Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Güney Kore

Yanıtla

Güney Kore kategorisinde Strong Woman Do Bong Soon / 2017 / GK konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-02-17, 18:29   #1
ahueda
Yönetmen

ahueda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2011
ahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond repute
Varsayılan Strong Woman Do Bong Soon / 2017 / GK

Adı: Powerful Woman Do Bong-Soon
Yönetmen: Lee Hyeong Min
[Winter Sonata, I'm Sorry, I Love You, Bad Guy,
Sangdoo, Let's Go to School!, Orange Marmalade, Ms. Temper and Nam Jung-ki]
Senarist: Baek Mi Kyeong [Beloved Eundong]
Kanal: JTBC
Tür: Fantastik, Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 24 Şubat, 2017
Ülke: Güney Kore
Dil: Korece

OYUNCULAR

Park Bo Young - Do Bong Soon
Park Hyung Shik - An Min Hyuk
Ji Soo - Kook Do
Shim Hye Jin - Hwang Jin Yi (Bong Soon'un Annesi)
Yoo Jae Myung - Bong Soon'un Babası
An Woo-Yeon - Do Bong Ki
Im Won Hee
Jun Suk Ho - Kong Bi Seo
Kim Min Kyo - Ah Ga Ri
Yoon Ye Hee
Joo Ho
Seol In Ah as Jo Hee Ji
Park Bo Mi
Yoo In Soo

KONUSU

Fiziksel olarak güçlü bir kadın olan Do Bong Soon'un (Park Bo Young) bir ceo olan An Min Hyuk'un (Park Hyung Shik) koruması olarak işe başlamasıyla birlikte aralarındaki gelişen aşkı anlatmakta.

Son Güncelleme ; Şah-Rû : 07-02-17 tarihinde saat 17:36
ahueda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-17, 19:20   #2
diloşcan
Yönetmen

diloşcan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2008
diloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond repute

Eda'm başlık için teşekkürler

Güno'mmla bu diziyi bekliyoruz. Sadece üzüldüğüm nokta Ji Soo başrol değil.2.karakterde.Bu çocuk başrol olsun artık ya.Kang Ha Neul de çok iyi oyuncu başrol olamadı çocuk doğru düzgün.Diziye 3 gün kalmış başlsmasına hafta sonu gelirse çevirisi bakarım
Eski 20-03-17, 02:40   #3
nuro
Yönetmen

nuro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2006
nuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond repute

İlk bölümü izledim ve geldim..Dizide kızımız gerçekten muazzam güçlere sahip,adetA supergirl,hulk gibi bişey..İnsanlara dokunmasıyla bile kemiklerini kırabiliyor,birtakım kötü adamlarla bi sahnesi var,adamları yerden yere vuruyor,uçuruyor filan..Bana aşırı geldi,ama çok da şeyetmemek lazım..

Ceo olan oğlumuz da eh işte,bildiğimiz şirket başkanları gibi,ukala,zengin..Tehditler aldığı için özel koruma olarak kızı işe alıyor,ve olaylar başlıyor.Bong Soo'nun bilgisayar oyunu yazma olayı var bi de,çok sevdim..
Polis memuru var bi de,onu da sevdim,Bong Soo'nun duygularının farkında değil henüz,2.adam sendromunu bu dizide bol bol yaşayacağız gibi..İlerde polis olan arkadaş da Bong Soo'ya aşık olur mu ki,nasıl olur..
----
Edit: Dizi 2.bölümüyle birlikte gizem,korku,cinayet üzerinden de aksiyon kısmını işleyecek belli..Mahallede seri cinayetler işleyen bi psikopat var,polis Gook Jo üzerinden izleyeceğiz belli oldu.Romantik-gizem-aksiyon bi arada oldu dizide,fena olmadı gibi..
Yalnız ben hala kızın hafif çaplı zıplamasında evin deprem oluyor gibi sallanması kısmına takıldım,arkadaşıyla tam sevinecek ev sallandı resmen..
O zaman bu kızın herhangi bi temasta herkesin kolunu bacağını kırması lazım,bu kısım fazla zorlama ve saçma geldi..
Hastaneden seri katilin elinden kaçırdığı kız kaçırıldı mesela,Bong Soo kaçıran adama çarptı,hiçbir şey olmadı adama,hani hafifçe vursa kemikleri kırılıyordu insanların..Bi de bu kadar güçlü kuvvetli kızın birini yakalayamaması durumunu sevmedim.Fazla pasif kaldı kaçırılma ve sonrasında..Sadece birine kötü bi muamele olduğunu gördüğünde müdahale edip kurtarıyor,ama olağanüstü bi durumda biri kaçarken mesela,gidip onu alaşağı etme,haklama durumu olmadı..
Eski 24-03-17, 14:41   #4
nuro
Yönetmen

nuro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2006
nuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond repute

5.bölümü de izledim,dizi gayet keyifli eğlenceli..

Mahallede yaşanan cinayet ve kayıp kadın vakalarından sonra Bong Soonun da şüpheli şahsı görmesiyle polis oğlumuz Gook Jo da Bong Sooya aşırı ilgi göstermeye başladı..Bong Soo zaten dünden razı,bi güzel lafıyla eriyip bitiyor,şekilden şekle giriyor.Ne kadar hoş,sevimli olsa da Gook Jo bi kızla beraber,sorun benim için bu; bi de bu kız Bong Soonun doktor kardeşine yürüyor..Tuhaf ilişikiler yaşanmakta..Başkan da kızdan baya baya hoşlanmaya başladı,ilk bölüm adamları pataklarken zaten hoşlanmıştı,otobüs kazasındaki esrarengiz kurtarıcıdan da etkilenmiş belli,oyun odasına açılan kapıya kızı çizmiş,çok sevdim bu detayı..

Hem başkanı tehdit eden hem de cinayetleri işleyen kişi farklı kişiler bence..Bong soo katil konusunda bi şeyler yapmak istiyor,bu zamana kadar pasif kaldı ama arkadaşına saldırdığı için,kızlar da kayıp olduğu için durdurmak isteyecektir..

İki aşk arasında kalma ihtimali olan Bong soo kimi seçecek bakalım,gerçi belli bu ama,Başkana nasıl ne zaman aşık olucak,Gook Jo'dan nasıl ne zaman vazgeçecek?
nuro Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-03-17, 21:23   #5
Rebekah
Asistan

Rebekah kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Rebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond reputeRebekah has a reputation beyond repute

Başrol çocuğu ilk kez görüyorum sevimli olmuş bence, Min Hyuk karakteri favorim dizide çok esprili ve eğlenceli bir kişilik. Polis memurunu da sevdim ama pek zeki değil sanki kızın gücünü taa ne zaman öğrendi resmen. O da aşık olacak ama biraz maço tipi oynadığı ve başta sevgilisi olduğu için hiç 2. erkek sendromuna giremedim şahsen. Bong Soon karakteri harika olmuş zaten katil sapığı o yakalayacaktır kesin. Konu klasik ama güzel işliyorlar Park Bo Young ve başrol oğlanın kimyası güzel tutmuş bence aralarındaki elektriği iyi geçiriyorlar ekran uyumları 10/8 Guk Doo'nun en son eski sevgilisi de kaçırılacak. Bong Soon'a kaldı onu ve diğer yakalanan kızları kurtarma işi.
Rebekah Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-04-17, 17:30   #6
seval-kecici
Asistan

seval-kecici kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.10.2009
seval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond repute

Kadın kahramanımızın gücünden dolayı abartılı gelebilir sahneler ama kesinlikle izlenmesi gerekiyor. Park Bo Young'u Oh My Ghost dizisinde de beğenmiştim burda da çok şirin ve iyi bir rol çıkarmış. Park Hyung Shik ile iyi bir ikili olmuşlar çok tatlılardı Bong Bong ve Min Min çifti ...
O psikopat manyak bir karakter vardı neydi o öyle onun hakkından ancak Do Bong Soon gelebilirdi. Bir de dizinin başından beri o mafya üyelerini kevgire çevirdi uzaya fırlattı hastane hiç boş kalmadı valla. Özellikle dişlerini döktüğü adam çok komikti onun ikizi kadar benzeyen bir karakterde vardı onun tam tersi ojeli Bay Oh o neydi öyle Do Bong Soon ile çok uğraştı ama boyunun ölçüsünü aldı...
Finali de beni tatmin etti açıkçası fena sayılmazdı. Bong Soon'un annesi erkek torun istedi ama kız oldu haliyle hem de ikiz onlara bakıcı dayanmadı babası bile minnak yumruklarından nasibini aldı.
Son olarak Ji Soo artık başrol oynasın ya ikinci adam olarak çok fazla oynadı
seval-kecici Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-11-17, 00:42   #7
link
Asistan

link kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.11.2006
link has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond repute

park bo young hayranı olarak diziyi tavsiye ederim sadece başrollerin aşırı tatlı halleri için bile izlenir
Eski 06-12-17, 22:36   #8
legends_of
Yönetmen

legends_of kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.11.2006
legends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond repute

Gayet eğlenceli , seyirciyi yormayan sadece keyifle her zahnesinde gülümsetmeyi başaran sevimli bir dizi.
Oyuncularda uyumu çok iyi yakalamışlar. Bir çok ödül de aldılar zaten
Eski 10-12-17, 22:13   #9
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

fantastik bir dizi diye düşünmüştüm ama komedi ve cinayet karışık mış 4 bölüm gayet güzel geçti özellikle başrollerin tatlılığı harika şu oğlanı kuçağında taşımasına bayıldım bide üstüne üstlük şarkıay koptum gülmekten oğlanın bong so ya yavaş yavaş aşık olması çok güzel tabi her zaman laf sokmasıda yalnız bong so cum şu polisi unut gitsin çok da matah bir şey değil emin ol patron daha karizma

zaten polisin sevgilisi var gerçi oda bong so nun ikizine sarmaya başladı hiç sevmem bu tipleri bari ikisinden de olsa dimi

bu katil oğlanın abisi midir acep malum ayakkabılar özel üretim hemide aradığı abisidir yada iki kişimi var biri katil olan diğeri kadınları kaçıran ve umarım kadınları öldürmeden yaklarlar

bu mafya babalarınıda ayrı bir sevdim adam daha turta yemesini bilmiyor mafya olmuş

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (0 üye ve 2 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş