuş ortaya. Olsun Deniz'de anlamış olur onun gerçek yüzünü.
Deniz&Mert sarılması çoo..ok güzeldi. İnş. izleyebilirim bu bölümü. Yoksa kahrolurum. Keşke iftar saatine denk gelmeseydi. Ya da böyle kalsın okul başlıyo, zaten 6'da geliyorum eve ancak izleyebilirim. (:
Banu'nunda foyası çıkıyo galiba meydana.
Neyse sadece 35 dk kaldı. İnş. izleyebilirim bölümü... (:
arzu_serhat Çevrimdışı  
Eski 15-09-09, 20:22   #18
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

KübraYasemin
didemfener çok sağolun arkadaşlar benim için yapmak bi zevkti

Yaklaşık yarım saat kaldı hemen o deniz mert kavuşmasını izlemek istiyorum

Birinci reklamdan sora olur sanırım fragman sırasına göre gidiyor dizi çünkü
ilk Bahri deniz konuşması banu olayı celoş berna mustafa
sonra bizimkilere gelicek sıra
Eski 15-09-09, 20:25   #19
beyaz_prenses
Yönetmen

beyaz_prenses kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.08.2008
beyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond reputebeyaz_prenses has a reputation beyond repute

Yarım saat kaldı diziye...
Mert ve Deniz'in sarılması anlattığınız kadar varmış arkadaşlar ya... merakla bekliyorum o sahneyi...

Yeni gelen arkadaşlar hoş gelmişler...

Spoiler İçermektedir
Eski 15-09-09, 20:28   #20
KübraYasemin
Yönetmen

KübraYasemin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.12.2006
KübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond repute

Alıntı:
arzu_serhat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
,

Çok saol fragman için. (:
Bende sırf fragmanı izleyebilmek için Bez Bebek'e baktım. Sonunda amacıma ulaştım. =D
İkbal'de hemen niyetini koymuş ortaya. Olsun Deniz'de anlamış olur onun gerçek yüzünü.
Deniz&Mert sarılması çoo..ok güzeldi. İnş. izleyebilirim bu bölümü. Yoksa kahrolurum. Keşke iftar saatine denk gelmeseydi. Ya da böyle kalsın okul başlıyo, zaten 6'da geliyorum eve ancak izleyebilirim. (:
Banu'nunda foyası çıkıyo galiba meydana.
Neyse sadece 35 dk kaldı. İnş. izleyebilirim bölümü... (:
Ne sarIlmaydI ama degilmi ya.
Ben öldüm öldüm ya..

Sanki gercekten uzun zamandIr görüsmüyorlarmIs gibi.

Insallah ben isterim ki Mertin Denizi gittigini sandIgI yerlerden biraz sahnelerde göstersinler.
Dese icinde ah tatlI cadI ah.
hayatImi nasIl dgistirdin filan diye.

Cok güzel olur ya. (;
KübraYasemin Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş