Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler > Kapatilan dizi baslıkları

Kapalı Konu

Kapatilan dizi baslıkları kategorisinde Siyah Beyaz Aşk (Arşiv-7) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-12-17, 02:24   #1001
Alexia
DiziFilm Moderatör

Alexia kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.11.2005
Alexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond repute

Alıntı:
sebebin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yakışır mı Ferhat Aslana hiç
Bunlar böyle iade ede ede nereye varacaklar çok merak ediyorum zaten

Sonra Aslı ilanı aşk eder ve Ferhattan da bekler ama bir türlü söylemez Ferhat ve Aslının canına tak eder sonunda..

Aslı: Ferhat ben sana Seni Seviyorum dedim, ya sana seni sevdiğimi söyledim.. Bu çok mu normal bir şey, sen neden bir şey söylemiyorsun. Seviyorum, Sevmiyorum.. Bana ne falan gibi.. Sen sevmiyor musun beni

Ferhat: Sen demiştin ya;
yapmazsın ya olur da bir gün birini sevmeye kalkarsan SEVME diye.. Ben de OLUR demiştim
sözümü bozamam şimdi. Sevmiyorum bende İŞTE

Seninkine yürümek demek biraz hafif kalır bildiğin deparlı koşuyorsun

Neyse koklaşma izni çıktı ohhhh
Aynen böyle yapar Ferhat pis piste sırıtabilir. Aslı da bir sinirle tekrar bıçaklarmış Ferhat'ı. Sonra da başlar sen bana ne yapıyorsun, beni de kendine benzettin, nefret ediyorum senden. Hooop tekrar başa döneriz.
Alexia Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 3 (0 üye ve 3 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş