Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > No:309

Yanıtla

No:309 kategorisinde No: 309 - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-05-17, 11:57   #131
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben geldimmm

Yaklaşın yamacıma arkadaşlar. Çünkü kendime ve size YILIN EN ABSÜRD SAÇMALIKLAR SİLLESİYLE DOLU OLAN NO:309 dizisini izleme sabrı gösteren izleyici ödülünü kazandığımız için, madalyalarımızı takacağım da

Bu dizi Romantik Komedi dizisi kategorisinden çıkıp YILIN EN ABSÜRD dizisi olmuştur gözümde NOKTA Haftalardır ne izliyoruz biz allah aşkına, hele ki dün akşam ki bölüm izleidğimiz en rezil, en berbat, en boşu boşuna çekilmiş bir bölümdü Hipnoz yapan Betül rezili, hipnozla entrikacı kötü kadın yapılan Filiz aman ne mükemmel kurgular Dizi artık bir HİKAYEYE hizmet etmiyor, GERÇEKÇİLİK sıfır, İNANDIRICILIK sıfır, KARAKTERLER rezil, berbat (Onur hariç) bu durumda bu dizi niye devam etsin ki, neden etsin. Onur-Lale diye bir çift yoktu şimdi saçma sapan davranan (ağzına iki tane çakma isteğim her hafta artıyor bu uyuz Lale'ye) çemkiren Lale ve saçma sapan sebeplerle kavgalı Onur-Lale ha, oturun kendiniz izleyin Aslı-Banu. Absürd durum da bir yere kadar ki bu dizinin artık oluru filan kalmadı sayenizde. Alın rezil Lale'yi başınıza çalın
Eski 18-05-17, 12:09   #132
CYLN79
Asistan

Giriş Tarihi: 22.12.2016
CYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond repute

Selamlar;

2 haftadır dizi için modum düşük aslında yorum yapmayacaktım ama dayanamadım; bölümün geneline ilişkin absürtlükler, olmayan romantizm, dans sahnelerinin berbatlığı, senaryonun saçmalığı zaten bir çok kişi tarafından dile getirilmiş. İllaki görüyorlardır o konulara hiç girmeyeceğim. Amaaaa söylemeden geçemeyeceğim 2 nokta var.

Birincisi Onur ve Lale zaten 2 saatin sonunda zorla Ağva' ya gitmişken ve tam onların sahnelerine gelmişken sıra; dev ekranda gözümüze sokulan Kurtuluş' un ayak alçısı nedir !!! der susarım...Yok susmayacağım ))) Lale ve Onur' un Ağva sahnelerinden daha önemli tabi onun alçısı ve Songül' ün damadını paylaması....Hadi şu Ağva sahneleri geldi izleyeyim bari madem bu kadar dayandım demişken; işte tam o noktada kapatmamak için kendimi zor tuttum....

İkincisi; güzel bir müzik güzel bir ortam minderler var çiftimiz yumuşamış; romantik bir sahne çekmek sizin için bu kadar mı zor be kardeşim !! Burada baş rollerimize de eleştirim var yani o ortamda sarılmak, el ele kol kola olmak bu kadar mı zor sizin için; iki yabancı gibi yan yana oturmuşsunuz...Lale üşümüş hayır sarılsan Onur' cum ısıtsan sevdiğin kadını sıkıca...Anlamıyorum hakikaten çeken oynayan niye bu kadar zor bunu yapmak??? Cidden sorunun cevabını merak ediyorum. Ne o romantik sahne; göz göze bakışıyorlar yakın çekim var da olmamış olmamış olmamış, uzun uzun sarılan sarmalayan sonra bakışan çift olsa ölürmüsünüz ????

Reytingler gelmiş; 8-9-8 diye gidiyor, maç olsamasada berbatmış; Ağva Ağva diye çıldırdı insanlar; bu bölümün reytingi bu mudur? Buyrun Kurtuluş' un alçısını gözümüze soktuğunuz gibi bizde reytingleri gözünüze sokalım...

Sevgiler....
CYLN79 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-17, 12:33   #133
mastic
Asistan

mastic kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
mastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond repute

Reytingler herkesin malumuydu akşamdan beri.biz bu işi biliyoruz arkadaş.siz her bölümde inceden göndermelerle dalganızı geçsenizde müşteri bizleriz.hatırlatayım dedim.nihai tüketici bizleriz.pazarda ürün çok .o yüzden de şımarığız biraz zor beğeniyoruz.beğendiğimiz ürünlerde satıcı aman satılıyor zaten rahatlığıyla kolaya ve kalitesizliğe kaçarsa anında vazgeçip başka kalitelere yöneliyoruz.tüketiciyiz velhasıl.
Bilin istedim!!
bu kafayla ikinci bir sezon gidermi bu dizi.
asla.
Devam edersede furkan palalıya yazık olur.onu güzel işlerde herzaman izlemekten keyf alırım.ve öylede yapacağım.
Öylesine bakındığım diziden tek kazanımım furkan palalı gibi bir mükemmeli tanımak oldu.yolu bahtı açık olsun kıymeti bilinsin. güzel işlerde yer alsın..
dizi tarafımdan artık lord onur için izlenecektir öylesine.o da keşke ölse de çıksa diziden.laleye seveceği bi8r adam getirsinler ve devam etsinler istiyorlarsa.
Chucky ye bağlamış filiz ve kulenin cadıları betül erol üçlüsü yeni oğlanı keser kanınımı içer kafaları ters dönmüş vaziyette kovalarlarmı ,,ikizler bir gecede yürüyerek elde bıçakla laleyimi kovalarlar artık ne,saçmalık yaparlarsa 😂😂
mastic Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-17, 18:23   #134
1993
Yönetmen

1993 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

Ikinci fragman gelmis
Dediğimiz çıkmış onur kaza yapıyor ve laleye trip atıyor
Eski 20-05-17, 20:37   #135
berdem
Yönetmen

berdem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.05.2011
berdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond repute

Selamlar....

Bu bölümü hiç olmamış gibi kabul ettiğim için girip yorum bile yapmadım...Ama 2. fragman işte bu dedirtti..Sonunda burnu kaf dağında olan Lalenin süründüğünü görecez bin şükür
Eski 20-05-17, 21:29   #136
1993
Yönetmen

1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

Alıntı:
berdem tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Selamlar....

Bu bölümü hiç olmamış gibi kabul ettiğim için girip yorum bile yapmadım...Ama 2. fragman işte bu dedirtti..Sonunda burnu kaf dağında olan Lalenin süründüğünü görecez bin şükür
inşallah onur süründürür
18.bölümdeki gibi bir kahvaltıya bir aşkım demeye tav olmaz
1993 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 00:30   #137
suzican
Yönetmen

suzican kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.02.2012
suzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond repute

İzlerken sadece sevdiğimiz dizi ne hale geldi diye düşündüm
Gerçekten bu dizi niye bu hale geldi.Senaristler biz yarattık biz batırırz diyor gibi
Bu bölüm saçmalıklar dizisiydi saçmalık üzerine saçmalık izledik
Tek beğendiğim şey Yıldız ve Songül dünürlerin aralarında ki buzların eriyip kaynaşması oldu bundan başka beğendiğim ayrıntı yok.
Bölüm boyunca en sinir olduğum ayrıntı bizimkilerin Ağvaya gitmek yerine Filizin aklıyla fotomontaj yapmaları oldu.Hayatında yemekten başka birşey olmayan Filiz ne ara bu kadar bilgisayar uzmanı oldu.Yeni doğum yapmış lohusa kadın vampir oldu komedi diye her türlü saçmalığı yazmak serbest mi yokmudur komedi dzilerinin de bir dinamiği yada bir yol haritası
Lale ve Onur inat uğruna boşanmaya gittiler mahkeme de terapist uygun gördü.Şimdi birbirini seven bir çift aile terapistinden yardım alır evliliğini kurtarmaya çalışır bunlar terapisti ciddiye almıyor özellikle tabiki Lale bu neyin inadı hırsı anlamış değilim.Yuvayı dişi kuş yapar lafı boşuna söylenmemiş küçücük çocuğun var sevdiğin bir kocan var artık işinde var öğretmenlikde oldu hemde istanbul da güzel eviniz yuvanız var artık ailelerde özellikle Onurun annesi de Yıldızda Laleyi seviyor gelini görüyor.Lalenin eğer aklından sorunu yoksa bu durumda daha Onurla inadım inat eder mi? aklından zoru yoksa etmez.
Sonra bu miras yüzünden bunların arası bozuldu ama Lale öyle davranıyor ki sanki Lale Onuru yatakda bir kadınla yakalamış gibi davranıyor.Sonuçta Onurun dedesi böyle bir miras potası torunlarına getirmiş adam ölmüş torunlarda bunun yarışı içinde bunu bu kadar anlamak zor mu Lale en başından söylüyorum gerçi bu bölümde Filiz manyak gibi oldu ama Filiz kadar bile Lale ailesine yuvasına aşkına sahip çıkmıyor.Bu kadar ufak yeni anne olmuş kadın zırt pırt ayrılacam havasında dolaşmaz.bu arada Lalenin okulu tatil mi oldu işi gücü yok gibi de
Lalemiz sadece sarhoş olunca kocasına Onura aşık olduğunu hatırlıyor gitme beni bırakma diyor sarhoşken gerçek duyguları çıkıyor. Sarhoş değilse höd höd Onura karşı hep bağırıp çağırıp çemkiriyor.Özellikle erkek seyirci Laleden nefret ediyor bizler diziye gönül verenler izliyoruz ama sıradan seyirci eminim ki lale çıkınca kanal değiştiriyordur.
Ben dizide özellikle Furkan Palalı ve Özlem Toksalanı beğeniyorum onlar için izler durumdayım son haftalarda Furkan gerçekten çok doğal oynuyor Onur krakteri zaten sevilmeyecek gibi değil.Özlem Hanım o genç yaşta kayınvalideyi çok güzel oynuyor.Özellikle konuşma tarzı kendine has özel ve müthiş Betul ve Fıkrat demeleri istihram etmelerine bayılıyorum.

Fragmana gelirsek bu saatten sonra Lale yerlerde sürünse de kimin umrunda fragmana göre Onurun da umrunda değil.Lale Onur düzelip kalksa yine aynı ses tonuyla aynı çemkirmelere devam edecektir.
suzican Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 09:22   #138
1993
Yönetmen

Herkese günaydın
Kaldı son iki gün
Doğru söylemek gerekirse bölümden fazla beklentim yok
Yine filiz eröl betül şeytan üçgeni arasında dönecek
Bu kadar olaydan sonra bari onur kaza yapınınca sevinsinler ölsede kurtulsak diye
Eger üzülürlerse asıl saçmalık o zaman olur
Gerci bizim dizide saçmalık dolu ama neyse

Gelelim hayalime kazadan sonra onur biriyle konuşurken tabiki o kisi lale değil
Ölmekten değil emirin büyümesi görememekten baba demesini duyamamaktan korktum gibi şeyler söylese bunları laleye söylese lale yine lafı çarpıtıp ne demek istiyosun ben senden sonra baska biriyle evlenip emiri ona mı baba dedirecektim der
Der yani lale bu

suzican
Laleden sadece erkekler değil kadınlarda nefret ediyor
Aynen ama dediğin söz doğru yuvayı dişi kuş yapar
Lale yapma değil yıkma derdinde
Eski Bugün, 12:14   #139
1993
Yönetmen

Özetimizde geldi
http://forum.dizifilm.com/forum/show...post1060618068

Zaten eröl filiz ve betülün tek amaci lale ve onuru ayırmak ama bunun en ufak bedellerini bile ödemiyorlar sacma salak mahkeme sahneleri yok günlük 20 lira harçlık felan

Umarım bu kaza lalenin aklını başına getirir ve onurun kıymetini anlar
Ama lordumda tribin kralını atar laleye
Eski Bugün, 16:06   #140
arz27
Oyuncu

arz27 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2016
arz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond repute

Slm herkese;

Uzun zaman oldu sanki altı üstü 1 haftadır yokum mecburi nedenlerden dolayı,

Bölümü izlemedim daha doğrusu sürekli yaşanan elektrik kesintisinden dolayı izleyemedim ara ara gelip giderken geldiği kısımları gördüm, gerisini de izlemedim iyiki de izle(ye)mememişim, neden çünkü gördüğüm kısımlar beni ne kadar sinir etti anlatmam imkansız, elim varıp tv.yi kapatamazdım işkence ile bölümü izlemek zorunda kalırdım ki kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş tedaş yardımıma koşup elektrik in vermiş olduğu ceza o sıkıntılı süreci yaşamamam için sanki bir lütufmuş yeni anlıyorum. ( allahım sen büyüksün) Günlerce ağva ağva diye deliye döndük, yazıldığını görünce havalara uçtuk, noldu izlerken gerçekten deliye döndük ve nasıl havalandıysak öylede sertçe yerle buluştuk, çakılmamız pis oldu be, insaf sız senaristler kaleminiz kırılsın sizin, bir senaryo nasıl batar diye düşünmeden yazdıysanız eyvahlar olsun sonumuz daha fena, yok biz bi batıralım sonra toparlarız dediyseniz eğer, bir umut onur sarıhan aşkına el mahkum bekleriz.Lalenin çemkirmelerine artık kimsenin sabrı kalmadı sanıyorum, kız artık görünce sinir krizi geçirmemize sebep olacak raddeye geldi, onur un hatrına bile katlanacak gibi durmuyor maalesef, Lale sana oksijen veren ağaç kahrından kurudu güzelim ne yaparsam yapayım bunun beyne oksijen gitmiyor diye isyanlarda, bizde ekran başında isyan bayrağı çekiyoruz. dizinin ne başını gördüm ne sonunu o ağvaya ayak bastıkları ve filizin ortalığı nasıl batırdığını gördüm ya, allah sizi nasıl bilirse öyle yapmasın çünkü bildiğinden daha kötü durumdasınız, varın gerisini siz düşünün.

Reytingler kötü gelince yapım kesenin ağzını açmış dizinin 48 bölüm içerisinde sayılı vermiş olduğu 2. fragmanı sürmüş hemen, paçalarınız tutuşunca vermiş olduğunuz çaba boşa bana göre, önce senaryo düzelecek, lale karakteri bi silkelenip kendine gelecek, ekranda aşk böcüğü gibi gezen en az 5 bölüm olmak şartı ile bir çift görseydik dizi 2. bile olurdu. ama gidilen yol çok dönemeçli başımız döndü 2 bölüm küs 2 bölüm mutlu, son 10 bölümlere bakınca 1 bölüm barışık yada oyun içinde 4 bölüm küs onur lale , alın bu senaryoyu siz izleyin.zira ne zaman küsecekler diye beklemiyoruz artık ne zaman barışacaklar diye beklemeye başladık,

ve 2. fragman tahmin ettiğimiz gibi ve benim en çok istediğim sahne onur kaza yapmış hastanede paçaları tutuşan lale,veeee tabiki laleden el çeken onur

İşte bu diyorum, umarım bu sefer güzel sahneler yazmışsınızdır bunu da batırdıysanız eğer gerçekten 2. sezon olsa bile izlemem, bu kötülüğü kendime yapmam. Lale sonun da onuru kaybedince değerini anlayacak ama onur yüz vermeyecek bence de vermesin önemli olan onur peşinde koşarken affedip değerini anlayacaktı, böyle zora gelince değil. içim de hala bir şeyleri hazmedemiyorum, aşk bu değil, yuva kurmak bu değil, anne olma bu değil, lale nereden tutsak elimizde kaldı maalesef.Bu saatden sonra onurun peşinde koşan laleyi ne yapayım, ben (biz) onur başını alıp gitsin en iyisi, bu lale kalsın mal gibi ortada.Onur daha iyilerini hak ediyor, Çok da netim bu konuda bu ömür törpüsü lale ile ömür geçmez, onur bu gidişle zaten en fazla 10 yıl daha yaşar, ömrünün geri kalanı için bu şart.
arz27 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (0 üye ve 2 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş