Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan > Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Yanıtla

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon kategorisinde Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ 2011/ Genel Yorumlar-10 konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-04-17, 01:33   #571
rhett-butler8/1
Yönetmen

rhett-butler8/1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2007
rhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond repute

Alıntı:
lavinya tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ne zaman Kushi tam öpüşme esnasında dudağını çekiyorsa o vakit gerdeğe giremiyorlardı. Sadece yılldızları seyrederken ki sonu bilmiyoruz ama. Bana sanki gerdeğe girmeden final oldu gibi geldi. Kızcem girdiler dedi ama ben girmediler anladım.

Arnav'ı sevdim çok sevdim. Emin ol yakışıklı, çekici, etkili bir adam ama Kushi can. Ben o canı çok çoooooooooook sevdim. Gelmiş geçmiş izlediğim diziler arssında artık benim için kadın karakter olarak Kuşhi 1 numara oldu. Arnav tamamen değişti ama deli Kushi gram değişmedi. Arnav zaten değişmesini istemezdi. Kim öyle deli kadının değişmesini ister ki. Aşkı onun deliliğine değil mi zaten.
işte o yıldızlı gecede oldu .hatta sabahına arnav kuşiye iyimisin diye sordu
ama türkçe dublajlı olan bölümlerde onlar yoktu lavinyacım kanalın ahlak yapısına uygun olmadığından kesmiş biçmişlerdi.ondan o belirsizliği yaşamışsın altyazılı altyazılı
bizim fatoş ablamızı bilirsin (deren1970) onun içinde kuşi candır evet diziyi izleyipde kuşiyi arnavdan üstün tutan 2.izleyicisiniz efenim

kuşinin sevdiklerine olan müsamahası onun çok sevilmesine sebeptir.kuşide sonbahar kış yok hep yaz ilkbahar.arnav sonbahar kışdı kuşiyle diğer mevsimleride tattı ve bi izleyici olarak 4 mevsim boyunca izledim durdum bu ikisini.hani benim plaketim
Eski 30-04-17, 01:45   #572
lavinya
Yönetmen

lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2007
lavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond repute

Alıntı:
rhett-butler8/1 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
işte o yıldızlı gecede oldu .hatta sabahına arnav kuşiye iyimisin diye sordu
ama türkçe dublajlı olan bölümlerde onlar yoktu lavinyacım kanalın ahlak yapısına uygun olmadığından kesmiş biçmişlerdi.ondan o belirsizliği yaşamışsın altyazılı altyazılı
bizim fatoş ablamızı bilirsin (deren1970) onun içinde kuşi candır evet diziyi izleyipde kuşiyi arnavdan üstün tutan 2.izleyicisiniz efenim

kuşinin sevdiklerine olan müsamahası onun çok sevilmesine sebeptir.kuşide sonbahar kış yok hep yaz ilkbahar.arnav sonbahar kışdı kuşiyle diğer mevsimleride tattı ve bi izleyici olarak 4 mevsim boyunca izledim durdum bu ikisini.hani benim plaketim
Hııı o zaman alt yazılı orjinalden izlemek farz oldu
Kushinin ben tıpkı arnav gibi deliliğini sevdim. Emin ol sevdiklerine olan müsamahasını değil. Anlayacağın Arnav ne sebeple Kushi yi sevdiyse bende o sebepten Kushiyi sevdim. Arnav'ın o sert kabuğunun sebepleri var ve bu kabuk kolay kolay dağılamazdı. kushi onları dağıttı. Arnavın ablası aslında çok sevilecek birisi değil. Bence onun da öyle olmasına sebep Arnav la yani küçük kardeşiyle yaşadıkları.Birlikte çok şeyler başarmışlar.
lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 17:58   #573
Defneci
Yönetmen

Defneci kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.01.2009
Defneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond repute

Gözlerimiz aydın kulaklarımız manisa... İPKKND 3 geliyor dendiydi inanmamıştım. Lakin orjinal fan sayfalarında haber doğrulanınca şok oldum.

Barunlu lakin Sanaya'sız bir İPKKND 3.sezon ile karşı karşı]yayız... Teaser'ı izlemek isteyen Star Plus'ın Resmi Youtube Kanalına girsin zaten direk ön sayafaya eklemişler..

Değişik bir Rabba Ve'li (Bayılıyorum şu Rabba Ve'nin her tonuna)

Bu arada teaser bir kaç saat önce çıkmış onuda belirteyim ... Şimdi hintlilerin forumuna gidiyorum ve bakıyorum başrol kimlermiş ..

Arnav Singh Raizada olaydı iyiydi ama o da ArShi'ye özel kalsın isim değişmiş.. Yine'de bir ASR çıkıyor ortaya

Advay Singh Raizada Barun Sobti

Editleyeceğim oyuncuları öğredikçe veya siz mesaj atarsanız tekrar düzenlerim bir..

edit 1 : Barun'a eşlik eden oyuncu --> Shivani Tomar

Spoiler İçermektedir

edit 2 : ŞU SPOİLERDA VERECEĞİM YAZIDA KARAKTERLE İLGİLİ BİRŞEYLER ANLATIYOR AMA ANLAYAMADIM.ANLAYAN VARSA TERCÜME EDEBİLİR

Spoiler İçermektedir

edit 3 : diğer oyuncular Juhi Aslam, Sameer Dharmadhikari, Mitali Nag, Ketki Kadam, Randeep Mallik and Ritu Shivpuri

edit 4 : sanırım dizi mumbai'de çekilecek.. 1.Sezon Delhi'de geçmişti.
Eski 19-05-17, 19:28   #574
ADALII
Asistan

ADALII kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.12.2011
ADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond reputeADALII has a reputation beyond repute

Promoda beni tek heyecanlandıran şey Rabbave oldu nedense Advay dan hoşlanmadım fazla zorlama geldi hele gitarı görünce Barun un main aur Mr rigt da uydurmasyon gitar çalışı geldi aklıma neyse izleyip görelim bakalım Sanayasız nasıl olacak çok merak ediyorum koca kafa Surbi den sonra Shivaniyle kimya daha iyi olur diye düşünüyorum keşke dizinin adı Ipkknd3 olmasaydı daha içime sinerdi.5 sene önce zirvedeyken günlük dizi çok yorucu meri parivar meri biwi bık bık bık bahanesiyle diziden ayrılan Barun un aynı isimli günlük diziyle ekrana geri dönmeside pek ilginç doğrusu dedikodular dedikodular vuuuu nooldu ailene karına doydun mu bebeğeeem diye sorarlar adama yada Sanayanın etkisinden ancamı kurtuldun haaa what the
Eski 19-05-17, 23:11   #575
songülkıvanç
Asistan

songülkıvanç kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.09.2010
songülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond reputesongülkıvanç has a reputation beyond repute

IPKKND orijinal diziyi izleyip beğenip de bu yeni iğrenç gül khan oyununu hele de bu sayfada reklam edip yazanlar, izleyebileceğini bile söyleyenleri anlayamıyorum. Lütfen bu sayfa orjinal IPKKND'nın sayfası ve böyle bir iğrenç gül khan projesini kabul ederek kalitesini belli eden barun sobtinin milyonların kınadığı projesini onun bir diğer ucuz projesi Tanhaiyan ın sayfasında paylaşın ve bu sayfaları barun Sobtinin yeni gul khan ürünü projeleriyle kirletmeyin! Hele de imzasında ARSHI olanların beğenebilmesini söylemesi ayrı bir tuhaflıklar zinciri! IPKKND, SARUN demek barun değil! Bu iğrenç gül khan oyununun içinde olanları sadece kınıyorum!
Eski 20-05-17, 11:19   #576
*lalezar*
Asistan

*lalezar* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.12.2004
*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute*lalezar* has a reputation beyond repute

Alıntı:
ADALII tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
keşke dizinin adı Ipkknd3 olmasaydı daha içime sinerdi.5 sene önce zirvedeyken günlük dizi çok yorucu meri parivar meri biwi bık bık bık bahanesiyle diziden ayrılan Barun un aynı isimli günlük diziyle ekrana geri dönmeside pek ilginç doğrusu dedikodular dedikodular vuuuu nooldu ailene karına doydun mu bebeğeeem diye sorarlar adama yada Sanayanın etkisinden ancamı kurtuldun haaa what the
çok haklısınız, herkes tarafından çok sevilmişken sürekli dublör kullanarak devam ettiği, "ayrıldım ayrılıyorum" deyip deyip, burdan kazandığı şöhretle yaptığı diğer işleri umduğu gibi olmayınca tekrar günlük dizi ipkknd'den medet umması hoş olmamış bence de
Eski 20-05-17, 15:30   #577
elifji
Asistan

elifji kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.04.2016
elifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond reputeelifji has a reputation beyond repute

Alıntı:
Defneci tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gözlerimiz aydın kulaklarımız manisa... İPKKND 3 geliyor dendiydi inanmamıştım. Lakin orjinal fan sayfalarında haber doğrulanınca şok oldum.

Aman tanrım didim bu gözler neler görüyor Kocaman bir what the diyorum

Ben bunu söylentiden ibaret sanıyordum daha doğrusu ciddiye almamıştım çünkü çok saçma gelmişti Allahım İnsan kendi yarattığı ve çok sevilen bir şeyi niye baltalar Gul bunu neden yapıyorsun ya *Gul'un suratına para fırlatan emoji*

Advay, Arnav'ın bilinmeyen ikiz kardeşi mi olacak?

Ey ahali,
Bu ASR çakma ASR'dir, benim için hükümsüzdür

Rabba ve'mizi de kullanmışlar domates kaç para haberiniz var mı şu domateslerimi bile haketmiyorsunuz

Barunji'nin bu projeye evet demesi... Her zamanki gibi out'sun be adam

Spoiler İçermektedir

eK:
Alıntı:
edit 1 : Barun'a eşlik eden oyuncu --> Shivani Tomar
Bu kız Barun'un iptal olan polisli dizisindeki kız değil mi? Hindistan'da oyuncu kıtlığı mı var Bu kızın dizideki ad kısaltması da çakma KKGSR mı olacak Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi
elifji Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-05-17, 22:57   #578
Wamprnseshazal
Asistan

Wamprnseshazal kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2011
Wamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond repute

Bu Hindistan da hiç mi güzel oyuncu yok? Sanaya da güzel değildi ama o gülüşü var ya, yüzüne güzellik saçıyordu öyle güzel içten gülüyordu yani

Bizim türk oyunculardan gönderelim Barun'a görsel şenlik yaşatsınlar kendisi de bir yere kadar götürebiliyor da
Eski 22-05-17, 23:45   #579
lavinya
Yönetmen

lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2007
lavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond repute

Sanaya çok güzel bir oyuncu değil ama çok sempatik ve çok çooooooook iyi oyuncu. Hüznü, sevinçi, aşkı çok iyi gösteriyor. Duygu geçişleri muhteşem.
Türkiye'de yeni nesil oyuncularda karakter oyuncuları hariç Sanaya gibi çok iyi oyuncu olduğunu ben düşünmüyorum. (Baron gibi aşkla bakan erkek oyuncu da yok tabii.) Artık bir Sanaya hayranı olarak bu diziden sonra çekmiş olduğu Sensiz Olmaz adlı dizisini de izledim. Oradaki erkek oyuncu gerçekten kabaydı (neden o oyuncuyu Sanaya'nın partneri yapmışlardı anlam veremedim ) ama Sanaya yine aynı Sanaya idi.
lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-05-17, 15:07   #580
Wamprnseshazal
Asistan

Wamprnseshazal kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2011
Wamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond reputeWamprnseshazal has a reputation beyond repute

Evet Sanaya iyi bir oyuncu ama bizim Ülke'miz de çok çok iyi ve güzel oyuncular var ve emimin hiç de sırıtmazlar.. Barun'un yanında o kız yerine Sanaya'yı tercih ederdim uyumlarını çok beğeniyorum bu kız hiç olmamış sanki tabii henüz izlemedik ama ön görüşüm bu umarım yanıltır beni.
Wamprnseshazal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
argosy ımzaladı burayı evet, arnavin atesini havlu aldi, at kafa adamı yataktan çıkarmıyor, at kafa adamın her halıni gördü ya la, atkafaya gün doğdu, bu etiketler niye hintce olmus, cibil haydar, etiketler dil mi degistirdi, havlu baruna zimmetli, havlu haydari bozar, havlulu haydar, havluyu koydum leğene vay başıma ne gele, haydar cibil severmis, haydar çok namıssız çıktı, haydar havlu sevmezmis, haydar havluyla havlu dansi mi yapican, kafan kopsun at kafa cek elini haidardan, lagti nahin theek niyat tumhari, tere pyaar ne yeh kya kar diya

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş