Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Cesur ve Güzel

Yanıtla

Cesur ve Güzel kategorisinde Cesur ve Güzel-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-08-17, 14:50   #561
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

sağlık olsun diyelim ancak dizinin sonu aceleye getirildi başlardaki özen kalmadı
Eski 30-08-17, 23:21   #562
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

2017 Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nin adayları belli oldu
Ranini tv

Bu yıl 12.'si düzenlenecek olan Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde adaylar belli oldu. 7 Eylül'de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak ödüllerin adayları arasında Bu Şehir Arkandan Gelecek (Heart of the City) ile Cesur ve Güzel (Brave and Beautiful) da yer aldılar.

Ay Yapım'ın hazırladığı iki diziden Cesur ve Güzel, Drama Dizisi dalında aday olmanın yanında başrol Kıvanç Tatlıtuğ'a En İyi Aktör dalında, Ali Bilgin'e ise En İyi Yönetmen dalında adaylık kazandırdı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek ise yine Drama Dizi dalında adaylık kazanarak Cesur ve Güzel'e rakip oldu. Bununla birlikte Kerem Bürsin de En İyi Aktör dalında adaylık kazanarak Kıvanç Tatlıtuğ'a rakip oldu.

Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde aday adayı olarak ülkemizden altı dizi yer almış, diğer diziler Aşk ve Mavi (Love and Hate), Seviyor Sevmiyor (She Was Pretty), Bana Sevmeyi Anlat (Wings of Love) ve İçerde (Insider) olmuştu. Geçtiğimiz yıl düzenlenen törende ise Kara Sevda dizisi Jüri Özel Ödülü'ne layık görülmüştü.
Eski 14-09-17, 23:39   #563
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Sayın Hardi nin haberine sevindim ben de sizler gibi
aylardır yazlıkta isternet de bağlatmamıştım bu sene meraktan çatladım dayanamadım bu bu gece için geldim eve yüzlerce mesaj var uykusuz bir gece ye neler verilmez hayal diyorum
ama cumartesi gününden itibaren hep birlikte olacağız ama neye yarar bir cesur ve güzel imiz vardı "matured love" işleyen artık o da yok onun için hayal diyorum
zaman ödüller zamanı
Bey efendi baş rol oyuncumuzun geçmişten günümüze en güzel dizisi idi yakışır ona ödül,
Bayan baş rol oyuncumuz ise rolüne tam manası ile yapmacıksız adapte olan oyuncumuz ona da ödüller bekleriz,
kalın sağlıcakla
itouch Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş