Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Üye Özel > Öneri - İstek - Görüş - Yardım

Yanıtla

Öneri - İstek - Görüş - Yardım kategorisinde Forumda Sorular / Sorunlar konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 16-05-17, 10:48   #21
OXFORD
Süper Moderatör

OXFORD kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2004
OXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond repute

Alıntı:
filmdizi1 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba,
benim bir sorunum var. Eskiden Dizifilm Foruma üyeydim. Kullanici adim ise funda57 `iydi. Yalnis hatirlamiyorsam yaklasik 3-3 sene önce hesabimi sildirmistim. Okula konsantre olmak icin. Simdi rica ediyorum. Acaba funda57 kullanici hesabimi tekrar acmak mümkün mü?
ve ben daha önce bunu sormak icin bir üyelik acmistim. filmdizi adinda. O Üyelik ile buraya size eski hesabim funda57 ile olan sorumu soracaktim ama bilmedigin bir nedenden dolayi buraya birsey yazma yetkim olmadi. O yüzden buraya sorumu yazabilmek icin bu sefer malesef filmdizi1 hesabini acmak zorunda kaldim. Umarim bana yardimci olabilirsiniz.
Hayır böyle bir geri dönüş mümkün değil
Şimdiki hesabınızı kullanmaya devam edin lütfen
Sevgiler...
Eski 24-05-17, 13:45   #22
serebra
Yönetmen

serebra kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.03.2009
serebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond repute

Merhaba.
Eski formata dönmeniz mümkün mü acaba? Renkler çok göz yorucu olmuş. Fazlasıyla göz yorucu.
Eski 25-05-17, 12:03   #23
funda2
Yönetmen

funda2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2006
funda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond repute

Alıntı:
serebra tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba.
Eski formata dönmeniz mümkün mü acaba? Renkler çok göz yorucu olmuş. Fazlasıyla göz yorucu.
Ayni dertten bende muzdaribim. Eski formati istiyorum ben de. Mümkünmüdür sevgili yöneticilerimiz?
Eski 26-05-17, 14:14   #24
Tiktaak
Asistan

Tiktaak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.06.2012
Tiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond reputeTiktaak has a reputation beyond repute

Lütfen forum eski haline dönsün,Şuan ki hali fazlasıyla kullanışsız olmuş,fazlasıyla göz de yoruyor..İlgililere duyurulur..
Eski 27-05-17, 01:31   #25
funda2
Yönetmen

funda2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2006
funda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond repute

Forumun bu sekli cok yorucu, fazlasiyla zorlayici. Hatta basagrisi yapiyor. Lutfen eski haline dönsün. Lütfen...
funda2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-05-17, 15:11   #26
Sunrise
Süper Moderatör

Sunrise kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.04.2006
Sunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond repute

Suan forumda bir takim tasarim gelismeleri yapiliyor. Ve goruntu problemleride bu yuzden oluyor.
Calismalar bittikten sonra goruntu probemlerinin duzelmesini umuyoruz.
Eski 28-05-17, 01:09   #27
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

forumu yenilerken, mail adreslerine şifre gitmemesi sorununu da çözer misiniz acaba? bir admine yazmıştım ama burdan da yenileyeyim: yahoo, hotmail, outlook, windowslive vs ile biten adreslere yeni şifre gönderilmiyor, sadece gmaila gidiyor...
Eski 28-05-17, 21:26   #28
hileonidas
Asistan

hileonidas kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.03.2017
hileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond reputehileonidas has a reputation beyond repute

Merhabalar,

Umarım tasarımın son halinde rahatsız edicilik kalmaz, şu haliyle çok göz yorucu oldu. Ayrıca bizi bu kadar da reklamlara boğmayın lütfen.
Eski 31-05-17, 17:33   #29
nazguzeli
Yönetmen

nazguzeli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.01.2007
nazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond repute

Ben de görüntü bozukluklarını bildirmek için gelmiştim ama çoktan yazılmış...

Bu arada hakikaten heryerden reklam fışkırması çok yorucu.
Gazete/magazin sitelerine girmiş gibi hissediyorum. Bir burası kalmıştı sakin platform...
O da gidiyor herhalde....

Umarım reklamları azaltırsınız.
Mesaj aralarında çıkan görseller tamam ama çarpıyla kapatmamız gereken bir reklam görseli gelmesi gerçekten yoruyor.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş