Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > TLC Dizileri

Yanıtla

TLC Dizileri kategorisinde Coupling konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-06-09, 17:06   #31
KristenZach
Asistan

KristenZach kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.01.2008
KristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond reputeKristenZach has a reputation beyond repute

simdi my dinner in hell bölümünü izledim,
kacıncı izleyisim hatırlamıorum
yok böle bisey elim 4. sezona gitmiyor ama..
Eski 28-06-11, 11:09   #32
tufan_can
Asistan

tufan_can kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2006
tufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond reputetufan_can has a reputation beyond repute

Coupling ilk izlediğim yabancı diziydi ne çok severdim zaman nasıl geçerdi anlamazdım. Evet Jeff'in diziden gitmesi pek iyi olmadı ama yine de diziyi sıkılmadan izlemiştim. Zaten yeni gelen karakterde bir nevi Jeff'e benziyordu. Keşke devam etseydi bu dizi, son sezonda biraz erken bitmiş gibime geldi. Ayrıca son bölüm oldukça duygusaldı diye hatırlıyorum. Başlık için teşekkürler...
Eski 01-09-15, 22:40   #33
Tsubame
Asistan

Tsubame kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.01.2012
Tsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond repute

Eski komedi dizileri gibisi yok diyerek başladığım ve yeni bitirdiğim bir dizi.
İngiliz dizileri pek izlemem tarzım değildir ama Coupling arada ayarı kaçırsa da on numara diziydi.

*Öncelikle Patrick'ten başlamak istiyorum. Yani bu nasıl bir yakışıklılıktır bilmiyorum, harika bir adam yahu. Bir rol bir insana ancak bu kadar yakışır. Sally ile olmalarını hep istiyordum, çok sevindim, finalde evlilik teklifi de efsaneydi.

*Susan'ı canlandıran Sarah Alexander, şüphesiz gördüğüm en güzel kadınlardan. Rolünün hakkını da sonuna kadar vermiş. Dizi başladığında Patrick'le ikisi çok alakasız gelmişti, Allahtan dizi başında kaldı da Steve'le oldular. Hamilelik olayına çok şaşırmıştım ben ama onun rolünü de çok iyi canlandırdı, hele finalde Oliver'ın elini sıkışı müthişti.
Spoiler İçermektedir

*Sally, ilk sezonlar en bayıldığım karakterdi. Hele o kendi kendine nidaları yok mu resmen unutulmaz dizi karakterleri listemdedir hâlâ. Patrick'e ilan-ı aşk yaptığı bölümler en güzel bölümlerdi.

*Steve erkeklerin içindeki en mantıklı kişiydi ve özellikle yemek sahnelerindeki ani tiradları muhteşemdi. Jeff-Steve ikilisine de bayılıyorum.

*Jeff'in son sezon olmaması, bir nevi yerine Oliver'ın gelmesi... Bilmiyorum ben Jeff'i de çok sevmiyordum aslında, komedi dizisi dahi olsa konuşmaları fazla lakırtıydı, bayıyordu. Ama o aptal aptal bakışları ve özellikle İsrailli kız bölümündeki hali çok komikti. Ha yine de Oliver tabi ki bir Jeff olamaz ve bence fazla yapış yapış bir karakterdi, olmasa da olurdu yani.

*Jane, bir insan ne kadar manyak olabilir sorusunun cevabı, grubun en renkli kişiliği. En güldüğüm karakterlerden biri Jane. Favorim değildi ama en olmazsa olmaz Jane'di bence.

Enfes bir diziydi, oyuncular rollere cuk oturmuş, muhakkak izlenmesi gereken komedilerden. Ha sezonlar kısa tabi ama, yine de tadı çıkarıla çıkarıla izlenebilir.
Tsubame Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-15, 22:55   #34
Tsubame
Asistan

Tsubame kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.01.2012
Tsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond reputeTsubame has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntıdır

Bonus!

Tsubame Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-17, 03:06   #35
MeRvİsHh
Asistan

MeRvİsHh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.01.2008
MeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond repute

Son sezonu sevmedim ben. Jeff yoktu çünkü. Jeff olmadan tadı da yoktu dizinin.
Ben bu karakteri öyle çok sevdim ki spin off çekmeliler bu karaktere.
MeRvİsHh Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-17, 10:44   #36
Elensar
Set Görevlisi

Elensar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.04.2006
Elensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond repute

Bu diziye hastaydım ya bir zamanlar.
Hele Jeff'in, kesin bu bacağı dediği sahne harikadır ya, hiç unutamam.

Bookmarks

Etiketler
coupling, gina bellman, jack davenport, sarah alexander

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş