Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Üye Özel > Öneri - İstek - Görüş - Yardım

Yanıtla

Öneri - İstek - Görüş - Yardım kategorisinde Forumda Sorular / Sorunlar konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-02-17, 13:27   #11
Denizkisi
Yönetmen

Denizkisi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.08.2009
Denizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond repute

Nereye ? Kime basvuracagim bilemedim ? Buraya yazmakla dogrumu yapiyorum onuda bilmiyorum...??? eger yanlisi olursa yorum silerim ... ben urlaod yapacam ama sitelerde guvenilir site hangisi bilmiyorum... bi sitem vardi ama artik girilmiyor yardimci olursaniz sevinirim ...
Eski 19-02-17, 23:43   #12
aşıkkıs
Oyuncu

aşıkkıs kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.11.2009
aşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond repute
Alıntı:
Denizkisi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Nereye ? Kime basvuracagim bilemedim ? Buraya yazmakla dogrumu yapiyorum onuda bilmiyorum...??? eger yanlisi olursa yorum silerim ... ben urlaod yapacam ama sitelerde guvenilir site hangisi bilmiyorum... bi sitem vardi ama artik girilmiyor yardimci olursaniz sevinirim ...
İyi akşamlar denizkısı
https://hizliresim.com/ bu site güvenilir ben geçen seneden beri kullanıyorum hep imzalarımı burada upolad yapıyorum..
Eski 06-03-17, 18:02   #13
Tiger Stormy
Asistan

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

Forumda emoji sorunları var. Herkes :) ve :D kullanmaktan kaçınıyor çünkü bunların beğenilmediği kanısındayım. :) fazlasıyla bilgiç bir gülüş hatta siritis oysa biz :) kullandığımızda basitçe tebessüm ettiğimizi anlatmak istiyoruz. Keza :D de titreyerek gülüyor. Oysa biz sadece sirittigimizi anlatmak istediğimizde :D koyuyoruz. Yani :) ve :D için hareketsiz emojiler talep ediyorum. Yanda görülmekte olan göz kırpan, utanan, ıslık çalan, aşık, sigara içen, dil çıkaran, yazı okuyan, alkışlayan, üzgün olan, kahkaha atan, domates yiyen, başparmağını gösteren emojiler zaten hareketli. En temel 2 emoji olan :) ve :D nin durması gerek, akıllı telefonların bizlere sunduğu şu emojiler yeterince sade ve güzel ve HAREKETSİZ mesela: 😊😀 biri tebessüm ediyor biri de sırıtıyor

Bir de :img-swoon kodlu 2 emoji var biri bayılıyor (ki doğrusu budur.) biri de kafasına sıkıyor. Kafasına sıkan :img-shoot falan olmalı ki kafasına sikani kullanmak istediğimizde bayılan çıkmasın. Çünkü "x kişisi y dizisinden çıkıyormuş?!" diye yorum yapmak istediğimde sonuna sasirdigimi anlatan bayılan emojiyi koymak isterim. "Z karakteri hırsızlık mı yaptı yuh olsun senariste z hiç de hırsızlık yapacak bir karakter değildi" diye bir yorum yapmak istediğimde hayal kirikligimi anlatan kendini vuran emojiyi koymak isterim.
Eski 13-03-17, 17:24   #14
Bipayan
Set Görevlisi

Bipayan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.01.2017
Bipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond repute

Merhaba küçük bir sorunum hakkında bilgi almak istiyorum. Profil resmimi değiştirdiğimde profilimde değişmiş olarak gözüküyor fakat forumda yorum yazdığım başlıklarda eski fotoğrafım duruyor. Sebebi nedir?
Bipayan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-17, 19:07   #15
OXFORD
Süper Moderatör

OXFORD kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2004
OXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond repute

Alıntı:
Bipayan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba küçük bir sorunum hakkında bilgi almak istiyorum. Profil resmimi değiştirdiğimde profilimde değişmiş olarak gözüküyor fakat forumda yorum yazdığım başlıklarda eski fotoğrafım duruyor. Sebebi nedir?
Değiştirdikten sonra kaydet diyor musunuz?
OXFORD Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-17, 20:18   #16
Bipayan
Set Görevlisi

Bipayan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.01.2017
Bipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond reputeBipayan has a reputation beyond repute

Alıntı:
OXFORD tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Değiştirdikten sonra kaydet diyor musunuz?
Evet fakat dosya yüklenemedi uyarısı alıyorum sürekli boyut ve ebatlarını da ayarladığım halde.
Bipayan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-04-17, 10:30   #17
vahidetuba
Asistan

vahidetuba kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.04.2010
vahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond repute

Merhabalar. Ben birkaç günden beri siteye giriş yaparken sıkıntı yaşıyorum. Şöyle ki kullanıcı adımı ve şifremi girip giriş yapıyorum sonra yönlendiriliyorsunuz yazısını görüyorum sayfa değişiyor ben giriş yaptım zannederken giriş yapmamış oluyorum. Neden dolayı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Eski 04-04-17, 21:57   #18
*Sultan*
* V . I . P *

*Sultan* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.04.2006
*Sultan* İtibar düzeyini kapadı

Alıntı:
vahidetuba tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhabalar. Ben birkaç günden beri siteye giriş yaparken sıkıntı yaşıyorum. Şöyle ki kullanıcı adımı ve şifremi girip giriş yapıyorum sonra yönlendiriliyorsunuz yazısını görüyorum sayfa değişiyor ben giriş yaptım zannederken giriş yapmamış oluyorum. Neden dolayı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Merhaba,

firefox ile deneyiniz. bazi tarayicilar ile sorun oluyor

Sevgiler,

Sultan
*Sultan* Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-04-17, 07:54   #19
Denizkisi
Yönetmen

Denizkisi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.08.2009
Denizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond reputeDenizkisi has a reputation beyond repute

Alıntı:
vahidetuba tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gunaydin...
Ayni sorunu bende yasiyorum ...Siteye giris yaptim mi site beni disari atiyor . Sevgili Mod Sunrise bana Hatirla Butonu'na basmami
soyledi ...Yaklasik 15 gundur bende Hatirla butonu tikladiktan sonra girebiliyorum ... Ustelik Google Chrome , Normal Google tarayicisini denedim giremedim Ancak Hatirla butonunu tiklayiniz .Cunku ben oyle yapip giriyorum siteye ... Kolay gelsin...
,
Denizkisi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-05-17, 01:46   #20
filmdizi1
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 16.05.2017
filmdizi1 is an unknown quantity at this point

Merhaba,
benim bir sorunum var. Eskiden Dizifilm Foruma üyeydim. Kullanici adim ise funda57 `iydi. Yalnis hatirlamiyorsam yaklasik 3-3 sene önce hesabimi sildirmistim. Okula konsantre olmak icin. Simdi rica ediyorum. Acaba funda57 kullanici hesabimi tekrar acmak mümkün mü?
ve ben daha önce bunu sormak icin bir üyelik acmistim. filmdizi adinda. O Üyelik ile buraya size eski hesabim funda57 ile olan sorumu soracaktim ama bilmedigin bir nedenden dolayi buraya birsey yazma yetkim olmadi. O yüzden buraya sorumu yazabilmek icin bu sefer malesef filmdizi1 hesabini acmak zorunda kaldim. Umarim bana yardimci olabilirsiniz.
filmdizi1 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş