Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > MYY Kösem

Yanıtla

MYY Kösem kategorisinde MYY Kösem - Bağdat Fatihi IV. Murat (FOX TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-07-17, 14:26   #581
gzmfe111
Oyuncu

gzmfe111 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.04.2006
gzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond reputegzmfe111 has a reputation beyond repute

Hiç boşuna MyyKösem'i Muhteşem Yüzyıl'la aynı kefeye koymasınlar, Meral Okay ile bağdaştırmasınlar. MyyKösem'in Meral Okay'la uzaktan yakından bir alakası yok.
Önceden taslak bırakmış filan hepsi faso fiso. Oyuncusundan yapım ekibine herkes yalan konuşuyor.
Meral Okay, Kösem'i yapmak istemediğini bi kaç kez dile getirmişti. Onun isteği MYY'dan sonra Abdülhamid'i yapmaktı.

Yok Meral Okay'ın kurduğu dünyaymış, bilmemne.. Alakası yok.

MyyKösem, ilk bölümünden beri, tamamen, Timur Savcı ve Zeynep Günay Tan'ın kurduğu bi dünyaydı. Bi çok şeyi yanlış olan bi dünyaydı.
Senarist Yılmaz Şahin'i çok beğenmiyorum ama çok suçlu da bulmuyorum kendisini. Yapımcının dayatmalarına, aldığı saçma sapan oyuncu kararlarına rağmen senarist bazı durumları iyi bile kotardı.

Muhteşem Yüzyıl ne kadar gerçekse, MyyKösem yaratmaya çalıştığı masalsı dünya ve saçma sapan doğaüstü hikayeleriyle bi o kadar gerçekten uzaktı.
Muhteşem Yüzyıl'ı izleyip hissedip içselleştirmiş bir izleyicinin MyyKösem gibi duygusuz bi işi sahiplenmesi çok zordu zaten.
Kadın dönemi izlenmezmiş, hemen güçlü Murad'a geçelim, senaryoyu hızlandıralım.. Bunlar hep boş çözümler.
Sen hala gelmiş de Kösem büyü yaptırmıştı o yüzden sevdiği herkesin ölümünü gördü dersen ben orada gülmekten yerlere yatarım. Ne diyosun kardeş? Yıl olmuş 2017 kime yediriyosun bunları?

Yapımcının ve ilk yönetmenin aldığı abuk sabuk kararlar doğrultusunda Yılmaz Şahin'den işte böyle saçma sapan bi senaryo çıktı. Şahin bu durumda suçlanması gereken belki üçüncü dördüncü kişi ama kesinlikle ilk kişi değil.

İlk sezon castı ve bu sezondaki bi kaç isim dışında, dizide göz dolduran pek bir şey olmadı. Oyunculuklar kurtardı yani.

**

Bi de eklemek istediğim bir husus var. Sürekli yurtdışı satışlarından bahsediliyor övülüyor. Yurt dışında bu denli izlenen bi dizi Türkiye reytingleri yüzünden neden bitiyor? Dört sezonluk bi iş neden iki sezona indirildi?
İlk sezondaki yıldız oyuncular neden gönderildi? Onca muhteşem konu heba edildi? Neden?
Timur bey hani Türkiye sahası için çıtır çerez diyordu ya.. Demek ki öyle değilmiş. Yurt dışına diziyi çerez fiyatına satarsan, gemiyi döndüremezsin.
Demek ki esas para kaynağı o hiç beğenmediğin Türkiye sahasıymış, Türk izleyiciymiş.

**

Bölümle ilgili sonra yorum yapacağım. Ama Kösem'in ölüm sahnesi benim için tam bir hayal kırıklığıydı. Aynı şekilde bölüm de..
gzmfe111 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-07-17, 00:24   #582
tuunas
Asistan

tuunas kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.10.2008
tuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond reputetuunas has a reputation beyond repute

Alıntı:
tarihsever tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
‘MUHTEŞEM YÜZYIL-KÖSEM’ TARİHİN ACI YÜZÜ OLDU

Dolayısıyla hırslara perde yapılan ‘Devletin bekası’ mazeretini ‘Bir torunum gider, bir torunum gelir’ demeye vardıran ve bu süreçte tüm fakirleri doyuracak kadar da yardımseverlik sergileyen Kösem’in tavırlarının temelinde, kötülükten ziyade kendi kimliğini yaşayamamış olmanın ve bilinçaltında Osmanlı hanedanını sebep görmenin yarattığı duygular bulunduğunu söylesek yeridir!
Anibal GÜLEROĞLU
Bu yazının şu kısmı bence Kösem Sultan'ın da, dizinin de özeti. Kösem'in gerçekte ne Ahmet'i, ne çocuklarını öyle aman aman sevdiğini, valide sultan oldum iyi ki beni kaçırmışlar da bu saraya satmışlar dediğini düşünmüyorum. Güce erişmek, yerini sağlamlaştırmak için doğurmuş, hiçbirine de çok sempati beslememiş. Diziyi bir yana bırakıp konuşursak kadının tüm hayatı çocuk ve deli padişahların dibinde geçmiş. Aşk yok, cinsellik yok, neşe yok. Hiç hoş olmasa gerek. Dizinin belli bir noktadan sonra bu gerçek Kösem'i iyi yansıttığını düşünüyorum, keşke o Ahmet uğruna kendini feda etme, büyüler yaptırma, Osman'a analık etme gibi gerçekdışı mevzular hiç işlenmeseydi. Kösem en başından itibaren bu yazıda anlatılan hislerle hareket eden ama benliğinin bir yerinde iyi bir insan olmak adına halka çok yardım eden bir kadın olabilirdi. Hiçbiri olamadı. Bu seri adına üzgünüm.
tuunas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-07-17, 19:11   #583
Krmadymn38
Asistan

Krmadymn38 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2016
Krmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond repute

Ya bu Muhtesem Yüzyil Kösem belgeseli gelecek mi? Gelecekse ne zaman gelecek? Eger bir belgesel gelecekse, dizinin finalinden 10 hafta sonra yayinlanmasi sacma olur herhalde. Umarim yaz icerisinde yayinlanir, eger yayinlanacaksa.
Ister ilk sezon olsun, ister ikinci sezon, yeterki kamera arkasindan birseyler görelim. Oyuncularin canlandirdiklari karakterleri nasil yorumladiklarini görelim. Yilmaz Sahinin Kösemi ilk sezonda neden melek Kösem diye tanittiginin sebebini ögrenerlim mesela vs.
Gösterilecek onca malzeme var.
Krmadymn38 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-07-17, 21:49   #584
fanatik20
Asistan

Giriş Tarihi: 07.02.2016
fanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond reputefanatik20 has a reputation beyond repute

Ben bu sali verirler diye ummustum. Hatta dizinin yayin saatinde internete. Ama malesef olmadi.

Ama artik Tims 1. Sezonu yok saydigi icin vermeyeceklerini dusunmeye basladim. Cunku diziyle ilgili heryerde 2. Sezon resmi var. Sosyal medyada bile set calisanlari 2. Sezon kamera arkasi fotolarini paylasiyorlar. Youtube kanalinda bile kösem in altinda bagdat fatihi 4. Murad yaziyor. Yani sadece kösem baslgi yok.

Bu diziyle ilgili soylenecek hersey tukendi. Sadece yapim sirketinden bu kadar fanin hatirina kamera arkasini vermesini beklerdim. Ama artik biz soylemekten yorulduk. Timste herseye kulagini tikamis gorunuyor.

Halbuki bundan birkac ay once bu forumdan birkac kisi timur beyin esinin belgeselin gelecegini soyledigini yazmislardi.

Artik gelse bile 2. Sezonun kamera arkasi gelir. 1. Sezonu yok sayiyoruz ya😔

Utandir bizi tims 😡
fanatik20 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-07-17, 00:51   #585
trueblue
Yönetmen

trueblue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.02.2005
trueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond repute

Alıntı:
ce_pelin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ilk sezon abartiya kacsa da en bastan beri Kosem Sultan'i saf kotu olarak gostermedikleri icin memnunum. Yukselme donemindeki padisahlara ovgu duzulurken, duraklama ve gerileme doneminde one cikan kadinlar sanki Osmanli'nin yikimindan sorumlumus gibi anlatilir hep. Halbuki o donemki padisahlarin basarisizligi gorulmez pek. Kosem Sultan iyisiyle kotusuyle inisiyatif alip devleti yonetmis biri. Bu nedenle dizide Kosem'in sirf kadin oldugu icin seytanlastirilmasini istemezdim. Safiye'de yaptiklari hatai yapmadilar ama ilk sezon da bu sezonki gibi dengeyi iyi korumalari gerekiyordu.
Kösem Sultan baştan beri kötü gösterilse çok abes olurdu. Kösem büyük ihtamalle köylü ve fakir bir aileden gelip kendini sarayda bulmuş zeki bir kızdı. Zaman içinde yaşadıkları onu felaketine taşıdı. Senarist adım adım bu evrilişi anlatsa bu dizi çok tutardı. Ama Timur Savcı'nın Safiye Sultan'ı Hülya Avşar'a oynatacağım demesi sonucu Kösem Sultan'ın hayat akışı tam anlatılamadı. Hülya Avşar bence muhteşem bir Safiye Sultan oldu. Ama keşke başka bir dizide Nurbanu Sultan'ın baskısından evrilen bir Safiye Sultan'ın yaşlı halini oynatsalardı.

Alıntı:
tuunas tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu yazının şu kısmı bence Kösem Sultan'ın da, dizinin de özeti. Kösem'in gerçekte ne Ahmet'i, ne çocuklarını öyle aman aman sevdiğini, valide sultan oldum iyi ki beni kaçırmışlar da bu saraya satmışlar dediğini düşünmüyorum. Güce erişmek, yerini sağlamlaştırmak için doğurmuş, hiçbirine de çok sempati beslememiş. Diziyi bir yana bırakıp konuşursak kadının tüm hayatı çocuk ve deli padişahların dibinde geçmiş. Aşk yok, cinsellik yok, neşe yok. Hiç hoş olmasa gerek. Dizinin belli bir noktadan sonra bu gerçek Kösem'i iyi yansıttığını düşünüyorum, keşke o Ahmet uğruna kendini feda etme, büyüler yaptırma, Osman'a analık etme gibi gerçekdışı mevzular hiç işlenmeseydi. Kösem en başından itibaren bu yazıda anlatılan hislerle hareket eden ama benliğinin bir yerinde iyi bir insan olmak adına halka çok yardım eden bir kadın olabilirdi. Hiçbiri olamadı. Bu seri adına üzgünüm.
Sevgili Tuunas, tüm canlıların ilk içgüdüsü yaşamını devam ettirmektir. O da getirildiği sarayda yaşamını devam ettirme çabasında zeki bir genç kızdı. Sultan Ahmed'e sunulması Mahpeker Kösem Sultan'ın hayatını zengin ve değerli devam ettirme şansıydı. I. Ahmed ile aynı yaştaydılar. O nedenle iki genç beraber büyüdüler. Sultan Ahmed eşine sevgi ve değer vermiş. Ahmed'in ölümüne kadar Kösem Sultan el bebek gül bebek yaşamış. Bu yaşamın bedeli de çocuk yapmakmış. Kendi daha çocuk olan biri anneliği ne kadar anlayabildi acaba?

Esas Kösem için kırılma , Sultan Ahmed'in ölümü ile olmuş ve değişmeye başlamak zorunda kalmış. Kayınbiraderi I. Mustafa'nın deli olması II. Osman ve Kösem'in oğullarının taht yolunu açmış. Eğer o normal olsa çocukları olunca tüm erkek yeğenlerini boğdurturdu.

Deli padişah Mustafa ve daha sonraki genç padişah II. Osman'ın hataları Kösem Sultan için naibelik yolunu açtı. Zekası ile Kösem bazı konularda oldukça başarılı olması gibi konular işlenecek iken hayali konularla tarihteki ilginç olaylar dediğin gibi heba edildi.

Gerçekte olduğu gibi sarayda güç için yapmak zorunda kaldığı entrikalara karşın halka yaptığı yardımlar anlatılarak hem iyi hem kötü Kösem Sultan gösterilebilirdi. Ama olamadı. Hem diziye hem oyunculara hem de izleyenlere geçmiş olsun.
Eski 07-07-17, 01:04   #586
Mowez
Asistan

Giriş Tarihi: 02.04.2016
Mowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond reputeMowez has a reputation beyond repute

Harem hakkinda cok güzel bir program vardi bir kac hafta önce cnn de.
Ben dün gördüm bu programi ve youtube dan izledim.
Ismi 'Harem'in öteki yüzü, Gündem Özel'de.
Özlem Kumrular da yayindaydi.
Herkese tavsiye ederim.
Mowez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-07-17, 03:26   #587
pusat_yusuf
Yönetmen

Giriş Tarihi: 16.09.2007
pusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond repute

[QUOTE=trueblue;1060637454]Kösem Sultan baştan beri kötü gösterilse çok abes olurdu. Kösem büyük ihtamalle köylü ve fakir bir aileden gelip kendini sarayda bulmuş zeki bir kızdı. Zaman içinde yaşadıkları onu felaketine taşıdı. Senarist adım adım bu evrilişi anlatsa bu dizi çok tutardı. Ama Timur Savcı'nın Safiye Sultan'ı Hülya Avşar'a oynatacağım demesi sonucu Kösem Sultan'ın hayat akışı tam anlatılamadı. Hülya Avşar bence muhteşem bir Safiye Sultan oldu. Ama keşke başka bir dizide Nurbanu Sultan'ın baskısından evrilen bir Safiye Sultan'ın yaşlı halini oynatsalardı.

Ablacım aslında ben de ileride belki 3-5 sene sonra Nurbanu ve Safiye rekabetini içeren bir dizi yada sinema filmi yapılmasını isterdim...
Kesinlikle bu dönemde de epey bir malzeme var..
Tims Hürrem'den Kösem'e giden yolda bu iki valide sultanı detaylı işlemedi,Safiye Sultanı 29 bölüm izledik ama geçmiş yaşamına hiç değinilmediğinden havada kaldı ayrıca birinci sezonda Safiye Sultan resmen Kösem Sultanın hayatını yansıttı..Bana hep Kösem Sultanı izliyormuşum hissi veriyordu..
Bakalım Q3 medya bu sefer tarih konseptli bir diziye soyunacak..(Fatih)
Dizisi tutacak mı bakalım?
pusat_yusuf Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-07-17, 03:58   #588
trueblue
Yönetmen

trueblue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.02.2005
trueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ablacım aslında ben de ileride belki 3-5 sene sonra Nurbanu ve Safiye rekabetini içeren bir dizi yada sinema filmi yapılmasını isterdim...
Tims Hürrem'den Kösem'e giden yolda bu iki valide sultanı detaylı işlemedi,Safiye Sultanı 29 bölüm izledik ama geçmiş yaşamına hiç değinilmediğinden havada kaldı ayrıca birinci sezonda Safiye Sultan resmen Kösem Sultanın hayatını yansıttı..Bana hep Kösem Sultanı izliyormuşum hissi veriyordu..
Ben de isterim o dönemi anlatan bir diziyi ama N'OLUR YILAMZ YAZMASIN!!! TİMUR YAPIMCI OLMASIN. Yoksa ölürmüsün öldürürmüsün durumuna geliyoruz.

Faruk Aksoy Fetih:1453 başarı kazanınca Fatih dizisi yapmaya kalkıp eline yüzüne bulaştırmıştı. O3 Medya şimdiye kadar en çok Vatanım Sensin'i tutturabildi. öbür dizileri içinde bir tek İstanbullu Gelin başarılı oldu. Diğer dizileri hezimet oldu. Bakalım Fatih tutacak mı? Bekleyip görelim.
trueblue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-07-17, 20:57   #589
Krmadymn38
Asistan

Krmadymn38 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2016
Krmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond reputeKrmadymn38 has a reputation beyond repute

Alıntı:
pusat_yusuf tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Aynen!! Kesinlikle! Bugün Kösemin ilk sezondan bir kac Safiye Sultan sahneleri izledim, ve kadini izlerken, hayran kalmamak elde degil. Ihtisam, güc, güzellik, zeka.. kadinda hepsi var. Üstüne birde Hülya Avsarin güzelligi gelince, ortaya muhtesem bir karakter cikiyor.. ha birde Hülyanin mükemmel oyunculugu.

Yani, demem o ki, keske ertesi zamanda, Nurbanu ve Safiye Sultanlarin cekismesini anlatacak bir dizi cekilse. III.Murat devri yani. Bu devir pek hareketli bir dönem degil sanirsam, yani pek önemli gelismeler yasanmiyor, ancak ben Nurbanu ve Safiye Sultanin beraber gecirdikleri yillari cok görmek isterim.

Nurbanunun Valide Sultan yillarini göremedik zaten, keza Safiyeninde Haseki Sultan yillarinida öyle. Safiye Valide ve Büyük Valide döneminde böyle ise, hasekiligi döneminde, Nurbanuya ne cektirdi merak ettim dogrusu.

Ayrica bu dönemde Nurbanudan baska, Safiyenin baska düsmanlarida var.. Esmahan Sultan, Gevherhan Sultan, Sah Sultan, III.Muratin diger cariyeleri,gözdeleri.
Safiyenin basta Nurbanu olmak üzere, onca düsmandan teker teker nasil kurtuldugunu görmek isterdim sahsen ben. Böylece Kösemdeki bu ihtisamli haline nasil ulastiginida görmüs olurduk.

Bu ihtimal cok düsük yalniz. 10% belki. Böyle diziyle gelmek, büyük cesaret ister. Timsin gelmeyecegi kesin zaten. Gelsede, izlermiydim bilmiyorum zaten, Kösem faciasindan sonra.

Ve ayrica katiliyorum, Kösem karakterinin bir nebze sönme sebebinden biride Safiye Sultanin belki Hülya Avsar gibi bir star tarafindan canlandirilmasiydi, ve sevgili senaristin, Kösemin özelliklerini Safiyeye yüklemesiydi, sirf Hülya diziden ayrilmasin diye. Iyiki durdu mu dizide? Bence evet. Hülya muhtesem bir is cikari ortaya, ve ilk sezonun stari kesinlikle tartismasiz oydu, ancak Safiyeyi parlata parlata, Kösem karakterinin önü kesildi.

Herkes ilk sezon Safiye ayrilmasin diye yalvariyordu, okudugum yorumlarda, ve herkes KÖSEM dizisinde SAFIYEDEN bahsediyordu.

Hata en basinda yapildi. Ya Safiye Sultani 30 bölüm uzatmayarak, cok ünlü bir oyuncu tarafindan canlandirilmamis bir halde diziden cikaracaklardi. Yada Safiyeyi Hülya canlandiracak, ancak Kösem karakteride Safiye karakterinden öyle bir farkli sekilde, dikkat cekici yazilacaktiki, Safiye Sultan Kösem Sultani gölgede birakmasin. Olmadi, yapamadilar.

Keske en basindan diyorum.. Kösem Sultanin son yillarini Hülya Avsar canlandirsaymis.. off suraya yaziyorum, muhtesem bir is cikarmis ortaya. Kadin Safiyeyi yasayarak canlandirdi, ve benide hayal kirikligina ugratti. Bravo, tebrik ederim kendisini
Krmadymn38 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-07-17, 18:14   #590
pusat_yusuf
Yönetmen

Giriş Tarihi: 16.09.2007
pusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond reputepusat_yusuf has a reputation beyond repute

Hülya Avşar kabul edersin yada etmezsin ama sansasyonel bir isim..
Adı nerede geçse kendine her daim izleten,merak uyandıran da bir kadın..
Seveni de var sevmeyeni de ama gerçek olan şu ki 30 küsür yıldır hala konuşuluyor..
-----
Hülya Avşar'ı haliyle Safiye Sultan rolünü elbette daha fazla etkinleştirmek için tarihte var olmayan olayları karıştırdılar..
1.Ahmet'i tahtından indirme,1.Ahmetle Safiye Sultanın aşırı düşman olması,
İskender-Yahya olayı,kendi hayatında nedense Kösem Sultanın hayatını izliyormuşuz hissine kapılmamız falan filan....
---------------
Safiye Sultan her zaman söylüyorum karanlık bir kadındı..
En azından beyazperdeye yansıtılmayı hakeden bir figür...
pusat_yusuf Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş