Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Arka Sokaklar

Yanıtla

Arka Sokaklar kategorisinde Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-11-17, 07:36   #151
aslanbey09
Asistan

aslanbey09 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2007
aslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond repute

pelin körmükçünün canlandırdıgı gonca karakteri iyi güzel bir karakter ama hüsnüyü yeniden evlendirme işi biraz çabuk oldu gibi bence
Eski 13-11-17, 01:16   #152
Tevion
Asistan

Tevion kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.04.2009
Tevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond reputeTevion has a reputation beyond repute

Aslında ben de çok çabuk başladılar diye düşünüyorum. Ama Hüsnü diyeceğini dedi. Ve Özgür Ozan de bu üzgün halini güzel oynuyor - hakkını vermek lazım. Ne salya sümük abartılı... ne düşüncesiz... eşini kaybetmiş ve içi yaralı birini tam dengesinde ortaya koyuyor.
Ve inanıyorum ki eğer bu Gonca hanım ile birşeyler düşündüyse senaristler yavaş yavaş ilerler ve Özgür Ozan da gerekeni yapar. Zaten o meseleden bir yıllık malzeme çıkarırlar. Yok tanışma faslı, yok yakınlaşma, yok sevme faslı... ondan sonra çocukları ikna... vs. vs. Uzun hikaye yani. Bence şimdilik fena gitmiyor.

Fena giden birşey varsa, bence Aylin ve Hakan meselesi. Yine her zaman ki saçma kıskançlık hikayesi. Yahu sokakta arabaya kadın şoför çarpıyor - Hakan bunu niye söylemeye çekinsin ki? Bu kadar saçma birşey olurmu? Ondan sonra da zaten gelişmeler belli... kıskançlık... kısa ayrılık... sonra belki hamilelik haber... barışma....
Bıktım doğrusu. Ben Hakan'ın yerinde olsam boşarım Aylin gibi huysuz birini. Adam ne yaparsa yapsın azar işitiyor... şimdi hiçbir şey yokken aldatan koca muamelesi görüyor. Buna gerçek hayatta kimse dayanmaz.
Ama tabii gerçek hayatta böyle bir kıskançlık da olmay. Medeni ve günümüzün insanlarında en azından.

Ama gel gör ki senaristler dizideki her çift için böyle hikayeler yazıyorlar...

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş