Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde İsimsizler (Kanal D) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-05-17, 21:16   #401
evrem96
Asistan

evrem96 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.11.2010
evrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond repute

Virankaya'da ablaların çıkacağını düşünmüyorum. Orada o misyonu heja tamamlıyor sayılır hem çocuklara kadınlara filan fitneyi veren var dizimizde

Ablalar abiler kadar aktif değil zaten olsun olsun dayının eşinin okulda bir öğretmen filan olur.
Eski 19-05-17, 21:18   #402
Gülden Selim
Yönetmen

Gülden Selim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2009
Gülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond repute

Alıntı:
evrem96 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Virankaya'da ablaların çıkacağını düşünmüyorum. Orada o misyonu heja tamamlıyor sayılır hem çocuklara kadınlara filan fitneyi veren var dizimizde

Ablalar abiler kadar aktif değil zaten olsun olsun dayının eşinin okulda bir öğretmen filan olur.
Evet öğretmen biri abla çıkabilir.
Henüz 15 temmuz işlenmedi ozamana kadar bence ablalarda çıkar eminim.
Her yere yayılmış durumdalar çünkü.
Eski 19-05-17, 21:22   #403
evrem96
Asistan

evrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gülden Selim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet öğretmen biri abla çıkabilir.
Henüz 15 temmuz işlenmedi ozamana kadar bence ablalarda çıkar eminim.
Her yere yayılmış durumdalar çünkü.
İlla vardır bir öğretmenleri bir dershaneleri filan ama öğrencilerden kurban parası toplamak dışında nasıl bir misyonları olabilir bilemedim
evrem96 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 21:32   #404
Gülden Selim
Yönetmen

Gülden Selim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2009
Gülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond repute

Alıntı:
evrem96 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
İlla vardır bir öğretmenleri bir dershaneleri filan ama öğrencilerden kurban parası toplamak dışında nasıl bir misyonları olabilir bilemedim
Evet o konuda haklısın, ama olsun dizi nasıl olsa 2 buçuk saat biyerlere sıkıştırsınlar 15 temmuzdan sonra bir çok abla'da tutuklandı Birşeyler bulurlar onada. Onlarda kadınları kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar, bizim burda bir abla kocasını bıraktı hoca efendiye feda olsun diyerek türkiyeye kaçtı mesela. Gerçekten tuhaflar ama bu konularda işlenebilir dizi uzuuun sürüyor zaten doldurmak gerekir. Dayı'nın eşini bu bölüm çok beğendim ateşi görünce falan koştu. Dayı'nın eşide birileriyle uğraşsın boş durmasın mesela ablalar ile.
Gülden Selim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 21:41   #405
evrem96
Asistan

Alıntı:
Evet o konuda haklısın, ama olsun dizi nasıl olsa 2 buçuk saat biyerlere sıkıştırsınlar 15 temmuzdan sonra bir çok abla'da tutuklandı Birşeyler bulurlar onada. Onlarda kadınları kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar, bizim burda bir abla kocasını bıraktı hoca efendiye feda olsun diyerek türkiyeye kaçtı mesela. Gerçekten tuhaflar ama bu konularda işlenebilir dizi uzuuun sürüyor zaten doldurmak gerekir. Dayı'nın eşini bu bölüm çok beğendim ateşi görünce falan koştu. Dayı'nın eşide birileriyle uğraşsın boş durmasın mesela ablalar ile.
Dizi iki buçuk saatte aksiyonu da bol sıkışacak yer mi var maşallah dolu dolu dizimiz.
Zaten birbirleriyle filan evlendiriyorlar bunları hizmetlerine zarar gelmesin diye sizinki dışardan mı evlenmiş nasıl olmuş bu
Dayının eşinin dayıyla ağladıkları sahneyi çok beğenmiştim birde kaçıncı bölümdü polisin şehit olmasını engellemişti o da çok hoştu. Yiğit Türk kadını diye paylaşıldı o baya
Ama artık dicleyle ilgilenecek sanırım
Dayınında dicleyle sahnesini beklerken vuruldu ya artık beklentiye de girmeyeceğim.

Dayı ilk başta kolundan mı göğsü ile omzu arasında biryerden mi ne vuruluyor sanırım herhalde orada duraksayıncada gövdesinden vurulmuştur ama yeleği var birşey olmaz bence sadece darbe ile düşüyordur diye düşünmek istiyorum.

Canım sıkıldıkça fragmanı izliyorum. Amca canım için kaçmam dedikçe kaç Allah rızası için kaç diye seslenesim geliyor. Örgüt sağ bırakmayacak gibi geliyor. Sevmiştim adamı ölmesin hemen ya o kadar yıl örgütün içine sızacak ve yükselecek kadar iyi ajan kendini korumayıda bilsin lütfen.
Eski 19-05-17, 22:00   #406
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Alıntı:
YouLost tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hoş buldum teşekkürler güzel karşılama için.
Elif'in abla çıkacağını düşünmüyorum.
Algı Eke yorumlarını okudum azıcık. Algı'yı 2008'de Baba Ocağı dizisinden tanıyorum, başka da dizilerini izlemedim. Orada komediyi güzel canlandırıyordu seviyordum. İsimsizler dizisinde fazla sahnesi yok, ilk bölümde Fatih'le olan benzerlikleri hoşuma gitmişti aslında. İkiside yemek ayıklıyordu. Güzel bir detay'dı. Nötr'üm elif'e karşı. Bazı sahnelerde yetersiz kaldığını düşünüyorum. Kendini geliştirir belkide.

Abla konusu konuşulmuşken yazayım bence bu sezon bile gelebilir bir kaç abla. İkinci sezona bırakmasınlar. Bu sezon gelsin ne kadar heycan okadar iyi.
Evet bende baba ocağında sevmiştim.. Komedi de iyi ki o dönem estetik de yoktu.. Mimikleri doğaldı iyiydi.. Burda da dediğin gibi yetersiz kalıyor.. O kadar iyi oyuncular varki bariz belli oluyor algı hanımın düşük performansı

Konu fazla olunca sıra gelmedi ablalara. Ama gelir.. O dönem abladan geçilmiyordu

Alıntı:
İkinci sezon ablalar çıkar lakin ben öyle biri çıksın istiyorum ki hepimiz şaşkınlık içerisinde izleyelim oha falan yapalım.
Normal yeni bir oyuncu sokup direk abla olduğunu bilmektense tanıdığımız gördüğümüz birinin abla çıkması daha ekşınlı olur En uygun karakter elif. Elif abla çıksın. Çok güzel olur.
O kişi elif.. Hem ondan kurtulmuşta oluruz
Mapus hayatı yaşasın ve diziden çıksın.. Bayram eder isimsiz ailesi. Hem yokluğu bile anlaşılmaz
Eski 19-05-17, 22:09   #407
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Kaymak adamımız bu şekil bakışları beni öldürecek

Hain savcı ve müdür buluşmasından bir kare.. Öldüresim geliyor

real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 22:24   #408
edasi
Asistan

Giriş Tarihi: 09.04.2017
edasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kaymak adamımız bu şekil bakışları beni öldürecek

Hain savcı ve müdür buluşmasından bir kare.. Öldüresim geliyor

Biliyor tabi oyle guzel ciktigini kaymakam bey artist arstis bakiyor
Eyy kaymakam. bey senin biyiksiz sakalsiz hallerini de biliriz

Ragip Savasta role cuk oturmus. Ölene Kadar da izliyordum ordada iyiydide burda daha bi olmus
edasi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-17, 22:27   #409
evrem96
Asistan

Şu helikopterde kamera arkasında çalışıyor galiba hep bir fotosu var ama kendisini bölümde görmek nasip olmadı
Eski 19-05-17, 22:39   #410
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Abla meselesine yeni bir boyut getiriyorum şimdi.

Dayının kızı meğerse ölmemiş. Bir şekil ölmemiş işte. Nasılını bilmiyorum onu senarist düşünsün. Kızı alıp Fetöcü ablalar beynini yıkayarak yetiştiriyor ve Virankaya'ya abla diye atıyorlar. Olamaz mı? Olabilir bence. Hatta olsun bu. Ben Dayının kızının öldüğüne hiç inanmadım nedense.

Hatta Fatihle çift olurlar. Elif bu sezon ölür. 2. sezona da Dayının kızı gelir.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş