Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > MYY Kösem

Yanıtla

MYY Kösem kategorisinde MYY Kösem - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-08-16, 19:44   #11
Rast Gele
Asistan

Rast Gele kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.01.2012
Rast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond reputeRast Gele has a reputation beyond repute

Alıntı:
vulgarabbit tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ranini daha önce Star'da devam edecek yazmıştı. Ama STAR'ın yeni sezon işlerine baktığımızda zaten günleri full dolu olacak. Bu durumda FOX'a geçmesi mantıklı geldi bana, inşallah da öyle olur. FOX'un sağlam bir PR çalışması yapacağına eminim.
Asıl FOX'un çok dizisi yok mu bu sezon?

Geçen sezondan devam eden Kördüğüm, O Hayat Benim
Yazın başlayan N'olur Ayrılalım, No 309, Hayat Sevince Güzel
Yeni başlatacakları Familya, Bana Sevmeyi Anlat, Rüzgarın Kalbi, Kalbimdeki Deniz, Yıldızların Altında, Şevkat Yerimdar (Son üçlüden emin değilim gerçi)

OHB, N'olur Ayrılalım biter desek, en son yazdığım dizilerin de bir kısmı bekletilir mi diyeceğiz bilemedim.
Eski 08-08-16, 21:52   #12
pusat_yusuf
Yönetmen

Giriş Tarihi: 16.09.2007
pusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond repute

Ooooooooooo iyi iyi....
Direkt Karagül'ün yerine Cuma'ya alalım Kösem'i

Nurgül Yeşiklçaylı,Metin Akdülgeli bir teaser'la Fox bu diziyi inanın şaha kaldırır
pusat_yusuf Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-08-16, 02:13   #13
vulgarabbit
Asistan

vulgarabbit kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.03.2016
vulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond reputevulgarabbit has a reputation beyond repute

Alıntı:
Rast Gele tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Asıl FOX'un çok dizisi yok mu bu sezon?

Geçen sezondan devam eden Kördüğüm, O Hayat Benim
Yazın başlayan N'olur Ayrılalım, No 309, Hayat Sevince Güzel
Yeni başlatacakları Familya, Bana Sevmeyi Anlat, Rüzgarın Kalbi, Kalbimdeki Deniz, Yıldızların Altında, Şevkat Yerimdar (Son üçlüden emin değilim gerçi)

OHB, N'olur Ayrılalım biter desek, en son yazdığım dizilerin de bir kısmı bekletilir mi diyeceğiz bilemedim.
FOX'u pek takip etmiyorum açıkçası ama, şu yazdıklarınızın çoğu klasik aşk dizisi gibi geliyor gözüme. Takip isteği, merak uyandıracak bir dizi göremiyorum. Yeni başlayanlardan bir No.309 devam eder herhalde, tabi diğerlerini bilmiyorum. Ama eğer IV.Murad/Kösem gelirse, mutlaka haftaiçi ayıracakları tam bir gün olur diye düşünmekteyim.
Eski 09-08-16, 02:18   #14
muhtesemkosem
Asistan

muhtesemkosem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.04.2016
muhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond repute

Fox fox izliyoruz Bu habere gerçekten sevindim dizimizin tanıtımları daha fazla olacak artık..

Cuma günü olabilir yada Persembe bakalım. .

Hem dizinin ismi ister 4.Murat olsun ister başka bişey bu dizi benim için Muhteşem Yüzyılın devamı 6.sezonu tarih devam ediyor sonuçta. .. Çekimler başladığında oyuncu kadrosu belli olur
Eski 09-08-16, 02:27   #15
pusat_yusuf
Yönetmen

Giriş Tarihi: 16.09.2007
pusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond repute

Vulgarabbit,KÖSEM hepsinden farklı bir kategoride ve çok iddialı star isimlerle bomba gibi dönmeyi planlıyor Savcıgiller ...
Fox tanıtıma çok önem veriyor yani kusturana kadar tanıtalım gibi bir politikaları var..Bu kanal böyle bir kanal,kusturur yani o derece...
Umarım dizi pazartesi olmaz..Kösem için seyircisi oluşmuş olan Kördüğüm'ü yerinden oynatmazlar diye düşünüyorum...En mantıklısı Cuma günü yayınlamak..İyi bir teaser ile bütün yeni karakterleri Kösem bile değişti bangır bangır tanıtmak...
Kösem umarım Cuma akşamları yayınlanır....
pusat_yusuf Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-08-16, 13:51   #16
Lyanna
Asistan

Lyanna kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.02.2016
Lyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond reputeLyanna has a reputation beyond repute

Dizinin Fox'ta olmasına sevinsem mi ne yapsam bilemedim.
Fox hiç izlediğim bir kanal değil, dolayısıyla yayın akışını vs. bilemiyorum ama IV.Murad büyük bir prodüksiyon olduğu için kanalla kesin anlaşılmışsa bir gün de ayrılmış demektir.

Ben Cuma günü olmasını isterim şahsen.
Fox'un aşırı miktarda tanıtım yaptığını ben de annemin izlediği bir dizinin reklam aralarından biliyorum.
İnsanı bezdirecek derecede çok teaser ve fragman yayınlıyorlar.
Star hiç tanıtım yapmadı sağolsun, Fox da abartıp "ööeeeh yeter be Murad Murad" dedirtmesin insanlara.
Neyse hiç tanıtım olmamasından on kat iyidir.

Dizi Eylül ayında başlamayacak bana kalırsa.
Daha hiçbir şey belli değil.
En azından diziye sosyal medya hesapları açılıp dizinin yeni başlığıyla bir ön tanıtım yapılabilirdi.
Yine Ekim'e kayar gibi başlaması.
Keşke Ağustos ayı içinde en azından Kösem'in veya Murad'ın bir promosunu görsek.
Eski 09-08-16, 14:37   #17
gzmfe111
Oyuncu

gzmfe111 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.04.2006
gzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Lyanna tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Lyanna canım, aynı duygular içerisindeyiz. Ben de sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Bunun açık açık prestij kaybı olduğu ortada. Oyuncu değişiklikleri, başrol değişikliği, konsept değişikliği bir yana, Star gibi bi kanaldan Fox'a geçmek prestij kaybının en somut kanıtı.

Bi yandan seviniyorum. Star gibi paranoyak bi kanaldan kurtulduk. Her sahneye sansür basan, doğru düzgün halvet çektirmeyen, yapımcı üzerinde sürekli baskı uygulayan bi kanaldan kurtulduk.
Fox daha özgür. En azından Fox'ta yapımcı daha özgür olacak, ve bocalama olmayacak.

Star'ın kapısından dönüldü, Fox'la son anda anlaşıldı. Bu anlaşmazlığın nedeni bence, Star'ın bu sefer reyting kaybı durumunda diziye 13 bölümlük ömür biçmesi. Ama Fox bu konuda daha esnek davranmıştır. Tahminimdir.
Çünkü mantıken Star, bi ayağı çukurda olan diziyi bir kez daha 30 bölüm yayınlamaz.

Dizinin günü de Cuma olacaktır diye düşünüyorum. Karagül'ün yerine.
gzmfe111 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-08-16, 14:39   #18
Darmody
Yardımcı Yönetmen

Darmody kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.06.2016
Darmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond repute

Diziyi hangi kanal verirse versin, bi zahmet bölüm sürelerini kısaltsın (evet yine kendimi tekrar ettim
bir de hikayeye ve karakterlere realist yaklaşsınlar , ecdad goygoyu yapmasınlar.
Eski 09-08-16, 15:56   #19
muhtesemkosem
Asistan

muhtesemkosem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.04.2016
muhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond reputemuhtesemkosem has a reputation beyond repute

Alıntı:
Lyanna tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Fox hiç izlediğim bir kanal değil, dolayısıyla yayın akışını vs. bilemiyorum ama IV.Murad büyük bir prodüksiyon olduğu için kanalla kesin anlaşılmışsa bir gün de ayrılmış demektir.

Ben Cuma günü olmasını isterim şahsen.
Fox'un aşırı miktarda tanıtım yaptığını ben de annemin izlediği bir dizinin reklam aralarından biliyorum.
İnsanı bezdirecek derecede çok teaser ve fragman yayınlıyorlar.
Star hiç tanıtım yapmadı sağolsun, Fox da abartıp "ööeeeh yeter be Murad Murad" dedirtmesin insanlara.
Neyse hiç tanıtım olmamasından on kat iyidir.

Dizi Eylül ayında başlamayacak bana kalırsa.
Daha hiçbir şey belli değil.
En azından diziye sosyal medya hesapları açılıp dizinin yeni başlığıyla bir ön tanıtım yapılabilirdi.
Yine Ekim'e kayar gibi başlaması.
Keşke Ağustos ayı içinde en azından Kösem'in veya Murad'ın bir promosunu görsek.
Eğer dizinin ismi MY 4.Murat olursa facebook twitter ve instagramdaki dizinin hesaplarının isimlererini değiştirler yeni hesaplara gerek yok öyle devam etsinlen takip eden büyük kitle var zamanla dahada büyüyecek. .
muhtesemkosem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-08-16, 16:44   #20
Krmadymn38
Asistan

Krmadymn38 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2016
Krmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond repute

Doğru mu bilinmez, ama söylentilere göre dizinin çekimleri 1 Eylülde başliyormuş.
Durum böyle ise, Eylülde yayinda olmasi biraz zor gibi gözüküyor.
Krmadymn38 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş