Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > İçerde

Yanıtla

İçerde kategorisinde İçerde- Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-05-17, 16:10   #81
TurkeyStyler
Yardımcı Yönetmen

TurkeyStyler kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.08.2010
TurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond repute
TurkeyStyler kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Müdürün ölmesini hic ama hic beklemiyordum, cok sasirdim.
Son 10-20 dakika baya hüzünlüydü, izlerken tüylerim diken diken oldu.
Celal tarafindan öldürülmesi büyük haksizlik, hem karaktere hem seyirciye. Sürekli Celalin kazanmasini artik hazmedemiyorum, Cetin Tekindor harika bir oyuncu ama Celalden o Kadar sogudum ve tiksindim ki yüzünü gördügüm an sahneyi gecmek istiyorum. Celal'in ölümü yavas yavas ve aci cekerek olmali, baska türlü düsünmek bile istemiyorum!

Müdür'ün Sarp'a 'oglum' diye seslenmesi, Sarp uyaninca 'baba' diye aglamasi fenaydi.
Cok acimasiz bir son oldu, adamcagizin gözü arkada kaldi. Bu yüzden ölmesine cok üzüldüm.

Diger yandan bu bir hikaye. Gercek hayatta bile sürekli sorunlarla problemlerle hüzünlü anlarla karsilasirken bir dizide bu tür ölümlerin yasanmasi gayet normal. Cünkü bize anlatilan hikaye zaten basindan beri kötülerin kazandigi bir hikaye. Kötü insanlarin yaptiklari kötülükleri izliyoruz basindan beri. Bu kötülügün Müdürün ölümüyle daha da öne cikarilmasini anlayabiliyorum bu yüzden.

Ve bu yüzden mutlu bir son beklemiyorum artik. Birkere inandirici olmaz, bunca yasananlardan sonra hersey güllük gülistanlik olamaz. Sarpla Mert birbirlerinin yüzüne nasil bakacaklar? Mert bunca yaptiklarindan sonra nasil "abi" diyecek Sarpa? Melek öldü, Müdür öldü...

Buruk ve hüzünlü bir son bekliyorum. Ve kesinlikle hicbirimiz tatmin olmayacagiz. Halbuki kardeslik baska türlü islenseydi, önceden ögrenilseydi, doya doya kardesligi ve barismalarini izleseydik... keske...

Son olarak her bölüm Arasi övüyorum, ama bu sefer sira Cagatay'da.
Yorumun basinda yazdigim gibi son sahnelerdeki performansi cok ama cok iyiydi. Her bölüm öyle ama bu bölüm Müdürü de kaybetmesiyle o aciyi, hüznü ve öfkeyi o Kadar basarili yasadi ve oynadi ki. Bu dizinin dizi sektörüne kazandirdigi en büyük sey Aras ve Cagatay. Zaten iylerdi, Icerdeyle kendilerini daha da gelistirdiler ve efsane karakter canlandirdilar.
Eski 19-05-17, 10:35   #82
Queen1976
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 06.03.2017
Queen1976 is an unknown quantity at this point

Allahııım fragman gelmeseymiş daha iyi olurmuş. Neymiş sarp aslında polis değilmiş. Yani umarım ters köşedir. Fragman bile artık sinir bozucu olmaya başladı. Sarpın başına gelmeyen kaldı mı acaba şu dizide bilmiyorum. Paşa paşa polis olmak varken çok zor bir göreve atanıp gizli soruşturmacı olan sarp, aylarca celal tarafından sınanan sarp, nefret ettiği adama baba demek zorunda olan sarp, polis vurmaktan suçlanan sarp, meleği ölen sarp, kardeşini bulamayan sarp, kardeşiyle ilgili birçok kişinin kedinin ciğerle oynadığı gibi oynatılan sarp, annesi kaçırılan sarp, hayatı tehlikeye giren sarp, baba dediği adamı vurmakla suçlanan sarp ve en sonunda herşeyin yalan olduğunu aslında polis olmadığını öğrenen sarp. Sanırım bu dizi insanların sinirini bundan dolayı çok bozuyor. Kötülükler hep bir kişinin sırtına bindiriliyor ve o kişinin işi hiç rast girmiyor. Seyirci üzgün bıkkın ve kızgın. Ama kim takar ki...kardeşlik konusu ortaya çıksa dizinin ratingleri daha da artacak belki ama israrla bunu görmek istemeyen bir yapımcı var. Hayretler içerisindeyiz..
Queen1976 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-17, 14:13   #83
Lilya
Oyuncu

Lilya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.09.2006
Lilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond reputeLilya has a reputation beyond repute

Fragmanı izleyip de hiç yorum yapan olmadığına göre kimse fragmandan memnun değil.

Nasıl olunsun ki...

Ne demek Sarp polis değil????

Hani müdür vurulduğunda nemrut suratlı diğer müdür nerede? Bu kadar gizli bir operasyonu başka kimse bilmiyor mu yani? Sarp'ın dosya numarasının silinmiş olması daha yukarılarda Celal'in bir adamının olması demek. Belki yeni gelen müdür??? Nasıl kurtulacak Sarp bu durumdan?

Coşkun onca imkanı varken Sarp yada Mert'e gerçeği söylemedi. Şimdi kamikaze gibi Celal'e silah doğrultuyor. Ah Coşkun ahhhh.. Daha akıllı sanırdım Coşkun'u.

Mutlu bir son olmayacağı çok açık. Hatta bu kadar az bölüm kalmışken hala daha kardeş olduklarını öğrenmemeleri demek son bölümde öğrenecekler demek. Hatta birbirlerini kurtarmaya çalışırken biri ölür. Nedir bu son bölümde tüm sırlar açığa çıkar hevesi anlamıyorum. Kurtulamadılar gitti bu anlayıştan.
Lilya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-17, 19:39   #84
herseyumuticin
Set Görevlisi

herseyumuticin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2017
herseyumuticin is an unknown quantity at this point

Sevgili arkadaşlar ikinci fragman yayınlandı. Üstüne üstlük ondan öncede 4.bölümdeki Sarpla Mertin kardeşinimi arıyorsun konuşmaları vardı ve onuda yayınlamışlar.Demektir ki bu bölüm acayip fırtınalar kopacak.Celalin sonu iyice yaklaşıyor. Hep umutluyum demek istemiyorum ama bu sefer ya Mert yada Sarp ogrenecek ha gayret... Umutluyum .
herseyumuticin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-17, 19:39   #85
EPRIL
Set Görevlisi

EPRIL kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2017
EPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond reputeEPRIL has a reputation beyond repute

Bana gelen bilgilere göre bu bölüm Mert kardeş olduklarını öğreniyor bi telefon geliyormuş ve Mert öğreniyormuş ama bölüm sonu öğrencek dizinin sonlarına doğru Yeşim ve Davut ölüyormuş ama Mertin öğreneceği kesin çünkü bu bölüm tag dan belli birde 2.fragman çıkmış Sarpı biri kurtarıyor Calalın elinden Kudret gibi görünüyor biri Sarpın dosyasını yakıyor kim belli deil Gökhan veya yeni müdür olabilir neyse en azından birinden biri öğreniyor artık bu da bişey
EPRIL Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-17, 19:49   #86
feritcaglayan
Asistan

feritcaglayan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2004
feritcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond repute
feritcaglayan kullanıcısına ICQ aracılığı ile mesaj yolla feritcaglayan kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla feritcaglayan kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla Send a message via Skype™ to feritcaglayan
Varsayılan V2 cikti

Ve Yeni fragman cikti. Güzel bir bolum geliyor gibi. Cok ilginc fragman ilk fragman ile hic alakasi bile yok.
feritcaglayan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-17, 03:05   #87
aslanselda
Yardımcı Yönetmen

aslanselda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.12.2007
aslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond repute

selamlar,

şu an Show tv de, içerde-mikader destek maçı ön görüntüleri, röportajları yayınlanıyor arkadaşlar çok tatlı ve eğlenceli anlar var, selim komserimiz yapıyor röportajları da

maç başlayacakmış birazdan, selim sunuculuğu yapıyor, röportajları bitirdi, şimdi maç başlıyor

ay çok keyifli hepsini bir arada görmek, diziye girmiş tüm büyük-küçük oyuncular hepsi orada, şu ana kadar sadece Melek'i göremedim o da sanırım yurt dışına gitmiş ondan olabilir.

bizim şu sevimli ölen psikopatımız da orada, neydi adı anımsayamadım bak şimdi başını sallayışı, enteresan konuşması ile nam salan hani

ÇAĞATAY GOL ATTI, ARAS VE DİĞERLERİ ÜZERİNE ABANDI

EDİT :

Bu arada, selim, Yusuf müdürle röp. yaparken, dedi ki içerde bir adamınız var mı, soktunuz mu diye olmaz mı, hakemi satın aldık dedi
aslanselda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-17, 03:13   #88
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
aslanselda tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
selamlar,

şu an Show tv de, içerde-mikader destek maçı ön görüntüleri, röportajları yayınlanıyor arkadaşlar çok tatlı ve eğlenceli anlar var, selim komserimiz yapıyor röportajları da

maç başlayacakmış birazdan, selim sunuculuğu yapıyor, röportajları bitirdi, şimdi maç başlıyor

ay çok keyifli hepsini bir arada görmek, diziye girmiş tüm oyuncular orada, şu ana kadar sadece Melek'i göremedim o da sanırım yurt dışına gitmiş ondan olabilir.

bizim şu sevimli ölen psikopatımız da orada, neydi adı anımsayamadım bak şimdi başını sallayışı, enteresan konuşması ile nam salan hani

Evet şuan izliyorum çok keyifli ve güzel bi iş çıkarmışlar gerçekten.. İlk defa bi dizide böyle bi projeye denk geldim ve çok hoşuma gitti sevdim..Dizinin finali kötü bitsede sanırım bu yaptıkları işle güzel hatırlanıcak dizi

Bu arada Maç sayesinde öğrendimki dizimizin Selim komseri aksiyon sahnelerini kendisi çekiyomuş aksiyon yöneltmeniymiş çok şaşırdım Ayrıca biraz fazla hareketli bi adam aksiyon yönetmeni oldugundan olsa gerek maşallah ne kendisi durabildi yerinde ne çenesi durabildi
Eski 21-05-17, 03:21   #89
aslanselda
Yardımcı Yönetmen

aslanselda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.12.2007
aslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond repute

Alıntı:
GÜL GÜZELİ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet şuan izliyorum çok keyifli ve güzel bi iş çıkarmışlar gerçekten.. İlk defa bi dizide böyle bi projeye denk geldim ve çok hoşuma gitti sevdim..Dizinin finali kötü bitsede sanırım bu yaptıkları işle güzel hatırlanıcak dizi

Bu arada Maç sayesinde öğrendimki dizimizin Selim komseri aksiyon sahnelerini kendisi çekiyomuş aksiyon yöneltmeniymiş çok şaşırdım Ayrıca biraz fazla hareketli bi adam aksiyon yönetmeni oldugundan olsa gerek maşallah ne kendisi durabildi yerinde ne çenesi durabildi

AYNEN HİPERAKTİF BELLİ adam bu işe gönül vermiş, sahnelerinden belli oluyor zaten sporla iç içe olduğu, ayrıca uzak doğu sporlarıyla olan ilgisi hareketlerinden usta olduğunu gösteriyor.

ben kendisini daha önce izlemedim ama tanıyanlar ve burda anlatanlar çoktu.

yumuk gözlü kızla röp.yaparken söyledi, aksiyon sahnelerinde evet birlikte çalışmışlar.

gördüğüm kadarıyla çok iyi bir ekip var, herkes birbiri ile gayet uyumlu ve iyi anlaşıyorlar, gönül bağı kurmuşlar, biteceği için üzüldüklerine de eminim

Selim'i ben iri görüyordum dizide, aras ile Çağatay'ın ortasında küçük kaldı be

kimseyi ayırmaksızın, figüranından başrolüne, büyüğünden küçüğüne herkesin orda olması da çok hoşuma gitti, sadece Celal'i görmedim, Melek'i birde... Kel adam vardı ya, Celal'in düşmanı onuda görmedim, illa birileri çıkar eksik elbet ama çoğu kişi ordaydı hemen hemen.

küçük Çağatay'ı oynayan oyuncu çok şeker, topu bir karşılayışı vardı kafasıyla bayıldım.

maç 2-1 bitmiş kısa kestiler tabi, çok eğlenmişler ama bravo hepsini tebrik ediyorum, bu da sanırım dizi sektöründe bir ilk dediğin gibi.
aslanselda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-17, 03:33   #90
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
aslanselda tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
AYNEN HİPERAKTİF BELLİ adam bu işe gönül vermiş, sahnelerinden belli oluyor zaten sporla iç içe olduğu, ayrıca uzak doğu sporlarıyla olan ilgisi hareketlerinden usta olduğunu gösteriyor.

ben kendisini daha önce izlemedim ama tanıyanlar ve burda anlatanlar çoktu.

yumuk gözlü kızla röp.yaparken söyledi, aksiyon sahnelerinde evet birlikte çalışmışlar.

gördüğüm kadarıyla çok iyi bir ekip var, herkes birbiri ile gayet uyumlu ve iyi anlaşıyorlar, gönül bağı kurmuşlar, biteceği için üzüldüklerine de eminim

Selim'i ben iri görüyordum dizide, aras ile Çağatay'ın ortasında küçük kaldı be

kimseyi ayırmaksızın, figüranından başrolüne, büyüğünden küçüğüne herkesin orda olması da çok hoşuma gitti, sadece Celal'i görmedim, Melek'i birde... Kel adam vardı ya, Celal'in düşmanı onuda görmedim, illa birileri çıkar eksik elbet ama çoğu kişi ordaydı hemen hemen.

küçük Çağatay'ı oynayan oyuncu çok şeker, topu bir karşılayışı vardı kafasıyla bayıldım.

maç 2-1 bitmiş kısa kestiler tabi, çok eğlenmişler ama bravo hepsini tebrik ediyorum, bu da sanırım dizi sektöründe bir ilk dediğin gibi.

Aynen bencede Hiperaktif Zaten aksiyon yönetmenliği öyle ağır başlı sakin insanların yapabiliceği bişi değil çünkü aksiyon sahnelerinde dövüşten tut kendini yerden yere vurmaya karar herşey var.. Yerden yere vurmak diyince aklıma Arasla sahnesi geldi.. Kendini nasıl yere altmıştı takla atarak meğerse adam işinin adamıymışş ondanmış bütün hünerleri

Evet bende bu saydıklarını göremedim ama Celal babayı görmek isterdim.. Onun gibi bi adam böyle bi projede nasıl yer almaz anlamıyorum..Tamam yaşı gereği belki maç oynayamayabilir ama orda olmalıydı genede.. Çünkü Usta bi oyuncu yani öyle hafife alınıcak bi oyuncu değil..Dizinin ağır toplarından olupda böyle bi projede yer almamak büyük risk..

Ayriyetten Yusuf müdürü görünce bi kötü oldum ben ya.. Bu adam dizide kalmalıydı..Dizinin finalinde ekibinin başında ekibiyle veda ediyo olmalıydı haksızlık bu resmen ya.. Sarpla Yusuf müdürü nasıl ayırabilirler..( Konudan konuya atlamakda üstüme yok yanlız)

Maç tvde kısa verildi ama muhtemelen bayağı sürmüştür öyle hemencicik olup bitmemiştir herhalde dimi..
GÜL GÜZELİ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş