Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yanıtla

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kategorisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 17-10-17, 22:39   #811
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Hapishane muhabbeti çok güzeldi. Doyamadım bu sahneye.
Keşke daha uzun sürseydi.. Sucuklu yumurta diye diye artık sahici bu sahneyi görürüz.. Taze ekmekle oh miss
Ünal da her zamanki gibi formunda
Eski 17-10-17, 23:11   #812
BuSe.YaSeMiN
Yardımcı Yönetmen

BuSe.YaSeMiN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.07.2007
BuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond repute

Olgun şimşek İnce belli bardakta çay

Spoiler İçermektedir

hahaha kafa sallamaları yok mu birbirlerine ilyasımla

-ilyasım çayı sever

---
Tarık ünlüoğlu candır.
"Hadsiz"
Eski 17-10-17, 23:30   #813
real madrid
Yönetmen

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Hadsiz sana mı ihanet edicem
Ya Ünal ı ilyasımdan bile daha çok seviyorum valla. Özel karakter.. Hiç ölmesin lütfen. Dizinin can damarı
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-10-17, 23:49   #814
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Olgun Şimşek daha fazla türkü söylesin.
Meryemin tebessüm ettiğini gören Emine gibi sevindim izlerken. Daha fazlasını görmek istiyorum artık.
Bu Ceylanın Hızırın yanındaki süzülmeleri ve Hızırın Ceylanı kıskanması ne zaman bitecek. Ne zaman bitireceksiniz şu iğrençliği?
Ünal efsanesin.
Lütfiyeyle Adnanın düğününü göreydik iyiydi.
Ceylan Anne mi?
Ya bu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz değil Ceylan Dünyaya Hükümdar Olmaz olmuş. Resmen bütün bölüm boyunca Ceylanı izledik!
Çok sıkıcı ve boş bir bölüm. Ceylan ceylan ceylan ceylan ceylan ceylan YETEEERRR
Eski Dün, 00:02   #815
fifi92
Asistan

fifi92 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.04.2016
fifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond repute

Yasar yine yakti ortaligi

Hangi Teoman,biraktiydi o muzigi’ dedi ya yikildim gulmekten

Masadaki sovu muhtesemdi, herkese cay ismarlamasi,Unali sorulariyla slklstirmasi,Unalin Yasara hadsiz derken Olgun Simsegin attigi bakis cok guzeldi,Ekrem konusurken bayginlik gecirecektin uykum geldi biara ne zaman ki Yasar kalkti masadan cay getirmelerini soyledi iste dedim sonunda masada canlanma oldu,sonunda birisi kasilmadan biseyler yapti ve tabi unal gicik oldu
Eski Dün, 00:45   #816
real madrid
Yönetmen

Hızır yaşar ile hiç yakışmadın, Yaşar ilyasın
Valla güzel keyifli bir bölümdü. Edho her bölüm daha güzel oluyor. Diziler sezonlar uzadıkça bozarlar kendilerini.. Ama edho tam tersi her sezon her bölüm aşıyor kendini
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 01:10   #817
fifi92
Asistan

fifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond repute

Sahin aga Yasari iyi arastirmis ama

Ne guzel anlatti dimi

Herkes birgun sevecek Yasari hadsiz Unal bile
fifi92 Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 19:42   #818
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Dün yarım yamalak izledim. Sanırım çok şey olmamış. İlyas yaşar sahnesini gördüm.efsoydu 😀
Eski Dün, 19:57   #819
fifi92
Asistan

Adam masaya çay ısmarladı yaa varmı ötesi

Herkes gelip 5 saat konuşup giderdi Yaşar farkını yine gösterdi,adam harika ötesi

İlk sezonu İlyas için izlerdim ikinci sezon İlyastan resmen sogudum,Ozan Akbabanın abartılı oyunculugu ve mimikleri sebep oldu,bu sezon Olgun Şimşek beni aldı götürdü ya kim akıl etmişse bu karakteri kim önermişse Olgun beyi helal olsun,tekrar diziye döndüm vallahi

Yaşarı izlemeye devam,ne güzel ki kötü tarafta degil,Ekreme yakın gibi gözüküyor ama sanki Ekremden hazetmiyor,yani Ekremin saglam biri oldugunu düşenmüyormuş gibi bence,Hızır bile Şahin agaya sordu bu adamın akıl hocası,yol göstereni kim diye,Adam hem akıllı hem çakal hem şakacı,istediğini yapan mükemmel işte Hızır daha ne istiyor kendi tarafına çeksin birlikte mücadele etsinler
fifi92 Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (1 üye ve 1 misafir)
fifi92
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı