Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
L - Z
> Sahra

Yanıtla

Sahra kategorisinde Sahra-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-09-10, 20:24   #761
*aysu*
Guest

Resmen dizinin tekrar bağımlısı oldum 2 gündür izliyorum bulduğum tekrarlarını onlar nasıl sahnelerdir öyle Mithat Sahra off off dizinin tekrarları yayınlansın kesinlikle çok özledim diziyi
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-09-10, 23:18   #762
ylnzlrrhtm
Oyuncu

ylnzlrrhtm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.09.2008
ylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond reputeylnzlrrhtm has a reputation beyond repute

canım aslında çok eski dizilerin tekrarlarını veren kanallar var ama nedense bizim diziyi es geçiyorlar. ben de çok özledim sahrayı
Eski 25-09-10, 00:26   #763
rock_g
Asistan

rock_g kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.06.2010
rock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond reputerock_g has a reputation beyond repute

bencede tekrar versinler sahrayı..mıthatı vesahrayı tekrar izlemek mukemmel olurdu...ahh
Eski 20-12-10, 22:14   #764
soyut?
Yardımcı Yönetmen

soyut? kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.05.2008
soyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond repute

kesinlkle tekrar tekrar iizlemekten bıkmayacağım dizilerden..
anneciğimle az mı izlerdik yanlız müziklerini bulamıyorum
bilen biri isimlerini yazabilr mi?
Eski 13-08-11, 01:16   #765
yasmin_91
Asistan

yasmin_91 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.10.2005
yasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond reputeyasmin_91 has a reputation beyond repute

diziyi çok özledim keşke tekrarlarını verseler ne güzel olur
her yerde eski bölümleri arıyorum malesef hiçbir yerde bulamadım
elinde eski bölümler olan arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa mübarek ramazan ayında çok büyük sevap işlerler
yasmin_91 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-11, 19:52   #766
Blue Mo0N
Asistan

Giriş Tarihi: 05.10.2011
Blue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond reputeBlue Mo0N has a reputation beyond repute

en sevdigim ve unutulmayan bir dizi Sahra...
her zaman efsane dizim olacak kalacak
oyunculariyla, karakterleriyle,senaryosuyla, müzigiyle efsane diziler arasindaki yerini almisti benim icin.
bitince üzülmüstüm 34 bölüm sürdü sanirim keske biraz daha fazla olsaymis ama yine de müthis bir diziydi.
Blue Mo0N Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-12, 23:10   #767
deniz devrim
Yönetmen

deniz devrim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.09.2011
deniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond reputedeniz devrim has a reputation beyond repute

en sevdiğim dizilerden biriydi
dizilerdeki belkide en çok kavuşsunlar istediğim ikiliydi sahra ve mithat
özellikle mithatın gizli gizli sonradan açık açık sahraya olan aşkını
bitince epey boşluk hissettim
birde eski diziler daha kısa sürdüğü için mi nedir çok daha mantıklı ve anlamlıydı sahneleri genel olarak dizi
deniz devrim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-12-12, 19:12   #768
sudemnaz
Yönetmen

sudemnaz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.12.2005
sudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond reputesudemnaz has a reputation beyond repute

Netten birden Sahra'yı izlerken buldum kendimi...
Yıllar sonra Mithat ve Sahra çiftini görmek iyi geldi, onların o naif aşklarını, bakışlarını, uyumlarını ne çok özlemişim
Dizinin final bölümünü izleyince içime bi acı çöreklendi sanki dizi bugün final yapıyormuş gibi.
Çok güzeldi replikler ve tüm oyunculuklar...
sudemnaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-11-14, 01:39   #769
aliyeaynalar
Yönetmen

aliyeaynalar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2004
aliyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond repute

bugün 1.bölümünü izledim
ne çok özlemişim bu diziyi

çok iyi hatırlıyorum
sahra başladığında burası çoşkulu yorumlarla doluyor taşıyordu

aslında senaristi ben olsam
Mithat - Sahra değilde
entrika örülü Sahra - Sinan yapardım
çünkü 1.bölümde Sinan nil denen yılanın kurbanı oldu

Mithatıda Nil'le yapardım
Eski 21-04-17, 11:09   #770
soyut?
Yardımcı Yönetmen

soyut? kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.05.2008
soyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond reputesoyut? has a reputation beyond repute

Herkese günaydın
Sahra nın fas bölümlerinde çalan şarkıyı buldum sonunda

Ismael Jo_ jummu Africa
soyut? Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
arzum onan, sahra&mithat, serhat tutumluer

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş