Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Fi Çi Pi

Yanıtla

Fi Çi Pi kategorisinde Fi Çi Pi - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-12-17, 16:09   #311
MeRvİsHh
Asistan

MeRvİsHh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.01.2008
MeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond repute

Duru'yu hiç sevmiyorum ya hatta nefret ediyorum bu karakterden. Can Manay'a da sinir olmaya başladım açıkçası.

Deniz'i artık Duru'dan ayrı olduğu için seviyorum ama o da hala Duru diye sayıklayıp deli ediyor beni.

En sevdiğim karakterler Özge ve Smk. Ama özellikle bu sezon Özge'yi çok sevdim. Daha akıllıca hareket ediyor. Berrak Tüzünataç da bence müthiş oymuyor.

Bilge Can'a aşık olmuş yazık. Can da ona aşık olacak. Olsun da bence. Duru biraz sürünsün istiyorum.
MeRvİsHh Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 11:35   #312
juwel
Asistan

juwel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.06.2005
juwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond repute

fragmandan anladığım kadarıyla billur ölecek sanırım.

sevgili özge egeli, elini attığın her şeyi kurutuyorsun. rica edicem billur'dan sonra da depresyona gir ve yorganın altından bir daha dışarı çıkma. etrafa zarar vermediğin tek yer orası çünkü.

dizilerde en sinir olduğum şey bir şeyi ucundan gösterip sonra çekmeleridir. fi de sağolsun bu sezon yapıyor bunu bolca. billur girdi diziye ki çok da yakıştı aslında ama hoop bu bölüm bitecek işi.

bir de hakkaten anlayamadığım bir şey var. geçen bölümlerde o fotoğrafları can duru'ya kendisi gösterdi, hatta duru ne istiyorsun özür mü dileyeyim dedi. aynı fotolar bu bölüm sadece basına düştü. duru'daki panik, yakalanmışlık korkusu, can'ın senin aklın denizde demesi... ne alaka? ben duru'nun yerinde olsam kızardım bile adamın ortadan kaybolmasına, fotoğraflardan zaten haberin vardı beni nasıl tek başıma bırakırsın diye.

bu sezon olan hiçbir şeyi bir mantığı yok cidden. diziler genelde ikinci sezon bozar evet ama sizin ikinci sezonunuz 14. bölümde başladı ya ayıptır valla.

Bookmarks

Etiketler
berrak tüzünataç, mehmet günsür, ozan güven, serenay sarıkaya

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 3 (0 üye ve 3 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş