Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yabancι DiziFilm Arşivi > Dexter

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Dexter kategorisinde Dexter konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-01-07, 19:03   #1
Tito
Set Görevlisi

Tito kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.07.2006
Tito is an unknown quantity at this point

Netten indiriyorum bu diziyi ve gerçekten çok merak ediyorum. Hikayesi oldukça hoşuma gitti.

Anlatım için teşekkürler.
Tito Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-07, 21:47   #2
euphoria
Set Görevlisi

euphoria kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.12.2006
euphoria is an unknown quantity at this point

Açıklama için teşekkürler...
Gerçekten farklı bir senaryo...İyi polis kavramını sorgulatan cinsten olacak Dexter galiba.e2 15 Ocak'ta yayına başlıyor,izlerim artık.
euphoria Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-07, 01:58   #3
Tito
Set Görevlisi

İlk bölümünü seyretme fırsatını buldum.

Gündüzleri adli tıp görevlisi, geceleri seri katil. Aşırı derecede kan seviyor. Hatta öldürdüğü insanların kanını koleksiyon yapıyor. Bazı sahneleri kanlı canlı.

Üvey kız kardeşini de sevdim eğlenceli bir tip.

Tam bana göre bir diziymiş.
Eski 07-01-07, 13:30   #4
maviguvercin
Josef Konstantin

maviguvercin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.05.2005
maviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond repute

Arkadaşlar e2 15 ocakta resmen yayına giriyor. O hafta diziler başlayacak. e2 nin resmi web sitesi hala yapım aşamasında ama yakın bir zaman içinde siteden yayın akışına ve dizilerle ilgili bilgilere ulaşabiliriz diye düşünüyorum.

www.e2.gen.tr

Bu arada küçük bir uyarı yapmak istiyorum. Spoiler içerikli bilgi verileceği zaman uyaralım ve yazıyı beyazla yazalım. Böylece istemeyen okumamış olur. Ayrıca spoiler içerikli resimleri lütfen link olarak ekleyelim.
Eski 10-01-07, 19:29   #5
Tito
Set Görevlisi

İlk beş bölümü devirdim arkadaşlar ve gerçekten çok hoşuma gitti. Farklı bir konusu var. "Katil ama iyi insan" teması işlenmiş

Spoiler içeriyor!! Adamımız bir rakibi var(yani o da seri katil). sürekli dexter da hayranlık uyandırıyor.Belli ki ilerleyen bölümlerde kapışacaklar. Enteresan olan rakibi Dexter'ın katil olduğunu biliyor ve ona sürekli ölü bedenlerden mesaj yolluyor. Tabi dexter bu mesajları alıyor
Eski 18-01-07, 23:48   #6
xero
Set Görevlisi

xero kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.04.2006
xero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond repute

Arkadaşlar bu dizi e2 de ne zmn gösterilmeye başlıcak bi bilgisi olan var mı acaba?
15 ocak ta e2 yayına başladığında çok sevinmiştim ancak dexter ı vermeye başlamadılar.(test yayınında her pzrtesi verecekleri gösteriliyordu)
xero Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-04-10, 17:31   #7
hilarry
Asistan

hilarry kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.09.2009
hilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond reputehilarry has a reputation beyond repute

Evet Debra sonunda kısmende olsa gerçekleri öğrendi.Dexter Brian'ın kardeşi olduğunu hiç kimseye söylememişti daha önce.

Harry ise sadece Dexter'ı evlat edinmişti.Çünkü diğerinin yani Brian'ın yaşı daha büyüktü ve olayların etkisinden kurtulamayacak kadar bilinçliydi.Eee haliyle böyle bir çocuğu ailesine sokmak istemedi Harry.(Hem eğer öle olsaydı Dexter'ın annesiyle olan yasak aşkı da ortaya çıkabilirdi.)

Aman Rita'nın ölümünü Dex'in üzerine yıkmaya çalışmasınlarda o bile yeter
hilarry Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-04-10, 01:26   #8
burak_20
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 03.08.2007
burak_20 is an unknown quantity at this point

ritasız bir dexter düşünemiyorum.Öldüğüne hala inanamıyorum

Cocuklar hele hele de bebekle nasıl başa cıkacak çok merak ediyorum
burak_20 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-04-10, 03:45   #9
devreden
Yönetmen

devreden kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2006
devreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond reputedevreden has a reputation beyond repute

benimde diziyi izleme nedenim öncelikle rita..bu karaktere cok fazla alısmısım.simdi bile keske cıkmasaydı diyorum.daha dogrusu dex ve ritanın uyumunu birbirlerini tamamlamalarını seviyordum simdi rita yok yine izleyecegim ama hep rita da olsaydı diyecegim...

birde böyle baslamasını beklemek ne kadar sıkıcı yahu!!!!
Eski 16-05-10, 20:59   #10
LAL SU
Asistan

LAL SU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.03.2007
LAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond reputeLAL SU has a reputation beyond repute

Ne zaman başlayacak yeni bölümleri acaba ? Ayrıca Mıchael Hall un tedavisi bitti mi kendisi iyileştimi tamamen acaba ya çopk üzülmüştüm hasta olduğunu okuduğumda inş iyileşmiştir cnm yaa yazıcak bişey bulamıyorum ...
LAL SU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
dexter, julie benz, michael c. hall

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş