Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Cesur ve Güzel

Yanıtla

Cesur ve Güzel kategorisinde Cesur ve Güzel-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-05-17, 18:36   #211
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

lay lay lom biz istedik te oldu mu cesur evden çıktı diyelim yolda araba kazası geçirdi hastaneye yatırdılar ne oldu Sühan yetişir hemen eve alır cesur u yine cesur evden ayrılmamış olur bence cesur rızanın yardakçısını konuşturacak sonra eczacı kalfasını konuşturacak bir şeyler öğrenecek sizin de dediğiniz gibi Sühan babasına köpürecek onu bir güzel haşlayıp hamile olduğunu çocuğunun babasına neden kötülük yaptığını sorgulayacak benim anlamadığım cesurun polisleri rızayı hapsedince cep telefonundaki görüntüyü cesura telefonu verince niye bakılmadı o telefona neler olabilirdi içinde neler,
tahminimce cesuru yolda bir şey engelleyecek muhtemelen rıza cesura tuzak kurup cesuru yaralayacak, yine Sühan cesuruna kavuşacak ama gelecek bölümde nikah yapılması olasılığı yüksek,
Eski 19-05-17, 19:02   #212
baharcı
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 18.05.2010
baharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond repute

Senarist değişikliğinden beri bölümler kesinlikle çok daha güzel..bu bir gerçek.4-5 bölümün sadece bir tanesi durağandı, diğerleri muhteşemdi.. Cesurla sühana muhteşem sahneler yazılıyor artık, replikler de çok iyi..Ben bu senaristi tuttum mümkünse Ece hanım geri dönmesin..Ayrıca çocuk oyuncağı değil bu iş, bir öyle bir böyle..Senarist değişince ister istemez karakterlerde küçük değişimler yaşanabiliyor denge bozuluyor.. Bu şekilde devam ederse dizi, yeni konular ekleyip güzel işleyebilirlerse, gidişat düzelir umuyorum.. çok bölüm boşa harcadılar maalesef.. az olsun ama öz olsun bölümler.. Bence birkaç sezona gerek yok dizilerde, tek sezon olsun ams bomba gibi dolu dolu bölümler olsun daha iyi..Bu arada bebeği ben cesurdan daha çok merak ediyorum kız mı oğlan mı olacak😊Gönlüm yeşil ya da mavi gözlü sevimli bir kız çocuğu olmasından yana..Çoğu kişi junior cesur bekliyormuş sanırım ama ben baba kız ilişkilerini çok daha anlamlı buluyorum..Gelecek bölüm hakkında hiçbir tahminim yok, bu dizinin sevdiğim taraflarından biri de neler olabileceğini kestirememem. Herkese iyi yorumlar diliyorum..
baharcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 22:02   #213
marmaris44
Asistan

Giriş Tarihi: 18.08.2010
marmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond repute

Tekrar tekrar izlenecek bölüm yapmışlar uzun zamandan sonra. Ne kadar tatlılar dı birlikteyken. Evlilik teklifi her ne kadar Sühan dan kopya çekerek yapıldıysa bile sırf Sühan'ın rüyasını gerçekleştirmiş olması bile çok naif bir hareketti. Valla bravo ! İki başrol oyuncumuzda döktürmüştü gene. Kıvanç rahat yürüyemesede helal olsun o halde bile çekimlerini tamamlamış. Hiç sıkılmadan gene yüzümde aptal bir gülümseme karnımda kelebek çırpınışlarıyla seyrettim bölümü. Ta ki son sahneye kadar. Son sahnede içime öküz oturdu resmen. Devamlılık açısından elbette gerekli bir durumdu. Bundan sonra Cesur'un ne yapacağını çok merak ediyorum. Yalnız anlamadığım Tahsin neden Rıza ya haber verdi. Amacı ne ? Hiç düşünemiyorum. Hem Rıza dan hem de Cesur dan kurtulmak istiyordu. Kafasında gene ne tilkiler dolaşıyor çözebilene aşkolsun. Turan da yavaş yavaş Rıza 'nın Cesur'a özenmesi gibi o da Rıza'ya özenmeye başladı. Oteli bu seferde o sahiplendi. Otel de ortalık malı gibi oldu resmen. Necla'yı da anlamadım . Turan la ne ara onun her istediğini yapacak kadar samimi oldu. Kız biraz saf galiba. Bülent'in Cesur'dan daha çok nefret etmesi için nurtopu gibi bir sebebi daha oldu. Ben bu bölümde geçmişle alakalı bir konu açığa çıkar diye bekledim ama boşuna beklemişim . Umarım dizimiz 2.sezona bomba gibi başlar ve bizde bu güzelim çifti daha fazla izlemenin keyfine varırız. Tabi devam ederse. Devam etmeyecekse de Allah aşkına kalan bölümlerde aksiyondan uzak biraz romantizm seyredelim.
marmaris44 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 23:54   #214
21nesrin
Asistan

21nesrin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.12.2016
21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute

selam herkese ben dün izleyemedim bugun tekrari verdi kanal öyle az cok izledim benim bölümdeki favori sahnem cesurun suhanin odasina gidip suhani sadece uyucaz ama seyip cesurun muzurluklari kizi yatakta resmen taciz eti suhan sonuna kadar direndi cesurun ileriye gitmesine izin vermedi yataktaki haleri çok tatliydi cesur da ne pinti çıktı annam o kiytirik yüzüğü tekrar bulup suhana takti kurtulamadık o yuzukten cesurun riza ile tartistiktan sonra eve girerken kivancin Tuba ya yaslandığı tuba dan destek aldığı gözümüzden kaçmadı çok çok geçmiş olsun kıvança yazik ameliyatli haliyle bile sete gidip işini yapmaya çalışıyor soysal medyada cesurun evlilik teklifi etigi sahne herkes bayilmis gel gör ki ben hic begenmedim begenmemin nedeni fikir cesura ailt olmamasi suhanin rüya görüp sirine anlatirken ruyasindaki butun olanlari ve cesurun söylediği cumleleri sirine anlatip cesurun bundan feyz almasi gunul isyerdiki evlilik teklifi etigi sahne sadece cesurun hisleri cesurun suhana olan duygulariyla kendi akil edip suhana sensiz nefes alamiyorum seni istedigim kafar hiçbirşeyi o kadar istemedim bu sözler cesura ait olmsliydi suhani duyup bunlari yapinca benim için ne sözlerin neden o atmosfer nede o evlilik teklifi hiç bişey ifade etmiyor halbuki suhan rüya gormeseydi cesur suhani duymasaydi cesur kendi kendine kendi duygulari ile o evlilik teklifk etseydi enfes olurdu dizi tarihinin en güzel evlilik teklifi olabilirdi rıza nin cesura hapiste gönderdiği mektubu Tahsin bizat kendi evleriyle yakmisti ne hikmetse yanan mektup külerinden tekrar doğmuş cesurun eline geçmiş sacmaligim daniskasi ece hanim senaryoyu yazmicam bi süre demisti ama elim senaryonun üstünde demisti ece hanim bu bölümde teyit geçti galiba yoksa kendi yazdigi bi sahneti hic olmamis gibi bize sunmazdi
21nesrin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 23:58   #215
21nesrin
Asistan

21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute

Alıntı:
aslanselda tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yatak odası sahnesi çok eğlenceli ve çok güzeldi yaaaaaa bayıldım

c : yastığımı aldım, pikemi aldım, yatmaya gideyim artık
s : aslında seni yatağından etmek istemezdim ama
c : ee etme o zaman
s : nasıl, ben mi kanepede yatayım
c : burda beraber yatsak olmuyor mu?
s : bilmem, olur aslında

s : ama bak sadece uyuyacağız tamam mı?
C : tamam tamam

2 saniye sonra cesur, Sühan'a sırnaşmaya başlar

s : cesuuuuurr !!!
c : NEE?
s : uyuyacaktık
c : bakalım sen uyuyabilecek misin?

adamdaki özgüvene bakın, bana dokunmadan durabilcen mi diyor yahu

cesur uzaklaşır, yatağın kendi tarafına doğru

sarılmakta ısrar edince, Sühan pes eder. Cesur yanaşır ama rahat durmaya da niyeti yoktur

s : cesuuuuurrr, hani rahat duracaktın

yeminle koptum bu sahnelerde, çok tatlılar ya
seldacim bende ilk izledigimde cedurun bana dokunmadan duramasin dedigini ima eti sandim ama oyle değil uyuyabilecekmisin deyimce yani cesur taciz eti ya onu demek istedi galiba bana 2 izleyisimde öyle bi algi uyandirdi bende
Eski 20-05-17, 01:02   #216
aslanselda
Yardımcı Yönetmen

aslanselda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.12.2007
aslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond repute

Selamlar herkese

akşam diziyi izlerken bir yorum yaptım, dizi bitti ben gelemedim, hatta son reklama girdikten sonra bir sahne gösterdiler mi onu da bilmiyorum. Pat diye zil çaldı gece vakti, bodrum katımızı su basmış bende yönetici olduğum için kapıma dayandılar tabi, onunla uğraşmak zorunda kaldım, katılamadım aranıza.

neyse bölüme gelecek olursak tekrar;

bölümde güzel sahneler vardı, tabi herkes gibi bende ikilinin olduğu sahneleri beğendim, özellikle birbirleri ile iyi anlaşıyor, birbirlerine takılıyor, sırnaşıyor, muziplikler yapıyorlarsa, hatta bazen tatlı-sert kavga bile ediyorlarsa değmeyin keyfimize, en güzel sahneler oluyor ama maalesef bu sahneleri çok az tutuyorlar, sürekli bir aksiyon hali devam... vazgeçemiyorlar bundan bir türlü.

21nesrin, maalesef ki bende sana katılıyorum canım, evlilik teklifinin neresini herkes beğenmiş bende şaşırdım şu an bu duruma bence tam bir fiyaskoydu.

senin bahsettiğin bakış açısıyla bakarsak, Cesur'un kendi başına düşünmüş olmaması bence de güzel bir ayrıntı olmamış.

benim de en çok takıldığım şey şuydu, kırlarda yapılmış, hiç bir özenin içermediği kuru bir evlilik teklifi.

bu sahneleri görsel bir şölen haline getirip çekmek istememeyi sadece Kıvanç'ın durumu için tercih etmedilerse şayet hadi bir yere kadar tolerans gösterebiliriz ama sırf uğraşmamak ya da masraf yapmamak adına kaçındılarsa o zaman kötü.

bahaneyi de şöyle bulmuşlar, "Sühan'ın rüyası olsun, seyirci mantık aramasın"... yani ben böyle düşünüyorum üzgünüm. Sühan böyle kuru kuru bir sahne görmüş ki rüyasında, cesur da zavallı onun istediği sözde bizim muhteşem bir sahneymiş gibi görmemiz gereken sahneyi tasarlayıp, aynı cümlelerle kıza teklifte bulunsun.

üstelik aynı yüzükle, üstelik dize gelemeden. Adam rahatsız biliyoruz ama sahneyi yazarken ona uygun yazın bari. Tam bir fiyaskoydu benim için evlilik teklifi.

bölüm boyunca Kıvanç'ı boydan göstermediler, hep üst tarafı çekildi, dikkat etmişsinizdir sanırım. Yine de kendisini takdir etmek lazım, işinin başında olduğu için.

geliyorum Tahsin'e... nasıl bir insan, nasıl bir baba kızını her defasında böylesi bir zor durumun içine sokar anlamıyorum gerçekten, anlamak istemiyorum. Bu nasıl bir bencilliktir.

hem Rıza'dan kurtulmak, hem de Cesur'u saf dışı bırakmak için yaptığı hareket çok ama çok çirkindi. Adamı gizli saklı evine çağırıp, öfkesinden yararlanıp, mektubu gösterip, sonra elinden ışık hızıyla çekerek ateşin içine atmak... yemin ederim izlerken ben deliye döndüm, cesur nasıl dönmesin.

gerçi ben o sahnelerde aynen şöyleydim... "cesur sakın saçmalama, lütfen bak oyuna gelme, Allah'ım cesur ya salaklığına doyma, ne yani bu Sühan hep senin başında mı durmalı, sana bakıcılık mı yapmalı, mantıklı bir hareket dahi yapamayacak mısın sen" aynen bu cümlelerle söyleniyordum sesli biçimde.

tabi beni şaşırtmadı, Tahsin'in kendisini kullandığını göz göre göre Sühan'a resti çekti, tabi Sühan'da ona... Cesur'un öfkesini de anlıyorum, Sühan'ın restini de... çünkü zarar görsün istemiyor, "hadi git savcıya anlat" diyor ama cesur, "hayır yapmam gereken şey belli" edasında dolanıyor.

ee Sühan ne düşünsün bu durumda, ne desin, "aferin cesur, git katil ol, ben seni beklerim" mi desin ???? yani soruyorum bunu kim der, akıl var, mantık var.

biraz aklını kullanabilse, plan yapsa, Rıza'yı ve Tahsin'i kollasa, ilk zamanlar ki cesur gibi daha sağ duyulu, daha sinsi hareket edebilse ama ne mümkün yapamıyor, dolmuş, taşmış durumda.

henüz nete girmedim, yorumlara da bakmadım, kim bilir yine herkes Sühan'a neler demiştir rest çekti, şart koştu diye... okursam deli olacağım çünkü, okumak istemiyorum o yüzden, insanlar aklını peynir ekmekle yemiş gibi geliyor bana.

sanırım hepiniz Cesur'un bir şey yapmayacağı konusunda hem fikir ama ben pek değilim, yani en azından Rıza'yı bulsa yapabilir gibi geliyor, çünkü öfkesi çok büyük ve öfke insana herşeyi yaptırabilir.

ama tahsin Cesur'a bilgi verirken, Rıza'yı uyarmayı da ihmal etmedi, aslında tam olarak ne yapmak istediğini anlamadım. Yani anladım da anlamadım. Nasıl oluyor derseniz? tahsin Rıza'ya bir şey olması durumunda, kendisinin katil olduğuna dair görüntülerin veya Rıza'nın bildiği başka şeylerin polise ulaşacağını düşünüyor olabilir, olabiliri bile fazla, kesin böyle, o yüzden de Rıza'ya iyi niyetliymiş, onu düşünüyormuş havası yaratmak için, onu uyarmayı tercih etti.

yalnız anlamadığım kısma gelecek olursak, Rıza'ya kaç, git buralardan derken, amacına nasıl ulaşacak ????? cesur, Rıza'ya ulaşamazsa, ona zarar vermesi zor, ne bekliyor tahsin bu durumda, Rıza'nın ve onun peşinden gidecek olan Cesur'un korludağ'dan uzaklaşmasını mı? Sühan'a verdiği sözü, Rıza'dan duyduğu için Sühan'ın Cesur'un tavrından dolayı onu affetmeyeceğini ve evine geri döneceğini mi???

yoksa Rıza'ya iyi niyetliymiş gibi kendini gösterirken, bir şekilde onun yerini öğrenip, öldürtmeye çalışıp, suçu da Cesur'un üzerine atmak için gizli bir plan mı yapacak.

merak ettiğim nokta bu şimdilik ama eğer bu sebeplerden ötürü, üzüntüden veya stresten Sühan'ın bebeği düşürme ihtimali söz konusu olursa veya Cesur'un peşinden gitmeye çalışırken başına bir şey gelirse veya rıza, Bülent, cahide, hülya herhangi birinin yapacağı bir hamle yüzünden bebek ölürse işte o zaman cesur'la bir gelecek hayali söz konusu dahi olmaz, sezon finaline doğru gidildiği için de aklıma kötü senaryolar geliyor bu durumda.

ya Cesur'un hapse girmesi, bu yüzden Sühan'ın oralardan gitmesi, aradan geçen yıllar...

veyahutta cesur yüzünden bebeği düşen Sühan'ın öfkesi...

bakalım hangisi olacak

bu arada Sühan'ın karnı konuşulmuş, daha doğrusu nette yazılmış... Onur006 çok haklısın kişiden kişiye değişecek bir durumdur bu, bir genelleme yapmak saçma olur, bilgisiz insanlar kafasına göre konuşur.

ben 2 çocuk doğurdum, normalde insanlar en az 12-15 kilo alır, hatta 25-30 kilo alan insanlar vardır, benim aldığım kilo ilk hamileliğimde 5 kilo, ikincisinde 4 kiloydu. Sezaryana girdiğimde benimle dalga geçmişlerdi senin karnında bebek mi var diye

kız kardeşim 16 kilo ile bebek doğururken, ben bir zamanlar 6-7 kilo ile doğum yaptı diye nerdeyse linç edilen çağla Şikel'den bile daha az kilo ile doğuma girmiş insanım, iki kez hemde.

dolayısıyla bilmeden konuşmak o yorum yazanların işi, takılmayın bunlara.

gelelim diğer karakterlere...

Cahide'ye hiç üzülemiyorum, başına ne geliyorsa gerçekten hakkediyor, Korhan'ın dediği gibi ama insanoğlu başına gelen herşeyi illa başka bahanelerle geçiştirme, suçlu arama eyleminde.

tete'nin de dediği gibi nerdeyse gelmiş doğuma yaklaşmış hala sinsilik peşinde. Hülya ondan, o Hülya'dan beter. İğreniyorum ikisini de izlemeye.

Bülent, bu karakter son bölümlerde evrim geçirmeye başladı. Cesur'a olan öfkesini bilemek ve bunu seyirciye göstermek için alt yapı oluşturuluyor. Önce birden anneye olan öfke çıktı, altındaki neden babasını sevmediğini düşünmesi, Cesur'a güvenmesi.

şimdi cesur sayesinde, Banu'yu kaybetme olayı girdi araya, öfkesi iyice arttı, çok tehlikeli bir hal almaya başladı.

annesi, cahide, korhan, hülya, Sühan, cesur, banu... herkesle problemi var şu anda, herşeyini kaybeden insandan korkmak gerekir. Bülent karakterinden gelecek birşeyler.

bu bölüm adalet'le ilgili bir gelişme olmadı, sanırım sezon finaline saklıyorlar. Bir çok olayın olduğu, vurucu bir final yapmaları gerekiyor, şok edici sahneler bizi bekliyor olabilir, sabırsızım bu konuda, maalesef ümitsizim de. İyi şeyler beklemiyorum, finaller her zaman kötü olaylara gebedir, vurucu olması için, akılda kalıcılığı yüksek tutmak için.

Şirin'e bende çok kızdım, gerçi hep kızıyoruz nerdeyse bu kıza, boşboğazlığı tescilli zaten, sen git adamın gözüne soka soka, elimde cd var, savcıya götürüp vereceğim de, sonra da ne oldu diye şaşır cd'ye, tam saflık

Alıntı:
21nesrin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
seldacim bende ilk izledigimde cedurun bana dokunmadan duramasin dedigini ima eti sandim ama oyle değil uyuyabilecekmisin deyimce yani cesur taciz eti ya onu demek istedi galiba bana 2 izleyisimde öyle bi algi uyandirdi bende
demek istediği gayet açıktı benim yanımda, bu kadar yakınımda iken, nefesin nefesine, tenin tenime dokunabilecek kadar yakın iken uzak durabilecek misin ? gerçekten uyuyabilecek misin?
aslanselda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-17, 01:10   #217
21nesrin
Asistan

aşk olsun selda neden malesef bana katiliyorsun bana katilmak aynı fikirde olman çok mu kötü bişey ya anlamadim 😭😢😧
Eski 20-05-17, 01:19   #218
aslanselda
Yardımcı Yönetmen

aslanselda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.12.2007
aslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond repute

Alıntı:
21nesrin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aşk olsun selda neden malesef bana katiliyorsun bana katilmak aynı fikirde olman çok mu kötü bişey ya anlamadim 😭😢😧
ay yok nerden çıkardın onu öyle bir şeyi kast etmedim canım benim, maalesef derken sahneyi kast ettim
aslanselda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-17, 14:36   #219
alperkaya
Yardımcı Yönetmen

alperkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2006
alperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond repute

aslanselda o kısmı bizde anlamadık hatta burada konuşuldu tahsinin amacı bi taşla iki kuş vurmaksa cesur ve rızadan kurtulmak istiyorsa cesurun gidip rızayı öldürmesini neden sonra rızayı arayıp kaç git burdan saklan dedi onu bende düşündüm acaba rızayı düşünüyor ona iyilik yapıyormuş gibi görünmek mi sonuçta hala elinde o görüntüler var birde nedense rıza çiftligi istiyorum yarın bana haber ver dedikten sonra bunları yapması tahsin biliyor bu işin sonu gelmeyecek rıza sürekli tehtit edecek para isteyecek tahsinin kafasında ne tilkiler dolaşıyor birkere cesurla arası bozulunca kızım tekrar eve geri dönecek diye bir düşüncesi varsa yine yanılır ben sühanın babasını affedebilecegi yada eve geri dönecegi bir durum görmüyorum hatta sühan şuan babasını silmiş durumda şu son cesura yaptıgınıda düşünürsek ben nedense sühanın gidip babasından hesap sormasını bekliyorum yaşananlardan sonra ne olursa olsun sühan o eve asla dönmemeli sühanın bu konuda bi duruşu olsun artık babası onun iyi niyetinden sevgisinden yararlanıyor
hep tahsin bir şekilde kazanıyorda belki ters köşe olabiliriz
tahsin efendi sühanın hamile oldugunu öğrenince asıl verecegi tepkiyi merak ediyorum hani bana istedigim torunu sen vereceksin diyordu acaba cesurdan oldugu için tepki mi verecek yoksa gerçekten sevinecek mi
birde hep konuşulan cesurun rızayı öldürebilecegi annesinin intikamını almak istiyor ama bide olaya şöyle bakalım biz fügen için bunu yapacak diye düşürken ya bu rıza sühana zarar verirse ve cesur bu yüzden rızayı öldürürse
cesurun öfkesi büyük olsada içindeki sevgide ağır basıyor sühanı ve bebeginide çok fazla düşünüyor onlar için yapmayacagını düşünüyorum ama rıza direkt sühana zarar verirse o zaman korkmak lazım
bebegin düşebilecegine şu yüzden ihtimal vermiyorum bebek diziye bayagı bi heyecan getirir herkeste o bebek doğsun çok istiyor sühanla cesurun çocugu nasıl bir şey olacak millet bunu merak ediyor hatta biri tuba büyüküstün ve kıvanç tatlıtuğdan çıkacak çocuk nasıl olacak diziyi sırf bu yüzden izliyorum diyenler bile var
eger bebege bir şey olursa bu rıza yüzünden olabilir
Eski 20-05-17, 16:13   #220
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

bana kalırsa bir süre cesur rızayı takip eder kaç kovala misali rıza kaçar çünkü cesur kesin öldürme derdinde biliyor yediği dayaktan tanıyor ölürse yaşama ve intikam şansı biter ancak Sühan cesurdan korkuyor ya öldürürse diye, ama benim tahminim cesur rızayı kıstırıp yakaladığında onu aldatıp konuşturacak ve itirafını kaydedecek Sühan a söz verdiği için kaydı ve rızayı elleri ile savcıya teslim edecek ve Sühan a dönecek çok yorgun ve bitkin halde durumu bilmeyen Sühan cesuru kıracak söylenecek terk etmeye kalkacak evden çıkarken savcı ile karşılaşacak cesur o sırada odun kırıyor kızgınlıktan savcı durumu Sühan a aktaracak, Sühan cesur a söyledikleri için çok üzülecek,
itouch Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş