Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > TV Programları > Survivor Ünlüler - Gönüllüler

Yanıtla

Survivor Ünlüler - Gönüllüler kategorisinde Survivor Ünlüler-Gönüllüler Hakkında Düşünceleriniz konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-04-17, 23:30   #551
bkmkolik
Yardımcı Yönetmen

bkmkolik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.07.2009
bkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond reputebkmkolik has a reputation beyond repute

Yorumlari okuyorum yazmamak için zor tuttum kendimi galiba başlıkta mod onayli.Adem sen bağırınca bu insanlar sana böyle yapıyor dedi ve dogal olarak adaletini sorguladi.Bu insanlar surekli bagirip çagiran insanlar ki kendi gruplarindan olan Furkan bile bagırınca panikledigini söyledi.Bu adalet mevzusundan delikanliligin ne alakasi var her şeyi geçtim ağ mevzusu çok çok saçmaydı.
Eski 14-04-17, 00:00   #552
mine53
Asistan

mine53 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.08.2007
mine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond repute

adem-ilhan kavgasına da ben bari biraz konuşayım.

ilhan mansız her oyunda direktif verirken kimse bir tepki vermezken olay kendine döndüğünde böyle bir tepki vermesi egosal bir problemi olduğunu gösterir.

Ki orda takım yararına bir şey söylüyor adem peki neden bu yersiz yükselme.

Kimse bana fatih terim yüzünden adem oyun yaptı demesin bu kavga için yoksa adam orda sinirden gidip ayak parmağını kırmazdı.

Tabiki bunu sadece ben bilirima ama şunu da ekliyim yarışma daha başlamadan sadece fragmanlar dönüyorken sadece furkan ve ilhanı tanıyordum ve favorim ilhandı .Hatta sloganı dilime takılmıştı.

Favorim adem ama ogeday da olursa çok üzülmem.İlk üçte de yüzde yüz ilhan , adem ve ogeday olacaktır.

Ademe gelirsek evet hataları var çünkü bu adam peygamber değil.Ama ilhanın yanında devede kulak kaldığını düşünüyorum.Neler bunlar şu son sabriye ile kavgasında haksız neden sen hindistan cevizini ağzına alıp geri koyuyorsan kimse onu yemez vede midesi orda bulanır sabriyenin bunu dile getirmesi onu nasıl nankör yapıyor anlamadım hatasını kabul etmeliydi.

Şu ağı da kim yırttıysa yarışma bitmeden itiraf etsin.

Serhat ta bana bi aşırı sempatik bi aşırı gıcık geliyor enteresan.

Sema çok başarılı bir yarışmacı ama bi nagihan değil.Ve şahikaya küfür ettiği halde uyarı almması çok düşündürücü.

Pınarın bir orda bi burda sürekli alttan laf sıkıştırıyor.Çok gelgitte olduğu için ilk yazıldığında gider bence.

Furkan favori olacakkken hilmicemin hatasının kallavisini yaptı mahvetti kendini.Tek takılsaydı belkide final adayıydı.

Gönüllüler hepsi tırt bence yarışmasal olarak .Kavgaları bile köpük gibi elde tutulcak bişey yok yani.
Eski 14-04-17, 00:41   #553
OXFORD
Süper Moderatör

OXFORD kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2004
OXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond repute

Ben yine yoğunluktan iki üç bölümdür koptum
Fatih Terim oyun izlemeye mi geldi?
Adem parmağını mı kırdı?
Bir klişe olarak tekrar özet istesem
Eski 14-04-17, 19:07   #554
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

İlhan ve Adem. Bu ikisi Kıbrıs'ın en büyük adayları hatta bana göre direkt olarak Kıbrıstalar. Üçüncü koltuğu da Ogeday kapar. Dört ve beş ise, sürpriz olabilir. Bu sene de bir kadın şampiyon çıkacağını sanmıyorum. Eğer sadece yarışmaları izlemiş olsaydık Sema kadın şampiyon olabilirdi onu ada yaşantısı baltalıyor. Sergilediği davranışlar performans değerini düşürüyor. Düşünün ki Sabriye vasat performansıyla Sema'yı eleyebilecek durumda.

İlhan'da en çok eleştirdiğim şey takım arkadaşlarına oyunda bağırması ve azarlaması. Bir de üstüne Serhat ve Furkan da destek çıkınca iyice antipatik oluyorlar. Taktik vermek, eleştiri yapmak en doğal hakları ama bağırıp çağırmak veya adadaki sorunu bu tartışmaya katmak yaptığı yanlışlar arasında. Aynısı Serhatta da var.. Yoksa ben performansını çok beğeniyorum ve Kıbrısta olması gereken isimler arasında görüyorum.

Adem de sinir olduğum şey, ufak şeylere takılması ve konuyu uzatması. Tabi adada konuşacak konu gerek ama bırak boşver yani kendi performansına odaklan. Sabriye'yi ne kadar koruduğunu biliyoruz zaten her tartışmada söylemesine gerek yok. Fazla ben demek de insanlara antipatik gelebilir.

Berna ve Gökhan potada. Bence bu hafta bir kadın yarışmacı adaya veda eder büyük ihtimalle. Bu kişi de Berna olmaz. Diğer pota adayları da belirlenince az çok tahmin yapılabilir.
Eski 14-04-17, 19:14   #555
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

İlhan kendi bile haksız olduğunu kubal etmişken bence çok da uzatılmamalı bu konu.

Fatih Terim'in orda olması neyi değiştirir ki? Teknik direktör olarak orda değil neticede.

Adem normal bi şekilde uyarı yapıyordu İlhan saçma sapan sesini yükselti, bağırmaya başladı. Adem de haklı olarak siz bağırıp çağırırken böyle mi yapılıyo size dedi. Kimse haksız diyemez şimdi bu konuda.
Serhat ve İlhan oyun alamayan arkadaşlarına istediklerini desinler hatta sporcu kişiliği ile vursunlar insanları ama kendi hataları dile getirilince 'bi susun'
Ben Adem'in kimseyi sesini yükselterek uyardığını görmedim. Kazanamayana bağırıp çağırdığı, aşağıladığını görmedim.
Ama İlhan ve Serhat bunu sürekli yapan isimler.
İlhan ve grubu kendileri iyi olup diğerleri kötü olunca demediklerini bırakmıyorlar.
Önceki gün ki oyunda Furkan'ın yaptığı hataları Sabriye yapsaydı ne akıllsızlığı kalmıştı ne başka bişeyi.
Ki o oyunda puzzealı en hızlı yapan Sabriye idi.
Furkan hata yapınca bak abim bak ablam böyle yapacaksın diye sakince uyarılar ama başkası yapınca hakaretler.
Adem tam olarak bu adaletsizlikten bahsetti bence.

Adem en çok İlhan'ın 'iki oyun aldın diye havalanma' sözlerine sinirlendi sanırım.
O yüzden gitti sinirle ayağını vurdu, parmağını kırdı.
Saçma sapan gereksiz yere kendine zarar verdi. Zaten röportajında da bu konuda öz eleştirisini yaptı.

İlhan'ı sinirlendiren de sanırım Adem'in lafları oldu. Gözlerini hiç kaçırmadan, hiç bi lafını esirgemeden kendince doğru gördüğü her şeyi söyledi.
Duydukları ağır gelmiş olmalı ki ağ meselesine kadar gitti konu

Adem'in şov peşinde olduğuna da inanmıyorum. Ortada bi şov varsa o da Adem'in 5'te 5 yapması olabilir

İlhan'ın ben hala amacının şampiyon olmak olduğuna inanmıyorum. Öyle bi istek arzu göremiyorum kendisinde. Olsa ne olmasa ne zaten. Kendisi için fark eden bişe olmayacaktır.

Ama Kıbrıs finalinde en büyük aday Adem ve İlhan.
O yüzden yarışma ilerledikçe daha çok çekişmelerini görürüz bu ikilinin gibime geliyor.

Dedikodu konusuna gelince ada da dedikodu yapmayan tek kişi var o da Sabriye.
Birleşme partisinde bile herkes birbirini kötülüyorken Sabriye gitmiş Anıl ile mağarayı konuşuyodu
Ada da kavga çıkmış Sabriye'nin umrumda değil geçmiş uyuyor.
Dedikodu yapılan ortamlarda da görmüyorum kendisini.

En tehlikeli isim bu konuda Pınar. Kadının maşallahı var.
Arkasından sallamadığı kalmadı sanırım. Bide kendini bişey sanıp diğer yarışmacıları aşağılamayı çok seviyor.
Laf soktuğunu sanıyor ama daha da itici oluyo farkında değil.

Pınarı da sevmiyorum Semayı da.
Sema geçmiş bide röportajında Adem gönüllüler ile şakalaşıyordu. Meğer ne komikmiş biz bilmiyormuşuz diyo
Dışladığınız için olabilir mi acaba?

Olayları gerginlikleri çok da takmıyorum daha çok işin eğlence kısmındayım.
Bulundukları şartlardan dolayı bazı şeyleri doğal karşılıyorum.

İşin eğlence kısmı da Sabriye ve Adem benim için

Sabriye her oyun kazandıktan sonra Adem'in Sabiş'in saçlarıyla oynaması
Sabriye'nin havuza atlarken bağırması
Adem'in gönüllü kızlara 'hoş geldiniz külkedileri dönüştünüz balkabağına' diye takılması
Sabriye'nin Adem'e 'sabah gördüm seni gönüllü kızlarla konuşuyodun. Ne konuştun?' diye hesap sorması

Bayılıyorum bu ikiliye gerçekten
Eski 14-04-17, 20:03   #556
-mine*-
Asistan

-mine*- kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.01.2009
-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute

Alıntı:
mine53 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
adem-ilhan kavgasına da ben bari biraz konuşayım.

ilhan mansız her oyunda direktif verirken kimse bir tepki vermezken olay kendine döndüğünde böyle bir tepki vermesi egosal bir problemi olduğunu gösterir.

Ki orda takım yararına bir şey söylüyor adem peki neden bu yersiz yükselme..
Adem zaten çok guzel cevap verdi "sana kimse boyle cevap veriyor mu?" diye kendiside anlayinca sikisinca bu sefer agdan falan tuttu...beni en çok bu dusurdu gozumden Ilhan'i...baligi agi niye karistiryorsun? ki oradada hakli degilsin ayrica....seni uyarmak istemis ustelik senin azarladigin sekilde degil....yanilmaya gelirsek senin daha once Adem'e gozu kapaliyken ona engele daha en az 2 metre varken ona engel engel diye bagirman ki yaniltmistin orada Adem'i....yani...
Eski 15-04-17, 17:08   #557
pır
Asistan

pır kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.10.2009
pır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond reputepır has a reputation beyond repute

DEDİKODU

Herkesin konusu genelde adem- ilhan tartışması olmuş tartışmayı başından sonuna kadar izledim

ilhan genelde kendisine cevap verilmesini pek sevmeyen biri işin ilginç tarafı artık serhatta bundan rahatsız ki oda şu sıralarda eleştirdiği ilhandan farklı değil

ikisi de kimi gözüne kestirdiyse ona diş biliyor, şu durumda;

ilhan> serhat>sema>furkan bu dörtlü benim gözümde böyle ilerliyor ve içlerinde kendisine cevap verilemeycek tek kişi ilhan görünüyor onlarda özellikle de serhat bunu farketmiş olacak ki zaman zaman sema ve furkana ilhanı çekiştiryor

adem meselesine gelirsek .bir erkekte en haz etmediğim konu dedikodudur

ve şunu farkettim ki erkekler kadınlardan daha faza dedikoducu

kaldı ki sabahtan akşama kadar kahvehanede maç -siyaset -arabalar muhabbeti de dönmüyor

bizim ordaki kahvehaneden biliyorum adamlar kimin ne kadar malı ver var kimin karısı , kızı, oğlu ne yapmış kimin bakkala ne kadar borcu var her şeyden haberleri var o yüzden kadının olduğu yerde dedikodu olur erkek adam dedikodu yapmaz safsatalarına itibar etmeyin erkekler bal gibi de dedikodunun dibine vuruyorlar hemde biz kadınlardan bile daha fazla

Allah sizi inandırsın arada dedikodu yaparken(gıybet) birden aklıma susmam gerekli olduğu geliyor yoksa sonraları acayip bir rahtsızlık çekiyorum(hele birde dedikodu yapılacak konuyu ben başlatmışsam başkası da bunun dibine vuruyorsa o zaman vay halime ,bir bakıyorum ki konu benim istemediğim ve kontrol edemediğim yerlere kaymış oracıkta hemen başka bir konu açma gereği hissediyorum ve bunda kimi zaman başarılı oluyorum kimin zamanda başarısız )

sonra düşünüyorum bunlar öte tarafta karşıma çıkacak orda ne halt edeceğim diye ama ne yapalım insanız işte dilimiz durmuyor

ve ademe gelirsek her yerde o kadar çok konuşuyor ki şu konuda da konuşmayayım şunda da susayım hiç bir şey yoksa bile günah kısmını düşüneyim hadi onu da geçtim insanlar bizleri izliyor ayıp oluyor demiyor

kendisini bu gevezelik , dedikodu ya da gıybet konusunda zerre kadar frenlemiyor

böyle devam ederse kendisine karşı ilgim yavaş yavaş azalacak ki bu konuda yalnız olduğumu sanmıyorum

son olarak da şu aralar adem ayak parmağını kırdığı için yarışamıyor ve oyunların benim için pek bir heyecanı kalmıyor öylesine izliyorum

son bir şey daha ekşide ilhan ve tayfası içn şer dörtlüsü ifadesi kullanılmış benim en başındaki kavgalardan hiç haberim yok o yüzden bu ifadeyi reddediyorumsırf bir yarışma için insanlara onca küfür savuruyorlar oğlum alt tarafı bir yarışma be üç gün sonra unutacağın bir yarışma bu nedir anlamadım ki

hem ordaki insanlardan farklı olduğumuzu zerre kadar düşünmüyorum dedikoduysa dibine kadar (zaten o olmazsa kim izler ki), fesat, kıskançlık, kibir(ego),öfke , küskünlük ,kavga bunların hepsi biz izleyicilerde fazlasıyla mevcut olduğu için arada sırada bu insanların yerine kendimi koyup öyle izliyorum tabi her zaman yapabildiğim bir şey değil insan olduğum içn tarafsızlık politikam ister istemez bir yerde tıkanıyor

böyle işte ha bu arada adem gene gevezeliğin dibine vurmuş bu gün ki kavgası da pınarla izleyelim bakalım ademe ne kadar hak vereceğiz
Eski 24-04-17, 02:51   #558
mine53
Asistan

mine53 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.08.2007
mine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond repute

Ne konseydi öncelikle iki gün önceye gidelim.Çok güzel bir ödül oynu oynayıp iskender yenişlerdi ve tatlı ile ünlüler.Akşamına bil bakalımdan kat kat iyi bir yarışma oldu;Anlat bakalım.

Pek çok yarışmacı desteklediklerimden dolayı antipatik gelebiliyordu ama o gün herkes ama herkes (gökhan hariç ) çok sempatikti.Herkesin o iyi yanını görmüş olduk .Sonra ne oldu dedim bunun arkası hiç iyi olmayacak.

İlk dokunulmazlık kaybedildi alınılabilirdi bence büyük bi şansızlıktı.Sabriye 4 de 3 yapmış olmasına rağmen yazıldı.Ben de olsam yazardım .Ki artık sabriye de söyledi artık çember daraldı kırılmadım diye.

Sonra furkan bence hakkaniyetli kazanmadığı bireysel dokunulmazlık sayesinde şahika dedi .Buda gayet mantıklı.Sonra ne olduysa şahika sözü devralınca oldu.Bir ay önceki mevzu yüzde yüz haklı olmasına rağmen bunu semaya sordu .Sorması gerekiyordu ama neden bu kadar bekledi.Ben oy kasmak için olduğunu düşünüyorum.

Sema kem dedi küm dedi ettim dedi bişeyler dedi.Tam bi kesinlik olmamasına rağmen inkar etmediği için bence etti.İyi bir özür dileyip kapatsaydı olay büyümeyecekti ama ne o özür diledi nede şahika geri çekildi.

Bugünkü dokunulmazlıkta ünlü erkeklerinin bariz kötü olmalarından kayıp edildi.Aha dedim ademi potaya koyacaklar .Ama adem bireyseli aldı.Ve 20017 survivor da heyecanlandığım ikinci konsey olmuş oldu.Sonuç olarak semayı harcadılar.

semayı hiç sevmesemde kalmayı hak ediyor.Şahika ne kadar iyi bir insan olsada performansı hiç yok.Sabriye de güldüyor o elenirse soluk olur gibi.

Yarışmacı değerlendirmem ise

ilhan ;Evet takdir ediyorum yaşına rağmen 20 lik adamlarla yarışıyor yeri geldi kazanıyor.Ama hayal ettiğimiz mansız bu olmadığı için bence ademden geride. (8)

Adem ;Çoğu konuda haklı ama bunu halkda görsün beni desteklesin diye çok konuşuyor.Bariz dedikodu yapıyor.Ama kredisi bunla bitmez bence. (9)

Sema ;Bi nagihan bi merve aydın olmadı.Biraz olaylara kendi ağırlığını koysa hitabeti kuvvetli olsa o performansla acunu bile elerdi ama sadece skor bence (6)

Serhat ;Bazen çok sempatik gelip bazen uyuz olabiliyorum bu kişiyle .Çok enteresan bence onun gibiside survivora 10 yıldır gelmemiştir.Evet performans iyi ama bi oynuyorsa 3 oynamıyor.Hep sakat.Bu da bir yerden sonra sıkıyor.Ayrıca bir sürü repliği var.Sempatik adam. (7)

Furkan ;Tüm türkiyenin tanıdığı bi karakter ama çok yanlış bi strateji izledi.Şimdiye kadar ki kazananlara bakarsak hep tektiler yada maks. 3 kişi ile ilerlediler.O grupta ilk harcanacak kişi malesef.Atışlarını kuvetlendirse uzak ara birinci olur. (6)

şahika ;Sakin bi kız.Onun gibi olaylara bu kadar sakin kalabilen bi yarışmacı olmadı bence olmayacakda.Ama çok kötü yarışlarda hem yavaş hemde atışları da yok yani.Suyu görünce ama poseidon gibi atağa kalkıyor.iyi kız ama elenmeli.(4)

sabriye ; Bu kızı seviyorum dobra ne düşünüyorsa strateji kasmadan dümdüz diyor.Pınarın gittiğine üzülmediğini de çat diye kameralara söyledi.Kimse yapmaz bunu sonuçta aynı takımdalar kötü görür halk diye.(6)

gönüllüler ;

Ogeday ;Finalde bi koltuk bunun bence.Bazı hataları var ama onlar da çok elle tutulur şeyler değil.Sadece arkadan salladığında serhata atıyorum ademe yüzlerine de delikanlılık yapma cesaretini göstermeli.Biraz korkak davranıyor.(9)

tuğçe ; Yaşından 10 yaş küçük gibi davranıyor.(/)

Elif;Bak bu kız gayet iyi hem dedikodusu yok hem parkurlarda fena değil.kıbrısı görsün.(9)

burçak ;şimdiye kadar en az 5 kez elenmeliydi.Hiç bir olayı yok.(4)

gökhan;fark yiyince sakatım rolü yapıyor bence günahını almıyım da burdan öyle gözüküyor.pek iyi değil.(5)

berna;özünde iyi bi kız ama her hareketi planlı gibi geliyor bi duygusal bağlantı kuramadım malesef.(7)

volkan ;ogedayın yanında öne çıkamıyor.Sürekli birileriyle dedikodu yapıyor.asla bi sır paylamazsın.güven vermiyor.(7)

anıl ; bazen komik bazen samimi gelmiyor.o eski performansından eser yok şimdi(5)
mine53 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-04-17, 12:52   #559
Fts88
Oyuncu

Fts88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2010
Fts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond repute

Bu yıl ilk kez survivoru bırakma noktasına geldim survivor survivor olmaktan çıktı resmen mağduriyetlerin yarıştığı bir program haline geldi özellikle pınarın elenmesi haksızlıktı ne kadar sevmesemde sabriye ve şahika gibi ağır vasıtalar dururken pınarın elenmesi çok saçmaydı.. bu haftada sema giderse artık takımı sabriye ve şahika kurtarır artık Sadece İlhan mansız için izliyorum o olmasa şimdiye çoktan bırakmıştım izlemeyi sanırım :/
Eski 24-04-17, 16:55   #560
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Değişik bi pota oldu. İşin ilginci gerçekten kim giderse sürpriz olmayacak.

Şahika baya bi sms kastı. Sema'ya da diğerlerinin oyları katılırsa Sabriye gider gibi. Yaşananlar Sabriye'yi geride bıraktı. Herkes Şahika-Sema konusuna kitlendi.

Sabriye giderse üzülürüm ya. Daha hikayesi bitmedi o kızın.

Sema giderse de takım açısından hiç iyi olmayacak. Fakat diğer yandan her şey performans değil. Bunu diğerlerinin görmesi açısından gitmesini de isterim.
3'e 3 kalırlar ve artık dokunulmazlık oyunlarında nasıl olsa çoğunluk biziz, istediğimizi yazar göndeririz kafasında olanlar oynamaya başlar belki

Ama mesela ikiye ayrılmış grup içinde Sabriye Şahika'dan önce gitmeyi kesinlikle hak etmiyor.
Sema da Serhat'tan önce gitmeyi hak etmiyor. Hatta işin içine gönüllüler takımını da katarsak Sema-Sabriye gitmeyi hak etmiyorlar.
Gerçekten gönüllüler takımında izleme isteği uyandıran yarışmacı yok.

Sabriye potada olmayınca gerçekten iyi oynuyor. Hatta şuan ikinci sırada.
Sema ile birlikte en iyi performansa sahip. Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyunnuda 4'te 4 yapacaktı. Salise ile kaybetti oyunu.
Bide eski yarışmacı İhsan yarışmadan önceki deneme parkurlarında Sema'dan sonraki en iyi ismin Sabriye olduğunu ve parkurlardaki yavaşlığana çok şaşırdığını söyledi.
Burdan da Sabriye'nin performans çizgisinin psikojik olarak çok değiştiğini söylebiliriz.

Tabiki gün gelecek Sabriye'de elenecek. Ama henüz erken.
Ben Serhat'a gerçekten katlanamıyorum. Ve bu adamın Sabriye tarafından elenişini görmek istiyorum.
Bu kıza yapmadığını, demediğini bırakmadı. Evet performansı iyi ama elenirse de takımın çok da arayacağını düşünmüyorum.
Bu anlamda Sema daha önemli bi isim. Keşke potada Serhat olsaydı.

Pınar elendiği için Sema sürekli onu çok arayacağız falan diyordu ama takım Pınar'ı hiç aramıyor. Aranan isim Adem! Sakatlığı gerçekten çok kötü oldu. Ve erkekler oyunlarda dökülüyor. Oyunlar erkek yarışmacılar yüzünden kaybediliyor.
Allah aşkına önceki dokunulmazlık oyununda atışları berbat olan İlhan'ın çıkarmak nasıl bi saçmalıktı mesela?

Serhat'ın da her yenilgiden sonra yeter oram ağrıyo buram ağrıyo diye oynamak istememesi var bide. Adem ki sakatlığına rağmen oynamak için ısrar ediyor.
Hayır bide ben sadece ayağı sakat sanıyordum meğer kaburgası da sakatmış.
Ve biz bunu laf arasında öğreniyoruz. Acun bi kere bile durumunu sormadığı için!

Şimdi bi yandan Sema gitsin ve 3'e 3 kalsınlar istiyorum.
Diğer yandan Sema giderse oyunlarda zorlanacaklarını da biliyorum.
Mesela ben ödül oyunlarını gönüllüler kazandı mı izlemiyorum.
Ünlüler kazandığı zaman daha eğlenceli oluyor çünkü.
O yüzden Şahika'nın gitmesi takımın hayrına olacak gibi duruyor.
Tabi fantastik dörtlü yine oy çoğunluğu bizde diye dokunulmazlıklara asılmayacaklar ama oyunu halk bozuyor zaten.
Kafam da çok karışık gerçi, ne istediğimi ben bile bilmiyorum şuan

Adem'in söyledikleri de çok yön veriyor oylamaya. Sevenleri o yönde oy kullanıyor hep. Sabriye için gitmesini istemiyorum canım ceğirm dedi.
Sonra sevdiğim insanlarla aç kalmayı sevmediklerimle tok kalmaya yeğlerim gibisinden bişey dedi.
Adem'in oyları bu anlamda Şahira-Sabriye arasında ikiye bölündü.
Sonucu gerçekten merak ediyorum. Tüm oklar Sabriye'yi gösteriyor gibi.
Umarım o elenmez.

Adem'e gelmişken bikaç bişey daha diyeyim. Bazı söylemlerini Adem'e yakıştıramıyorum. Serhat ile arasındaki sürtüşme de evet çok haklı ama öyle bak kapak oldun, seni kapak ettim falan hoş değil. Sen şampiyon olacaksın. Bu üslup hoş değil.

Ama mesala konsey konuşması harikaydı. Ve çok doğru konuştu.
Serhat gerçekten çok konuşuyo ve ne konuştuğunu da unutuyor.
Ben kimsenin arkasından konuşmam dedi ciddi ciddi
Sabahtan akşama kadar Adem ve Sabriye'yi konuşuyosun. Elif ile performans ödülünü aldı başladı çay eşliğinde gün yapanlar kadınlar edasında dedikodu yapıyor

Ben geçmişi açmam, öne sürmem diyip sürekli aynı şeyleri yapıyor.
Sabriye adını yazdı diye kıza demediğini bırakmadı. Sabriye kimmiş de ona pota heyecanı yaşatıyormuş Bakın kız sadece adını yazıyor, pota falan yok.
Sonra yine Adem adını yazdı diye yine Adem'e bulaştı. Ortada sadece isim yazma var.
Fragmanda da Furkan'a yüklenmiş adını yazdı diye
Potaya girse bide neler yapacak bilmiyorum

Ünlüler takımı kendi iç hesaplaşmalarını kenara bırakmadıkları sürece eksilmeye de devam ederler.
Her hafta iki grup bölünmüş birbirlerini göndermenin savaşında.
Bunun sonunucunda gönüllüler takımında yarışmaya seyir zevki katmayan insanlar izliyoruz.

Sabriye haricinde giden isim beni pek de üzmeyecek.
Bu Sema-Şahika olayında biraz da Acun'un suçu var.
Sabriye'yi ağlata ağlata özür dilettin sen. Aynı şekilde Adem'e yaptın.
Ama Sema için 'olabilir' dedin geçtin. İnsanlar bu adaletsizlik yüzünden biraz da bilendiler bence. Oylar da Şahika'ya kaydı.
Sema hatasını kabul edip özür dilese konu kapanacak. Ama ne o hatasını kabul etti ne Şahika konuyu kapattı.

Umarım bu olaydan zararlı çıkan Sabriye olmaz.
Gitmesin ya. Programın en büyük rengi.
Anlat bakalımda ki hallerine hala daha gülüyorum

nehirgözlü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş