Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > Reklamlar

Yanıtla

Reklamlar kategorisinde En Sevdiğiniz 3 Reklam? konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 28-04-14, 17:10   #461
ahueda
Yönetmen

ahueda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2011
ahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond repute

Türk Hava Yolları'nın hazırladığı yeni reklam filmi
(4 çocuğu anlatan hayalleri uçağın köylerine inmesi olan reklam filmi)
çok güzel duygusal bi reklam olmuş kısa film tadında
slogan da ayrıca çok güzel
Türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyadan en çok noktaya uçmuşuz ne fayda

Serenay'lı Elidor reklamı ve mavi reklamı
Eski 04-06-14, 15:06   #462
meari
Asistan

meari kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.12.2013
meari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond reputemeari has a reputation beyond repute

Reklamlarla arası pek iyi olmayan biri olarak 'en sevdiğin reklam' deyince aklıma eskiler geliyor
Çok küçükken bi reklam vardı salıncakta sallanan küçük bi kız ve fonda Emilia-Big big world..Uzun zaman oldu ne reklamı olduğunu bile hatırlamazken o küçük kızı ve şarkıyı hiç unutmadım..Şimdi baktım da 'telsim' reklamıymış..
Son zamanlarda da Karaca'nın 'En özel an yaşadığınız an' diyen reklamını sevdim'Beklemesek o kadar..'Çok güzel olmuş..
Eski 22-09-14, 19:52   #463
cakocakmak11
Yardımcı Yönetmen

Giriş Tarihi: 01.02.2009
cakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond repute

replikleri bile efsane olan

cem yılmaz - doritos reklamları (bu seri de cem yılmaz'ın oynadığı karakterin filmini yapmak istemişti yapımcılar ama cem yılmaz kabul etmemişti o derece beğenilmişti reklam)

cem yılmaz - opet reklamları ("alırım anahtarını mike" bebeklerini bile yapmılardı)

cem yılmaz - telsim reklamı ("tamamen duygusal" o zamanların modasıydı herkes "tamamen duygusal" diye gezinirdi ortalıkta)
cakocakmak11 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-12-14, 12:18   #464
heosuabi
Set Görevlisi

heosuabi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.04.2010
heosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond reputeheosuabi has a reputation beyond repute

Son günlerde bana göre, THY-Miles&Smiles, Tadım'ın Sosyal Ağ, Maximus'un Ruh Öküzü reklamları değişik ve dikkat çekici.
Eski 01-01-15, 17:02   #465
ReyMaz
Asistan

ReyMaz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.12.2014
ReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond reputeReyMaz has a reputation beyond repute

Nissan qashqai reklamı çok hoşuma gidiyor..
Aveanın reklamları da güzel..
Türk Hava Yollarının Kobe ve Messi ile olan reklamı da güzeldi..
ReyMaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-03-16, 22:09   #466
WarriorWarrior
Guest

sık sık güzel reklam çıkar oldu... ama bence son on yılın en iyi reklamları geçen yaz yapılmış idi... bi daha öyle güzel jinglelar aynı anda hazırlanır mı, reklamlar o kadar güzel olur mu bilmem. geçen yıla damgasını vurmuş reklam, kinder pinguinin "anne çikolata var mı?" konulu reklamıydı ama malum bu yıldan 3 güzel reklam seçmem gerekiyor, o yüzden kinder pinguiyi geçiyorum.

1. reklam olarak sezar serisini seçiyorum. 3üde birbirinden şahane ve komik. sezara çok benzeyen bi oyuncu seçilmiş, çok da sevimli.

2. reklam şipşak reklamı gerçekten komik olmuş. aslında 2. reklam için dalgalandım da duruldum konulu reklamı düşündüm ama o reklam da efsane başlayıp sonra gazoza sarıyor... en sondaki selfie çekme meselesi, popüler bişeye gönderme ama o kadar yapay bişey ki, "bakın biz de yeni jenerasyona uyum sağlıyoruz ehehe" demek gibi bişey ve reklamı amacından çıkartıyor. o yüzden 2. sırayı aytaç şipşak salama veriyoruz.

3. reklam coca-colanın reklamı ilginçtir, mantıklı bi reklam yapmayı başarmışlar... güzel bi hikaye anlatıyor reklamın kendisi. tabi derin kazınca eleştiricek bişeyler buluyorum ama neyse yüzeysel olarak 3. sıraya koyabildim bu reklamı. kardeş sevgisi vesselam. ama derinden kazınca eleştiricek bişeyler var tabi altını çiziyorum.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-01-17, 00:28   #467
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

valla diğer ikisini bilmem ama turkcellin son reklami, beni 23 yıllık ömrümde ilk kez ağlatmayı başaran reklam oldu... elifin annesine doğum günü sürprizi ne kadar güzel bir reklamdır ya? turkcelli hiç sevmem, hoşuma gitmeyen bir markadır. ama bu reklam hakikaten harika bişey. mesela samsungun reklamı kötü bi reklam ne alaka hayalini gerçekleştiren gençlerle samsung yani? samsung da coca-colanın bir zamanlar meşhur olan trendine uyum sağlayıp "şunu bizim sayemizde başardılar" demek istemiş aklınca. hemen örneğini vereyim bir köyde okumaya çalışan kızlarla ilgili bir reklamı vardı coca-colanın tabii benim hatırladığım bu yanlış hatırlıyorsam affola da. ne alaka yani köyde okumaya çalışan kızlarla coca-cola? resmen reklamın mantıksızlığı, akıl dışılığı. ama turkcell öyle değil, çok etkiledi beni bu reklam. mükemmel olmuş, defalarca izlemek için kanal kanal dolaştırdı beni! ve her gördüğümde de ilk anki gibi etkilendim... daha kelimem kalmadı övmek için.

Son Güncelleme ; Tiger Stormy : 10-02-17 tarihinde saat 02:30 Neden: .
Tiger Stormy Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş