Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > TV Programları > Survivor Ünlüler - Gönüllüler

Yanıtla

Survivor Ünlüler - Gönüllüler kategorisinde Survivor Ünlüler-Gönüllüler Hakkında Düşünceleriniz konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-05-17, 15:39   #571
mine53
Asistan

mine53 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.08.2007
mine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond repute

Dün panoromaya şahika gelmişti.Ona son olayları sordular.Berna ile sabriyenin neden karşı karşıya gelgiğini vs.

Şahika dediki sabriye sevdiğini paylaşamayan bir insan birleşmeden sonra bizde berna ile sohbetlerimiz oluyordu bana da gelip hayırdır diye sormuştu dedi.

Bence adem-sabriye arasında bir dostluk var .Sabriye çok samimi içten biri hesapsız hareketleri var ama onu doğal buluyorum.Ama bazen kızıyorum.

Berna öyle mi tuğçenin veda konseyine bakarsanız bi gülüyo bi yüzünü düşürüyor saniyesinde.Bana göre çok tehlilei.Ve oynadığını düşünüyorum.En yakını erdi bile itiraf etmişti %70 oynuyor %30 gerçek diye.

Benim sırama göre elenmeler sırasıyla şöyle olmalı ;

berna-anıl-gökhan-furkan-sabriye-volkan-elif

kıbrıs beşlim şudur;ilhan-adem-serhat-sema-ogeday

bakalım şimdilik ilhan ve ogeday yalnız kaldı bu artı mıdır eksi midir göreceğiz
Eski 12-05-17, 17:21   #572
gonzales1907
Asistan

gonzales1907 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2009
gonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond repute

Dostluk değil bence. Hatırlarsanız geçen sene de Avatar Atakan da Ezgi'yi koruyordu ve onlara da sevgili olabilirler mi diye bakıyorduk. Ama Sadem onlar gibi değil, daha samimiler. Ezgi böyle kıskançlıklar yapmıyordu. Atakan Ezgi'ye karşı daha dikkatliydi. Ama Sadem öyle değil, aralarında fena bir elektrik var Bence hoşlanıyorlar. Sabriye boşuna kıskanmıyor. Adem de Sabriye'ye güzel bakıyor Sarılıyorlar, bakışıyorlar ne bileyim işte cilveleşiyorlar (sarılıyorlar derken illa oyun kazandık oley diye değil, resmen seviyor gibi sarılıyorlar) Onları destekliyorum
Eski 12-05-17, 17:22   #573
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Sabriye biraz daha Berna ile uğraşmaya devam ederse zararı kendi görür.
Ben de gülüyorum ediyorum ama dozunda kalması lazım artık.

İşin tuhaf bulduğum kısmı Sabriye'yi her hatasında uyaran Adem neden bu durumla bu kadar gülüp eğleniyor hatta hoşuna gidiyor diye düşünüyordum.
Neyseki dün uyardı
Umarım Adem'i dinler de kendine çeki düzen verir.

Sabriye en baştan beri Adem ile birlikte olduğundan kıskanması, paylaşamaması çok normal. Bu durumu hiç garipsemiyorum. Dün Şahika da söyledi Sabriye sevdiklerini paylaşamayan birisi, Şahika'yı bile Berna ile konuştu diye kıskanmış Adem ise daha farklı bi yerde Sabriye için. Adem için yapmayacağı şey yok. Öyle bi sevgisi var.
Öncelikle Adem'e büyük bi minnet duyuyor çünkü hayatında tatmadığı duyguları Adem sayesinden tattığını düşünüyorum. Sabriye'nin iyi bi aile yaşantısı olmamış. Baba sevgisi görmemiş, ailesine kendisi bakmak zorunda kalmış biri. Bu yüzden bi erkek tarafından sahiplenmek hoşuna gitti. Adem'i çıkarsız seviyor ve kaybetmekten korkuyor.
Survivorda kim bu güne kadar 'arkadışm yoksa bende gitmem' diye ödülü reddetmiştir? Performans ödülünü aldığında bile 'hayalimdi ama hayalimde Adem de vardı' diyen birisi Sabriye. Gerçekten sonsuz bi sevgisi var.

Sabriye tartışmasız Survivor'a bu sezon damga vuran kişi. Sabriye'siz bi Survivor düşünemiyorum açıkcası. Burçak'ın panoramada Sabriye ile ilgili anlattığı anısına hala gülüyorum mesela
Performansı evet kötü, parkurun en yavaşı ama Berna performans anlamında kadınların en kötüsü.
Bide hala anlamadığım nokta Berna'nın Kıbrıs'ı adayı gösterilmesi.
Sebebini hala daha gerçekten anlamadım. Gönüllüler takımında öne çıkan hiç kimse yok. Galiba finale giden yoldaki isimler komple ünlülerden olmasın diye sürekli Berna Berna deniliyor.

Araba ödülüne gelirsek; evet gönüllüler alsa daha iyi olur diye düşünüyordum ama Sabriye'nin kalbi o kadar temiz ki inşallah ünlüler kazanmıştır.
Çünkü artık gerçekten bıktım gönüllülerin sürekli Sabriye bedavadan kazanıyor demelerinden. Sizin takımda 0 çeken Berna var. O çok mu haketmiş olacak alınca? Sabriye en azından 1 sayı alıyor. Biraz daha hızlı olsa ahh hızlı olsa hiç sayı vermeyecek zira atışları o derece iyi.

Dünkü anlara gelirsek;

Serhat-İlhan kavgası üzücüydü, gereksizdi. Serhat'ın çenesinden rahatsız olan biri olarak orda gerçekten amacı destek vermekti. Serhat herkese bas diye bağırıyor. İlhan aynı olayı daha önce Adem'le de yaşamıştı. Eleştiriye açık değil, maalesef. Sorunun büyüyeceğini sanmıyorum.

En komik an 1: İlk turu kazandıktan sonra Sabriye'nin o sevinçle kime sarılcağını şaşırıp Acun'a koşması

2: Oyun öncesi Sabriye 'Justin'i kaçırdım bunu kaçırmamam lazım' diyince Adem'in 'Justin'ine başlıycam' demesi

En güzel an 1: İlk turu kazandıktan sonra seviçlerini yaşarlarken Sabriye yine ağlamaya başlayınca İlhan'ın elini kaldırıp tam Sabriye'ye bişey söyleyecekken Adem'in O'nu durdurması ve Sabriye'ye sarılıp oradan uzaklaştırması

2: Berna-Sabriye atışmasında artık Berna ne dediyse orayı kesmişler çok belli, Sabriye'nin gözleri dolunca Serhat'ın Sabriye'ye sarılıp teselli etmesi.

Parkurda yavaşlığı yüzünden saç baş yoldurtsa da Sabriye'yi izlemeyi seviyorum. Umarım daha fazla görürüz. Elenmesini hiç istemiyorum.
Bu yarışmada her şeyin performans olmadığını elenen isimlerden anlayabiliriz.
Halk izlemek istediğini orda tutuyor.
Sabriye'siz Adem ve Survirvor izlemek istemiyorum Bu sezonun en büyük eğlencesi bu ikili. Atışmaları bile çok tatlı

Eski 15-05-17, 00:40   #574
sinemya
Oyuncu

sinemya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.07.2008
sinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond reputesinemya has a reputation beyond repute

Uzun zamandır buralara gelip İlhan Mansız Beyciğimi övmediğimi farkettim

Olayları uzun uzun analiz etmek çok isterdim ama hatırladıkça sinirim bozuluyor.Sosyal medyadan sonra burayada yazayım dedim Perşembe günü yayınlanan araba ödülünün ilk oyununda ilk defa ağlayarak survivor izledim.İlhan Mansız bacakları kanlı tek başına bir köşede oturdu ya, 3 oy vereceksem 333 oy olarak 26 numaraya geri döndü.Allahtan sinsi ve diğer birçok şeyi tam duymadı hele de röportajlarda arkasından sallananları... Adam hala iyi niyetli oyunda olan oyunda kalır diyor, bir bilsem Sema ve Serhatın arkandan dediklerini ah ah bir bilsen İnşallah seni şampiyon yapacağız Asiruh gözümde senden başkada şampiyon adayı bile yok.Sanada çok kızgınım negatif reis bundan sonra İlhan hariç kimseye oy yok.
Son olarak Sema seni çok savundum ama kavganın sonunda hemen Serhatın yanına geçişin, bana bağırmanı istiyorum en çok bana bağır demen ve ardından yaptığın dedikodular... Girdiğin potadan seni İlhan Mansız hayranları kurtardı artık sende Nagihan gibisin...Pınar ve Şahika senin için dediklerinde haklıymış, biz görmek istememişiz.

Kargalar sürüyle Kartallar yalnız uçar
Eski 15-05-17, 11:55   #575
gonzales1907
Asistan

gonzales1907 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2009
gonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond repute

Alıntı:
nehirgözlü tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sabriye biraz daha Berna ile uğraşmaya devam ederse zararı kendi görür.
Ben de gülüyorum ediyorum ama dozunda kalması lazım artık.

İşin tuhaf bulduğum kısmı Sabriye'yi her hatasında uyaran Adem neden bu durumla bu kadar gülüp eğleniyor hatta hoşuna gidiyor diye düşünüyordum.
Neyseki dün uyardı
Umarım Adem'i dinler de kendine çeki düzen verir.

Sabriye en baştan beri Adem ile birlikte olduğundan kıskanması, paylaşamaması çok normal. Bu durumu hiç garipsemiyorum. Dün Şahika da söyledi Sabriye sevdiklerini paylaşamayan birisi, Şahika'yı bile Berna ile konuştu diye kıskanmış Adem ise daha farklı bi yerde Sabriye için. Adem için yapmayacağı şey yok. Öyle bi sevgisi var.
Öncelikle Adem'e büyük bi minnet duyuyor çünkü hayatında tatmadığı duyguları Adem sayesinden tattığını düşünüyorum. Sabriye'nin iyi bi aile yaşantısı olmamış. Baba sevgisi görmemiş, ailesine kendisi bakmak zorunda kalmış biri. Bu yüzden bi erkek tarafından sahiplenmek hoşuna gitti. Adem'i çıkarsız seviyor ve kaybetmekten korkuyor.
Survivorda kim bu güne kadar 'arkadışm yoksa bende gitmem' diye ödülü reddetmiştir? Performans ödülünü aldığında bile 'hayalimdi ama hayalimde Adem de vardı' diyen birisi Sabriye. Gerçekten sonsuz bi sevgisi var.

Sabriye tartışmasız Survivor'a bu sezon damga vuran kişi. Sabriye'siz bi Survivor düşünemiyorum açıkcası. Burçak'ın panoramada Sabriye ile ilgili anlattığı anısına hala gülüyorum mesela
Performansı evet kötü, parkurun en yavaşı ama Berna performans anlamında kadınların en kötüsü.
Bide hala anlamadığım nokta Berna'nın Kıbrıs'ı adayı gösterilmesi.
Sebebini hala daha gerçekten anlamadım. Gönüllüler takımında öne çıkan hiç kimse yok. Galiba finale giden yoldaki isimler komple ünlülerden olmasın diye sürekli Berna Berna deniliyor.

Araba ödülüne gelirsek; evet gönüllüler alsa daha iyi olur diye düşünüyordum ama Sabriye'nin kalbi o kadar temiz ki inşallah ünlüler kazanmıştır.
Çünkü artık gerçekten bıktım gönüllülerin sürekli Sabriye bedavadan kazanıyor demelerinden. Sizin takımda 0 çeken Berna var. O çok mu haketmiş olacak alınca? Sabriye en azından 1 sayı alıyor. Biraz daha hızlı olsa ahh hızlı olsa hiç sayı vermeyecek zira atışları o derece iyi.

Dünkü anlara gelirsek;

Serhat-İlhan kavgası üzücüydü, gereksizdi. Serhat'ın çenesinden rahatsız olan biri olarak orda gerçekten amacı destek vermekti. Serhat herkese bas diye bağırıyor. İlhan aynı olayı daha önce Adem'le de yaşamıştı. Eleştiriye açık değil, maalesef. Sorunun büyüyeceğini sanmıyorum.

En komik an 1: İlk turu kazandıktan sonra Sabriye'nin o sevinçle kime sarılcağını şaşırıp Acun'a koşması

2: Oyun öncesi Sabriye 'Justin'i kaçırdım bunu kaçırmamam lazım' diyince Adem'in 'Justin'ine başlıycam' demesi

En güzel an 1: İlk turu kazandıktan sonra seviçlerini yaşarlarken Sabriye yine ağlamaya başlayınca İlhan'ın elini kaldırıp tam Sabriye'ye bişey söyleyecekken Adem'in O'nu durdurması ve Sabriye'ye sarılıp oradan uzaklaştırması

2: Berna-Sabriye atışmasında artık Berna ne dediyse orayı kesmişler çok belli, Sabriye'nin gözleri dolunca Serhat'ın Sabriye'ye sarılıp teselli etmesi.

Parkurda yavaşlığı yüzünden saç baş yoldurtsa da Sabriye'yi izlemeyi seviyorum. Umarım daha fazla görürüz. Elenmesini hiç istemiyorum.
Bu yarışmada her şeyin performans olmadığını elenen isimlerden anlayabiliriz.
Halk izlemek istediğini orda tutuyor.
Sabriye'siz Adem ve Survirvor izlemek istemiyorum Bu sezonun en büyük eğlencesi bu ikili. Atışmaları bile çok tatlı

Harfi harfine katılıyorum Sabriye her oyun kazanmasında kırk yılda bir oyun aldı diyen gönüllüler takımı hangi kafayı yaşıyor? Sabriye şuan gayet iyi formunda ve parkurda yavaş olmasına rağmen takır takır oyun alıyor.
gonzales1907 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 01:37   #576
Aynur
Yönetmen

Aynur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2006
Aynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond repute

Buraya uzun zamandır yazmıyorum ama artık dayanamadım. Sinirden ne yapacağımı şaşırdım. Rakip Yunanlılar, birlik maçı, dostluk maçı, Türkiye'nin maçı. Herkes bir olmuş, tek yürek, tek yumruk olmuş çok güzel görüntüler var ekranda sonuç da güzel kazanıyoruz. Adaya dönüyorlar, Adem diyor ki ''İlhan yine egolu davrandı. Gönüllülere soruyor onlar kim ki Elif kim ki?'' Ya Adem bu birlik maçı hepiniz tek takım oldunuz mücadele verdiniz. Allah aşkına bi açıklasana ''Elif kim?'' ne demek, nerede maçtan önce hepimiz biriz, oleyy Türkiye nidaların? Sen misin samimi? İlhan'a dediğin egoist lafı zaten 4 aydır herkesi güldürüyor. Egoist İlhan oylama sonucunda kendi adı çıkmasına rağmen tamam sen oyna diyor sen yüzsüz gibi adın çıkmadığı halde ben oynayacağım diyorsun. 2 aydır rezil olan performansına, rezil olan atışlarına rağmen ben başarılıyım diyorsun üstüne üstlük ego kelimesinin ete kemiğe bürünmüş halisin. Bugün kötü kalpli olduğuna tamamen emin oldum. Sen bu performansınla, karakterinle, kalbinle şampiyon olmayı hak etmiyorsun.
Eski 19-05-17, 18:03   #577
pır
Asistan

pır kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.10.2009
pır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond repute

NE İLHAN MANSIZMIŞ BE

Dünkü oyundan gireceğim olaya , gerçi uzun zamandır buraya yazmıyordum ama bu sefer bir yazma isteği içimde doğdu

malumunuz üzre dün yunan tarafıyla bir survi yaptık ve ilk rauntu biz aldık inşalllah bu gün de biz alırız

dünkü oyuna kim çıkacak muhabbetine(bu kelimeyi de hiç sevmiyorum ama...) gelince büyük çoğunluk ilhanın ismini verdi ve bazılarına göre o oylamadan ademin çıkma ihtimalini sıfır gördü

ancak ben böyle düşünmüyorum adem uzun zamandır eskisi gibi değil performansı nerdeyse yerlerde bir yarışta en fazla iki oyuna çıkıyor onun da en az birini alabiliyor

hal böyleyken elif de! dahil herkesin performansı iyi olan ilhanı seçmesi gayet normal

ancak adem bir konuda haklı oyunları dikkatle seyrediyorum herkes en az iki , üç hatta dört kez yarışırken adem ya bir kez ya iki kez çıkıyor(ya da çıkartılıyor)

hal böyleyken kendini gösterebilmesi içn yarışması yarıştıkça da açılması gerekiyor

ama buna izin verilmiyor sanırım bu konuda tepkisini haklı bulmak gerekiyor

ancak diğerleri de haklı son zamanlarda doğru dürüst oynamasa da oynadığı oyunlarda kötü performans sergileyen ademi seçmeleri düşünülemezdi değil mi?

eğer bir oylama yapılıyorsa ademin buna saygı gösterip kenara çekilmesi gerekiyordu
nihayetinde oyun yarında devam edecek değil mi?

valhasıl kelam ilhanı çıkartmak istemekte haklılar üzgünüm ademcim ama sana destek veren ekşi bile sen yarışacam diye tutturunca onlar bile tereddütte kaldılar "acaba"diye ne zaman ki yarışı kazandın o zaman ekşi de coştu

bu arada parkurun ilhana baktığını pek düşünmüyorum

gelelim ilhan mansızın kendisinin bile eminim bilmediği popülaritesine ya da ismine

ilhan mansızı öyle bir anlatıyorlarki duyan realli ronaldo ya da barçalı messi zanneder

arkadaş hepi topu bjk da bir kaç yıl oynamış oynadığı sene şampiyonluk yaşamış dünya kupasında da yarı finale çıktığımız golü atmış

hepsi bu kadar

size bir şey söyleyeyim mi bence bunların hiç bir önemi yok varsa bile çokça takılan bir durum değil ilhanı ilhan yapan galiba karizması başka bir şey değil ve karizma da bizm halkımızn en değer verdiği ve en önemsediği şey

ha ilhan manzısın bundan(popülarite) haberi var mı hiç sanmıyorum biz izleyenlerin ona hayran olanların bile haberi yoktu ilhanın nerden olsun iyiki survivora gelmiş yoksa yazık olacaktı bu isme(İlhan Mansız)
Eski Dün, 02:43   #578
Aynur
Yönetmen

Aynur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2006
Aynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond repute

pır arkadaşım İlhan Mansız kim demen baya garip olmuş sen bilmiyor olabilirsin ama çoğu kişinin Beşiktaşlı olmasına sebep olan adamdır İlhan Mansız ben de dahil. Çocukluğumda onunla büyüdüm bir nesil onunla Beşiktaşlı oldu. Beşiktaş gibi bir kulüpte oynadığı sezonlarda gol kralı olan bir adamdır İlhan ve Beşiktaş ondan sonra geçen sezona kadar gol kralı çıkarmadı öyle bir adamdır ki futbolculara tepki olarak ''adam gibi top oynayın 36'dan sonra futbola tekrar başlatmayın'' diyen ve herkesin dönsen hepsine taş çıkartırsın dediği bi adamdır. Türkiye'nin sportif anlamdaki en büyük başarısı futbolda dünya üçüncüsü olmaktır ve bizi yarı finale TEK BAŞINA attığı golle çıkaran isimdir İlhan Mansız. Aynı zamanda yurtdışına transfer olan ilk milli futbolcularımızdandır. ''Birkaç yıl Bjk'de top oynamış'' birkaç yıl oynamasının nedeni de yaşadığı büyük sakatlık ile bir türlü futbola dönememesi yoksa emin olun şu an çok daha büyük futbolcu olurdu.

Buraya gelip İlhan kim ki demek kolay futbol bilmeyip, takip etmeyene. Bugün Fenerlisine, Galatasaray'lısına sorsan İlhan Mansız efsane futbolcuydu der tıpkı bizim Hagi, Metin Oktay için dediğimiz gibi.. Dediğim gibi sporla alakası olmayan insanların pff İlhan Mansız kim kii ya sanki Messi demesi normaldir.. Ve koskoca İlhan Mansız'ın geldiği noktayı sadece ''karizma'' olarak nitelendirmek onun bugüne kadar verdiği emeklere yapmış olduğunuz saygısızlıktır.. Lütfen dikkat edelim..
Aynur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 18:22   #579
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Ünlüler takım gibi takım oldular.
Karşı takımın güçlü bi ismini yollamak için böyle bi karar alabilmek oldukça mantıklı bi haraket.

Sabriye için kendini feda eden Adem, takımın menfaatleri için kendini potaya sokan İlhan.

Serhat ve İlhan zaten kendilerini potaya koyup karşıdan birini gönderme stratejisi yapmayı düşünmüşler. Adem de sırf Sabriye'yi korumak adına teklif götürdü, İlhanlar da kabul etti. Samimiler mi değiller mi bilemeyiz. Ortada çok farklı yorumlar dönüyor.
İçin içinde strateji de olabilir. İlerleyen günlerde bunu görürüz zaten.
Haa şunu da söyleyeyim Adem-Sabriye potası olsaydı bile giden gönüllülerden olurdu.
Ama Adem'in bu hamlesini asla unutmayacağım. Survivorda gördüğüm en güzel, en içten, en çıkarsız dostluk ilişkisi gerçekten.

-Sevdiklerimizi zamanımız varken koruyabiliriz.

Gönüllüler takımında sevdiğim kimse yok, izlemekten hoşlandığım kimse yok.
Ödülleri aldıklarında bile izlemiyorum.
Ama ünlüler öyle değil. Onları izlemek büyük keyif benim için.
Hiçbirinin performansı da umrumda değil ben bu takımı izlemeyi seviyorummm.

Volkan gider büyük ihtimalle. Gönüllüler için önemli bi isim. Muhakkak takımı etkileyecektir gidişi. Dokunulmazlıklara ambargo koyan bi ünlüler görmek en büyük isteğim. Ve elbette en güzel ödüllere lütfen onlar gitsin

Israrla gönüllü isimlerin parlatılmaya çalışılmasından da sıkıldım.
Yok işte olmadı, neyi zorluyorsunuz? Sürekli bi Ogeday-Elif parlatma çabası.
Ogeday parkuru izlemekten hele gına geldi.

İnşallah Kıbrıs'a gidecek tüm isimler ünlüler takımından olur.

Dünü bırakıp biraz Yunan-Türk olaylarına gelirsek; müthiş eğlenceliydi. Hatta keşke bu formatta devam etseydi
Ödül görüntüleri şahane ötesiydi. Sabriye yine başroldeydi
Yunanlılar bayılmış Sabriye'ye. Hatta Evridikiyi size verelim Sabriye'yi biz alalım demişler
Kostantin ve Sabriye üzerinden dönen geyik ise başlı başına olaydı

Sabriye-Berna barıştı Bu mevzu daha da uzasaydı hiç iyi şeyler olmazdı. Herkes birbirlerine gireceğini düşünüyordu ama gayet profesyonel yarıştılar ve barışarak bunu taçlandırdılar. Özellikle Sabriye'nin Berna'ya desteği harikaydı.
Bütün takımın kazandıktan sonra Sabriye'nin klasikleşen sevincini yapması güzel detaydı.
Ünlüler takımıda dokunulmazlıkta yaptılar, bayıldım

İlhan ve Adem arasındaki gerginliğe gelirsek; Adem sadece saygı bekliyor başka bişey değil. Oynamak istediğinde saygı duyulsun istiyor çünkü kendisi bunu yapıyor. Kötüyse, yapamayacağını düşünüyorsa zaten geri çekiliyor. Ama kendine inandığı zaman da buna izin verilsin istiyor.
Konuşmaların tamamı bize verilmemiş, Adem Elif'e baya yüklenmiş söylenene göre. İzleyebilseydik daha net konuşurduk da kusura bakılmasın Elif kim gerçekten? Ünlü-Gönüllü kendi çıkaracakları isimleri belirlemek için karar almışlar zaten. Elif kim de o kadar müdahale ediyor? Senin yerine de Sabriye çıksaydı o zaman, atış konusundan senden daha iyi.
Ciddi anlamda zaten Elif'in Adem ve Sabriye ile sorunu ne anlamıyorum. Sürekli dilinde bi Adem bi Sabriye. Bi küçük görme, aşağılama çabası hep.
İkinci oyunda takımın en iyi isimleri İlhan ve Adem olmasına rağmen Serhat ve İlhan da çıkabiliyor di mi diyor. Güler misin ağlar mısın?
Adem Yunanlılar'ın yenilmez ismi Yorgos'u yenip ödülü kazandırınca içimin yağları eridi.

Elif'in sesine bile tahammülüm yok.
Ortalığı karıştırmaktan başka bildiği bişey de yok. Bide bunu Kıbrıs adayı gösteriyorlar.
Sema o kadar oyun kazanıyor ama bi kere bile rakiplerini küçümsediğini görmedim, kazandığında havalandığını görmedim.
Umarım kalbinin ekmeğini yersin Elif, başka bişey demek istemiyorum.

Kıbrıs finalinde Adem-İlhan ikilisini göreceğimizi düşünüyorum.

nehirgözlü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş