Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 4) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-11-09, 02:01   #1
kübiş_GM
Asistan

Giriş Tarihi: 01.04.2007
kübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond repute
Varsayılan Deniz Yıldızı (Arşiv 4)

Ben Mert teki mantığı çözemedim sürekli birbirimizden bir şey saklamayalım birbirimize verdiğimiz sözleri tutalım diyor ama buna rağmen Deniz in gözlerine baka baka sana bundan sonra Melih le bir problemim olmayacağına söz vermiştim diyebildi..Hande olayı ortaya çıkarsa ne diyecek Deniz e çok merak ettim

Mert e gelen telefonlar, bilmem kaç bölümde bir görünüp kaybolan şu fotoğrafçı, Celal e gelen o kurşun..Hangi olaylara bağlanacak bunlar merak ediyorum. Ozan nereye kayboldu valla el birliğiyle çocuğun hayatını mahvettiler şimdi yana yakıla oğlunu arıyor Mustafa kıymetini değerini anlaması için illa başına bir iş mi gelmeliydi

Çarşambanın özetinden Ozan konusunun da Banu un evlilik işinin de uzayacağı belli zaten Ben Banu Ozan seyretmekten şikayetçi değilim de bazı olayları çok uzatıyorlar gerçekten dizide, sıkıyor beni..

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 13-11-13 tarihinde saat 20:44
kübiş_GM Çevrimdışı  
Eski 18-11-09, 02:07   #2
sevgi sihirbazı
Yönetmen

sevgi sihirbazı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2007
sevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond repute

artık baya sıkılmaya başladım banu konusunda
ozanla banu ayrılığı bekliyorum ben
hiç bir ilişki bu kadar yalan üzerine kurulu olamaz.
ki ozan daha banunun yalanlarının çok az bir kısmını biliyor
özgürle mehveşin bu halleri sevimli geliyor bana
ikiside açılmak için can atıyor ama bi yandanda çekiniyorlar...
heleki denizle mertin onlara olan yardımlarını görmek keyifli
banunun babası bu bölüm resmen ozanı aradı ya
adam arabanın içindeki resmi görse,adamda jeton düşecek amaa
banudakide ne kadermiş be kardeşimmm
babası kimin yanında çalışıyor
Eski 18-11-09, 13:09   #3
asidemirim
Guest

Alıntı:
umudaslm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Banu ve Suna kanlı bıçaklı falan demişsin ama unutmamalısın ki onlar herşeyden önce bir abla-kardeş ve zaten asıl böyle bir anda birlikte olmasalardı orası kötü olurdu ve zaten bize de böyle anlardaki birliği ve beraberliği gösteriyolar değil mi????
bu benim izlemim ve bana yansıtılanlardan aldığım yorumlarımdır banunun ablasını sevmediği arkasından neler çevirdiğini biliyoruz ya düne kadar nasıldılar ablası yani suna bikere hiç kardeşini koruduğunu görmedim hep annesi piş pişledi banuyu hatta kendi şımartma dedi şimdi ne değişti onu anlamdım ozaman niye korumadı yapma ya belirli bişeylerde hep kopukluk var mesela ozan banuyu bıraktığı evin adresiyle ona gönderdiği hediyelerin adresindeki ev aynı mı
bu benim düşüncem saygı duyman dileğiyle...

Eski 18-11-09, 14:01   #4
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
asidemirim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu benim izlemim ve bana yansıtılanlardan aldığım yorumlarımdır banunun ablasını sevmediği arkasından neler çevirdiğini biliyoruz ya düne kadar nasıldılar ablası yani suna bikere hiç kardeşini koruduğunu görmedim hep annesi piş pişledi banuyu hatta kendi şımartma dedi şimdi ne değişti onu anlamdım ozaman niye korumadı yapma ya belirli bişeylerde hep kopukluk var mesela ozan banuyu bıraktığı evin adresiyle ona gönderdiği hediyelerin adresindeki ev aynı mı
Aynen Katılıyorum canım
aralarında ilişkiyi samim değil zaten banunu hayatı yalan burda kalkıpta çok iyi abla kardeş ilişkisidir demeyin...

daha düne kadar ablasına yapmadıgın bırakmıyordu sen cahilsin sen söylesin diyordu ezip geciyordu ne saygı ne bir şey vardı sevmediğini hepimiz biliyoruz ondan sonra birden canım ablma kurban olayı ne kadar seviyor öyle gözlerim yaşardı işi düştü ya pacayı kurtarana kadar ayıya dayı diyor yani yapmacık oldugu her halinden belli.. izliyciye çok güzel yansıttılar ben bir izliyici değilimyim çok iyi aldım bu duyguyu
arese Çevrimdışı  
Eski 18-11-09, 14:50   #5
umudaslm
Asistan

umudaslm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.07.2007
umudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond repute

Alıntı:
asidemirim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben senin yazına yorum yaparken kendimi düşüncelerine saygısızlık etmişim gibi görmüyorum açıkçası çünkü sadece aklımdakileri yazmak istedim o kadar ayrıca banu ne kadar ablasını hiç sevmediğini bize birtakım tavırları ve konuşmalarıyla da göstermiş olsa da sonuçta şuan ablasıyla omuz omuza vermiş durumdalar ve ben bunda seninki gibi hayret edilecek bişey bulmuyorum doğrusu yani çokta mübalağalı bir durum gibi yazmışsın ama değil umarım sende benim eleştirilerime saygı gösterirsin....
umudaslm Çevrimdışı  
Eski 18-11-09, 14:54   #6
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
kalemera tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben bugünkü bölümde Merte ikidebir gelen gizli telefonların Mertin ex inden geldiğini düşünüyorum ...

Hatta şu gizemli fotoğrafçının patronuda bence o kız kesin
Mertin ne yaptığını araştırmak için tuttu onu bence

Ne mustafanın ne melihin fotoğrafçıyla işi olmaz bence ...

Benimde kafamı karıştırdı o telefon sesiz bir telefondu Mert'e geldi eski kız Arkadaşı olabilir..

bu kız çıkacak kesin bir an önce çıksın zira banun görmekten ozanın kayboluş macerasını izlemekten çok uzatıyolar çünkü Sıkldım..

Bu Arada melih bu bölüm çok hoşuma gitti.. ne kadar kötü olsa bile özünde iyi aslında.. bide kadınları bakış acısı değişse iyi olur..ozan hiç endişelenmesi koşuşturması çok hoş insancıl duygular taşıyor demek..
arese Çevrimdışı  
Eski 18-11-09, 15:48   #7
asidemirim
Guest

Alıntı:
arese tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aynen Katılıyorum canım
aralarında ilişkiyi samim değil zaten banunu hayatı yalan burda kalkıpta çok iyi abla kardeş ilişkisidir demeyin...

daha düne kadar ablasına yapmadıgın bırakmıyordu sen cahilsin sen söylesin diyordu ezip geciyordu ne saygı ne bir şey vardı sevmediğini hepimiz biliyoruz ondan sonra birden canım ablma kurban olayı ne kadar seviyor öyle gözlerim yaşardı işi düştü ya pacayı kurtarana kadar ayıya dayı diyor yani yapmacık oldugu her halinden belli.. izliyciye çok güzel yansıttılar ben bir izliyici değilimyim çok iyi aldım bu duyguyu
öyle valla sunaya etmediği demediği bırakmadı öyle acımıştım ki ona sanki kendisi banu yani sütten çokma ak kaşık yalan var dolan var hırsızlık var ohoooo ablası ne emeklerle para kazandı o da harcadı bide okuyorum diye herkesi kandırdı suna ama ona güzel ders vermişti anlayana tabii ben anlamadığım annesi banuya okadar yüz verdi şimdi niye yön değiştirdi bu da ayrı tabii

Eski 18-11-09, 15:56   #8
asidemirim
Guest

Alıntı:
umudaslm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben senin yazına yorum yaparken kendimi düşüncelerine saygısızlık etmişim gibi görmüyorum açıkçası çünkü sadece aklımdakileri yazmak istedim o kadar ayrıca banu ne kadar ablasını hiç sevmediğini bize birtakım tavırları ve konuşmalarıyla da göstermiş olsa da sonuçta şuan ablasıyla omuz omuza vermiş durumdalar ve ben bunda seninki gibi hayret edilecek bişey bulmuyorum doğrusu yani çokta mübalağalı bir durum gibi yazmışsın ama değil umarım sende benim eleştirilerime saygı gösterirsin....
ben sadece söyledim ya benim düşüncelerim bu senin ki de o demek istedim ben sana karışmıyorum düşüncemi kanıtlama gibi bir ihtiyacım yok hele hele onu sana aksettirmek gibi bir amacımda yok herkes kendi sözünden mesuldür senin düşüncen izlenimin farklı demek ki benim ki de farklı ikimiz aynı düşünceye sahip olmamız gerekmiyor değil mi ama neyse bu konu uzadı fazlasıylan en iyisi uzatmadan incitmeden kapatmak
bu arada ortanca1 özet için saol mustafa ozanla ilgili baya vicdanı sızladı iki haftadır herkes ellerini vicdanına koyma yolunda geçen hafta pelin bu hafta ozan bakalım haftaya ne olacak

Eski 18-11-09, 22:03   #9
tm114
Oyuncu

tm114 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.07.2009
tm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond reputetm114 has a reputation beyond repute

yani senaristler kendi dizilerine bunu yapmaktan zevk mi alıyor anlamıyorum insanları niye aptal yerine koyuyorlar.bir kaç haftadır izlemiyordum bir açtım banunun babası ozanın babasının şöförü olmuş mevheş özgüre sarmış
bide az önce ben bile tanıdım ozanın bacaklarından o olmadığını babası tanıyamadı daha yaratıcı olun ya dizi yapıyorsunuz şurda.hele bazen oyuncular öyle yapmacık oluyor ki .denizle mertin tatlı cilvelerine hiç yorum yapmak istemiyorum tatlı cadı,yakışıklı ukala
güzelim diziyi ne hale getirmişler yazık olmuş ille bir yerden sonra saçmalicaklar.

iyi seyirler.
Eski 18-11-09, 22:31   #10
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
tm114 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yani senaristler kendi dizilerine bunu yapmaktan zevk mi alıyor anlamıyorum insanları niye aptal yerine koyuyorlar.bir kaç haftadır izlemiyordum bir açtım banunun babası ozanın babasının şöförü olmuş mevheş özgüre sarmış
bide az önce ben bile tanıdım ozanın bacaklarından o olmadığını babası tanıyamadı daha yaratıcı olun ya dizi yapıyorsunuz şurda.hele bazen oyuncular öyle yapmacık oluyor ki .denizle mertin tatlı cilvelerine hiç yorum yapmak istemiyorum tatlı cadı,yakışıklı ukala
güzelim diziyi ne hale getirmişler yazık olmuş ille bir yerden sonra saçmalicaklar.

iyi seyirler.

Sorma yaa artık ohalayarak izliyorum ben bu diziyi..Kaç bölümdür dikkat ediyorum bi sahnede bitiyosa dizi ordan devam etmiyo gidiyo en alakasız yerden başlıyo mesela dünkü bölümde ozanın babası ozanın arabasının önündeydi bu bölüm bi baktıkki iş yeri basıyo ne alaka yani biz o adamı nerde bıraktık nerden çıktı saçmalıga bak bazen sevmesem diziyi izlemicem bi yerden sonra saçmalar diyosun ama bence çokdan saçmalamaya başladı konular kopuk kopuk karma karışık beynim döndü yetişicem diye artık..Ayrıca ozan konusundada haklısın bırak bacakları adamın boyu kilosu bile ozanla bir degilken babası tuttu ozan diye atlayı verdi bu kadar olur hadi ilgilenmiyo ogluyla anladıkda hiçmi boyunu posunu tipini bilmiyo oha yani ne diyim bilmiyorum artık...

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş