Sayfa 100/100 İlkİlk ... 509096979899100
1000 sonuçtan 991 ile 1.000 arası

Konu: MYY Kösem (Arşiv 4)

Asistan Apresurate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı mavi_kelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Beren-Hülya sahnelerini bekliyordum ama bugün yine bir haber çıkmış Hülyalı Muhteşem Yüzyıl tutmadı, ölümler erkene alınıyor diye. O zaman ilk ölenler Handan, Safiye ve Derviş olacak. Handan neyse de Safiye ve Derviş 2. sezona kadar kalmalı kesinlikle!
    Ben reyting için senaryo değişikliğine gidileceğini zannetmiyorum. Anlaşma ve sözleşmeler yapıldı hatta bir kesin oyuncu parasını nakit aldı bile... Bununla ilgili çok haber çıktı. Mutlaka doğruluk payı vardır...
    Hülya hanıma yakın olan fan klüb üyeleride iki sezon yer alacak diye burada yazmıştı... Ben Beren Saat'in bir faktör olacağını sanmam. Çünkü dizi için yapılan olumsuz tutum ayrı, oyuncular üzerinden yapılan tutum ayrı... İki olumsuz yaklaşım şekli var ama ben kaldırılacağını hiç zannetmiyorum. Çünkü sadece total düşük. AB de 4. bölüm reytingi 1. sıradaydı.

Oyuncu Onu® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Şafak Özgürlük ...
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

TOTAL reytinglerinin düşük olmasında yapılan olumsuz kampanyaların etkili olduğunu düşünüyorum Malum total izleyici grubu özellikle C VE D grubu bu tip söylentilerden fazlasıyla etkilenebilecek bir kitle

Beren Saat'in diziye girecek olması AB grubunu daha da yükseltecektir Hele ki bu kişi bir yıldan fazladır ekrandan uzaksa

Dizinin kurgusal anlamda eksiklikleri var Konu var ama bir türlü devamlılık yok Malzemenin fazlası var ama yemek tatsız tutsuz ve yavan Özellikle heyecan öğesini diri tutarlarsa bu dizi için iyi olur Yoksa Nasya ve Ahmet aşkından bir Kanuni Hürrem tutkusunu beklemiyorum Muhteşemin ilk sezonun tutmasını sağlayan da buydu bence . Hürrem'in bir nevi kül kedisi misali yükselişi ve daha ilk bölümden Kanuni'yi kafasına takması Nasya 'nın bu anlamda 40 fırın ekmek yemesi lazım

Süper Moderatör OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #among the stars
    Ettiği Teşekkür
    5
    8 mesaja 14 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Ragıp Savaş'ın diziye katılacak olmasına çok sevindim..
    Muntemelen ağır top rollerden biri olacaktır..

Yalnız kendisinin söyledikleri yine üstüne katılarak dizinin kadrosu değişecek tarzında bir şekle büründürülmüş...
    Kendisi diziye kendisinin girdiği zamanlarda oyuncu kadrosunda şimdikinden farklı isimler de olcağını belirtmek istemiş..
    Komple dizinin kadrosu değişecek, herkes aynı anda ölcek, veyahut başka biri Ahmed, Safiye bilmem kim olcak demek istememiş..
    Hele haberde Hülya Avşar'lı kadro tutmadı, hepsini baştan yaratacağız tarzındaki aktarım evlere şenlik
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Yönetmen __SEYMEN__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Gülizar
    Ettiği Teşekkür
    7
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı OXFORD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yalnız kendisinin söyledikleri yine üstüne katılarak dizinin kadrosu değişecek tarzında bir şekle büründürülmüş...
    Kendisi diziye kendisinin girdiği zamanlarda oyuncu kadrosunda şimdikinden farklı isimler de olcağını belirtmek istemiş..
    Komple dizinin kadrosu değişecek, herkes aynı anda ölcek, veyahut başka biri Ahmed, Safiye bilmem kim olcak demek istememiş..
    Hele haberde Hülya Avşar'lı kadro tutmadı, hepsini baştan yaratacağız tarzındaki aktarım evlere şenlik
    Hoppala Bereni nası Kösem yapıcakları tartışırken kadro nası değişir? Kadro değişmezde paşa rollerine harem ağaları rollerine daha saglam isimler gelir belki kadro da hata sadece zaten senaristlerin giç kabahati yok Güzel şeyler izletsinler cok emek harcandı hak ettiği yerlere gelsin dizimiz

Oyuncu mavi_kelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    neverland
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

O gazetenin kimlere bağlı olduğunu şimdi inceledim. Sabah, Akşam, Güneş, takvim ve Star gibi bir gazeteymiş. Dizi hakkında o yüzden olumsuz yazmışlar. Zaten saydığım gazeteler 1 yıla yakındır olumsuz propaganda yapıyor dizimizle ilgili Kösem dizisi batti diye haber yaparken AB'de birinci olduğunu atlamışlar mesela. Tamamen düşmanca bakıyorlar...

Oyuncu defterdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Error
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Alıntı mavi_kelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O gazetenin kimlere bağlı olduğunu şimdi inceledim. Sabah, Akşam, Güneş, takvim ve Star gibi bir gazeteymiş. Dizi hakkında o yüzden olumsuz yazmışlar. Zaten saydığım gazeteler 1 yıla yakındır olumsuz propaganda yapıyor dizimizle ilgili Kösem dizisi batti diye haber yaparken AB'de birinci olduğunu atlamışlar mesela. Tamamen düşmanca bakıyorlar...
    O yüzden haberin tamamını eklemedim Adam başka oyuncularda girecek demek istemiş tabii bizim medya hem de dizi karşıtları olunca haber haberlikten çıkmış.

Dizi başlamadan Kösem kadrosunda yer alacağı söylenen başka oyuncularda vardı şu ana kadar bu isimleri görmedik. Ragıp Savaş'ın bahsettiği oyuncular bunlar olabilir; Fikret Kuşkan, Sahra Şaş(Dilber Hatun), Dilruba Hanım Sultan'ın büyümüş hali gibi..

Yeni başlıkta görüşmek üzere..

Asistan yigit_arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    orda burda şurda
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    39543211

Set disindaki olaylar keske diziyede yansisa su kadro meselesi kadar olay orgusu donmuyor ya dizide
    5. Bolume meraklar icerisinde bekliyorum umarim izlenmeye deger bi bolum olur iste o zaman 2 bucuk saat olsada izleyebilirim...

Oyuncu gzmfe111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #RIPSüleyman
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı defterdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dizi başlamadan Kösem kadrosunda yer alacağı söylenen başka oyuncularda vardı şu ana kadar bu isimleri görmedik. Ragıp Savaş'ın bahsettiği oyuncular bunlar olabilir; Fikret Kuşkan, Sahra Şaş(Dilber Hatun), Dilruba Hanım Sultan'ın büyümüş hali gibi..

Yeni başlıkta görüşmek üzere..
    Fikret Kuşkan tam bir muamma ya. Neden hiç bi haber çıkmıyor? Neden ufacık bi sinyal bile yok?

Dilruba'nın önümüzdeki zaman atlamasıyla bi tık büyüyeceğini düşünüyorum ben. Şuan Anastasia'nın olduğu yaşlarda biri oynar.
    Esas Dilruba'ya daha var..
    "Dönmek nedir, insan nereye döner, döndüğü yer neresidir?
    Dönmek kabiliyet değil,zarurettir İbrahim...
    "

Yönetmen trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    5
    3 mesaja 8 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Yeni başlık hayırlı olsun. Çabucak dolsun. 4 bölüm dizi oynamasına rağmen bir başlığı ancak bitirebildik.

İyi ki alıntı yapmışım. Ben yazana kadar öbür başlık kapanmış.

Alıntı Onu® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TOTAL reytinglerinin düşük olmasında yapılan olumsuz kampanyaların etkili olduğunu düşünüyorum Malum total izleyici grubu özellikle C VE D grubu bu tip söylentilerden fazlasıyla etkilenebilecek bir kitle

Beren Saat'in diziye girecek olması AB grubunu daha da yükseltecektir Hele ki bu kişi bir yıldan fazladır ekrandan uzaksa

Dizinin kurgusal anlamda eksiklikleri var Konu var ama bir türlü devamlılık yok Malzemenin fazlası var ama yemek tatsız tutsuz ve yavan Özellikle heyecan öğesini diri tutarlarsa bu dizi için iyi olur Yoksa Nasya ve Ahmet aşkından bir Kanuni Hürrem tutkusunu beklemiyorum Muhteşemin ilk sezonun tutmasını sağlayan da buydu bence . Hürrem'in bir nevi kül kedisi misali yükselişi ve daha ilk bölümden Kanuni'yi kafasına takması Nasya 'nın bu anlamda 40 fırın ekmek yemesi lazım
    Onur arkadaşım Total’de dizinin tutunamamasının sebebi dedğin gibi dizinin tatsız tutsuz ve yavan olması. Yoksa bizim millet yasak olanı daha çok merak eder. Muhteşemin ilk sezonun tutmasını sağlayan Kanuni ile Hürrem değil, Hatice ile İbrahim’di. İzleyici onların aşkını sevdi.

Oxford'cum Ragıp Savaş bence de önemli bir rolde yer alacaktır. Onunla beraber bir sürü oyuncuda diziye dahil olacaktır. Kafa taraflı olunca her duyduklarını kendi kafalarına göre yorumluyorlar. Dizinin pili bitmedi ki evet ilk 2 hafta bizi epey korkuttu ama son hafta hem total'de yükseldi biraz. AB'de birinci, ABC1'de ise ikinci oldu.

Alıntı defterdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O yüzden haberin tamamını eklemedim Adam başka oyuncularda girecek demek istemiş tabii bizim medya hem de dizi karşıtları olunca haber haberlikten çıkmış.

Defterdar’ım 17. yüzyıldaki Osmanlıyı özellikle Kösem’in sarayda olduğu dönemi bilmeyenler ne kadar hareketli bir dönem olduğunun farkında bile değiller. 1600’lü yıllardaki Osmanlı'da durmadan değişen paşalar, vezirler, vezirazamlar, padişahlar olduğunu dizi ilerledikçe gördükçe millet baygınlık geçirecek. :

Bir sürü oyuncu diziye dahil olurken bir sürüsü ayrılacak olması tarihten kaynaklanıyor desek total izleyicisinin bazıları ne dediğimizi anlamazlar bile.
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Oyuncu mavi_kelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    neverland
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Başlık hayırlı uğurlu olsun Dizimizde Bülbül Ağa'yı oynayan Nadir Sarıbacak Altın Portakal Film festivali'nde en iyi erkek oyuncu ödülü almış bugün. Adamda çok iyi potansiyel var ama bu rolde olmadı gibi nedense :/

Alıntı trueblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayırlı olsun. Çabucak dolsun. 4 bölüm dizi oynamasına rağmen bir başlığı ancak bitirebildik.

İyi ki alıntı yapmışım. Ben yazana kadar öbür başlık kapanmış.

Onur arkadaşım Total’de dizinin tutunamamasının sebebi dedğin gibi dizinin tatsız tutsuz ve yavan olması. Yoksa bizim millet yasak olanı daha çok merak eder. Muhteşemin ilk sezonun tutmasını sağlayan Kanuni ile Hürrem değil, Hatice ile İbrahim’di. İzleyici onların aşkını sevdi.

Mehmed Giray
    ve Fahriye Sultan'ın aşkı tıpki Behlül'le Bihter gibi ha yakalandılar ha yakalanacaklar şeklinde gizlice sürebilirdi haftalarca ve sonunda da yine Derviş ya da bir başkası tarafından basılabilirlerdi. Daha biz izleyici olarak karakterlere ve aşklarına inanmadan yakalandılar. Nasya ve Ahmet de tat vermiyor.. Beren gelene kadar dizide o beklenen tutkuyu görebileceğimizi sanmıyorum. Bu arada Beren Saat gelsin artık ya, sabır taşı çatladı

Sayfa 100/100 İlkİlk ... 509096979899100

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri