Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Cesur ve Güzel

Yanıtla

Cesur ve Güzel kategorisinde Cesur ve Güzel-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-05-17, 11:33   #231
*caramel*
Asistan

Giriş Tarihi: 11.03.2006
*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute

cesur'un katil olabilecegine hiç ihtimal vermiyorum ''umutları çalınan her insan potansiyel bir katildir..'' sözü var ama bu cesur için geçerli degil kemal zaten söyledi cesur abi istese şimdiye kadar tahsin beyi öldürürdü evet hem tahsini ,hem rızayı şimdiye kadar öldürürdü tahsin dün resmen psikolojik olarak baskı altına aldı cesurda onun etkisiyle böyle bir davranış sergiledi çünkü Anne herkes için önemlidir helede vahşi bir şekilde öldürülmüşse katili dışarda serbest şekilde dolaşıyorsa..
kasten öldürme cezası ağırdır cesur rızayı öldürürse üç beş yılda öyle kolay çıkamaz uzun bir süre hapishane hayatı geçer
ama başka biri öldürüp suçu üstüne atabilir tahsin bu işi turana yaptırabilir turanın rızayı sevmedigi ortada çıkar için yanında geziyor
dün görsel şölen izledim birbirine böyle aşkla bakabilen iki insan var sahneler enfesti izlemeye doyamadım
*caramel* Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 11:48   #232
Her yerde sen
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 24.03.2017
Her yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond repute

Yazık ya bu kadroya bu muhteşem çifte. Reytinglere bakın yine 4 civarında. Bunların bütün sorumlusu yapım ve yapımcılardır. Son iki bölüm gibi bölümleri ara ara vermelilerdi ki izleyici kaçmasın. Gerçekten bu muhteşem proje ve ikiliyi harcadılar. Bence dizi bu reytinglerle ne yazık ki 2. sezonu zor görür. Gerçekten üzücü🙁🙁
Her yerde sen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 12:16   #233
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Merhaba dostlar,
değerli alperkaya kardeş şimdi senin söylediğin doğru mantıklı ancak ben de öyle düşünmekle birlikte neden farklı yazdım
şundan ötürü malum mamayı yazanlar izleme oranlarında ekstrem peşindeler akıllarınca ilgi toplamaya çalışıyorlar böyle olmasa 27. bölümün son sahnesinde cesur Sühan a kapıdan çıkmadan önce gel başka plan yapalım der mantıklı olmaya çalışırdı
bunun yerine ilgi odağı olmak için izlediğimizi yazdılar,
bu nedenle sırf izlenme yaratabilmek amacına yönelik olarak yazdığım sahneyi yazarlarsa ki buna cesaret ederler mi başka deyişle bu kirliliğe tevessül ederler mi yani akıllarında yarattıkları Sühan karakterini bu kadar dejenere ederler mi bilinmez, inanın böyle olursa cesur hapiste bile olsa rızalaşabilir,
Eski 19-05-17, 12:20   #234
sigun
Asistan

sigun kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.10.2016
sigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond repute

Bölüm harikaydı. İzlerken çok keyif aldım. İstediğimiz bütün sahneler bir aradaydı. En önemlisi de bebeklerini görmeye gittiler. En çok bunu istiyordum. Cesur'un Sühan'ın rüyasını gerçekleştirmesi falan bütün bölüm gözler kalp kalp izledim. Bölüm bitmesine 15 dakika kalana kadar

Cesur bu bölüm gerçekten her şeyi bastırıp Eski Cesur olmak için çok çabaladı. Ama biz seyirci bazen unutabiliyoruz. Gözlerinin önünde annesi düşmüş ve adamın yazdığı mektupta annesinin düştüğünü görmeli yazıyor. Zaten bir travması var çocuğun, böyle bir şeyi okuyunca da iyice delirdi. Haklı da ama karar verme yetisini kaybetmiş. Psikolojisi bozuldu, desteğe ihtiyacı var. Bebeğini bile görmekten vazgeçmek isteyecek kadar Rıza'dan intikam almak istiyor. Ama öldüreceğini sanmıyorum yoksa sizin de dediğiniz gibi 3-5 yılda çıkamaz.
Bir olay olur ya Rıza ölür ya da yaralanır bilemiyorum. Turan'ın çektiği video, Tahsin'in seni öldürmek istiyor dediği telefon konuşması bunlar delil olarak kullanılıp Cesur'u suçlu duruma düşürebilirler.

Her şey tamam da bu Rıza'nın mektubunu yakmamışlar mıydı? Noldu da birden geri geldi. Bu senaristler neden bu kadar düşüncesizce yazıyorlar??? Hadi Rıza'nın hapisten kaçtığı bölümler gelen mektuplardan olsa anlayacağım belki onları sanklamışlardır göstermemişlerdi. Ama sanki onları da Salih yazmıştı. Kafam karıştı yeminle...

Şirin'e ne demeli... Kızın gerçekten ağzında bakla ıslanmıyor bu bölüm kendi de itiraf etti. Başına ne geldiyse çenesini tutmadığı için geldi. Eğer sussaydı Tahsin'i hapse atarlardı. Sühan Cesur da mutlu olurdu. Bütün bunların suçlusu sensin Şirin. İlk defa senden soğudum. Domatesler sana Şirin
sigun Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 13:41   #235
onur006
Oyuncu

Giriş Tarihi: 15.09.2009
onur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond repute

Merhaba oğlumun 19 mayıs gösterisinden yeni geldim😊kusludaki tüplü sitedeki yorumlar çok güzel ya ciftimizin pek tatliydilar hele yataktaki cesurun muziplikleti suhanin gülüşü izlemeye diyemiyor insan son 15 dk içimize indirdiler ama pek cok arkadaşından dediği gibi ciftimizin masallahi var bu bolum tam bir çift gördük bunu yazmayan senaristler yazınca oyuncularımız masallahi var gayet güzel oynuyorlar gormusturler umarım...birde suhanin karnı yokken bebek görüntüde büyük diyenler herkes ben mi ben 3.5 kuzen 4.5 aylık hamile gittik düğüne yemeğe benim karın 6 aylık kuzeyde karın hiç yok 😆garsonlar habire bana çalıştı zavallı kuzenim hamile demesem inanmayacaklardi😊yahu dizide cahidenin bile kaç ay sonra karnı çıktı takılmasını böyle şeylere....keske don sahne kabus olsaydı ya şu çifti 2 bolum olsun şöyle tatlı tatlı izleseydik dünkü ilk bebeğin kalp atışlarını görüp coşan cesura ne sahneler yazılır suhani utandirsa şöyle cilvelesen bir çift görsek ama nerde illaki bir şey bulacak senaristler...tahsine bak uyanık hem rıza hem cesurdan kurtulmaya çalışıyor...bu arada kusluda birçok kişi 2.sezon var diyor bakalım neler olacak...reytinglerde takilmayin perşembe günleri genelde tüm diziler düşük dün birde acun servivior yunanistan koyunca normal 3.ve 5.lik kötü degil böyle devam etsinler çok daha iyi olur reytinglerde...bu dizi reklam aliuir mu evet ..y.disi satidlar iyimi evet...sosyal medyada cok konuşuluyor mu evet ....s enaristlerin beceriksizliğin...yönetmenin acemiliğine.....uxun ozet ve reklam aralarina .ay yapımın umursamaz tavrına göre bence süper bile alıyor millet dizisine takviyeler yapıyor reklam yapıyor ...kanal mnun mu evet guzel bur sezin finali takye isimler ve senaryo yaninda kivanc ve tubali roportaj ve tanutimlarla duzelir ama yeterki istesinler. ...ben bu bolumu cok begendim ozrlliklede ciftimizin sahnelerinde kıvancını az olmasına rağmen olduğu sahneler süperdi ..sevgi ve saygiyla kalin😉
onur006 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 17:47   #236
alperkaya
Yardımcı Yönetmen

alperkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2006
alperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond repute

sühanın yerinde olsam gidip babama hesap sorardım hala neden benimle bizimle uğraşıyorsun neden mutlu olmama izin vermiyorsun diye tahsin bunu yapmasaydı cesur sühana verdigi sözü tutacaktı ben hala o sözden dönecegini düşünmüyorum cesur birini öldürecek bi adam degil yani yukarda arkadaşlarda yazmış cesurun rızayı öldürmeyecegini
ya biz arada kızıyoruz ama cesurun yerine kendimizi koysak yaşadıklarını yaşasak inanın psikolojimiz ondan daha beter olur hatta kafayı yerdik sühan cesuru çok sevdigi kaybetmek istemedigini için vazgeçirmek istiyor onun açısından bakıncada haklı aşık oldugu adamı çocugun babasını yanında istiyor zarar gelmesin diye uğraşıyor ama birazda empati yapması lazım cesura şart koşarak eger o kapıdan çıkarsan bizi göremezsin diyerek olmaz tabiki sühan bunu cesuru durdurmak için yapıyor kötü niyeti asla yok onuda anlıyorum şimdş cesur o kapıdan çıkışp gitti sühan onu bırakacak mı tabiki hayır yada cesur bizde intikam almadan içimiz soğumaz ileriye bakamaz bi hayat kuramazdık en azından ailemi öldüren kişi bi şekilde ceza alsın isterdim ama cesur hata yapmayacak nasıl baştan beri sühan beni yanıltmadı cesurda yanıltmayacak ama üstüne bi suç kalacak gibi hissediyorum eger 2. sezona gidecekse ki şuan öyle görünüyor
bebege bir şey olur diyenlerde var bebek düşecek cesur kendini suçlayacak aklı başına ancak öyle gelir ama bebege hiçbir şey olmayacak düşüncem hala bu yönde belki zarar verebilirler birde tahsin hala kızının hamile oldugunu bilmiyor eger bilseydi yine cesura bunu yaparmıydı
3,5-4 aylıkken karın zaten çıkmaz çünkü yengem hamileydi oradan biliyorum hatta 5 aylıktı karnı çok az büyümüştü belli bile degildi ultrasonda çocuk büyük diyenler sühan zaten en az 3 aylık olmuştur bebegin görüntüsü normaldi yani
senarist yönetmen vs.. bunları da eklersek dizi yine iyi izleniyor yani kötü degiliz bunda kıvanç ve tubanın etkisi var başka bi dizi olsa kimse oturup izlemezdi inş daha da iyi olacak biraz daha özen gösterilirse hele şu sezonu bi atlatalım bizde gereken yerlere eleştirilerimizi yazacaz en azından ben 2. sezon bu yönetmen ve senaristleri görmek istemiyorum kendi adıma söyleyeyim bunlar çözülemeyecek sorunlar degil herzaman arkasında olalım destegimizi gösterelim
Eski 19-05-17, 18:36   #237
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

lay lay lom biz istedik te oldu mu cesur evden çıktı diyelim yolda araba kazası geçirdi hastaneye yatırdılar ne oldu Sühan yetişir hemen eve alır cesur u yine cesur evden ayrılmamış olur bence cesur rızanın yardakçısını konuşturacak sonra eczacı kalfasını konuşturacak bir şeyler öğrenecek sizin de dediğiniz gibi Sühan babasına köpürecek onu bir güzel haşlayıp hamile olduğunu çocuğunun babasına neden kötülük yaptığını sorgulayacak benim anlamadığım cesurun polisleri rızayı hapsedince cep telefonundaki görüntüyü cesura telefonu verince niye bakılmadı o telefona neler olabilirdi içinde neler,
tahminimce cesuru yolda bir şey engelleyecek muhtemelen rıza cesura tuzak kurup cesuru yaralayacak, yine Sühan cesuruna kavuşacak ama gelecek bölümde nikah yapılması olasılığı yüksek,
itouch Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 19:02   #238
baharcı
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 18.05.2010
baharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond reputebaharcı has a reputation beyond repute

Senarist değişikliğinden beri bölümler kesinlikle çok daha güzel..bu bir gerçek.4-5 bölümün sadece bir tanesi durağandı, diğerleri muhteşemdi.. Cesurla sühana muhteşem sahneler yazılıyor artık, replikler de çok iyi..Ben bu senaristi tuttum mümkünse Ece hanım geri dönmesin..Ayrıca çocuk oyuncağı değil bu iş, bir öyle bir böyle..Senarist değişince ister istemez karakterlerde küçük değişimler yaşanabiliyor denge bozuluyor.. Bu şekilde devam ederse dizi, yeni konular ekleyip güzel işleyebilirlerse, gidişat düzelir umuyorum.. çok bölüm boşa harcadılar maalesef.. az olsun ama öz olsun bölümler.. Bence birkaç sezona gerek yok dizilerde, tek sezon olsun ams bomba gibi dolu dolu bölümler olsun daha iyi..Bu arada bebeği ben cesurdan daha çok merak ediyorum kız mı oğlan mı olacak😊Gönlüm yeşil ya da mavi gözlü sevimli bir kız çocuğu olmasından yana..Çoğu kişi junior cesur bekliyormuş sanırım ama ben baba kız ilişkilerini çok daha anlamlı buluyorum..Gelecek bölüm hakkında hiçbir tahminim yok, bu dizinin sevdiğim taraflarından biri de neler olabileceğini kestirememem. Herkese iyi yorumlar diliyorum..
baharcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 22:02   #239
marmaris44
Asistan

Giriş Tarihi: 18.08.2010
marmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond reputemarmaris44 has a reputation beyond repute

Tekrar tekrar izlenecek bölüm yapmışlar uzun zamandan sonra. Ne kadar tatlılar dı birlikteyken. Evlilik teklifi her ne kadar Sühan dan kopya çekerek yapıldıysa bile sırf Sühan'ın rüyasını gerçekleştirmiş olması bile çok naif bir hareketti. Valla bravo ! İki başrol oyuncumuzda döktürmüştü gene. Kıvanç rahat yürüyemesede helal olsun o halde bile çekimlerini tamamlamış. Hiç sıkılmadan gene yüzümde aptal bir gülümseme karnımda kelebek çırpınışlarıyla seyrettim bölümü. Ta ki son sahneye kadar. Son sahnede içime öküz oturdu resmen. Devamlılık açısından elbette gerekli bir durumdu. Bundan sonra Cesur'un ne yapacağını çok merak ediyorum. Yalnız anlamadığım Tahsin neden Rıza ya haber verdi. Amacı ne ? Hiç düşünemiyorum. Hem Rıza dan hem de Cesur dan kurtulmak istiyordu. Kafasında gene ne tilkiler dolaşıyor çözebilene aşkolsun. Turan da yavaş yavaş Rıza 'nın Cesur'a özenmesi gibi o da Rıza'ya özenmeye başladı. Oteli bu seferde o sahiplendi. Otel de ortalık malı gibi oldu resmen. Necla'yı da anlamadım . Turan la ne ara onun her istediğini yapacak kadar samimi oldu. Kız biraz saf galiba. Bülent'in Cesur'dan daha çok nefret etmesi için nurtopu gibi bir sebebi daha oldu. Ben bu bölümde geçmişle alakalı bir konu açığa çıkar diye bekledim ama boşuna beklemişim . Umarım dizimiz 2.sezona bomba gibi başlar ve bizde bu güzelim çifti daha fazla izlemenin keyfine varırız. Tabi devam ederse. Devam etmeyecekse de Allah aşkına kalan bölümlerde aksiyondan uzak biraz romantizm seyredelim.
marmaris44 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 23:54   #240
21nesrin
Asistan

21nesrin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.12.2016
21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute21nesrin has a reputation beyond repute

selam herkese ben dün izleyemedim bugun tekrari verdi kanal öyle az cok izledim benim bölümdeki favori sahnem cesurun suhanin odasina gidip suhani sadece uyucaz ama seyip cesurun muzurluklari kizi yatakta resmen taciz eti suhan sonuna kadar direndi cesurun ileriye gitmesine izin vermedi yataktaki haleri çok tatliydi cesur da ne pinti çıktı annam o kiytirik yüzüğü tekrar bulup suhana takti kurtulamadık o yuzukten cesurun riza ile tartistiktan sonra eve girerken kivancin Tuba ya yaslandığı tuba dan destek aldığı gözümüzden kaçmadı çok çok geçmiş olsun kıvança yazik ameliyatli haliyle bile sete gidip işini yapmaya çalışıyor soysal medyada cesurun evlilik teklifi etigi sahne herkes bayilmis gel gör ki ben hic begenmedim begenmemin nedeni fikir cesura ailt olmamasi suhanin rüya görüp sirine anlatirken ruyasindaki butun olanlari ve cesurun söylediği cumleleri sirine anlatip cesurun bundan feyz almasi gunul isyerdiki evlilik teklifi etigi sahne sadece cesurun hisleri cesurun suhana olan duygulariyla kendi akil edip suhana sensiz nefes alamiyorum seni istedigim kafar hiçbirşeyi o kadar istemedim bu sözler cesura ait olmsliydi suhani duyup bunlari yapinca benim için ne sözlerin neden o atmosfer nede o evlilik teklifi hiç bişey ifade etmiyor halbuki suhan rüya gormeseydi cesur suhani duymasaydi cesur kendi kendine kendi duygulari ile o evlilik teklifk etseydi enfes olurdu dizi tarihinin en güzel evlilik teklifi olabilirdi rıza nin cesura hapiste gönderdiği mektubu Tahsin bizat kendi evleriyle yakmisti ne hikmetse yanan mektup külerinden tekrar doğmuş cesurun eline geçmiş sacmaligim daniskasi ece hanim senaryoyu yazmicam bi süre demisti ama elim senaryonun üstünde demisti ece hanim bu bölümde teyit geçti galiba yoksa kendi yazdigi bi sahneti hic olmamis gibi bize sunmazdi
21nesrin Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 15 (3 üye ve 12 misafir)
mimarc, zulos, 21nesrin
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı