Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yabancι DiziFilm Arşivi > Dexter

Yanıtla

Dexter kategorisinde Dexter konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 16-07-15, 00:09   #811
Vahide_Merve
Yardımcı Yönetmen

Vahide_Merve kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.04.2009
Vahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond reputeVahide_Merve has a reputation beyond repute

Arkadaşımın tavsiyesiyle biraz geç de olsa başladığım Dexter bitti. Bir iki yorum da ben yazayım dedim. Benim için efsane bir diziydi hala öyle ama final beni de tatmin etmedi.

İlk sezon efsaneydi benim için Üçlemeci ve kıyamet günü katili de öyle ama sonradan eski tadı alamadım. Özellikle geldiğinden beri Hannah'yı hiç sevmedim. Tam gittiğine sevindim derken hooop tekrar diziye girdi. Girdiği yetmedi hikayenin ana konusu oldu. Debra'nın Dexter'a karşı duygusal bir şeyler hissettiğini söylediğinde baya şaşırmıştım. Ancak o bölümden sonra hep Debra Dex olacak diye bekledim ama nerede. O konu da kapandı gitti. Hayır maden öyle kapanacaktı niye bu durum ortaya çıktı onu da anlamadım. Sonra Debra Quinn'e hep aşık olduğunu fark etti. Dex de Hannah'ya. Bir kere Debra'nın ölmesi çok mantıksızdı. Finalde onu sağlam bir şekilde görmeyi isterdim. Dexter öldü sandım ailesini mahvettiğini düşündüğü için onlardan uzaklaşmaya karar vermiş bak sen. Hem de oğlunu Hannah ile hiç bilmediği yerlerde bırakarak. İkisi iyi anlaşıyor olabilirler ama bir ömür boyu kendi oğlunu Hannah gibi biriyle yaşamaya nasıl bırakırsın anlamadım. Harrison da ne hikmetse son zamanlarda Hannah'yı annesi gibi gördü. Eğer böyle bir son olacaksa Harrison'ın Debra ile yeni bir hayata başlamasını isterdim. Daha anlamlı olurdu açıkçası. Debra'nın ölmesinden ve Harrison'un Hannah ile gitmesinden daha mantıklı.

Dexter ölseydi de bu kadar tepki vermezdim. Debra'ya yaptıkları için kendisini cezalandırdı derdim. Ama oduncu olarak hayatına devam etmek istemiş. Aslında böyle güzel bir hikayeye olabilecek o kadar çok alternatif vardı ki. Senaristler sağolsun gidip en hayal kırıklığı yaşatacak olanı seçmişler bizim için. O final dışında yine de en beğendiğim bir sonraki bölümü merakla beklediğim bir dizi oldu benim için. O berbat finale rağmen çok özleyeceğim

Vahide_Merve Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
dexter, julie benz, michael c. hall

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş