Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Sinema > Güney Kore

Yanıtla

Güney Kore kategorisinde Always (Only You) / 2011 /GK konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 14-03-14, 21:00   #51
Ayşegül
* GOLD*

Ayşegül kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.02.2008
Ayşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond repute

Alıntı:
gülbeşeker tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Herkese merhabaUzun zamandır kimse buraya yorum yapmamış ama ben iki kere izlediğim film hakkında aklıma takılan bir şeyi sormak istiyorum.Öncelikle filmin senaryosu ve oyunculuklar gayet hoştu,malum Türk versiyonu yapıldı ve yakında gösterime girecek,büyük ihtimalle aynı sahneler kopyala yapıştır kullanılacaktır ,belki önyargıyla yaklaşıyorum ama orijinali kadar iyi olur mu emin değilim...Filmi hatırlamak için tekrar izledim ve şunu merak ediyorum adam araba çarptığı ve bıçaklandığı için mi dilsiz ve ayağı topal kaldı?Yani şok geçirdiği için konuşamıyor olabilir mi?Üstelik filmin sonunda da konuşamadı,en çok buna üzüldüm,mutlu sonla bitmesine şükrediyorum ama keşke konuşabilseydi...
Merhaba =)

Ben hatırladığım kadarıyla cevap vereyim.. Kafes dövüşünde ölümüne dövüşüyor Cheol Min.. Orada beynine fazla darbe alıyor. O yetmezmiş gibi, evine giderken niye bilmem eli sopalı adamlar tarafından yine ölümüne dövülüyor. Hatta öldü diye bırakılıyor.. Hatta ben orada öldü sanmıştım..

Sonra zaman atlaması oldu ve Jeong Hwa'yı gördük. Gözleri açılmış, mutlu mesut yaşıyor. Cheol Min'i rahatlatmak için öğrendiği masajı hastalar üzerinde uygularken gördük biz Cheol Min'i.. Ve bence yürümeyi başarması bile mucize oldu..

Kısaca onların aşkında fiziksel olarak hep bir engel kaldı. Önce kızımız görmedi, sonra oğlumuz konuşamadı.. Belli sonradan Cheol Min konuşmuştur =)
Eski 18-03-14, 00:07   #52
Burcy
Yönetmen

Burcy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.03.2010
Burcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond repute
Bugün Belçim Bilgin'in oynadığı ''Sadece Sen''in trailerini gördüm, görmez olaydım benim favori filmlerimin içinde olan Only You sadece adı değil sahneler, makyajlar her şeyiyle kopyalamışlar. Bu filmin evet olağanüstü bir konusu yoktu ama SJS ve Han Hyo Joo o kadar mükemmelleştirmişti ki böyle görmek beni üzdü.
Eski 27-03-14, 23:42   #53
*katre*
Yönetmen

*katre* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.03.2007
*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute*katre* has a reputation beyond repute

tık.

''Ben sana demiştim'' ve çubuklar
Eski 19-07-15, 19:22   #54
1041907
Set Görevlisi

1041907 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.05.2011
1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute

Genelde dram izlemeyen ben bu filmi gerçekten sevmiştim bunda oyuncuların ve sonunu hiç beklemediğim halde mutlu bitirmelerinin büyük etkisi var . .Tüm film boyunca üzücü bi sonla biticek diye kendimi harap etmiştim film sonunda da benden mutlusu yoktu
1041907 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-17, 21:05   #55
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

geçmiş zamanlarda bir gün izlemişdim ve kesinlikle harika bir sinema idi aklımda kalanlar oğlanın kıızn ayağı incinmişken eve kızı getirirken çıktığı o merdivenah garibim baya spor yapmıştı
ah saçlar neydi öyle yahu gerçi kabahat onda değil onu o hale getirende ama fena sayılmazdımı desem ne gerçi ben oyuncuların ikisinide çok severim ondan belki ikisinide çok beğenmiş vede yakıştırmıştım

sonu mutlu bitsede kızın dediği gibi ilk gözlerini açtığında oğlanı göreydi ama olmadı neyseki sonunda tanıdı oğlanı
niye bu adamalr hep dizi yada sinemalarda var ki

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş