Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Sinema - Tiyatro > Sinema Film Arşivi > Türk Sinemasından Filmler

Yanıtla

Türk Sinemasından Filmler kategorisinde Issız Adam konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-12-10, 22:10   #611
GLyce
Set Görevlisi

GLyce kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.12.2010
GLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond reputeGLyce has a reputation beyond repute

Issız Adam ...

Keşke ikincisi de çekilse dediğim film ...

Çağan Irmak'a gercekten alkışlar..
GLyce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-12-10, 13:58   #612
YagmurluGun
Asistan

YagmurluGun kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.12.2010
YagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond reputeYagmurluGun has a reputation beyond repute

bu filmin sonunda o kadar agladim ki...
kendime bir kaç saat gelemedim...

her filmde gözyasi dökerim ama bu kadar bitap düsmemistim

insani en damar yerinden yakaliyor, büyük bir basari...

filmin müzïklerini hala dinliyorum ve zaman zaman hayal ediyorum eger ada ve alper bir arada olsaydi hayatlari baska türlü yol alirmiydi diye?

çünkü böyle yarim kalan ask çok var maalesef...

YagmurluGun Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-01-11, 10:50   #613
paçiii_melos
Oyuncu

paçiii_melos kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2006
paçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond reputepaçiii_melos has a reputation beyond repute

filmi izleren iyiki sinemada izlemedik dedim çok sevişme sahnesi vardı biraz abartılıydı..

ama sonlarda çok ağladık, etkilendik...

Çağan Irmak izleyiciyi ağlatma işini çok iyi biliyor, tebrik ederim herkesi
paçiii_melos Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-02-11, 21:19   #614
.mine.
Oyuncu

.mine. kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2008
.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute.mine. has a reputation beyond repute

Tutsana ellerimi,ellerimi görmüyor musun !
|AlperAda|

Eski 10-02-11, 21:33   #615
pamuk_ela
Oyuncu

pamuk_ela kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.01.2007
pamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond reputepamuk_ela has a reputation beyond repute

.mine. en sevdiğim sahnelerden birisi bu.
Çalışmların da çok güzel olmuş.Ellerine sağlık.

Bu aşkı bu hale getirdiği için Alper'e hala çok kızgınım.
Ama AlperAda efsane olarak kalır bende!
Eski 30-09-11, 17:22   #616
atalan
Yardımcı Yönetmen

atalan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.09.2011
atalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond reputeatalan has a reputation beyond repute

ilk defa bir filmde ağladım genelde ağlayamam film çok vurucuydu çağan ırmak farkı işte sizi nereden vuracağını çok iyi biliyor emeği geçenin herkesin yüreğine sağlık
atalan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-12-11, 17:22   #617
Oo_esmer_kiz_Oo
Oyuncu

Oo_esmer_kiz_Oo kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2006
Oo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond reputeOo_esmer_kiz_Oo has a reputation beyond repute

ben hala issiz adam 2 yi bekliyorum
umarim cagan irmak ikinciyide cekmeyi dusunuyordur boyle guzel bi yapim kolay kolay gelmezz
Eski 15-01-13, 01:23   #618
kübrax
Asistan

kübrax kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2007
kübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond repute

Ve hayat alay etmeye devam etti benimle sana benzeyen yüzler kokuna benzeyen kokular sesine benzeyen sesler çıkarttı karşıma yada bana mı öyle geldiler bilmem ...
Eski 21-04-17, 00:39   #619
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

Diziyi izleme listeme ekleyip, çıkarmıştım. Televizyonda denk gelince izledim. 10 sene sonra izlediğime pişman değilim. Bişeylerin modasının geçmesi gerekiyor sevilmesi için... Çağan Irmak'ın pek kendini gösterebildiği bir film olduğunu düşünmüyorum. İzledikten sonra içinizde kötü bir his oluşturmuyor. Mesela bu film başkasının filmi olsa Ada, Alper'in söylediği "Bekleyenim var" yalanına inanırdı... ikisinin de içten içe birbirlerinin yalanlarını bilmesi güzel oldu. Malum ayrılma sahnesinde de bi saçmalık hissedemedim ben. Bazen sebepsiz olur ayrılıklar. İlla büyük bir travmanın yaşanmasına gerek yok. Bu konuda Cemal Hünal'ın iyi oynadığını düşünüyorum. Melis Birkan'sa Leyla ile Mecnun'da nasıl sırıtıyorsa burda da öyle sırıtıyor. En güzel rolü Yıldız Kültür yaptı vesselam.

Bookmarks

Etiketler
çağan ırmak, cemal hünal, melis birkan, ıssız adam

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş