Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > MYY Kösem

Kapalı Konu

MYY Kösem kategorisinde MYY Kösem (Arşiv 4) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-12-15, 22:35   #991
Apresurate
Asistan

Apresurate kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.01.2013
Apresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond repute

Alıntı:
mavi_kelebek tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben de Beren-Hülya sahnelerini bekliyordum ama bugün yine bir haber çıkmış Hülyalı Muhteşem Yüzyıl tutmadı, ölümler erkene alınıyor diye. O zaman ilk ölenler Handan, Safiye ve Derviş olacak. Handan neyse de Safiye ve Derviş 2. sezona kadar kalmalı kesinlikle!
Ben reyting için senaryo değişikliğine gidileceğini zannetmiyorum. Anlaşma ve sözleşmeler yapıldı hatta bir kesin oyuncu parasını nakit aldı bile... Bununla ilgili çok haber çıktı. Mutlaka doğruluk payı vardır...
Hülya hanıma yakın olan fan klüb üyeleride iki sezon yer alacak diye burada yazmıştı... Ben Beren Saat'in bir faktör olacağını sanmam. Çünkü dizi için yapılan olumsuz tutum ayrı, oyuncular üzerinden yapılan tutum ayrı... İki olumsuz yaklaşım şekli var ama ben kaldırılacağını hiç zannetmiyorum. Çünkü sadece total düşük. AB de 4. bölüm reytingi 1. sıradaydı.
Apresurate Çevrimdışı  
Eski 07-12-15, 00:35   #992
Onu®
Oyuncu

Onu® kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.05.2007
Onu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond reputeOnu® has a reputation beyond repute

TOTAL reytinglerinin düşük olmasında yapılan olumsuz kampanyaların etkili olduğunu düşünüyorum Malum total izleyici grubu özellikle C VE D grubu bu tip söylentilerden fazlasıyla etkilenebilecek bir kitle

Beren Saat'in diziye girecek olması AB grubunu daha da yükseltecektir Hele ki bu kişi bir yıldan fazladır ekrandan uzaksa

Dizinin kurgusal anlamda eksiklikleri var Konu var ama bir türlü devamlılık yok Malzemenin fazlası var ama yemek tatsız tutsuz ve yavan Özellikle heyecan öğesini diri tutarlarsa bu dizi için iyi olur Yoksa Nasya ve Ahmet aşkından bir Kanuni Hürrem tutkusunu beklemiyorum Muhteşemin ilk sezonun tutmasını sağlayan da buydu bence . Hürrem'in bir nevi kül kedisi misali yükselişi ve daha ilk bölümden Kanuni'yi kafasına takması Nasya 'nın bu anlamda 40 fırın ekmek yemesi lazım
Onu® Çevrimdışı  
Eski 07-12-15, 00:56   #993
OXFORD
Süper Moderatör

OXFORD kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2004
OXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond repute

Ragıp Savaş'ın diziye katılacak olmasına çok sevindim..
Muntemelen ağır top rollerden biri olacaktır..

Yalnız kendisinin söyledikleri yine üstüne katılarak dizinin kadrosu değişecek tarzında bir şekle büründürülmüş...
Kendisi diziye kendisinin girdiği zamanlarda oyuncu kadrosunda şimdikinden farklı isimler de olcağını belirtmek istemiş..
Komple dizinin kadrosu değişecek, herkes aynı anda ölcek, veyahut başka biri Ahmed, Safiye bilmem kim olcak demek istememiş..
Hele haberde Hülya Avşar'lı kadro tutmadı, hepsini baştan yaratacağız tarzındaki aktarım evlere şenlik
Eski 07-12-15, 00:59   #994
__SEYMEN__
Yönetmen

__SEYMEN__ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.08.2006
__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute

Alıntı:
OXFORD tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Yalnız kendisinin söyledikleri yine üstüne katılarak dizinin kadrosu değişecek tarzında bir şekle büründürülmüş...
Kendisi diziye kendisinin girdiği zamanlarda oyuncu kadrosunda şimdikinden farklı isimler de olcağını belirtmek istemiş..
Komple dizinin kadrosu değişecek, herkes aynı anda ölcek, veyahut başka biri Ahmed, Safiye bilmem kim olcak demek istememiş..
Hele haberde Hülya Avşar'lı kadro tutmadı, hepsini baştan yaratacağız tarzındaki aktarım evlere şenlik
Hoppala Bereni nası Kösem yapıcakları tartışırken kadro nası değişir? Kadro değişmezde paşa rollerine harem ağaları rollerine daha saglam isimler gelir belki kadro da hata sadece zaten senaristlerin giç kabahati yok Güzel şeyler izletsinler cok emek harcandı hak ettiği yerlere gelsin dizimiz
Eski 07-12-15, 01:10   #995
mavi_kelebek
Oyuncu

mavi_kelebek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2007
mavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond repute

Alıntı:

O gazetenin kimlere bağlı olduğunu şimdi inceledim. Sabah, Akşam, Güneş, takvim ve Star gibi bir gazeteymiş. Dizi hakkında o yüzden olumsuz yazmışlar. Zaten saydığım gazeteler 1 yıla yakındır olumsuz propaganda yapıyor dizimizle ilgili Kösem dizisi batti diye haber yaparken AB'de birinci olduğunu atlamışlar mesela. Tamamen düşmanca bakıyorlar...
Eski 07-12-15, 01:23   #996
defterdar
Oyuncu

defterdar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2009
defterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond repute

Alıntı:
mavi_kelebek tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
O gazetenin kimlere bağlı olduğunu şimdi inceledim. Sabah, Akşam, Güneş, takvim ve Star gibi bir gazeteymiş. Dizi hakkında o yüzden olumsuz yazmışlar. Zaten saydığım gazeteler 1 yıla yakındır olumsuz propaganda yapıyor dizimizle ilgili Kösem dizisi batti diye haber yaparken AB'de birinci olduğunu atlamışlar mesela. Tamamen düşmanca bakıyorlar...
O yüzden haberin tamamını eklemedim Adam başka oyuncularda girecek demek istemiş tabii bizim medya hem de dizi karşıtları olunca haber haberlikten çıkmış.

Dizi başlamadan Kösem kadrosunda yer alacağı söylenen başka oyuncularda vardı şu ana kadar bu isimleri görmedik. Ragıp Savaş'ın bahsettiği oyuncular bunlar olabilir; Fikret Kuşkan, Sahra Şaş(Dilber Hatun), Dilruba Hanım Sultan'ın büyümüş hali gibi..

Yeni başlıkta görüşmek üzere..
Eski 07-12-15, 01:31   #997
yigit_arda
Asistan

yigit_arda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.04.2006
yigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond reputeyigit_arda has a reputation beyond repute
yigit_arda kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Set disindaki olaylar keske diziyede yansisa su kadro meselesi kadar olay orgusu donmuyor ya dizide
5. Bolume meraklar icerisinde bekliyorum umarim izlenmeye deger bi bolum olur iste o zaman 2 bucuk saat olsada izleyebilirim...
Eski 07-12-15, 01:32   #998
gzmfe111
Oyuncu

gzmfe111 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.04.2006
gzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond repute

Alıntı:
defterdar tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Dizi başlamadan Kösem kadrosunda yer alacağı söylenen başka oyuncularda vardı şu ana kadar bu isimleri görmedik. Ragıp Savaş'ın bahsettiği oyuncular bunlar olabilir; Fikret Kuşkan, Sahra Şaş(Dilber Hatun), Dilruba Hanım Sultan'ın büyümüş hali gibi..

Yeni başlıkta görüşmek üzere..
Fikret Kuşkan tam bir muamma ya. Neden hiç bi haber çıkmıyor? Neden ufacık bi sinyal bile yok?

Dilruba'nın önümüzdeki zaman atlamasıyla bi tık büyüyeceğini düşünüyorum ben. Şuan Anastasia'nın olduğu yaşlarda biri oynar.
Esas Dilruba'ya daha var..
gzmfe111 Çevrimdışı  
Eski 07-12-15, 01:52   #999
trueblue
Yönetmen

trueblue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.02.2005
trueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond repute

Yeni başlık hayırlı olsun. Çabucak dolsun. 4 bölüm dizi oynamasına rağmen bir başlığı ancak bitirebildik.

İyi ki alıntı yapmışım. Ben yazana kadar öbür başlık kapanmış.

Alıntı:
Onu® tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
TOTAL reytinglerinin düşük olmasında yapılan olumsuz kampanyaların etkili olduğunu düşünüyorum Malum total izleyici grubu özellikle C VE D grubu bu tip söylentilerden fazlasıyla etkilenebilecek bir kitle

Beren Saat'in diziye girecek olması AB grubunu daha da yükseltecektir Hele ki bu kişi bir yıldan fazladır ekrandan uzaksa

Dizinin kurgusal anlamda eksiklikleri var Konu var ama bir türlü devamlılık yok Malzemenin fazlası var ama yemek tatsız tutsuz ve yavan Özellikle heyecan öğesini diri tutarlarsa bu dizi için iyi olur Yoksa Nasya ve Ahmet aşkından bir Kanuni Hürrem tutkusunu beklemiyorum Muhteşemin ilk sezonun tutmasını sağlayan da buydu bence . Hürrem'in bir nevi kül kedisi misali yükselişi ve daha ilk bölümden Kanuni'yi kafasına takması Nasya 'nın bu anlamda 40 fırın ekmek yemesi lazım
Onur arkadaşım Total’de dizinin tutunamamasının sebebi dedğin gibi dizinin tatsız tutsuz ve yavan olması. Yoksa bizim millet yasak olanı daha çok merak eder. Muhteşemin ilk sezonun tutmasını sağlayan Kanuni ile Hürrem değil, Hatice ile İbrahim’di. İzleyici onların aşkını sevdi.

Alıntı:

Oxford'cum Ragıp Savaş bence de önemli bir rolde yer alacaktır. Onunla beraber bir sürü oyuncuda diziye dahil olacaktır. Kafa taraflı olunca her duyduklarını kendi kafalarına göre yorumluyorlar. Dizinin pili bitmedi ki evet ilk 2 hafta bizi epey korkuttu ama son hafta hem total'de yükseldi biraz. AB'de birinci, ABC1'de ise ikinci oldu.

Alıntı:
defterdar tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
O yüzden haberin tamamını eklemedim Adam başka oyuncularda girecek demek istemiş tabii bizim medya hem de dizi karşıtları olunca haber haberlikten çıkmış.

Defterdar’ım 17. yüzyıldaki Osmanlıyı özellikle Kösem’in sarayda olduğu dönemi bilmeyenler ne kadar hareketli bir dönem olduğunun farkında bile değiller. 1600’lü yıllardaki Osmanlı'da durmadan değişen paşalar, vezirler, vezirazamlar, padişahlar olduğunu dizi ilerledikçe gördükçe millet baygınlık geçirecek. :

Bir sürü oyuncu diziye dahil olurken bir sürüsü ayrılacak olması tarihten kaynaklanıyor desek total izleyicisinin bazıları ne dediğimizi anlamazlar bile.
Eski 07-12-15, 04:18   #1000
mavi_kelebek
Oyuncu

mavi_kelebek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2007
mavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond repute

Başlık hayırlı uğurlu olsun Dizimizde Bülbül Ağa'yı oynayan Nadir Sarıbacak Altın Portakal Film festivali'nde en iyi erkek oyuncu ödülü almış bugün. Adamda çok iyi potansiyel var ama bu rolde olmadı gibi nedense :/

Alıntı:
trueblue tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yeni başlık hayırlı olsun. Çabucak dolsun. 4 bölüm dizi oynamasına rağmen bir başlığı ancak bitirebildik.

İyi ki alıntı yapmışım. Ben yazana kadar öbür başlık kapanmış.

Onur arkadaşım Total’de dizinin tutunamamasının sebebi dedğin gibi dizinin tatsız tutsuz ve yavan olması. Yoksa bizim millet yasak olanı daha çok merak eder. Muhteşemin ilk sezonun tutmasını sağlayan Kanuni ile Hürrem değil, Hatice ile İbrahim’di. İzleyici onların aşkını sevdi.

Mehmed Giray
ve Fahriye Sultan'ın aşkı tıpki Behlül'le Bihter gibi ha yakalandılar ha yakalanacaklar şeklinde gizlice sürebilirdi haftalarca ve sonunda da yine Derviş ya da bir başkası tarafından basılabilirlerdi. Daha biz izleyici olarak karakterlere ve aşklarına inanmadan yakalandılar. Nasya ve Ahmet de tat vermiyor.. Beren gelene kadar dizide o beklenen tutkuyu görebileceğimizi sanmıyorum. Bu arada Beren Saat gelsin artık ya, sabır taşı çatladı
mavi_kelebek Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş