Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > MYY Kösem

Yanıtla

MYY Kösem kategorisinde MYY Kösem - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-09-16, 22:52   #621
defterdar
Oyuncu

defterdar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2009
defterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond repute

Alıntı:
bayüye tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yiğit Uçan kim. Tanımadığım için soruyorum. Arap sayfalarından biri Beyazıt Rolünü oynayacak diye yazmış.
Aaa! Haberiniz yok muydu hatta geçen gün Ece ile takipleşmişler hayretler içindeyim şu an bu bilgiyi nasıl kaçırdın!? Yiğit Uçan kadroda olan oyuncuları takibe almış yüksek ihtimal dizide ama Bayezid olarak mı belli değil zira Metin ile yaşıt durmuyor hele 23 yaşında katledilecek biri için fazla olgun. Doğaç Yıldız içinde Şehzade Kasım olacak deniyor hani Ece'nin arkadaşı olan.
Eski 07-09-16, 23:28   #622
Krmadymn38
Asistan

Krmadymn38 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2016
Krmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond repute

Kösemin perşembe günü yayinlanamaz artik, zira Kördüğüm 22 Eylül perşembe başliyorumuş. Ne diyelim hayirlisi. Dizi galiba ya Sali yada Pazar yayinlanacak. Ayrica internette #kösemfragmanistiyoruz diye hashtag yapilmiş. Umarim az da olsa işe yarar, ya Tims yada Kanal bizi ciddiye alir.
Krmadymn38 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-09-16, 02:02   #623
bayüye
Oyuncu

bayüye kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
bayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond reputebayüye has a reputation beyond repute

Alıntı:
defterdar tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aaa! Haberiniz yok muydu hatta geçen gün Ece ile takipleşmişler hayretler içindeyim şu an bu bilgiyi nasıl kaçırdın!? Yiğit Uçan kadroda olan oyuncuları takibe almış yüksek ihtimal dizide ama Bayezid olarak mı belli değil zira Metin ile yaşıt durmuyor hele 23 yaşında katledilecek biri için fazla olgun. Doğaç Yıldız içinde Şehzade Kasım olacak deniyor hani Ece'nin arkadaşı olan.
Gecen hafta şehir dışındaydım ve telefondan gelişmeleri takip etmek zor olduğundan bir kısmını kaçırmışım. Tatile kuş adasına gitmiştim ve telefon sabah dan akşama kadar kapalıydı. Akşamları açıyordum ve onda da pek fazla bakma fırsatım olmadı. Fırsat bulduğum bir ara foruma bakıp bir defa yorum yazabildim.

Pazar günü akşam döndüm. Doğaç Yıldız dan haberim var. O haberleri tatile çıkmadan önce görüp okumuştum.
bayüye Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-09-16, 02:41   #624
Rast Gele
Asistan

Rast Gele kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.01.2012
Rast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond repute

Alıntı:
Krmadymn38 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kösemin perşembe günü yayinlanamaz artik, zira Kördüğüm 22 Eylül perşembe başliyorumuş. Ne diyelim hayirlisi. Dizi galiba ya Sali yada Pazar yayinlanacak. Ayrica internette #kösemfragmanistiyoruz diye hashtag yapilmiş. Umarim az da olsa işe yarar, ya Tims yada Kanal bizi ciddiye alir.
Fragman hayalleri bugün de bitti umutlar cumaya
Pazar olmasını istemem dizininSalı ne vardı, Hayat Şarkısı & Edho mu
Eski 08-09-16, 03:01   #625
Krmadymn38
Asistan

Krmadymn38 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2016
Krmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Rast Gele tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Fragman hayalleri bugün de bitti umutlar cumaya
Pazar olmasını istemem dizininSalı ne vardı, Hayat Şarkısı & Edho mu
Evet Hayat Şarkisi ve EDHO var. Eskiya duyduğuma göre 4 Ekimde başliyormuş, ama Hayat Şarkisi ne zaman olur bilemeyeceğim. Eskiyanin reytingleri çok iyidi, Hayat şarkisi o konuda pek güçlü değil sanirsam.
Ayrica, evet malesef bu günü iyi değerlendirmediler, ne Fox nede Tims. Tims zaten ne yapiyorsa, onlara kalsa diziyi hemen birakacaklar sanki. Bariz biz çeksek, senaryoyuda eh işte bir şekilde yazariz.
Umutlar Cumaya, umarim bu sefer çikar. Sanirsam Fox yeni sezon tanitimini çekiyormuş. Facebooktaki hayran sayfasuna göre, bizim teaser çekimleride bitmiş, ki zatende öyle yani.
Geçen yilda Eylülün ikinci haftasinda, cuma gününde yayinlanmişti, bu seferde öyle olsa, güzel olur. Ama ben diyeceğimi dedim zaten, ya bu hafta gelir, yada giderim Gerçi hiç sanmiyorum gidebileceğimi, çünkü malesef çok seviyorum diziyi
Eğer bu hashtag işe yararsa, yayinlarlar belki fragmani cuma, ki o gün zaten Kadir Doğulunun dizisi var, iyi reyting alan. Allahim nolur yaa, lütfen bir teaser gelsin. Sonunda Ekimde filanda yazmasi gerekmiyor, yakindada yazabilir, ama lütfeeen artik birşey gelsiiin!!!
Krmadymn38 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-09-16, 12:46   #626
OXFORD
Süper Moderatör

OXFORD kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2004
OXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond repute

Dizinin salı olcağını düşünüyorum..
Perşembe zaten hayaldi..
Hayat Şarkısı'na yakın reytingler aldığı müddetçe bir problem teşkil edeceğini sanmıyorum..
EDHO'nun ciddi kemik kitlesi karşısında ise pek şansı olcağını düşünmüyorum şu an var olan durumuyla..Kimsenin de birincilik beklediğini zannetmiyorum bu diziden..Fatih Portakal'dan sonra kanalı değiştirmeyenler avantaja dönüşür belki..
Ufak bir "geliyoruz" tanıtımı bile yayımlamaktan acizler..
Burdaki kitleyi bile artık memnun edemiyorlarsa ötesini düşünemiyorum..
Eski 08-09-16, 13:12   #627
joshuajeanne
Asistan

joshuajeanne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2013
joshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond repute

Benim anlamadigim Kösem ile Kördüğm ya eşit reytingler aldı ya da Kösem fark attı hep. Bence Kördüğümün günü değişmeliydi. Son hafta kördüğüm 2 reyting alırken Kösem 5 aldı. Bariz fark atıyordu yani.

Bence Kördüğümün reytingleri daha da düşecek. Kösem zaten ekim ortası ekim sonuna ancak yetişir. Hâlâ perşembe olma ihtimali var Kördüğüm ya biter ya gün değiştirir.
joshuajeanne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-09-16, 14:00   #628
vulgarabbit
Asistan

vulgarabbit kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.03.2016
vulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond repute

Dizimiz arşiv kategorisine gitmiş yahu, ben de nerelerdeyiz diyorum. Ah TIMS senin yüzünden arşivlere atıldık. Artık tanıtım mı ney mi yapıcaksanız yapın diyorum

Bu arada reyting işi hiç belli olmaz her ne kadar Yılmaz'a güivenemesem de bakarsın uçar gider..
Eski 08-09-16, 14:02   #629
OXFORD
Süper Moderatör

OXFORD kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2004
OXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond repute

MYY KÖSEM sayfası MYY Kösem: 4.Murad olarak gündemdeki diziler kısmına alınmıştır

Paylaşımlarınıza oradan devam edebilirsiniz..

http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=143085

Bu sayfa tamamen Star'da yayımlanan Kösem'e ait bir sayfa olarak devam edecektir...
OXFORD Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş