Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Kırgın Çiçekler

Yanıtla

Kırgın Çiçekler kategorisinde Kırgın Çiçekler - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-05-17, 16:43   #811
dreams_blue
Yönetmen

dreams_blue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.09.2010
dreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond repute

Songül'ün güneye mektubunu,
zehra buluyormuş..
Kesin o mektubu fotokopi ile çoğaltır
sonrada o mektupla, selin cadısına şantaj yapar.
Ya bana para verirsin, belirli maaşa falan bağlarsın,
yada bu mektup güneyin eline gecer diye
kesin yapar, paragöz zehra bu

Songün çiftine gelince,
Songül'den ayrıldı ya, hemen yanında kızlar belirmiş güneyin
artık kuzenimi başka bişiyi bilemiycem
Fena halde iğrenti duyuyorum güneyden.
zaten soğumuştum, bi kez daha soğudum..

Keşke bi mucize olsada diziden ayrılsa..

Herkes kemalden usandı,
ben ise güneyden
Herkes mersine giderken ben tersine gitmezsem olmaz yaneee

Benim diziyi izleme nedenlerim,

Kemal,Zehra,Neriman ve MerMer çifti...
Eski 09-05-17, 02:21   #812
dreams_blue
Yönetmen

dreams_blue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.09.2010
dreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond repute

uzun zaman sonra,
ilk kez dizi bitiminden sonra bölüm fragmanı çıkıyor
ve de şahane ötesi
bu kadar şahane olmasının nedeni,
songün çifti yok ya, bence ondan yanee

kemal yakalanıyor ki sanmam diziden ayrılsın.
kodes maceralarını izleriz bence
o yüzden sanmıyorum ayrılacağını.
kemalsiz bu dizi olmaz abisiii

ve fragmandaki 2.bomba'da
Meral'in zenginliği. (o meralli yerde çalan, müzikde harika fragmanda)
ve bu gelen zenginlikle, Zehra'nın meral'e kayması
Zehra - Meral oyy yirim

çok ama çok iyi oldu bu yüzden

Zehra karakterini seviyordum, ama sevimsiz bulduğum songün çiftinde olduğu için, izliyordum.. smileyden anlayın işte
--------
bu akşamki bölüm yorumuna gelecek olursam,
songün sahnelerinde yine sıkıldım daraldım

ama mermer sahnesi şahaneydi
hele o sahneden sonra kemal sahnesi olması oyy oy oyy
dreams_blue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-05-17, 03:20   #813
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Hala kemal mi var

Şimdiye 100 tane kemal ölmüştü.. Adam sezon finalin de bile ölmez herkes ölür kesin
real madrid Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-05-17, 23:23   #814
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Kırgın Çiçekler'in Kemal'i Cansu Fırıncı, diziye veda etti!
Ranini tv

Yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran Kırgın Çiçekler dizisinin usta oyuncusu Cansu Fırıncı, dün akşam yayınlanan bölümde ekranlara veda etti.

5 yetimhane kızının öyküsünü konu alan Kırgın Çiçekler dizisi dün geceki bölümünde hem hüzünlendirdi hem de gülümsetti. Dizide üvey kızına tecavüz eden ve 3 kişiyi öldüren Kemal, yaptığı kötülüklerin cezasını bularak öldü. Seyirci, Eylül'ün Kemal gibi bir karakterden kurtulmasına sevinirken, Cansu Fırıncı gibi başarılı oyuncunun ekranlara veda etmesine üzüldü.

Diziye veda eden ünlü oyuncu "Kırgın Çiçekler gibi başarılı ve kaliteli bir dizide oynadığım için mutluyum. Dizinin 84 bölümünde kemal karakteri ile ekranlara veda ettim. Bu diziden çok şey öğrendim. Bir oyuncu için en zor olan şey kötü karakteri canlandırmaktır. Bunu başarmanın mutluluğu içindeyim. Bir projeyi kalite yapabilmek ekip işidir. Yapımcımız NTC Medya Mehmet Yiğit Alp başta olmak üzere tüm oyuncu ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Gerçek hayattaki kötülerin de aynı şekilde cezasını bulmasını diliyorum" dedi.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde 5 kızın başına neler geleceği ve Eylül'ün sonunda üvey babasından kurtulmasının diziye neler katacağı şimdiden merak konusu oldu.
Eski 19-05-17, 02:15   #815
aslanbey09
Asistan

aslanbey09 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2007
aslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond repute

sonunda kemal öldü bakalım kemalsiz dizi nasıl olacak bu arada kaderde zengin olacak galiba
Eski 22-05-17, 12:03   #816
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Kırgın Çiçekler dizisinin kadrosuna Deniz Uğur dahil oldu!
Ranini tv

Yayınlandığı günden beri sevilerek izlenen Kırgın Çiçekler dizisine ünlü oyuncu Deniz Uğur dahil oldu.

5 yetimhane kızının zaman zaman duygusallaştıran zaman zaman da gülümseten hikâyesini konu alan Kırgın Çiçekler, 2 sezondur en çok izlenen diziler arasında yer aldı. 3. Sezon içinde ciddi hazırlıklar yapan dizi, kadrosuna aldığı başarılı oyuncular ile daha da güçleniyor. Seyircisine sürprizler yaşatmaya devam eden Kırgın Çiçekler’in bu haftaki bölümüne sevilen oyuncu Deniz Uğur katılıyor. Kırgın Çiçekler’e heyecan katacak bir rol ile katılan Uğur; “Böyle bir dizi de rol almak beni mutlu etti. Diziye sürpriz bir rol ile giriyorum. Bakalım önümüzdeki bölümlerde neler olacak” dedi. Kabuk değiştirmeye devam eden dizinin gelecek bölümlerinde neler olacağı ise merakla bekleniyor.

NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerinde Gökçe Akyıldız, Biran Damla Yılmaz, Naz Çağla Irmak, Hazar Motan ve Aleyna Solaker gibi genç neslin başarılı oyuncuları rol alıyor
hardi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (0 üye ve 2 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş