Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Kara Sevda

Yanıtla

Kara Sevda kategorisinde Kara Sevda - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-05-17, 02:07   #651
eylul
Oyuncu

eylul kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.08.2004
eylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond repute

Bu akşamki bölümü gerçekten çok sevdim. Ben Emiri de çoktan k seviyorum. İnşallah kimseye bir şey olmadan dizi bitebilir.
Emir ne olur Zeynebe ve kendine ve oğluşuna bir şans ver. Minimal de gerçekten çoktan tatlı. Kemal Nihan ve Deniz izlemeye doyamadım.
İnşallah ne Emire ne Kemale nede Nihana bir şey olmaz .Tabiii Zeynebede
eylul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-17, 11:15   #652
filizergun
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 14.05.2007
filizergun is an unknown quantity at this point

Dün aksamki bölümü soluksuz izledim. Final tadında bir bölümdü.Emiri yaptıgı bütün kötülüklere ragmen Emir ve Nihan sahnelerini bayılarak seyrediyorum.Emiri ve Nihanı okadar gerçekçi oynuyorlarki Emirin acı cekişini;nihanın caresizliğini resmen içimde hissediyorum.Okadar güzel oynuyorki Kaan; Emir karakterini Nıhanla mutlu sonu olsun bile istiyorum.Bazende Emirinkisi saplantı diyorum.Kaan ve Neslihanı oyunculuk olarak tebrik ediyorum.Gerçekten harikalardı.Nihan ve Kemal sahnelerıde bir okadar da guzel.Bu dizinin finalı kötü bitecek hissi var içimde.ama Final öyle bir bölüm olmalıki hafızlalrda kazınmamalı.
filizergun Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-17, 17:56   #653
kübra_naz
Yardımcı Yönetmen

kübra_naz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.05.2006
kübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond reputekübra_naz has a reputation beyond repute

Dün ki bölümden sonra istediğim tek bir şey var inşallah Kaan ve Neslihan başka bir projede yine birlikte rol oynarlar.Zaten kamera arkası görüntülerinden de belli acayip iyi anlaşıyorlar.

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama istisnasız Kaan Urgancıoğlu öyle bir oynadı ki bu dizİde EMİR karakteir esas adamı ezdi geçti.Normalde dizilerin sonlarına doğru esas kız esas adam kavuşur kötü adam belasını bulur mutlu oluruz ama bu dizide cidden ilkleri yaşıyor insan. Deniz&Emir sahneleri,Deniz&Kemal sahnelerine bin basar benim gözümde. Ben şahsen Kemal'den o enerjiyi alamıyorum. Şu dizide Emir&Nihan olmasını gerçekten çok isterdim. Nihan Emir'e küçük bir şans bile verebilseydi ki tabi ki böyle bir psikopat her şeyi tehditle yapan birine vermezdi ama Nihan&Emir karşılıklı aşk izlemek çok güzel olurdu. Hele Emir Nihan Deniz bayıla bayıla izlerdim ki ben bu diziye Emir&Deniz sahnelerinden sonra bakan bir insanım.

Şuan yazdıklarıma birçok arkadaş özellikle nihkemci arkadaşlar kızabilir ama ben iyi yada kötü karakterden değil tamamen partner kimyasından bahsediyorum.Neslihan&Kaan'nın o kadar güzel bir enerjileri var ki

Bu dizinin en büyük kazancı Kaan Urgancıoğlu oldu ki kendisinin fanı falan değilim. Dün ki bölüm onca kötülük yapmasına rağmen haline üzüldüm.En çok da Nihan şirkette onu tehdit edip gittikten sonra gözünden akan yaşa üzüldüm. Kemal zorla antlaşmayı imzalattığında aklından Nihan'ı Deniz'i geçirmesine üzüldüm.Sizi kaybetmek istemiyorum demesine üzüldüm. Garibim ne anneden ne babadan şanslı.Keşke kocaman bir servet yada güçlü soyadı yerine mutlu sevgi dolu bir ailesi olsaydı.

Emir belki yanlış bir şekilde sevdi ama Nihan'ı gerçekten çok sevdi.İnşallah Emir'de Zeynep ve oğluyla mutlu olur.Ha tabi bu kadar yaptığı kötülük yanına kar kalırmı elbette kalmaz ama keşke biz Emir'in evrimini Nihan ile olmasa da en azından Zeynep'in karşılıksız sevgisiyle değişen halini izleseydik.

EMİR KOZCUOĞLU benim için efsane karakterlerde yerini aldı bile.Ki sosyal medyada bile en çok konuşulan karakter arasına KS den Emir ve Zeynep giriyor ne hikmetse.Burak Özçivit de çok iyi bir oyuncu ama bu dizide bana göre Emir karakterinin gerisinde kaldı.

Keşke bir bölüm Emir'in rüyasını falan izlesek bir bölümde olsa Nihan'ın Emir'i sevdiğini Deniz le mutlu olduğu sahneleri görsek en azından biz Emir&Nihan severler de bir bölüm mutlu olmuş oluruz.
Eski 19-05-17, 21:10   #654
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Uçurtma bayramları*
Cansu Mimaroğlu-Ranini tv

Geçen haftaki dinginlik ve adeta bir sihirli halıyla gökyüzünde dolaşıyormuş hissi veren, mutluluk bulutuyla kaplı bölümden sonra yürekleri ağızlara getiren bir bölümle özüne döndü bu hafta. Ve bundan sonsuz haz duyuyorum. Elbette ki mutlulukları izlemeyi de seviyorum ama bir yandan da bu heyecan, bu aksiyon, bu gerilim de ilgimi ve hevesimi diri tutuyor. Kemal'in plan üstüne plan kurup Emir'i sonsuza dek savuşturmaya çalıştığı, baştan sonu heyecan yüklü bir bölümdü. Öyle ki son anları, Fenerbahçe maçının seri penaltılarına denk gelmiş olmasına rağmen, kanalı değiştirip de penaltıları seyredemedim bile.

Artık herkesin ortak isteği Nihan ve Emir’i ayırmak. Kimisi bunu Nihan’ı kurtarmak, kimisi de Emir’i kurtarmak olarak adlandırıyor ama ne fark eder? Ha Ali Veli, ha Veli Ali. Müjgan Hanım’ın kendi isteğiyle Kemal’e gitmesi ve kendisini Nihan’a karşılık Emir’e bir koz olarak kullanmasını istemesi şahane bir hamleydi. Oğlunu kurtarmak isteyen bir annenin çabasıydı bu. Ama Kemal’in etik davranası tuttu. Kemal’e bu yüzden kızsam mı, onu sarıp sarmalasam mı kararsız kaldım. Fakat onu kaçırmaya gelen Ayhan’la, kimse zarar görmesin bahanesiyle kaçıp gitmeyen, kurtulmaya bu kadar yaklaşmışken bu fırsatı elinin tersiyle iten Nihan’a kızdığımı biliyorum. Gitse kim zarar görecekti ki? Nerede o “Kimse kraliçeyle pamuk prensesi kötülük kalesinde hapsedemez.” diyen inançlı kadın? Yaralı bir hayvanın inine girmeye korkmadığını söylemişti üstelik. “Kızımı almadan hiçbir yere gitmeyeceğim, bana bunu yapamazsın!” diye söylenen ve fakat gene de o arabaya binip giden Nihan’ı da anlayamadım. Üstüne bir de Emir’e vekalet vermesi beni hayrete düşürdü.

Kemal’in Nihan’ı takip etmek için, saat hamlesi çok zekiceydi. Aklını seveyim be Kemal! Akreple yelkovan nerede durursa dursun, aslında saat artık kavuşmaya beş var. Ama keşke Nihan’ın da bu saatten haberi olsaydı. O zaman, hem Nihan’ın Ayhan’la gitmeyişi, hem de fazla estirip savurmasına rağmen eninde sonunda Emir’le gidişi, o an durumu kurtarmak için vekaletnameyi imzalayışı daha bir yerine otururdu benim gözümde. Kemal’in bir B planı olmasının verdiği rahatlıkla daha sorunsuz bir gidişi tercih etti diyebilirdim.

Emir’in bölümün başında yaptıkları resmen tacizdi. “Sıktığım boğaz benim, daralan nefes benim. Çünkü sen benim nefesimsin.” dedi ama gerçekten seven insan o nefesi kesmez, aksine o nefese nefes katar, can olur. Bu kendini öldüreceğini bile bile, Nihan’ı da sırf başkalarının olmasın diye öldürmek, sağlıklı bir bakış açısı değil maalesef ki. Tabii Emir’den de artık aşk konusunda sağlıklı ve doğru bir adım beklemek büyük hayalcilik olur. İflah olmaz bir hayalperest olan ben bile bu kadarını bekleyemiyorum. Müjgan Hanım’ın dediği gibi, hayallerle gerçekler arasında kalınca artık ben de gerçekleri seçiyorum. Emir’in Deniz’le olan sahneleri hâlâ yüreğimin bir köşeciğini sızlatsa da artık yapacak bir şey yok. Emir yalnızlıktan şikayetçiyse eğer, o yalnızlığı gidermeye niyetli ve gönüllü olanlara azıcık bile olsa gözünü açması gerekmez mi? Sevmek kaybetme korkusunu da beraberinde getirir elbette. Ama korku Emir Kozcuoğlu gibi bir adama sağduyu katmaz, aksine bir zaafı olduğu için bunu saklamak uğruna onu daha da saldırganlaştırır.

Yalnız anlamadığım bir şey var, Emir kötülüğü ve yaptıkları konusunda neden Müjgan Hanım’ı suçluyor ki? Hadi, eskiden kadının intihar ettiğini, onu terk edip ölümü seçtiğini zannediyordu ve bunun için çok sevse de annesine kırgındı diyordum. Ama geçen hafta öğrendik ki zaten annesinin intihar etmediğini, onu babasının ittiğini biliyormuş veya en azından bunu tahmin ediyormuş ama kabullenemiyormuş. Böyle olmasa bile, artık annesinin intihar etmediğinden, onu babasının ittiğini öğrendiğinden emin. Şimdi derdi ne? Tamam, yokluğu onda bir şeylere tutunma isteği doğurmuş ve bu da onun Nihan’a takıntılı olmasına yol açmış. Yani Emir’in küçücük yaşta babasının etkisinde kalmasında dolaylı olarak bir etkisi var fakat suçu yok. Asu’yu doğurmak için gitmiş, ama Emir için de gelmiş. Dolayısıyla Emir’in bu bağırışları bence son derece haksız ve sırf annesi onun yaptıklarına göz yummuyor diye üste çıkma çabası gibi geliyor.

Nihan’ın merdivenlerden düşüşünü, Müjgan Hanım’ın terastan düşüşüne benzettim, ama neyse ki sonu benzemedi, Allah korudu. Nihan’ın asilik yaptığını ve kendisinin de düzeni korumak için bunu bastırıp üstüne bir de suçlu ilan edildiğini söyleyen Emir bilmelidir ki, tüm bağımsızlık hareketleri, hakim güç tarafından öncelikle asilik, başıbozukluk, çapulculuk diye adlandırılmıştır. Fakat eninde sonunda mevcut düzende değişiklik olmuştur. Müjgan Hanım, “Sen böyle sonunu hazırlıyorsun oğlum.” derken inşallah spoiler vermiştir.

Evdeki kaza üzerine “Keşke Nihan hastaneye gitmemek için direnmeseydi, bir darp raporu filan alırdı. Boşanma davasında da işe yarardı hiç değilse.” diye düşünüyordum ama Nihan ve Kemal bu işi daha kestirme bir yoldan çözmeye karar vermişler. Emir’i bu sefer fena köşeye sıkıştırdılar. Yalnız kalan Emir de hangi bir cepheye koştursun, değil mi? Tabii yine de, gece Nihan’ı kontrol etmek için ona gitmeyişi garibime gitti. Neyse ki(!) Kemal’in de Deniz’i Emir’in evinde bırakması ve onu da o gece kurtarmak için hiçbir hamle yapmamasıyla durumu eşitlediler. Haftaya duruşma var, farkında mısınız?

Onlar ipleri dolaşmış uçurtmalardı… Ne birbirlerinden kopabildiler, ne de gönüllerince, özgürce uçabildiler semada. İpleri koparmak demek, döne döne yere düşmekti. O yüzden buna da hiç teşebbüs etmediler. Sevgilerine tutunup düşe kalka yol almaya çalıştılar. Rüzgarın esintisiyle savrulup durdular belki ama bu sırada o rüzgarın yönünü değiştirmek için de çok çabaladılar. Şükür ki rüzgar artık mutluluktan yana esmeye başladı. O yüzden uçurtmalar bayram ediyor şu an, mutluluk rüzgarıyla daha da yükselmek için can atıyorlar.

Nihan ve Kemal’in, yanlarında artı birle, yeniden ümitle, aşkla başlayarak bindikleri o otobüsteki halleri, Kemal’in, intihar sonrası Nihan’ı hastaneden kaçırdığı zamanki hallerine benziyordu. Öylesine özgür, öylesine mutluydular ki, gözbebekleri parlıyordu resmen. Fakat Kemal’de bir performans düşüklüğü söz konusu. Daha önce Nihan’ı helikopterle kaçıran adamın, bu sefer kızı otobüse bindirmesi onun klasına hiç uymadı bence. Ama tabii, doğru dürüst iş yapmadığından, herhalde pek parası kalmadı, o da mecburen otobüse bindirdi. Yalnız bunun bir sonraki adımı da metrobüstür, ki aman diyeyim. Nihan’ın içindeki kuşlardan bende de mevcut, tabii bir yandan da kalbimin üstüne bir fil de yerleşmeye başladı.

Nihan her ne kadar Emir’den korkmadığını söylese de ben korkuyorum arkadaş. Aldığı yaralar, uğradığı hezimetler arttıkça benim de korkum artıyor. Mesela en son Kemal’le Nihan’ın bindiği otobüsün frenlerini filan bozmuştur gibi paranoyakça bir düşünceye kapıldım. Tabii paranoyak olmam, takip edilmediğim anlamına gelmez demişler. Daha Emir’in yapacakları bitmedi. Ve en son virajda onun el freni de Zeynep olacak gibi duruyor. İçi yansa da tercihini ailesinden yana yapan, Emir onlara zarar vermekten vazgeçmediği sürece onunla olmamayı seçen Zeynep’in önünde zor bir tercih var, çok zor bir sınav. Sevdiği insanı hapse yollayıp onun son sürat felakete doğru gidişini durdurarak aslında ona iyilik etmek mi, yoksa ne olursa olsun ona yine de kıyamamak mı?

Müjgan Hanım’la dertleşmesinden benim anladığım şudur ki; hem Emir’i kurtarmak istiyor hem de Kemal Abisi mutlu olsun istiyor. Zeynep, Emir’in gücünü kaybedip de kendisine ve oğluna, yani onu gerçekten seven ve isteyen insanların ilgisine “mecbur” kalmadığı müddetçe onunla olamayacağını, onu Nihan’dan başka türlü kurtaramayacağını düşünürse belki iki yıl öncesinden uzanıp gelen Hakkı Alacahan’ın ellerine bıraktığı bombanın pimini çekebilir. Böylece hem Kemal’in Nihan’ı kurtarmak karşılığında Emir’e bıraktığı ve beni çok korkutan hareket alanı kapanır, hem de Emir’in tüm gücü elinden alınmış olur.

Gerçi bana kalırsa Kemal’in Nihan’ın özgürlüğüne karşılık, Emir’e şirketini kurtarmak için fırsat vermesi de büyük bir stratejik hata olur. O yüzden Kemal’in bu konuda da bir planı vardır diye umut ediyorum. Bu plan, sözüne sadık kalmamak da olabilir, benim için hiç sorun değil. Çünkü Emir’in gücü, parası ve bu sayede elinde tuttuğu adamları oldukça, Nihan’dan boşandıktan sonra bile ona veya Kemal’e bir fenalık yapabilir. Elinden gücünün mutlaka alınması gerekiyor ve bunu Zeynep yapmasa dahi Kemal’in kesinlikle yapması lazım. Tabii gönlümden geçen Kemal ve Zeynep’in voltranı oluşturması. Kardeş dayanışmasını yeniden izlesek, Zeynep’in abisine duyduğu sonsuz güvene karşılık Kemal de ona kayıtsız şartsız güvenebilse ne güzel olur. Hayat bayram olur.

Çünkü Kemal ve Nihan için artık sabahlar daha anlamlı, günler daha güzel, bayram şekeri tadında… Emir ve/veya Asu son hamlelerini yaptıktan sonra da ölümsüz, özgür çocuklukları, o bayram yerinde neşeyle koşturmaya devam eder umarım.
Eski 24-05-17, 13:22   #655
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Kara Sevda'da Emir ve Nihan evliliğe ilk adımı atıyor!
Ranini tv

Ay Yapım imzalı ‘Kara Sevda’nın yeni bölümünde Kemal ve Nihan, sonsuz mutluluklarına giden yolda ilk adımlarını atacaklar. Kemal ve Nihan’ın söz merasiminin ekranlara geleceği bölüm, ekran başındakilere keyifli anlar yaşatacak.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’nın yeni bölümünde tanıştıkları ilk andan bugüne kadar fırtınalara göğüs geren Kemal ve Nihan, gerçek bir aile olma yolunda ilk adımı atacak. Önlerine çıkan tüm engelleri aşan “kara sevdalılar”, sonsuza kadar birbirlerini bırakmamak üzere söz verecekler. Kemal, babası Hüseyin ve annesi Fehime ile birlikte Nihan’ı istemeye gidecek. Aşkları ilk günkü gibi güçlü olan Kemal ve Nihan’ın yıllardır bekledikleri bu an, ekran başındakiler için de unutulmaz olacak.

Emir pes etmeyecek!

Kozcuoğlu soyadı sayesinde kazandığı nüfuzu kaybetmeye niyeti olmayan Emir, Nihan’dan boşansa da bu durum onu, Kemal ve Nihan’ın mutluluklarını bozmaktan alıkoymayacak. Babası Galip’in hapiste olması, kız kardeşi Asu’nun ise akıl hastanesine yatırılmasıyla tek başına kalan Emir en sert ve tehlikeli hamlesini yapacak. Artık kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan ve intikam ateşiyle yanan Asu, Emir’in Kemal ve Nihan’a karşı en büyük silahı olacak.

Kızlarıyla birlikte her şeye sil baştan başlamak isteyen Kemal ve Nihan’ın mutlu anlarının ekrana geleceği ‘Kara Sevda’nın yeni bölümünde Emir, amacına ulaşarak bu mutluluğa gölge düşürebilecek mi sorusu cevap bulacak.

‘Kara Sevda’nın yeni bölümü 24 Mayıs Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.
hardi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-05-17, 01:48   #656
dreams_blue
Yönetmen

dreams_blue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.09.2010
dreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond repute

ohaaa inanamıyorum,
ben şok ben iptal
Zeymir nikah masasında, ve evleniyorlar
hatta evlendiler

Artık bebekleri,
o p ile başlayan 3 harfli malum damgayı yemiycek..

Zeynep o kadar nikah masasına benimle oturacaksın diyordu,
işte boşa değilmiş

Gerçi emir sonrasında,
her zamanki hödüklüğünü yaptı ya

Bakın ne diycem,
Zeynep, emir'i mahvedecek belge mi ne,
belkide kopyasını aldı,
Emiri bu şekilde mahvedecek.. niye olmasın
Eski 25-05-17, 10:40   #657
nazella
Yardımcı Yönetmen

nazella kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.05.2008
nazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond repute

Dün gece dizinin tamamini izleyemedim ama Emirin hayal/rüya sahnesine denk geldim !

İlk bölumden yazdim Kaan ve Neslihanin uyumu şahane bence ay yapim bir iki sezon sonra bu ikiliyi tekrar bir projede buluştursun
Eski 25-05-17, 10:59   #658
yznll
Asistan

yznll kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.03.2016
yznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond reputeyznll has a reputation beyond repute

Ben bu Zeynep kadar aşağı bir kadın görmedim..Bu kadar mı zavallısın ey Zeynep..Adamı iyileştirmeye çalışmak ayrı her gel dediğinde hatta gelme dediğinde dahi koşarak yapışmak ayrı..Zeynep asla sevmediğim asla da hak verip sevmeyeceğim bir karakter..En başından beri çirkin kötü bir kızdı, bence hala da öyle..Abilerini silmek bu kadar mı kolay? Biri senin için hapiste Ozan da senin yüzünden mezarda.Şimdi kavuştuğun Kozcuoğlu soyadının tadını çıkar.İnsanın bütün hatalarının sebebi aşk olamaz..

Emir Nihan yatakta uzandıkları Emirin nihali hayal ettiği sahne şahaneydi..O kadar yakışıyorlar ki..İnşallah Kaan ve Neslihanı 2 aşık gibi izleyebiliriz birgün..

Emir sen bu dizinin kahramanısın nokta

yznll Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-05-17, 18:48   #659
remoş
Yardımcı Yönetmen

Giriş Tarihi: 07.01.2009
remoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond repute

Alıntı:
yznll tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben bu Zeynep kadar aşağı bir kadın görmedim..Bu kadar mı zavallısın ey Zeynep..Adamı iyileştirmeye çalışmak ayrı her gel dediğinde hatta gelme dediğinde dahi koşarak yapışmak ayrı..Zeynep asla sevmediğim asla da hak verip sevmeyeceğim bir karakter..En başından beri çirkin kötü bir kızdı, bence hala da öyle..Abilerini silmek bu kadar mı kolay? Biri senin için hapiste Ozan da senin yüzünden mezarda.Şimdi kavuştuğun Kozcuoğlu soyadının tadını çıkar.İnsanın bütün hatalarının sebebi aşk olamaz..

Emir Nihan yatakta uzandıkları Emirin nihali hayal ettiği sahne şahaneydi..O kadar yakışıyorlar ki..İnşallah Kaan ve Neslihanı 2 aşık gibi izleyebiliriz birgün..

Emir sen bu dizinin kahramanısın nokta

BRavo
zeynep için hakettiği her şeyi yamışsın
gurursuz bencil kadın
abilerini ailesini mahfetti
ozanın katili zeynep gayet açık ve net
emir az bile yapıyor bu kadına
hakanın verilmiş sadakası varmış kurtuldu
işinin gücünün başına döndü kurtardı hayatını
emirde belasını buldu
umarım gerçek hayatta böle kötü ruhlu insanlar
çıkmaz karşınıza
Eski 26-05-17, 12:18   #660
masal09
Set Görevlisi

masal09 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.11.2009
masal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond reputemasal09 has a reputation beyond repute

Merhabalar

Uzun zamandir yazmiyordum foruma. Bunun sebebi de senaryonun surekli kendini tekrar etmesi baska konu bulamayinca emirn takintisina sarmalari beni bunaltmisti.

Bilen bilir ben zeymirciyim. Son bolumde zeymirimiz evlendi. hicbir zeymirci emirin romantik bir evlenme teklifi edicegini beklemiyordu ve zeynepte zaten emirle evlenmek isterken bunu ne parasi nede aski icin istedi. Zeynep bu evliligi poyraz ve ailesi icin istedi fehime o kadar baski yapti ki poyrazi babasiz dunyaya getirmek istemedi. Simdi zeynep kendi kullandiriyor diyenlere sunu soylemek istiyorum. Zeynep emiri en iyi taniyan insanlardan biri poyrazin pesini birakmayacagini gayet iyi biliyor. Poyrazi arada yipratmamak adina emiride kontrol altinda tutmak icin emirin yaninda. Zeynepin ilk sezon kemale yaptiklarini isitip isitip onune getirenler ikinci sezonu izlemedi herhalde zeynep kac defa abisini ipten aldi yardim etti. Emire kalbine ragmen kemalin yaninda durdu karakterleri sadece kotulemek amaciyla konusacaksak burda deniz haric dizide herkes hata yapti herkes herkesi satti. Herkesin gerekceleri vardi kendine gore nihan defalarca kemali satarken hakliydi. Zeynepte kemali satarken onunda gerekceleri vardi oda kendine gore hakliydi.

Emir agir hasta nihani sevdigine inanmiyorum. İnsan sevdigi kadin o hale getirmez kizin morluklarini gorunce benim icim acidi.ben zeymirciyim evet ama bu demek degil ki zeynepi seviyorum diye nihani ayaklar altina alicam. Nihanda zeynepte kadin ve anneler. Zeynepe yapilan haksizliklara sessiz kalmadigim gibi nihanin kinede kalmam. Nihan kemali seviyor cocuklariyla mutlu mesut yasasinlar zeymirci olarak nihkemi destekliyorum ama nihkemci olup nihem yakistirmasi yapanlari anlamiyorum.

Sonunda bosandilar ve nisanlandi nihkem buna cok sevindim. Zeynepe gelirsek tekrar zeynep gibi sevmek diye bisey var. O kadar guzel seviyor ki emir gercekten haketmiyor zeynepi. Gecen bolum belki o kadin ben bile degilimdir dedi. Emirin iyilesmesini istiyor yaninda olsun yada olmasin iyi oldugunu bilmek bile yetiyor zeynepe. Emiri bu bolum daha iyi anladim hastaligini. Annesi gidince icinde olusan bosluga nihani koymus aslinda nihani yarabandi gibi kullmis emir yara duruyor nihan sadecr kanamasini engellemis. Simdi nihan gidince yarasi kanamaya basladi. Emirin iyilesmesi icin nihanin olmasi gerekmiyor tam tersi o yara cocuklugunda ailede acilan bi yara annesinin yarasi. O yara yine aile icinde sarilacak. Zeynep ona cok guzel bi aile vericek tabi emir izin verirse. Keske final zeymir nihkem mutlu son olsa. Tabi ki bu imkansiz nihkemden ve zeymirden olenler olur kesin kemal emir yada zeynep nihan ölebilir. Bu senaristlerden mutlu son cikmaz.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (0 üye ve 2 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş