Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yanıtla

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kategorisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 17-05-17, 19:56   #431
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Yok arkadaş gitmez o. Ben hiç inanmıyorum artık. Yani hızır gider meryem gider o yine gitmez 😨 zevk aldığım tek sahnesi aydına döndüğü sahneydi. Onda bile geçici mutluluk yaşadık 😅😂😂😂😂
Eski 17-05-17, 20:01   #432
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Herkes gitmez gitmez deyince bir korku sardı beni
Umudumuzu yitirmeyelim.. Finale daha var.. Her an herşey olabilir
Eski 17-05-17, 20:30   #433
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
korkumuz yersiz çıkar umarım
ebruberen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-05-17, 22:17   #434
Balca
Yönetmen

Balca kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.08.2006
Balca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir yerlerden Civciv çıksın diye bekledim kaç hafta da boş bekledim. Başka sevdiğim biri gitmesin ya Esra'da kalsın ne edelim...
Eski 17-05-17, 22:35   #435
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Valla benimde o konuda umudum var.. Sanki finale doğru gelecek gibi

Ama ben sevmiyorum..

Oyunculuğu bana göre vasat üzgünüm.. Ve rolü de kalmadı dizide. İlyasla evli olsa tamam ama artık boşandılar.. Dizide kalmasını gerektirecek bir durum yok
real madrid Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-05-17, 22:52   #436
melek bozkurt
Asistan

Giriş Tarihi: 26.04.2016
melek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond repute

bölümün en ilgimi çeken sahneleribaşdaki sahne, hıır meryem hayriye anne & çocuklar.
hızırı şok etdi meryem reisyine & yine ne şanslı bir adamki, Meryem gibi karısı var.
sonra en önemlisi meryem & ilyas sahneleri Çok özlemişdim ya çook. Ben çok seviyorum yengesi & ilyas temalı sahneler. Lütfen daha çok alalım bahadırcım.

Ve en son olarak suzi ne sebeple gönderildi?! esra varken onun olmayışı olmadı. Bari bir konuşma vs. Geçseydi. Ayrıca şu saatden sonra esra & ilyasadönerlerse bu halk çekmez okadar söylüyoruz burada Dikkate alınsın.
melek bozkurt Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-17, 01:16   #437
Fts73
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 17.05.2017
Fts73 is an unknown quantity at this point

Suzi'nin ilyas'a dediği bir cümleydi "bi tikirti duyduğunda suzi diye seslenirsen haber ver ABD'den dönerim".
Demekki ilyas'in Suzi'ye "dön da" deme borcu var o desin bizde keyifle vuslatı izleyelim.gormek istediğim sahne tam olarak budur.✔
Fts73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-17, 18:14   #438
melek bozkurt
Asistan

melek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond repute

Alıntı:
Fts73 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Suzi'nin ilyas'a dediği bir cümleydi "bi tikirti duyduğunda suzi diye seslenirsen haber ver ABD'den dönerim".
Demekki ilyas'in Suzi'ye "dön da" deme borcu var o desin bizde keyifle vuslatı izleyelim.gormek istediğim sahne tam olarak budur.✔
Benimde . İlyas artık esra esra demekden vazgeçsin.Kıskanmasında şunu onun arkasından onun için esradan çok göz yaşı döken çabaylayan biri vardıoda suziydi. Hiç kimse kusura bakmasın ama, Esra hanımın Umuru değilken sabahlara kadar ağlayan bir suzi, Babası gibi sevdiyi ünala bile karşı çıkan İlyas için hem ölümü hem öldürmeyi göze alan bir suzi gördük biz. İlyasıda en çok ohakediyor. İlyasında artık birşeyleri görüp suziye sımsıkı sarılması gerek.
Eski 18-05-17, 23:34   #439
Fts73
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 17.05.2017
Fts73 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
melek bozkurt tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Benimde . İlyas artık esra esra demekden vazgeçsin.Kıskanmasında şunu onun arkasından onun için esradan çok göz yaşı döken çabaylayan biri vardıoda suziydi. Hiç kimse kusura bakmasın ama, Esra hanımın Umuru değilken sabahlara kadar ağlayan bir suzi, Babası gibi sevdiyi ünala bile karşı çıkan İlyas için hem ölümü hem öldürmeyi göze alan bir suzi gördük biz. İlyasıda en çok ohakediyor. İlyasında artık birşeyleri görüp suziye sımsıkı sarılması gerek.

Sevgili oktay kaynarca'nin mafya tarzı dizilerdeki performansina diyecek lafim yok bu tip rollerin adami NET..Deniz çakır her rolün hakkını veren rolleriyle nikah kiymayan her rolunde şaşırtan budur dedirten kendini her daim geliştiren bi yetenek..meryem uzeyirli bir dönem dizi sonrası bi fiyasko yaşamış olsada bu onun hatası değil elbetteki..uzeyirli bu dizideki rolüyle yine butunlesmis yine rolüyle askiyla aşktaki tutkusuyla devlesmis ve elbetteki bir çoğumuzun derinlerine değmeyi başarmıştır tabiki bunda partner uyumda çok ama çok önemli...esrayi canlandıran oyuncu arkadaşa ağır gelmiş bu rol belki iyi oyuncudur asla lafım yok olamazda haddim değil yalnız her oyuncu her karaktere uyum sağlayacak diye bi şartta yok.ha evet olmalı o başka ama olmuyorsa zorlamamak kişiyide zorda bırakmamak lazım..suzi ilyas aşkı musade ederse bahadır bey ve raci bey bi yaşansın onu bekleyen kitlede mutlu olsun bende dahil...cunku gördüm ki 54 bölümden sonra meryem uzeyirli diziyi almış götürmüş havasını akışını getirmiş heyecan katmış..kalbe giden damarlardan bir maçı tikaliymista by pasla hayata donen hasta gibi olmuş dizi tazelenmiş...bu aşk bu diziye çok şey katar..dogru kidi doğru zaman doğru yer...birakin ilyas suzi aşkta zirve yapsın suziyide lütfen ilyas getirsin bu seferde kendi ayağıyla gelmesin sevildiğini bilmek vede istenmek her kadının hakkıdır sevdiği erkek tarafindan...

Sevgiler
Fts73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 14:01   #440
melek bozkurt
Asistan

haberin güzelliyi <3

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, ATV'de yayınlanan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisine sezon başında "konuk oyuncu" olarak katılan Meryem Uzerli'nin
diziden ayrıldığı yolunda ileri sürülen iddiayla ilgili olarak “Suzi Amerika’dan gelecek ve 'İlyas' aşkı tam gaz sürecek" dedi.

Ali Eyüboğlu'nun "Meryem Uzerli, Eşkıya'dan ayrıldı mı?" başlığıyla yayımlanan (19 Mayıs 2017) yazısı şöyle:

Her salı akşamı ATV’de yayınlanan ve reytinglere damgasını vuran “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” (EDHO) bol sürprizli bir dizi... Diziye bu sezon ‘konuk
oyuncu’ olarak katılan Meryem Uzerli, ‘EDHO’da CIA ajanı “Suzan” rolünde.

Dizinin senaristleri hayatta kalabilmesi için tek yönlü bilet kesip, Amerika’ya gönderdi “Suzi”yi. Hal böyle olunca Meryem Uzerli fanlarında bir merak,
bir merak:

“Meryem Uzerli’nin ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’daki misafir oyunculuğu bitti mi?”

Soru bilmediğim yerden çıkınca, doğrusunu öğrenmek için bilginin kaynağına başvurdum. Aldığım son bilgi şudur:

“Suzi” Amerika’dan gelecek ve “İlyas” (Ozan Akbaba) aşkı tam gaz sürecek!
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (1 üye ve 1 misafir)
safkiz
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı