Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Aşk Laftan Anlamaz

Yanıtla

Aşk Laftan Anlamaz kategorisinde Aşk Laftan Anlamaz(Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-03-17, 21:46   #651
blueDefne
Set Görevlisi

blueDefne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2017
blueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond repute

Fulyacım, Yağmurcum, Hazalcım,

İyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim Rabbim bütün hastalar ile birlikte bizimkilere de benim ablama da şifa versin inşallah, ablamın sol göğsünde bir sertlik geldi eline 2 hafta önce, hemen ertesi gün gittik doktora, tahlil tetkik derken meme kanseri çıktı, teşhis konuldu 8 gün sonra memesi alındı, çok hızlı hareket ettik anlayacağınız, tek tesellimiz başka yere sıçramamış olması, bir ay sonra kemoterapi ve sonrasında ışın tedavisi başlayacak tedbir amaçlı, sonrasında inşallah daha iyi olacak,

Bunları niye anlattım derdim sizi üzmek değil, ama bu malum hastalık çok arttı maalesef, bizimde hiç ummadığımız bir anda pat diye çıktı karşımıza, hepimiz kadınız göğüs muayenelerimizi ihmal etmeyelim, birde yediklerimize biraz dikkat edelim, biz tedbiri alalım tabiki takdir Yüce Allah’ın, Yüce Rabbim size ve sevdiklerinize uğratmasın böyle hastalıklar, hepimize sağlık ve huzur versin gerisi gerçekten kolay,

İşte iki haftadır ruhum ve bedenim çok yorgundu bu ani sürpriz karşısında, biraz nefes almak kafamı dağıtmak için dün foruma gireyim dedim, ana sayfada ALA’yı bulamayınca panik oldum kafam o kadar durdu ki arşiv falan aklıma gelmedi önce, deli gibi habire 1.ve 2. sayfayı baştan aşağı tarıyorum yok, sonra Fulya’nın sayfamız bir müddet sonra Arşive kalkacak ama biz orada da sürdüreceğiz ALA’yı yaşatmayı sözleri aklıma geldi de ondan sonra Arşivde buldum ALA’mızı, pek bi erken kaldırmışlar arşive, iyice hüzünlendim böyle olunca çünkü ben hala safça belki 2.sezon olur diye bekleyenlerdenim,

Aslında herkes istese yönetmeni, oyuncuları, tabiki arka çıkacak bir yapımcı ve de bir kanal hiçte imkansız değil, pek ala son 5 yıllık atlama yok sayılarak dan 2.sezon çekilebilir, ama olmayacak biliyorum benimki boş bir temenni sadece,

Kızlar belki diyeceksiniz ablan bu kadar ağır bir hastalık atlatmış, daha da uzun bir süre tedavi süreci var, sen ALA’yı mı düşünüyorsun hala, evet biliyorum sadece bir dizi ALA asla sevdiklerimizden sağlığımızdan hayatımızdan daha önemli değil, ama biz defalarca ne yazdık yorumlarda ALA nefes aldırıyordu haftada 3 saat, çünkü hayat zaten çok ağır ama sürekli aynı şeyleri düşününce de sorunlar bitmiyor maalesef işte sırf bunun için izliyordum ALA’yı çok mutlu ediyordu beni, bu dünyadan koparıp alıyordu resmen,

Dün gece ilk defa haymur sahnesi izledim tüplü siteden, madem kızlar başlamış ilk bölümleri izlemeye bende bölümün tamamı olmasa da birkaç sahne izleyim dedim, ilk tanışmaları taksi sahnesi, sonra güzel çiftimizin aşık olduğu asansör sahnesi (ikisi de aynı anda aşık olmuşlar bana göre de), sonra ofiste ilk karşılaşmaları, Hayat’ın hala Murat’ın patron olduğunu anlamamak da diretmesi, bu arada her bölüm ikisinin kıyafetleri renk konusunda ne kadar uyumlu imiş, ilk bölümden beri böyleymiş, Murat’a açık mavi ceketi, içindeki beyaz gömleği ile nasılda yakışmış, Hayat’cım aynen müstakbel sevgilisine uygun şekilde açık mavi ceketi ile ne kadar güzelmiş, nasıl değişmişler son bölüme varana kadar, saç ve makyaj şekilleri önemli tabi bu değişimde,

Beni bir tek siz anlarsınız başkası deli diyebilir ama ben bu sahneleri izlerken ağladım yine, acayip özlemişim canım çiftimi, çok sevdiğimizden mi gözlerimiz kör oldu acaba diyorum, onun için mi bu kadar cezbedici geliyor Hayat ile Murat bize, abartıyor muyum dedim kendi kendime, ama değil kızlar ya valla garip bir çekiciliği var Hande ile Burak birlikteliğinin,

Adını tam koyamıyorum ama daha ilk bölümde ilk sahnede bile aralarında acayip bir çekim var, bu ekranın dışından çok net hissediliyor, yani ben hissediyorum en azından, Hande’den daha güzeli olduğu gibi Burak’tan da daha yakışıklısı var ama hiç birisi beni ikisinin birlikteliği kadar heyecanlandırmıyor, daha öncede yakıştırdığım beğendiğim çiftler oldu ama böylesi ilk defa oluyor yeminlen, bitince bu kadar kahrolduğum başka bir dizim olmadı, bu kadar etkilendiğim için ikisinden doğal olarak da çok özlüyorum, temcit pilavı gibi aynı şeyi söyleyeceğim kızmayın ne olur ama ben bitiş şeklini kabullenemiyorum, sizde kabullenemiyorsunuz hoş, sezon sonunu görseydik, onca hüzünlü bölümden sonra mutluluklarını izleseydik, bu kadar olmayacaktı zarttt diye kestirip attılar ya dizimizi şokundan çıkamıyorum resmen, ilaç gibi geliyordu oysa hafta sonları,

Zaten haftalardır tv felan izlemiyorum, izlemeye başladığımda da Show tv denen kanalı izlemeyeceğim, büyük konuşmayım da yine Hande yada Burak’ın başka dizileri bu kanalda başlarsa ne yaparım bilemem, başlamasında zaten ben onları başka partnerler ile görmeye hazır değilim, başkalarını sevmesinler dayanamam,

Ama içim yana yana ah ediyorum, batsın Show denen kanalın tüm dizileri, demek yeni dizilerini döndürüp döndürüp yayınlıyormuş ha, fragmanları veriyormuş habire, bak iyice sinir oldum bunları duyunca, ALA’nın suçu neydi peki, gündüz tekrarlarını verseydi inanın pek çok kişinin haberi olacaktı dizimizden, ama inadına yayınlamadı sevimsiz kanal neydi garezi anlamadım hala, batsın iflas etsin tez zamanda,

Bende bencilleştim kızlar madem bizim dizimiz böyle pat diye sonlandırıldı, diğerleri de bitsin onlarınki emek ise bizimki de emekti, onların izleyeni seveni var ise bizimkinin de vardı, en çok da tüplüde izlenme oranları iyiydi ya onlara güveniyordum, hatta İngilizce alt yazılı bölümlerin izlenme oranları milyonları geçince sezon sonuna kadar bitmez bu dizi diyordum, ne kadar safmışım,

Siz 3.bölümü izleyeceksiniz galiba bu hafta, fulyacım replikleri güzel yazmışsın bu arada, okudukça sahneleri yaşadım resmen, bende kısa sahnelerle dün gece siftah yaptım, fırsat bulduğum anda ilk bölümlerden izlemeye başlayacağım, Hazal’ın dediği gibi ALA’nın etkisi kolay kolay geçecek gibi değil bende de, gerçekten özel bir diziydi yoksa hepimiz aynı özlemi aynı üzüntüyü yaşarmıydık hiç,

Şimdilik hepinizi kocaman öpüyorum iyi akşamlar,
blueDefne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-17, 23:21   #652
fuliş
Yönetmen

fuliş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.01.2007
fuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond repute

Bu sahneyi çok çok başka seviyorum. O tatlı tatlı atışmaları flörtleşmeleri..

(Göl Evi’ndeki Didem’in doğum günü kutlamasına Hayat&Murat da kalmışlardır. Birbirleri sayesinde.. Didem’in planı tutmaz , Hayat ve Murat aynı takıma düşerler. İkisi de bu durumdan epey memnundurlar..)

Murat önde Hayat arkada gölün yanına doğru yürüyorlardır. Murat bir yandan söylenir..
Murat: Benim ne işim var bu saçma sapan oyunda ya?
Hayat: Söylenmeyi bırakın da herkes ağaçlık yola giderken biz niye buraya geldik? Onu söyleyin siz.
Murat durur ve Hayat’a doğru döner..
Murat: Elindeki şifreyi tekrar okur musun?
Hayat: Her şeyi hapsedecek kadar büyüğüm güneşi ve ayı bile. Aradığınız cevap bende gizli..(Anlamamış bir şekilde dudağını büzer)
Murat: Peki şimdi. Güneşi ve ayı kapsayacak kadar büyük olan şey nedir sence?
Hayat: (Kıkırdayarak) Egonuz.. (Murat’ın bakışına karşılık “ne var?” der gibi bir hareket yapar.)
Murat: Ben de dilin diycektim.. Göl..Göl.
Hayat: Aa evet.. (Murat’a bakarak) Ama siz nasıl bildiniz? Hayret.
Murat: Benimle uğraşmak yerine şu diğer zarfı bul da bitirelim şu oyunu.
Hayat: (Murat’a yaklaşır) Baş üstüne. Ama şuan iş dışında olduğumuzu hatırlatırım. Ben sizin emir konunuz değil, takım arkadaşınızım.
Murat: Takım ARKADAŞINIM. Madem ağzına geleni söylüyorsun, bari şu SİZ’i de at tam olsun.
Hayat: (Tekneye sıkıştırılmış olan diğer zarfı görür. Oraya doğru koşarak.) Buldum . Buldum buldum buldum.. (Zarfı alır.) Oley. (Zıplayarak) Oley, ben buldum. (Gölün kıyısına iyice yaklaşır)
Murat: Neyi sen buldun? Şifreyi ben çözdüm be.
Hayat: Hahaha..(Tökezler)
Murat: Bana bak. Dikkat et. Düşüceksin. Yüzme de bilmiyorsun zaten. Al başına belayı ondan sonra.
Hayat: Ayy. Heycan yaptım bir anda.
Murat: Yapma. Ben söylemeden hiçbir şey yapma. Zaten düz yolda bile yürüyemiyorsun.
Hayat: (Sinirle zarfı açar. Murat da yanına gelir zarfa bakar. ) Bulutlarla konuşup duruyorum. Ayaklarım nerede göremiyorum. İçimde bir sürü şey var, bir türlü anlatamıyorum... (düşünür)
Murat: (Kollarını açarak) Hallahım ya. Bir de edebiyat parçalamışlar yani.
Hayat: Niye öyle diyorsun? Gayet anlamlı özetlemişler.
Murat: Af edersin ama neyi özetlemişler?
Hayat: (Murat’a yaklaşır)Ağaç olmayı.. Demek ki neymiş? Ağaçlık alandaymış. Buna da bire bir derler..
Murat: Bana bak. Ben senin rakibin değil, takım arkadaşınım. Enerjini onlara sakla.
Hayat: Ben patronumu örnek alıyorum. (Önden önden ağaçlık alana doğru yola koyulur)
Murat: (Arkasından bakar. Kendi kendine) Ağaç. Zekice.. (arkasından gider..)

Ağaçlık alana gelmişlerdir. Hayat önde Murat arkada yürümektedirler.. Hayat etrafına bakınmakla Murat ise börtü böcek öldürmekle meşguldür.
Hayat: (Ağacın tepesine bakarak) Ha bak burda. (Murat da bakar. Zarf çok yüksektedir.)
Murat: Bu yükseklik ikimizi de aşar.
Hayat: Şerefsizler. Almayalım diye ta nereye saklamışlar. (Murat Hayat’a bakıyordur. Hayat, Murat’a bakar. Sesini incelterek.) Terbiyeziler..
Murat: (Güler.) Söv söv. Rahat ol. Baksana nereye koyduklarına.
Hayat eline bir çalı parçası alır.
Murat: Ne yapıyorsun?
Hayat: (Zıplayarak ağacın dallarına vurmaya başlar.) Uzanmaya çalışıyorum.
(Biraz daha zıpladıktan sonra.. Murat’a dönerek) Aa aslında ben tırmanabilirim.
Murat: Aa yok. Yok. Sen burada daha iyisin. Burada daha iyi..
Hayat: Niye öyle diyorsun ki? Ben çocukken ağaç tepelerinden inmezdim.
Murat: İngilterede mi?
Hayat: İlgiltere?
Murat: Evet. İngiltere’de miağaca tırmanırdın? Sen orada doğmamış mıydın?
Hayat: (Söylediği yalan aklına gelir ve yine kötü olur.) Evet. Küçükken, haftasonları babam beni ormana götürürdü. Ordan kalma bir alışkanlık. Neyse.. Sen bana yardım et. Biraz kaldırman yeter. . Hadi..
Murat: Sen ciddisin?
Hayat: (Ağaca döner.) Evet. Hadi..
Murat Hayat’ı bacaklarından tutarak kaldırır..
Hayat: Dur, tamam. Ulaştım. Ulaştım. (Murat biraz zorlanmaktadır. Hayat elindeki çalıyla biraz daha vurarak ulaşır zarfa)
Murat: Aldın mı?
Hayat: (Zarfa uzanarak) Dur. Aldım. Aldım.
Murat: Aldın mı?
Hayat: Aldım.
Derken. Hayat, Murat’ın kollarında kayıp Murat’ın kucağına düşer. Eli de Murat’ın ensesine düşer. Birbirlerine uzun uzun bakıp, sanki birbirlerinin gözlerinin içinde kaybolurlar.
Murat: İyi misin?
Hayat: Öyleyimdir herhalde. Sen? (uzaklaşırlar)
Murat: Değilim.
Hayat: (panikle) Neyin var?
Murat: Aklımı kaçırmak üzereyim. Benim ne işim var burada ya? Hepsi senin yüzünden.
Hayat: Ne benim yüzümden? Sanki ben organize ettim oyunu?
Murat: Gitmeme engel olamasaydın, şuan evimde istirahat ediyor olacaktım.
Hayat: Nasıl engel oldum acaba? Ayaklarına mı kapandım? Gitme diye tehdit mi savurdum?
Murat: Tamam. Yeter. Oku şu Allah’ın belası notu da bulalım şu anahtarı.
Hayat: Oyundan da geri kalmıyoruz bakıyorum?
Murat: O da senin yüzünden.
Hayat: Hııa..
Murat: (Zarfa bakar) Ne yazıyor? Lütfen. Baksana bana. Ne yazıyor. “Uzaklarda arama çünkü ben içindeyim.” Yani. Gerçekten.. (Sinirli sinirli uzaklaşır, Hayat da peşinden.)
Eski 16-03-17, 17:08   #653
yag_mur
Asistan

yag_mur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.11.2007
yag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond repute

Selam Kızlar

Sanmayın unuttum Aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Unutmammmm ALA'mııı Nettttt

Ama geçen hafta 3. bölüm izlenmedi hatta bu haftada izlenmedi hala iş güç maalesef uymadı bi türlü bahaneler sıraladım dimi neyse izlemeye devam edilecek ama...

Defne ablan için tekrar geçmiş olsun Rabbim şifa verecek ben inanıyorum iyileşecek en kısa sürede

Fulyam sende en güzel sahnelerden birinin repliklerini paylaşmışsın hemen izleme isteği uyandı bende gidip izliyorummm

Buralardayızzzzzz Asla Unutulmayacak dizimizle hep buralarda olacağız...

Herkes kendine iyi baksın
Eski 21-03-17, 03:23   #654
ezo-kadim
Oyuncu

ezo-kadim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.09.2007
ezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond reputeezo-kadim has a reputation beyond repute

Alıntı:
yag_mur tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Selammmm ALA Kızları

Keyifsiz bir günden daha Merhaba...

Keyifsiz çünkü dizimiz yok ve biz hala iyi değiliz, hala toparlanamadık ve uzunca bir süre de kendimize gelemeyeceğiz sanırım...

Kısacası bizde durumlar Leyla, sizde iyidir umarım...

İlk bölümü İzleyenler sonuna doğru uyuya kalmış olsamda izledim elbette...

Diziden hemen sonrada hazmedemeyip hemen yorum yapabilen biri olmadığımdan ee birde haftasonu araya girdiğinden yorumum bugüne kaldı...

Herkesle aynı düşüncelere sahip olacağız diye birşey yok ama gördüğümüz bu ne yapalım...

Hande ve Burak uyumu nasıl birşey ya...

Çekim yasası AŞKI doğururmuş diyorlar, doğru söz bencede... Dizi bittiğine göre istediğimi yazabilirim buda benim düşüncem kimseyi de ilgilendirmez değil mi?

İki farklı insan bir araya geldiğinde, elektromanyetik kodları birbirini okur ---birbirini okuyan bu kodlar eğer uyuyorsa, enerjiler bir araya gelir, buna engel olamazsınız ve AŞK başlarmış...

Ben çok fazla yanılan biri değilim gördüklerimse çokça Gerçekti...
Hande ve Burak arasında İnanılmaz bir Çekim vardı --- hala varolduğuna inanıyorum...

Karşılıklı her sahnelerinde biz bu kadar etkileniyorsak onların etkilenmemesi mümkün değil---- lütfen kimse de aksini iddia etmesin...

Yok onlar Profesyonel yok bilmem nee bla blaaa cümlelerini çok iyi biliyoruz arkadaşlar kimse Öpüştüğü birinden hiçççç etkilenmedim demesin ne olur çünkü Yalan bi kere o sırada Serotonin Tavan yapıyor yanii ister sitemez vucüt dilinizle bunu belli ediyorsunuz --- ki sahneleri tekrar tekrar izlemeniz de yeterli bunu görmek için...

Neyse;

"İstersen Herşey Olur, eğer Gönülden İstersen"... cümlesini çok sevdiğimden şuraya bırakayım...

Bazen durumunuz, o anki ruh haliniz, kariyeriniz, çevreniz bu durumla başa çıkamayacak kadar kalabalık olur...

Ben şuan Handenin de Burağın da çevresinin böyle olduğunu düşünüyorum...
Olur, olmaz bu onların kararı ama o Çekim varya o Enerjiiii işte onu inkar edemezler...

Olur yaaa birgün, başka bi zamanda, başka bir yerde, yeniden karşılarşırlar umarım bu güzellikler birbirlerini Hakediyorlar...

Yukarıda yazdıklarım tamamen benim düşüncelerimdir... Eleştirilebilir fakat sorgulanamaz net

Gelelim 1. bölümde en Sevdiğim, en Güldüğüm Sahnelere;

En Sevdiğim Sahne;

İkisininde Asansörde aynı anda AŞIK olmalarıydı...
Bu mümkün olamayacak kadar Güzeldi gerçekten Cuma günü izlerken tekrar anladım ki, şuan ne kadar üzülürsem üzüleyim ---

iyi ki sizi İzlemişim Güzellikler HayMur

En Güldüğüm Sahne;

Hayat: Pessss... Ayy bu kadarına da Pessss
Senin ne işin var burda...
Murat: Söyledim ya burası benim işyerim
Hayat: Onu anladık. Murat Bey'in odasında ne işin var.

Aaa bide böyle ellerin ceplerinde pencere önünde Poz kesmeler filan
Bu sahne varya bu sahne Murat burada güya Hayat'a haddini bildirecek Patron olduğuna dair ama nerde... Hayat yine çatttt diye lafı sokuyorrrr...
Ellerin ceplerinde pencere önünde poz kesmeler yaa bu Murat Sarsılmaz'a söylenir mi Hayat hee yapılır mı bu beeee

Murat: Murat ben.
Hayat:Ne olmuş yani. Yoldan 10 kişiyi çevirsek ikisinin adı Murat çıkar. Arkadaşsınız diye patronun odasına öyle elini kolunu sallaya sallaya giremezsin... (Hayatın buradaki düşen ses tonu )
Haaa... Sen yani Siz... o Murat... Patron Murat...

Şu yukarıdaki replikler allahım ennn güldüğüm kısımlardı gerçekten hele oyunculukları... İşte burada girdiler kalbimin ennn köşesineeee

Çok uzun yazamıyorum ama ay sonu malum işler bitmezzz...

HayMur aşkımız bitmez... Hande&Burak Aşkımız hiç Bitmezzzz

Herkesin Günü Güzel Geçsin....
. Yağ-mur sana sonuna kadar katılıyorum onlar birbirlerine aşıktı ama arada Büşra devesi vardı kadın Burağın öpmesine bile ambargo koyduğu belli o olmasaydı kesin bişeyler olurdu ama yinede dua ediyorum inşallah birleşirler rahmetli Kayahanın dediği gibi yolu sevgiden geçen herkes biryerde buluşur Hande ve Burak içinde temennim bu ekranın en ama en yakışan çifti
Eski 27-03-17, 13:37   #655
yag_mur
Asistan

yag_mur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.11.2007
yag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond repute

Alıntı:
ezo-kadim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
. Yağ-mur sana sonuna kadar katılıyorum onlar birbirlerine aşıktı ama arada Büşra devesi vardı kadın Burağın öpmesine bile ambargo koyduğu belli o olmasaydı kesin bişeyler olurdu ama yinede dua ediyorum inşallah birleşirler rahmetli Kayahanın dediği gibi yolu sevgiden geçen herkes biryerde buluşur Hande ve Burak içinde temennim bu ekranın en ama en yakışan çifti
Selammmm ALA'cılarrrrr

Nasıl herkes iyi miiii bakın yazmıyorsunuz kırılıyorum ama arada herkes ses versinnn, buradayım desin lütfen...

Ezo aynı düşüncelere sahip o kadar çok insan var ki Kuşluda instada bunu gördükçe daha iyi anlıyorum neden böyle düşündüğümüzü...

Görünen birşeyler var zaten bu o kadar belli ki Burak tarafından öpüşmelerde bile dayanamıyordu adam da neyse çok girmeyeyim o konulara istedikleri kadar başkalarıyla olsunlar hiç sorun değil kafandaki düşünceni maalesef atamazsın, yok sayamazsın...

Aşağıya daha önce yazdığım bu cümleyi bırakıyorum;

Bazen durumunuz, o anki ruh haliniz, kariyeriniz, çevreniz bu durumla başa çıkamayacak kadar kalabalık olur...

Tamda bu durumdalar işte maalesef... Deve istediği kadar uğraşsın bazı ilişkiler uzun sürebilir ama 21 yaşında olup aynı evi paylaşıp sonra müthiş bi ilişki yaşıyormuş gibi göstermek bilemiyorum...

Tüketmek ve Tükenmek Gerçeği varken hele ki bu yüzyılda ve bu yaşta bu kadar olgunca yaşıyormuş gibi yapaylık gülüyorum sadece...

ALA nasıl gidiyor herkes izliyor mu...

Dün Show Türkte ALA vardı demek ki her hafta Pazar günü yayınlanıyor elbette izleyebildiğimiz başka platformlar var fakat TV'de olduğunu görmek ve izlemek başka bi Güzellik yaaaa

Haftanız Güzel Geçsin...
yag_mur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-04-17, 11:05   #656
arzu!!
Yönetmen

arzu!! kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.05.2008
arzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond repute

Uzuun bir aradan sonra tekrardan selamlar can Ala kızları
Dizimizin özlemi hiç dinmiyor aksine gün geçtikçe artıyor
Eski bölümleri açıp izledikçe insanın gözleri doluyor boğazı düğümleniyor tıpkı dün gece 3.bölüm izlerken bana olduğu gibi
Yaz havası, atarlı Hayat, özür dileyen Murat, her durumda yanyana olan kızlar, bütün günü birlikte geçiren HayMur, sokak lambası şarkısı ve daha nice ayrıntı..
Ben izledikçe daha çok özlüyorum daha çok dizimizi bitirenlere öfkeleniyorum..
Umarım İstanbul da biyerlerde Hayat ve Murat iyidir. İkizlerle başa çıkmanın binbir yolunu bulmuşlardır.
Gğnünüz güzel geçsin
Eski 19-04-17, 23:59   #657
damla18
Asistan

damla18 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.12.2004
damla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond repute

herkese selam uzun bir aradan sonra..

Bi ara işlerden giremez oldum sonra yok söylentiydı finaldi yok senarist atışmasıydı güzelim cifti kimyayı harcadılar hepınızı güzel sohbetlerımızı cok ozledım.. tanıdıgım isimleri yeniden görmek cok güzel herkes nasıl herşey yolunda mı?
Sevgili blueDefne Allahım ablanın ve ailenin yardımcısı olsun allahtan erken fark edilmiş cok gecmiş olsun yarın mevlüt var evde ablan ve tüm hastalar için dua ederim umarım onun dişinda herkes iyidir..
Ben hala haymuru unutamadım hala gidip tüplü de izleyip duruyorum hiç bir diziye de baglanamadım bir tek sıkıntıdan günlük bir diziye sardım ona bakıyorum en saçma final e de sahip olsak da bir ton konu muhallakta da kalsa cok degerliydin be haymur harcadılar..

Sevgili suratsız hanfendi de kına yıkabilir burak su an bildiğim kadarıyla birşeyle ilgilenmiyor (evde yanlıssam düzeltin..) hanfendi yeni bir işe başladı izlemedim izlemicem umarım burak için hayat daha güzel gider zira hande aldı basını gidiyor masallah güzel mınnosuma yolu acık bahtı güzel olsun herkese selam olsun tekrar ara ara yine bakıcam buraya ozelsınız...

Yagmurcum mesajını yeni gorebildim tekrar kusura bakma..
Eski 23-04-17, 18:08   #658
blueDefne
Set Görevlisi

blueDefne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2017
blueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond repute

Merhaba ALA'nın güzel kızları,

Sevgili Damla çok çok teşekkür ederim güzel duan için yürekten amin diyorum canım arkadaşım, çok duygulandım okuyunca "mevlüt var dua edeceğim deyince", sağol canım inşallah Rabbim tanıdık tanımadık cümle hastalara içinde benimde ablama şifa versin, biraz sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz, ama inşallah sonu ferah olacak, onun dışında yaramaz bir şey yok çok şükür, umarım sizlerde hepiniz iyisinizdir.

Bu gün bir bakayım dedim yazan uğrayan var mı foruma diye, görünce msjlarınızı duygulandım, bende iş, ev ve hastane arasında koşturmaktan fırsat bulamıyorum girmeye ama inanın aklım hep burada, geçen günler güzeldi,
buradaki sohbet, yazışmalar, tabiki HAYMUR boş yere bitirdiler diziyi, onca saçma dizi varken ekranda, ama ahımız tuttu SHOW tvnin sonradan başlattığı hiçbir dizi tutmamış duyduğum kadarı ile, amma ah ettiysek biraz daha etsek iflas ettireceğiz kanalı

Hiçbir dizi izlemiyorum, vaktim de yok, olsa da izlemek gelmiyor içimden, Haymur'dan sonrası kesmiyor beni, neyse tek derdimiz bu olsun, Allah daha büyük üzüntüler yaşatmasın,

Hepinizi çok öpüyorum, Miraç Kandiliniz mübarek olsun, her gününüz mutlu ve sağlıklı geçsin inşallah,

Görüşmek üzere hoşçakalın şimdilik.
blueDefne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-17, 01:47   #659
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Aşk Laftan Anlamaz dört ülkede daha yayına girecek
Ranini tv

Inter Medya'nın dağıtımını üstlendiği popüler komedi-drama dizisi Aşk Laftan Anlamaz, dört ülkede daha yayına girecek.

"Hayat" ismiyle pazarlanan dizinin Arnavutluk (Tring Digital), Pakistan (Filmazia/Filmax/Filmworld/Aruj) ve Afganistan'da (1 TV) yayınlanması için anlaşmaların tamamlandığı, Hindistan ile olan anlaşmanın da bitmek üzere olduğu duyuruldu.

Inter Medya'nın CEO'su ve kurucusu Can Okan, "Türk dizilerinin global markette oldukça popüler olduğu bu zamanda Hayat gibi dramedilerin dünyada güçlü sonuçlar elde edeceğine yakın gelecekte pek çok yere daha satışının yapılacağına inanıyoruz." şeklinde konuştu.

15 Haziran 2016'da Show TV ekranlarında başlayan romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz, 31 bölüm sürmüş ve 19 Şubat 2017'de finalini yapmıştı. Ayrıca başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz'in yer aldığı dizi, Burak Sağyaşar'ın kurucusu olduğu Bi Yapım'ın ilk dizisi olarak ekrana gelmişti.

Dizi, ailesinin kendisini Giresun'a geri götürme ısrarlarına karşılık iş bulması gereken Hayat'ın ve çevresindekilerin yaşadıkları üzerine kurulu. Tekstil imparatoru Sarsılmaz Holding'in şirketinde Murat Sarsılmaz'ın asistanının asistanı olarak işe başlayan Hayat, başkasının yerine geçerek işi almış ve eğlenceli, romantik ama sahte bir hayatın içine atılmıştı.
Eski 07-06-17, 15:59   #660
damla18
Asistan

damla18 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.12.2004
damla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond reputedamla18 has a reputation beyond repute

selam kızlar nasılsınız hersey yolunda mı?
Ramazanınız mubarek olsun allahım oruclarımızı kabul etsın ınsallah sizleri ozledım..
Sevgili blue defne ablan nasıl oldu canım umarım duzelme yolundadır allahım mubarek gun tum hastalara sifa versin..

Haymurdan sonra hıc bır diziye baglanama sorunum devam ediyor emine hanım baban dedi dedi dedi demesini bile özledim yemin ederim )
güzelim enerjıyı uyumu harcayan show tv daha cok beter olursun insallah ahımız da tutuyor gıbı adam akıllı dizisi tutmadı resmen )
damla18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş