Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > MYY Kösem

Kapalı Konu

MYY Kösem kategorisinde MYY Kösem (Arşiv 6) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-01-16, 16:55   #991
gzmfe111
Oyuncu

gzmfe111 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.04.2006
gzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond repute

Sevgili sleeplessinist;

Ben bu konuya katıldığımı, Beren'i donuk soğuk duygusuz bulduğumu zaten yazdım. Sadece zaman verilmesi taraftarıyım. Daha iki bölüm izlediğimiz bir oyuncu ile 100 bölüm oynamış bi oyuncuyu karşılaştırıyosunuz.

Meryem-Hürrem ilk bölümlerde bağırmak çağırmak dışında ne yaptı? Burası Meryem'i ölçüp biçmenin yeri değil. Ben size diyorum ki, Hürrem'in onu bunu yakarken zehirlerken, seyircinin kendisini sevmesinin sebebi senaryoydu. Senaristin tutumuydu.
Meryem, "Hürrem çok kötülükler yapıyor dur ben değiştireyim de sevsinler" mi dedi?
Hürrem ilk üç sezon boyunca hiç bi zaman salt kötü olmadı ki. Önce dövüldü, sövüldü, dışlandı. Sonradan yaptıkları her zaman bi temele oturtuldu. Aşkından yapıyor, dışlandığından yapıyor dendi. Hürrem hep mağdurdu.
Bakın, senarist Hürrem'i böyle göstermek istediği için, Hürrem sevildi. Bu kadar basit işte. Güzel bi taktik.
Ama Hürrem ölürken bile melekler gibi öldü. En acısız ağrısız ölüm ona yazıldı. Melek Cihangir bile acılar içinde ölürken, Hürrem ölürken zaman durdu. Yok dünyanın bütün kadınlarının kalbiyim vs..
Bu da mı oyuncu?

Yönetmen ve senarist ortaya ne çıkarmak istediyse, Meryem de Vahide de onu çıkardı bu kadar basit.

Şimdi Kösem'de böyle bi tutum izleniyorsa bu oyuncuya yüklenmemeli. Evet daha duygulu oynamalı katılıyorum. Ama belli ki yönetmen böyle istemiş.
"Beren olmadı bu sahne, biraz daha üzül!" deme hakkı da var sonuçta.

Dediğim gibi, daha iki bölüm oldu. Zaman tanımalı. Tarihteki, Kösem ve Hürrem karakterleri de birbirine zıt. Biri sinsi, diğeri ise zeki. Bakalım ve görelim adamların yaratmak istediği Kösem rolü nasıl bi şey?
gzmfe111 Çevrimdışı  
Eski 11-01-16, 16:59   #992
Ragna
Asistan

Ragna kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.06.2015
Ragna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond reputeRagna has a reputation beyond repute

Hey masallah! Bin kere tövbe edip bıraktım diziyi diyenler dönüp dolasıp izliyorlar ve uzun uzun yorum yazabiliyorlar ya, bence bu dizinin bir basarısıdır. Dizi kendini bir sekilde hala izlettiriyor demekki.

Duygu konusunda Earth ve gzmfe111 arkadaslara tamamen katılıyorum.
Bu sarayın icinde herkes kötülükler kralicesi gibi. Hic denge yok. Evet karanlık bir dönem, evet evladını korumak icin insan elini kana bulayabilir, ama o zaman en azından analık duygusunu seyirciye gecirsinler bir zahmet.

Halime bu duyguyu arada sırada seyirciye aktarabiliyor, özellikle Mustafa'nın idam sahnesinde. Ama o bölümden sonra öyle bir his göremedim. Hep bir sinsilik, hep bir icten pazarlık. Halime gercekten oglunun hayatını mı düsünüyor yoksa kendi Valide Sultanlık makamını mı anlamadım. Hangi duygu daha agır basıyor, senarist lütfen karar versin.

Handan anac, sıcak ve ekran basındaki teyzelerin empati kurabilecegi en müsait karakterdi. Ama senarist bunu da iyi kullanamadı. Oglunun hayatını mı düsünüyor yoksa kendi rahatını mı yoksa Safiye'ye karsı bir takıntısı mı var anlatamıyor. Her bölüm cırpınıyor. Ama "Oglum, oglum!" diye degil. "Ay ben öleyim insallah, anam beni niye dogurdu?" diye yırtındıgını görüyorum. Bu karaktere bir türlü acıyamıyorum nedense. Halbuki dizideki en acınası karakter o. Bu da senaristin ayıbı, oyuncuyla alakası yok.

Safiye gecen bölüm "Sen de bizi kötülüklerin anası belledin Handan!" diye bir girisimde bulunuyor. Eee ne olacagdı Safiyem? Senarist hic bir sekilde insani taraflarını ortaya cıkarmıyorki? Kayıp sehzadesi gibi en duygulu sahnelerde bile "bizli" konusması, bütün inandırıcılıg alıp götürüyor. Sürekli seyirciyle arasına mesafe koyuyor bu "biz". Kullanmasın demiyorum, hobi olarak yine kullansın, ama en azından kendi yakın cevresinde ya da en azından kızıyla "ben"li konussun yahu. Ki su kadının robot olmadıgını anlayalım artık!

Alıntı:
Kleberson tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
maalesef bitmesi gereken dizidir olmamis kabul etmek lazim
ben böyle bir dizi hic cekilmemis sayiyorum
sadece günes sensoyun o ilk tanitimiyla hatirlamak istiyorum bu diziyi
Ha gayret sevgili Kleberson!
Bir 40 defa daha "bitsin olmamıs bu dizi" yazarsanız bitecekmis dizi, öyle duydum.
Saka bir yana... Diziyi izliyorsanız (!?), ki eminim izliyorsunuzdur yoksa bu baslıkta takıntılı bir sekilde niye degerli zamanınızı harcayasınız, artık bize yeni yorumlarla gelseniz? Bölüm icerigi hakkında yapıcı yorumlar veya tavsiyeleri herkes zevkle okur. Ama yinede siz bilirsiniz.
Ragna Çevrimdışı  
Eski 11-01-16, 17:03   #993
defterdar
Oyuncu

defterdar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2009
defterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond repute

Bu başlığa ilk kez girenler dizi final yaptı sanır.

Evet dizinin çok fazla eksiği var ve bunları söylemek bizim hakkımız düzelmesi adına sonuna kadar dile getirmeliyiz. Ama diziyi izlemeyip hiç fikri olmayanların bile şu sayfaya girip ahkam kesmesini anlamıyorum.

Üslup aynen şu şekilde 'diziyle ilgilenmiyorum ama izleyenlerin başı sağolsun' yada şöyle 'izlemeyi bıraktım fakat gördüğüm kadarıyla gidişat iyi değil El-Fatiha'

Tamam oldu o zaman helvasını kavuralım fındıklı mı istersin fıstıklı mı?

Ya diziyi izlediğinizi itiraf edin ve eksikliklerini dile getirin yada sonsuza kadar susun!
Eski 11-01-16, 17:03   #994
pusat_yusuf
Yönetmen

Giriş Tarihi: 16.09.2007
pusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond repute

Bu ''DUYGU EKSİKLİĞİ'' sanırım karakterlerin derinine yeterince inilmemesinden kaynaklanıyor..
Flashback çekmeye üşeniyorlar...
1.bölümde Şehzade Mahmutu oynatıyorsun..En azından Halimeyle sahnesi olsun değil mi?
Safiye anlaşılan Halime'yle de çatışmış..Anlat biraz lafla geçiştirme..Flashback çekmek önemlidir,tarihi dizilerde..

Safiye'nin gençliğini oynayan oyuncuyu çağırabilirsin yeniden..Zaten çok benziyordu..Madem ölümlerden dönmüş anlat..Bir karakterin derinine inebilmenin en doğru yolu flashback çekmektir...

Muhteşem Yüzyıl zamanında sürekli çekiyorlardı..Niye üşeniyorlar anlamadım gitti.

Ve yapılan en büyük hata..Şimdi bunun faturası Beren Saatin oyunculuğuna da çıkarılıyor..Dizinin Beren Saatle başlamaması...
Dizinin karakterlerin daha olgun halleriyle başlamaması..

Belki de dizi çocuklarla falan 1610-1612 yıllarında başlasaydı daha öncede demiştim farklı olabilirdi..Artık çok geç.......
pusat_yusuf Çevrimdışı  
Eski 11-01-16, 17:23   #995
pelinimsi
Yardımcı Yönetmen

pelinimsi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.03.2011
pelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond reputepelinimsi has a reputation beyond repute

İzlemiyosanız yorum yapmayın diyen arkadaşlar kusura bakmayın ama diziyi 10 dk bile izlemiş herkesin yorum yapma hakkı vardır

Ki ben kendi adıma bütün olarak 6 bölüm izledim şimdiyse fragmandan yada kuşluda kanalın kısa paylaşımlarından bişeyler görüyorum ve yorum yapma hakkım olduğunu düşünüyorum

Bu sayfa kimsenin tekelinde değil hakaret etmediği müddetçe herkes fikrini yazabilir

Ayrıca burdaki yorumları az çok takip ediyorum hala.. fikrim olan bişey olursa en doğal hakkım olan yorum yazma hakkını kullanıyorum

Ben de dizinin duygu eksikliği olduğuna katılıyorum bunu daha önce yazmıştım hatta

Bu duygunun sevgi olmasına gerek yok hırs, ihtiras, nefret vs hiçbirinin dayanağını yada derinlemesine işlendiğini göremiyoruz herşey yüzeysel

Halbu ki 2,5 saatlik bölümde rahat rahat bunlara zaman kalır saçma sapan şeyler yazıp uzatmak zorunda kalmazsınız

Muhteşemde mesela bir arkadaşın da dediği gibi iç sesler çok iyi kullanılırdı belki de onları anlamamızdaki en büyük pay bu iç seslerdi

Misal ben Hürrem, ben Süleyman, ben İbrahim vs diye başlayan çok güzel şiirsel konuşmalar dinlerdik

İlk bölümde Ahmedinkileri de vermişlerdi ama sonra bıraktılar bu işi de
Eski 11-01-16, 17:51   #996
sleeplessinist
Set Görevlisi

sleeplessinist kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2011
sleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond reputesleeplessinist has a reputation beyond repute

Alıntı:
gzmfe111 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili sleeplessinist;

Ben bu konuya katıldığımı, Beren'i donuk soğuk duygusuz bulduğumu zaten yazdım. Sadece zaman verilmesi taraftarıyım. Daha iki bölüm izlediğimiz bir oyuncu ile 100 bölüm oynamış bi oyuncuyu karşılaştırıyosunuz.

.....................

Dediğim gibi, daha iki bölüm oldu. Zaman tanımalı. Tarihteki, Kösem ve Hürrem karakterleri de birbirine zıt. Biri sinsi, diğeri ise zeki. Bakalım ve görelim adamların yaratmak istediği Kösem rolü nasıl bi şey?
Sevgili gzmfe111

Bende senin kadar yaratılmak istenen gerçek Kösem karakterini merak ediyorum. Aslında şu an çizilen karakterle de pek alıp veremediğim yok. Neticede sinsiliği olmayan, doğrucu davud, gerektiğinde sultanlara hatta koskoca Safiye sultana ayar veren bir hatuncuk kendisi (bu bölüm hala şehzadesiz bir cariye olarak Handan sultanın bile durumu nasıl açıklayacağım diye karşısında kem küm etmesini fazla bile buldum, biraz ani bir geçiş oldu sanki ). Ama senin de belirttiğin gibi hissederek oynamıyor. Mimiksizliği geçtim çünkü oyuncu başka şekillerde de duyguyu verebilir, herkesin tarzı ayrı. Ancak sadece rol yapıyor gibi ve nedense isteksiz olduğunu düşünüyorum.

Sen 2 bölüm oynamış bir insanla 100 bölüm oynamış bir insanın karşılaştırılmaması gerektiğini söylüyorsun. Ama Berendeki bu durum FSN nin son sezonundan beri, İntikam da dahil olmak üzere devam ediyor. Benim eleştirilerimin bir kısmı da bu yüzden. Yoksa ilk bölümlerde Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz dışında hiçbir oyuncunun rolüne tam oturduğunu hissedememiştim. Ama hepsi de kendilerini ispat etmiş iyi oyunculardı ve sonrasında hayal kırıklığına uğramadım, Handan-Tülin Özen dahil. Özellikle Mehmet Kurtuluşu niye daha yakından takip etmedim diye de kızdım kendime.

Demek istediğim ortada gerçekten var olan bir gerilemeyi sadece yönetmen ya da senariste bağlayamayız. Bu başarısızlığa oyuncunun da eksiklerini fark edip önlem alması gereken bazı katkıları var.

Herneyse daha önce de dediğim gibi, evvala Yılmaz Şahinin kendine çeki düzen vermesi lazım, gerekirse 4 sezonluk MYY senaryosunu en başından hatmedip seyirciyi bu kadar çeken neydi onu yeniden yakalaması gerek. İlk yazımda yazmıştım, karakterlerin iç dünyalarını anlamamız onlara empati yapabilmemiz için ' ben X diye başlayan Pargalımsı sahneler bizim için hoş birer jest olur. Ve birde sahneleri kütt diye kesip alakasız sahnelerle birleştiren, akışı bozan kurgu ekibi, iki sahne dumura uğratmadan nasıl birleştirilir bir onu çalışmalı kanımca
sleeplessinist Çevrimdışı  
Eski 11-01-16, 17:57   #997
ece.mr.
Oyuncu

ece.mr. kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.09.2009
ece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond reputeece.mr. has a reputation beyond repute

Alıntı:
ce_pelin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bence hakli elestirilerin kotu niyetli oldugunu dusunmemek gerek. Bu elestirilerin coguna katiliyorum ama diziyi izlemeye de devam ediyorum cunku umudumu kaybetmedim kisa da surse bu kadar uzun sure bekledigim bir diziyi olmamis diye birakmaya niyetim yok.

Ortada bir olmamislik var bunu kimse inkar etmiyor sanirim. Genel olarak senaryo suclaniyor, dogrudur. Basta fena degildi, yavas ilerliyordu ama Nasya'nin Kosem'e evrilmesini daha dogal bir sekilde aktaracaklardi bence. Ratingler kotu gelince senarist iyice bocalamaya basladi. Ama sonuc olarak tum oyuncular super sadece senarist kotu de diyemeyiz. Beren Saat'i Hatirla Sevgili'de izlemistim sevmistim super bir oyuncu olmasa da isigi var kendini izlettiriyordu ama boyle bir donem dizisine gitmiyor. Hele de basta farkli bir oyuncuyla baslarsan isin iki kat daha zor. Ekin Koc bence elinden geleni yapiyor eger kotu bir cast secimi ise bu onun sucu degil, ki herkes rolunu iyi oynasaydi, senaryo iyi olsaydi Ekin Koc hic tartisilmazdi bence. bunun disinda bir suru sorun var. Yapimcinin daha cok emek vermesi gerekiyordu bu sorunlarin olmamasi icin. Bir bucuk yil tatil yapmis anlasilan buna kafa yormak yerine. Ama soyle bir gercek de var ratingler iyi gelseydi bu kadar elestirilmezdi dizi. Kotu bir reklam kampanyasi yapildi, kanal yeterince tanitim yapmadi. Diger turk dizileri de dort dortluk degil cogu klise, sacma senaryolar ama bazen bir kac oyuncu diziyi tasiyabiliyor. Bizde bu da eksik malesef :/

burda hepimiz gelip eleştiri yapıyoruz.olması gerekenleri eksikleri kendimizce yazıp daha iyi olmasını temenni ediyoruz.hatta bazen acımasız yorumlar bile yapsak tek derdimizin dizinin selameti olduğu anlaşılıyodur eminim.

benim kimseye diziyi izleme deme hakkım yok zaten.ama ben aslında izlemiyorum gözüm kaydı şöyle kötü böyle olmamış kalksın bu dizi yazmak nedir? madem beğenmedin o zaman gelir bi kere şans verdim beğenmedim sizlere iyi seyirler dersin olur biter.ne zaman reytingler düşse gelip burda zaten gergin olan sinirleri daha da germenin amacı nedir ben anlayamıyorum..yanlış anlamayın sizi alıntıladım ama lafım genele..yoksa hala diziden aynı bizim gibi umudunuzu kesmemeniz ne güzel.

Beren konusunda ise haksızlık yapıldığını düşünüyorum ben de.daha iki bölüm oynadı biraz daha şans verilmeli.zaten kösem olacağı belliydi çalışsaydı konusunda haklı olabilirsiniz ama unutmayın ki Beren Kösem'in olgun ayakları yere basan hatta anne olduktan sonraki belki de entrikacı halini oynayacaktı.Anastasia'dan aniden devralmak zorunda kaldığı küçük Nasya'yı değil.ben izlerken hep nasyadan izler taşımaya bize onu hissettirmeye çalıştığını düşünüyorum.bunu yaparken de ne kadar başarılı olduğu tartışılır elbet ama daha önce yazıldığı gibi rolün rolünü oynamak bu bi yerde.

duygu eksikliği konusunda herkes yazmış.ben de katılıyorum buna.ama bu durum dizinin genelinde var zaten.sadece Kösem karakterinde değil.ayrıca oyuncuyu yönetmen de oynatır yönlendirir.bi sahne beğenilmediği zaman on tekrar da olsa baştan çekilir.benim de yeterince duygu alamadığım babayı görme sahnesinden çekenler memnunmuş demekki ne diyeyim..

çoğu kez aynı örnek verildi ama Halit Ergenç bile ilk bölümler ne kadar eleştirildi sonrası malum.zaten Ekin ve Aslıhan dışında ilk bölümler benim için olmuş bi oyuncu yoktu.zamanla Hülya Avşar Mehmet Kurtuluş hatta çok iyi bi oyuncu olmasına rağmen donuk bulunan Tülin Özen hepsi oturdu rollerine.o yüzden ben Beren'e biraz daha şans tanıyın derim üstelik apar topar diziye girip sahne yetiştirmek zorunda kalması dışında reytingleri de onun omuzlarına yüklediler.bu ona nasıl hissettiriyo bilmiyoruz ki bu hafta düşünce yapılan haberler atılan başlıklar malum..

Eski 11-01-16, 18:06   #998
mavi_kelebek
Oyuncu

mavi_kelebek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2007
mavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond reputemavi_kelebek has a reputation beyond repute

Alıntı:
pusat_yusuf tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu ''DUYGU EKSİKLİĞİ'' sanırım karakterlerin derinine yeterince inilmemesinden kaynaklanıyor..
Flashback çekmeye üşeniyorlar...
1.bölümde Şehzade Mahmutu oynatıyorsun..En azından Halimeyle sahnesi olsun değil mi?
Safiye anlaşılan Halime'yle de çatışmış..Anlat biraz lafla geçiştirme..Flashback çekmek önemlidir,tarihi dizilerde..

Safiye'nin gençliğini oynayan oyuncuyu çağırabilirsin yeniden..Zaten çok benziyordu..Madem ölümlerden dönmüş anlat..Bir karakterin derinine inebilmenin en doğru yolu flashback çekmektir...

Muhteşem Yüzyıl zamanında sürekli çekiyorlardı..Niye üşeniyorlar anlamadım gitti.

Ve yapılan en büyük hata..Şimdi bunun faturası Beren Saatin oyunculuğuna da çıkarılıyor..Dizinin Beren Saatle başlamaması...
Dizinin karakterlerin daha olgun halleriyle başlamaması..

Belki de dizi çocuklarla falan 1610-1612 yıllarında başlasaydı daha öncede demiştim farklı olabilirdi..Artık çok geç.......
Safiye'nin başına gelenler, çektiği acılar falan hep lafta kalıyor. Seyirci görmeden, inanmadan empati kuramaz. Hürrem direkt Haseki olarak başlasaydı kimse onunla empati kurmazdı ama ilk sezonlarda yaşadığı zorlukları gördüler. O yüzden bağ oluştu seyirci ile Hürrem arasında. Safiye ile bağ oluşması oldukça zor.

Bu arada kadroda güçlü, karizmatik erkek eksikliği bence yok. Mehmet Kurtuluş da Mete Horozoğlu da Halit Ergenç kadar karizmatikler ve onun kadar iyi oyuncular. Dizide bunu yansıtamıyorlarsa bu tamamen senaristin suçu bence
Eski 11-01-16, 18:10   #999
defterdar
Oyuncu

defterdar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2009
defterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond reputedefterdar has a reputation beyond repute

Alıntı:
ece.mr. tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
zamanla Hülya Avşar Mehmet Kurtuluş hatta çok iyi bi oyuncu olmasına rağmen donuk bulunan Tülin Özen hepsi oturdu rollerine.o yüzden ben Beren'e biraz daha şans tanıyın derim üstelik apar topar diziye girip sahne yetiştirmek zorunda kalması dışında reytingleri de onun omuzlarına yüklediler.bu ona nasıl hissettiriyo bilmiyoruz ki bu hafta düşünce yapılan haberler atılan başlıklar malum..
Şunu da belirtmek lazım Handan rolünü ilk etapta Alma Terzic oynayacaktı hatta ilk bölümd çekimlerine katılmıştı. Fakat beğenilmeyince karakteri oynayacak kişi değişti ve apar topar Tülin Özen dahil edildi. Kadın hiç rolüne hazırlanamadan hop kendini çekimlerin ortasında buldu. O zaman donuk bulanlara karşı demiştim zaman verin diye ve şimdi görüyorum ki Tülin Hanım rolünü gayet iyi kıvırıyor. Handan'ın o eziklik piskolojisini iyi yansıtıyor. Şimdi de Beren için aynı düşünüyorum. 9 veya 12.bölümde diziye dahil olacağı söyleniyordu. Fakat bazı durumlardan ötürü erken dahil oldu. 7.bölüme bir hafta kala apar topar çekimleri başladı. Ve forumdaşlarımda bahsetmiş zaman atlanmadığı için Nasya çizgisinde devam etmek zorunda kaldı. İlerleyen zamanlarda Beren'in de role oturacağını düşünüyorum. Bekleyelim ve görelim.
defterdar Çevrimdışı  
Eski 11-01-16, 18:10   #1000
barçın
Oyuncu

barçın kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2009
barçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond repute

Alıntı:
ece.mr. tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

burda hepimiz gelip eleştiri yapıyoruz.olması gerekenleri eksikleri kendimizce yazıp daha iyi olmasını temenni ediyoruz.hatta bazen acımasız yorumlar bile yapsak tek derdimizin dizinin selameti olduğu anlaşılıyodur eminim.
burada herkesin forum kuralları dahilinde mesaj yazma hakkı tabiki var ama aynı kişinin aynı kötü yorumu 50 kere yazmanın da bir mantığı yok burada harcanan zamana yazık

eleştiri tabiki yapılabilir bunda hiç sıkıntı yok ama şu gibi yorumlar nasıl bir iyi niyettir ben anlamıyorum

Alıntı:
bastt tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çok haklısınız. Bunun dışında yeni castingleri ise öncekilerden ultra beter. Herhalde yeni oyuncular Mickey Rourke, Amanda Lepore olur. Aşağısı tims productions'u kurtarmaz. Ben haftaya totalde 20, ABde 8incilik bekliyorum. İyi de olur bunlara
ben açıkçası bahsi geçen kişilerinde yazılan yorumda da dizinin selameti için iyi bir niyet göremedim.

bu sadece bir örnek bunun gibi çok yorum var bu şekilde . diziyi ileriye götürmeye yönelik eleştiri değil bence bunlar
barçın Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
aslıhan gürbüz, beren saat, ekin koç, hülya avşar, mete horozoğlu, tülin özen

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş