Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 4) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-11-09, 02:37   #21
sevgi sihirbazı
Yönetmen

sevgi sihirbazı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2007
sevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond repute

Alıntı:
4ewerbrucas tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet aynı düşünüyoruz gerçi ben Kazıma kazma deyip geçmem daha ağır sıftalarım var ona ama burası yeri değil sen fil in the blanks yap
Mustafa Ozanla ilgilenmiyordu tamam anladık ama bu akdar mı yabancı olur insan ilgilenmese bile az çok tanır insan oğlunu saf saf paryı verdi yani biz de arasak Ozan elimizde desek parayı vericek bize ama ben daha karizma birini bulurum böyle pigme bulmam
Mert"i ben de tebrik ettim canım benim renk attı hele İkbal"in gülüş süperdi canım benim
canım benim,
bu mertin annesinde de bi iticilik mi var bana mı öyle geliyor
oğluna hiç çekmemiş bu kadın
sanırım ben ona sürekli canım benim dediği için gıcık oluyorum
ay ikbalin gülüşüne bittimm
mertte hemen ortamdan kalkınca canım benim hönk diye kalakaldı
ay kazımla ilgili boşlukları doldurucam ben sen merak etmee
mustafa ozanla hiç ilgilenmior ki
bak çocuk kaç kere aradı
o arada sessize aldı telefonu,pencereden bakındı...
ya ne olursa olsun çocuğun senin be o
iki imzadan daha mı önemsiz
çocuğu tanımadı kızım görüyomusun
kuzu kuzu verdi 500 000 i
hani ozan bide silik biri değil
ağır abi dediklerimizden
karizma geniş omuzlu falan..(bana göree)
bak sen dikkat ettin mi araba bulunduğunda da melih gösterdi arabayı
bu oanın ikinci arabası değil mi dedi yoldaa
mustafa leyla leyla bakıyo
Eski 19-11-09, 02:41   #22
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
sevgi sihirbazı tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bak hayır sever dedin beni can evimden vurdun
kısaca özet geçiyorum
ozan hala kayıp,kimse nerde olduğunu bilmiyo
ama bu musafaya telefon geldi
oğlunu kaçırdık dediler ve 500.000 fidye istediler
bu mustafada kazımı yanına aldı gitti ozanı kurtarmak için
ama çocuğun başına bişey geçirmişler yüzü görünmüyodu
mustafada adama 500.000 verdi
biz yani çoğumuz onun ozan olmadığını anladık
görmen gerekti zayıfça kısa bişeydi
ama mustafa yemi yuttu parayıda verdi,
sonra çocuğun başındaki şeyi bi çıkardı baktı ki ozn değil orda bitti
orta kısımlardan bahsedersek...
banu ve sunanın oyunu tutmadı
bu banuyu istemeye gelecek olan şükran hanımlar zarifeye güvenmemişler
istemeye gelicekler yine banuyu
banuylada annesi kavga etti
melihle pelin banunun evi diye bi eve gittiler
kadın ben evin yeni sahibiyim,falan dedi bunlar şok oldu
denizle mert okulda sarıldılar,mert o arada onları takip eden adamı gördü ama adam hızla kaçtı...
mehveş,mert ve deniz özgür evde tek kalmasın diye okulda derse girmeden eve gittiler...
Sağol Arzu'cum isimin Arzuydu demi yanlışsam düzelt
ara baktım en son o banun suratsız Annesin yüzünü ona bagırıyordu.. orda izledim. bide en Son son sahneyi izledim tam doğru düzgün bakmadım.

ev salı pazarıydı off en kötü evini tek kız olmak pardon büyük kızı bütün yük üzerimde

Zaten ben Ozanın babasını akılsız oldugun biliyordum allah aşkına ozana benziyor mu o be adam

Mesla Mert'e Mesaj gelmiş ne Yazıyordu orda? Bu kızda Çıkacaksa çıksın ne gizem bağlıyor

Demek Mert Kapak attı koçum benim Mertim işte ahh

Bide mümkünse diziye bir Aksiyon katsalar ben Mert& Melih kapışmasını istiyorum yaa of bu bu iki bölümdür göremiyoruz zaten bölümün tümü banun kazma babası ve suratsız Anasıhele o gözleri yok mu patlak gibi onları görünüce izleme zevkim kaçıyor göz zevkimi bozuyolar
arese Çevrimdışı  
Eski 19-11-09, 02:48   #23
4ewerbrucas
Yönetmen

4ewerbrucas kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.01.2007
4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute

Alıntı:
canım benim,
bu mertin annesinde de bi iticilik mi var bana mı öyle geliyor
oğluna hiç çekmemiş bu kadın
sanırım ben ona sürekli canım benim dediği için gıcık oluyorum
ay ikbalin gülüşüne bittimm
mertte hemen ortamdan kalkınca canım benim hönk diye kalakaldı
ay kazımla ilgili boşlukları doldurucam ben sen merak etmee
mustafa ozanla hiç ilgilenmior ki
bak çocuk kaç kere aradı
o arada sessize aldı telefonu,pencereden bakındı...
ya ne olursa olsun çocuğun senin be o
iki imzadan daha mı önemsiz
çocuğu tanımadı kızım görüyomusun
kuzu kuzu verdi 500 000 i
hani ozan bide silik biri değil
ağır abi dediklerimizden
karizma geniş omuzlu falan..(bana göree)
bak sen dikkat ettin mi araba bulunduğunda da melih gösterdi arabayı
bu oanın ikinci arabası değil mi dedi yoldaa
mustafa leyla leyla bakıyo
Bence Mert evlatlık Celoş"un ve canım benimin öyle bir oğlu olamaz
Sorma ya Ozan"la ne kadar ilgili olduğunu gördük bir de sonra ararım dedi
Melih olmasa o arabayı da bulamazdı zaten oğlu evlenip gelse haberi olmayacak "baba biz evlendik" " hıı öyle mi tamam sonra ilgilencem"
Eski 19-11-09, 02:48   #24
sevgi sihirbazı
Yönetmen

sevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond repute

Alıntı:
arese tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sağol Arzu'cum isimin Arzuydu demi yanlışsam düzelt
ara baktım en son o banun suratsız Annesin yüzünü ona bagırıyordu.. orda izledim. bide en Son son sahneyi izledim tam doğru düzgün bakmadım.

ev salı pazarıydı off en kötü evini tek kız olmak pardon büyük kızı bütün yük üzerimde

Zaten ben Ozanın babasını akılsız oldugun biliyordum allah aşkına ozana benziyor mu o be adam

Mesla Mert'e Mesaj gelmiş ne Yazıyordu orda?Bu kızda Çıkacaksa çıksın ne gizem bağlıyor

Demek Mert Kapak attı koçum benim, Mertim işte ahh

Bide mümkünse diziye bir Aksiyon katsalar ben Mert& Melih kapışmasını istiyorum yaa of bu bu iki bölümdür göremiyoruz zaten bölümün tümü banun kazma babası ve suratsız Anası hele o gözleri yok mu patlak gibi onları görünüce izleme zevkim kaçıyor göz zevkimi bozuyolar
evet canım arzu doğru hatırlıyorsun
merte gelen mesajı bizde çözemedik
çözebilen birinin yazmasını bekliyoruz forumcak
ama mertin yüzü renk attı bu gerçekk
melihle mert bu bölüm evde karşılaştılar ama mert melhe ozanın durumu için üzgün olduğunu söyledi
hatta sağ koluna dokundu falan
banunun ailesini komple atsak çok sevinicem
bak suna ve banu kalsın ama
ay o mustafanın saflığını sorma yaa
gittide oğlu sandığı adamı kurtarmak için verdi 500.000
aslınd abende mustafanın oğlu ozanım
3-5 kilo fazam var ozandan
hemen hemen boyumuz aynı ama
kafama bi çuval geçirin saçımıda kesin
mustfa benim ozan olmadığımı anlayana kadar alır parayı kaçarsınızz

Alıntı:
Bence Mert evlatlık Celoş"un ve canım benimin öyle bir oğlu olamaz
Sorma ya Ozan"la ne kadar ilgili olduğunu gördük bir de sonra ararım dedi
Melih olmasa o arabayı da bulamazdı zaten oğlu evlenip gelse haberi olmayacak "baba biz evlendik" " hıı öyle mi tamam sonra ilgilencem"
ay sorma celoşla canım benimin oğlu olamaz mert zaten...
canım benimde imalet hatası var
zeka anneden geçen bi gendir diyen merti tanımamış
*bak ama musti para konularıyla çok ilgili
kart ekstrasında roma biletini görünce nasıl ozanı aradı
adam dizinin başından beri bi kere naber oğlum nasılsın demedi ama kartın dökümünü bi gördü
gözler banunun annesinin gözleri kadar açıldı
ozan bigün ben evlendim diye gelirse,ozan şimdi meşgulüm ben seni sonra ararım der
ee bak şimdi elinde avucunda ne kaldı
şimdi o ihale dosyası sana oğlunu getirsin bakalım
hoş ihaleyide kaybetmiş saffff

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 12-11-13 tarihinde saat 17:40
sevgi sihirbazı Çevrimdışı  
Eski 19-11-09, 02:55   #25
arese
Yönetmen

arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
evet canım arzu doğru hatırlıyorsun
merte gelen mesajı bizde çözemedik
çözebilen birinin yazmasını bekliyoruz forumcak
ama mertin yüzü renk attı bu gerçekk
melihle mert bu bölüm evde karşılaştılar ama mert melhe ozanın durumu için üzgün olduğunu söyledi
hatta sağ koluna dokundu falan
banunun ailesini komple atsak çok sevinicem
bak suna ve banu kalsın ama
ay o mustafanın saflığını sorma yaa
gittide oğlu sandığı adamı kurtarmak için verdi 500.000
aslınd abende mustafanın oğlu ozanım
3-5 kilo fazam var ozandan
hemen hemen boyumuz aynı ama
kafama bi çuval geçirin saçımıda kesin
mustfa benim ozan olmadığımı anlayana kadar alır parayı kaçarsınızz

Hafızmada baya iyi As takip ediyordum yorumlarını Sibocuyuz ya Orda kankamla yorumlaşırdınız ordan telavüz etmişti ordan Aklımda kalmış..

Mert'in benzi mi attı demek ki o kız gelecek yakındır gelsin bekliyoruz

Ben Mert'in Annesi seviyorum ya kopuyoum onun sahenlerinde Çeloşşş canım benim kalk cay yap bize

Bende ikbali sevmiyorum

Mustafaya gelmiyelim O Zaten iskele babası ilglenmez vs vs başına bir şey gelir aman oğlum canım oğlum

Melihte değişmesin böyle kalsın kadınlara bakış acısı değişsin ama böyle komik kalsın iyi haller ona gitmiyor hele hiç aşık olmasın
arese Çevrimdışı  
Eski 19-11-09, 03:01   #26
sevgi sihirbazı
Yönetmen

Alıntı:
Hafızmada baya iyi As takip ediyordum yorumlarını Sibocuyuz ya Orda kankamla yorumlaşırdınız ordan telavüz etmişti ordan Aklımda kalmış..

Mert'in benzi mi attı demek ki o kız gelecek yakındır gelsin bekliyoruz

Ben Mert'in Annesi seviyorum ya kopuyoum onun sahenlerinde Çeloşşş canım benim kalk cay yap bize

Bende ikbali sevmiyorum

Mustafaya gelmiyelim O Zaten iskele babası ilglenmez vs vs başına bir şey gelir aman oğlum canım oğlum

Melihte değişmesin böyle kalsın kadınlara bakış acısı değişsin ama böyle komik kalsın iyi haller ona gitmiyor hele hiç aşık olmasın
demek sibocusunn,oyy yaklaş banaa
bazen cinnet geçirip yazdığım yorumlar oluyo,nasıl bilirsin beni açıkça söyle
aman bu mertin eski kız arkadaşından da bana fenalık geldi
kız daha gelmeden gerdi ortamı...
ama bişey diyim mi ben mertle neden ayrıldıklarınıda çok merak ediyorum
mert neredeyse onun yüzünden okuldan atılacakmış
off koptum celoş kalk çay demle bizee
neyse şekerim ben kaçtımmm
iyi geceler yarın devam ederizz
kocaman öptmmm hepinizi
sevgi sihirbazı Çevrimdışı  
Eski 19-11-09, 03:04   #27
4ewerbrucas
Yönetmen

4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute

Alıntı:
ay sorma celoşla canım benimin oğlu olamaz mert zaten...
canım benimde imalet hatası var
zeka anneden geçen bi gendir diyen merti tanımamış
*bak ama musti para konularıyla çok ilgili
kart ekstrasında roma biletini görünce nasıl ozanı aradı
adam dizinin başından beri bi kere naber oğlum nasılsın demedi ama kartın dökümünü bi gördü
gözler banunun annesinin gözleri kadar açıldı
ozan bigün ben evlendim diye gelirse,ozan şimdi meşgulüm ben seni sonra ararım der
ee bak şimdi elinde avucunda ne kaldı
şimdi o ihale dosyası sana oğlunu getirsin bakalım
hoş ihaleyide kaybetmiş saffff

Bence de onda bir hata var ama her canım benim dediğinde sinir oluyorum bir yandan da gülüyorum değişik söylüyor onu dimi canım benim
Mustafa"yı sorma ya bir kere bowling turnuvası vardı Ozan ile ona katılcaktı ama ne oldu unuttu Ozan ne çok üzüldü
Yok yok demedi ama şimdi oğlum oğlum diye arıyor hoş Melih olmasa arabayı da görmeyecekti ya neyse
Roma bileti için azarladı zaten oğlu olduğunu bir o zaman hatırlıyor yılın babası Mustafa hayır iskele babası bile daha çok babadır ondan
AA ihaleyi de kaybetti doğru adam ne güzel söylüyor ihaleyi ben zaten almışım orda Mustafanın yüz ifadesi değişti yalnız o arkada ayakta duran sakallı Ozandna bahsedilirken bir tuhaf baktı neden acaba
4ewerbrucas Çevrimdışı  
Eski 19-11-09, 03:06   #28
arese
Yönetmen

Alıntı:
demek sibocusunn,oyy yaklaş banaa
bazen cinnet geçirip yazdığım yorumlar oluyo,nasıl bilirsin beni açıkça söyle
aman bu mertin eski kız arkadaşından da bana fenalık geldi
kız daha gelmeden gerdi ortamı...
ama bişey diyim mi ben mertle neden ayrıldıklarınıda çok merak ediyorum
mert neredeyse onun yüzünden okuldan atılacakmış
off koptum celoş kalk çay demle bizee
neyse şekerim ben kaçtımmm
iyi geceler yarın devam ederizz
kocaman öptmmm hepinizi

Evet Sibocyum nolcaktı nolacaktı

seni çok iyi bilirim Siboucusun daha ne olsun daha o zamandan kanım kaynamıştı sana.. o başlıkta buluşamamıştık

burda buluştuk kankma da GülGüzeli belki hatırlarsın

Bende merak ediyorum ne gecti aralarında.. ama burnuma iyi kokular gelmiyor çıksın görelim artıkın

iyi geceler tatlım görüşürüz
arese Çevrimdışı  
Eski 19-11-09, 03:20   #29
4ewerbrucas
Yönetmen

Alıntı:
Evet Sibocyum nolcaktı nolacaktı

seni çok iyi bilirim Siboucusun daha ne olsun daha o zamandan kanım kaynamıştı sana.. o başlıkta buluşamamıştık

burda buluştuk kankma da GülGüzeli belki hatırlarsın

Bende merak ediyorum ne gecti aralarında.. ama burnuma iyi kokular gelmiyor çıksın görelim artıkın

iyi geceler tatlım görüşürüz
Gene mi Sibo başlıkları karıştırdınız galiba bilemiyorum
Sen bölümü nasıl kaçırırsın Mustafayı yılın babası seçtik oğlunu 100 metreden tanıyan ilgili baba Mustafa canım benim
4ewerbrucas Çevrimdışı  
Eski 19-11-09, 03:26   #30
arese
Yönetmen

Alıntı:
Gene mi Sibo başlıkları karıştırdınız galiba bilemiyorum
Sen bölümü nasıl kaçırırsın Mustafayı yılın babası seçtik oğlunu 100 metreden tanıyan ilgili baba Mustafa canım benim
Hayır karıştırmadım gayet farkındayım hangi başlıkta olduğumun

Ayırca sen pas verseydin bana neden izlemediğim öğrenmiş olurdun hı hı

Biliyorum canım zaten diyorum adam akılsız diye zaten oğluyala ilglendiği yok ki neyi sever neyi sevmez daha bilmiyor ne kadar ilgli bir baba demi

Ay babamı Özledim!! baba cümlesi kurmayın bana
arese Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş