Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Yanıtla

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı - Replikler konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-10-09, 12:12   #11
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Mert= evet evet Okuldayım şimdi geldim abi sen nerdesin ne yapıyorsun ?
(Denizi görür)Ben seni sonra ararım.

(Denizin yanına gelir) Bana bişi mi dedin sen ?

Deniz= Ben ne dicem sana be deli misin nesin ?
Mert= Hayır ben telefonla konuşurken ağzın burnun oynuyoduda ondan dedim
Deniz= Yanlış görmüşsün CANIM
Mert= Bana CANIM deme
Deniz= PEKİ ARKADAŞIM
Bak Medicoda ücretsiz göz muayenesi var git gözlerini muayene ettir istersen dicektim
Mert=Hımm dilde pabuç gibi maşallah
Deniz = Senin kadar olmasın
X = Mert hadi ya
Mert= Tamam geliyorum...
Eski 12-10-09, 22:34   #12
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute
Varsayılan Deniz&Mert replikleri

Mert=Artık insanlardan umudunu kesmiş ağaçlarla konuşuyosun ha
Deniz=Hepsinden değil
Mert=Bak Deniz ben seni böyle üzüntülü görmek istemiyorum,böyle üzüntülü gördükçede dayanamıyorum
Deniz= Mert biliyorum ama elimde değil o fotoğraf benim için annem demekti ama artık yok

-------------

Mert=Deniz ben sana çantanıda fotoğrafıda geri getiricem söz ...
Deniz=Unut gitsin Mert tutamıyacağın sözler verme
Annemde bana çok sözler verdi birlikte olucaktık hiç ayrılmayacaktık hiç biri olmadı
Mert=Ben sözümü tutucam
Deniz=Mert bende istiyorum her şeyin çok güzel olmasını ama artık hayallerin gerçeklere yenildiğini öğrendim
Mert=Biz istersek Deniz hayalleri kazanmayı sağlayabiliriz eğer birlikte olursak her şeyin üstesinden gelebiliriz
Yeterki sen
Deniz=Evet yeterki...
Mert=Yeterki sen benim sana hissetiğim şeylerin aynısını bana hisset
Kalbini korkusuzca sonuna kadar aç bana ve aramıza bundan sonra hiç kimsenin girmesine izin verme
kalemera Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-09, 22:42   #13
kalemera
Yardımcı Yönetmen

Deniz=Mert ben yollarını bilmediğim bi şehirde tek başımayım
Mert=Tek başına değilsin Deniz ben senin yanındayım.
Deniz=Annem de her zaman yanındayım derdi
Mert=Deniz ben bu konuda bugüne kadar hiç kimseye söz vermedim seni asla yalnız birakmicam
Deniz=Mert çok iyisin ama ...
Mert=Deniz Sana bu şehirde bütün yolları öğretirim hiç kaybolmassın

-------------

Mert=İnan her şey çok güzel olucak çantayıda getiricem fotoğrafınıda
Bida daha hiç mutsuz olmicaksın
Deniz=İyi ki varsın

-----------

Mert=İnan bana burda sonsuza de kalabilirim böyle
Deniz=Bende öyle ... Ama artık gitsek iyi olur Mehveş ve Özgür bizi bekliyolar
Mert=Gİderim ama bi şartla
Deniz=Neymiş o ?
Mert=Eve uğramadan önce çarşıya gidip senin çok ihtiyacın olan bi şeyi alıcaz
Deniz=Mert ne alıcaz ?
Mert=Alınca görürsün
Eski 12-10-09, 22:52   #14
kalemera
Yardımcı Yönetmen

Deniz=Mert teşekkürler her şey için
Özelliklede bunun için
Mert=Onu senin için değil kendim için aldım ben
Deniz=Ne demek şimdi bu ?
Mert= Sana her istediğimde ulaşabilmek için
Deniz=Hımm peki ben ulaşılmak istemiyorsam ne olucak ?
Mert=Deniz...
Deniz= Şaka canım şaka ulaşmak isteyen sen olduktan sonra hiç itirazım olmaz

------------

Deniz=Mert hsni başkalarının dediği umrumuzda değildi
Boşver Pelin ne derse desin Biz birlikte olduktan sonra
gerisi hiç önemli değil
Mert=Haklısın gerisi hiç önemli değil
Deniz=Ben de artık eve gidiyim Pelinin diline düşmek neysede İkbal hanımın diline düşmiyim
Mert=Akşama seni ararım
Deniz=Tamam
Eski 14-10-09, 15:59   #15
sugary
* GOLD*

sugary kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.09.2005
sugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond reputesugary has a reputation beyond repute
Varsayılan Deniz Yıldızı - Replikler

Replikleri bu başlıkda paylaşabilirsiniz.
Bu başlıkda yorum yazmayınız.
sugary Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-02-10, 14:40   #16
Melike Saka
Set Görevlisi

Melike Saka kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.01.2010
Melike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond reputeMelike Saka has a reputation beyond repute

her hafta içi 19:00 da iziliyorum
Melike Saka Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-10, 14:25   #17
_maria_
Yönetmen

_maria_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.01.2009
_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute_maria_ has a reputation beyond repute

135.Bölüm
Melih&Hande

Melih: "Birak gecmis gecmisde kalsin...biz sadece gelecege bakalim"
Hande: "Emin misin?"
Melih: "Eminim...Hemde hic olmadigim kadar.."

- - -

Melih: "Kizilcik...bak! Sana kahve yaptim...ee? Icmiycek misin?"
Hande: "Sirinliklerle gönlümü alamazsin Melih! Yemiyorum artik!"
Melih: "Yaa sen niye böyle yapiyosun Hande? He? Benim icin ne kadar degerli oldugunun farkinda degil misin? Sence kac tane kiz bana bütün evi temizletebilirdi?"
(Hande'nin yanagina bir öpücük kondurur)
Hande: "Bilmem...zirt pirt geliyolar! Bi tanesine sorariz!"

Melih: "Ya sen neden onlari takiyosun ki?! Birak onlar seni taksin...Hala anlamadin degil mi? Onlarin asla ulasamayacagi bir yerdesin...
(Melih Hande'nin eline kalbine götürür) burdasin!"

Eski 27-05-10, 00:37   #18
ezgiiiiii
Yönetmen

ezgiiiiii kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2009
ezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond repute

161.bölüm

Ozan: Yani Banu Askanin sans parasini aldigin yetmiyormus gibi birde gittin gümüsün canini okudun. Valla senden korkulur kizim.
Banu: Ya yarin vericegim diyor, ben bir gün bile ayri kalmak istemiyorum kolyemden.
Ozan: Ya tamam alicaksin.

Banuyu kendine dogru çeker. (ve öpmeye çalisir)

Banu: Napiyorsun, kizlar ilk bulusmada öpüsmezler bir kere.
Ozan: Dimi, sizin öyle kurallariniz vardi.
Banu: Ee taktik. Birinci gün el ele tutusulur.
Ozan: Ikinci gün sarilma
Banu: Üçüncü gün küçük bir öpücük
'Ozan Banuyu burnundan öper.'
Banu: Dördüncü gün belki birazcik daha büyük olabilir.

Veeeeee öpüsme

Banu: Hani taktik filan yoktu?
Ozan: Yoo
Banu: Hiç bitmesin olurmu.
Ozan: Bitmesin

'Sarilma'
ezgiiiiii Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-06-10, 01:53   #19
ezgiiiiii
Yönetmen

ezgiiiiii kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2009
ezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond repute

ve nihayet bekledigim sahneler..
212.bölüm - ozan&banu son sahne.

banu - ozan?
ozan - beni, pelini hepimizi kandirmak bu kadar kolaymiydi?
banu - hayir ozan, korkunçtu, ben her dakika her gün kendimden nefret ettim.
ozan - bu kadar yalani beni kaybetmemek içinmi söyledin?
banu - evet, çünkü benim kim oldugumu bilirsen benimle hiç bir zaman birlikte olmasin diye korktum.
ozan - pek ya simdi lara yüzündenmi?
banu - hayir ozan, ben seninle yalanin olmadigi tertemiz bir iliski istedigim için, kendim gibi davranabilmek için söyledim bunlari sana çünkü..
ozan - çünkü?
banu - çünkü sensiz ölüyorum ozan.
ozan - banu umrumda degil, hiç birsey umrumda degil yoksulda olsan gece konduda yasiyor olsanda fark etmez, seni seviyorum herseye ve herkeze ramen seviyorum.
- Sarilma -
ozan - bütün gerçekleri bana söylemeye cesaret ettin, herseyi göze aldin, artik sevdigim kizin kim oldugunu biliyorum. Seni Seviyorum..
- Ve öpüsme-
ezgiiiiii Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-10-10, 03:04   #20
Burcy
Yönetmen

Burcy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.03.2010
Burcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond repute

Melih(Banuya): Evet daha güzelsin, sadece güzelde değilsin, akıllısında, gözlerinde çok güzel, saçlarında harika kokuyor. Bir erkek başka ne ister ki ?

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş