Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan

Yanıtla

Hindistan kategorisinde Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir / 2013-2015 / Hindistan konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-04-17, 02:47   #291
Sunrise
Süper Moderatör

Sunrise kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.04.2006
Sunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond repute

Alıntı:
ab-ı çeşm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Modum ben sakinim çok sakin. Adamlar dayaklık Hani böyle sebzeyi ayırırız ya bu kızartmalık bu yemeklik diye. İnsanları da ikiye ayırmak lazım dayaklık olanlar dayaklık olmayanlar. Dayaklık olanlarıda ikiye ayırmak lazım az dayaklık olanlar çok dayaklık olanlar.
Astha annesini aradı beni Sakın bırakma dönmeyeyim buraya dedi gitti mahkemeye ayrılmam dedi. Bu kız dayaklık değil de nedir şimdi?
Kütükgillerden Shlok güya Astha küsmüş diye konuşmaya çalıştı klimayı açıp dondurdu.
Büyük kütük bir sürü hile biliyor ama Aditiden şüphelenmedi bu çok dayaklık.
Yok yok yinede sakin olun, bak cin con diye ses cikaran kap kacagin gumus olani bile varmis, ve ozel misafire ozellikle damada o kaplardan yedirildi. Gerci o kaptan yemek yemek damata yaramadi motoru bozdu ama orasini karistirmiyalim simdi.

Yanliz buyuk kutuke dayak atilma konusunda hemfikirim. Onca hinligi bil, git herseyi Anjaliye yukle, ustelik kadini dov ama sonra misafir diye gidip Aditiden suphelenme. Olacak is degil. Anjali bile ondan uyanik cikti, dupatta da ki bindiyi o gordu ve Aasthanin dogru soylemis olabilecegini dusundu, ama kutukun tepkisi yine sakin bir tepki.

Alıntı:
ab-ı çeşm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yeni bir saçma ritüellerini gördük. Bir ağaca sari sarıp kafasına tas geçirip başladılar tapmaya. Hayır zaten akıldan uzak ama madem ağaçla yapıyorsunuz sarın Niranjanın kafasına çökün önünde o da bir kütük ?
Ömür biter Dupatanın kullanım alanları bitmez hiç bununla beni sakinleştirmeyin gelin beraber dövelim adamların kültürlerini yaşatma çabası mı acaba modum? Bir Dupatanız Olsun Hayatınız Kurtulsun! Kamu spotu yaptım Hintli dayaklıklara
Evet hic sorma, tasa iki gozde yaptilar ondan sonra tapin tapin tapindilar.
Evet Niranjanin kafasida kutuk, ustelik o tas gibi onun kafasida paril paril parliyor.

Beraber Niranjani dovelim, ben suan sadece onu dovme isinde varim. Kapu spotuda guzelmis.

Alıntı:
çeşm-inaz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
kızın adı g harfiyle başlıyordu da şimdi hatırlayamadım.aditi değil onu biliyoruz artık.ama dediğin gibi gerçek aditi'nin babası bu işe nasıl alet oldu muamma.izlediğim videolarda o konuya dair bir aydınlatmaya denk gelmedim.çakma aditi'ye güle güle diyeceğiz.sürprizler var.
aslında ayakta 6 parmak değil.çakma aditi,hedef şaşırtmak için 6 parmak yaptı ve evet bizim gördüğümüz el değil ayaktı.buna mantık hatası diyebileceğimiz gibi çakma aditi'nin 6 parmak işinde çuvalladığınıda söyleyebiliriz.hatunun kulağında bir 6 parmak vakası kalmış onuda sanırım yanlış uyguladı.
Evet Gayatri imis.
Gercek Aditi oldu dedi, bugun, yahu o baba nasil baba ki olmus kizinin isminin kullanilmasina izin verdi. Keske bunuda aciklasalrdi ama nerde, kara delikte kaybolan insanlar gibi bazi konularda kara delikte kayboluyor iste.
Eldeki 6 parmagida acikliyamadi zaten, yeni ameliyat oldum dedi, oysa gercek Aditinin babasi kuccken ameliyat oldu dedi. Yani orda da cuvalladigi icin o parmak isi hatunun yanlis bilmesi ve uygulamasi diyebiliriz tabi.

Alıntı:
insta da part part izleme olayını ben de sevmiyorum.eve bir de çeviri yapılacağını dşünürsek çok zor olacağı kesin.
modum,çok bir aydınlandım.çeviri için teşekkürler.
Part olayindan ziyade ben videoyu durdurma ve kaldigin yerde baslatama ma olayini sevmedim. Duydugumu yazmak icin diger tabta acili olan yorum sayfasina duydugumu cevireyim diyorum sonra geri donus yapinca video bastan basliyor. Ki durduruncada ve kaget kalem alincada yine ariza veriyor. Kisacasi ceviri icin iyi videolar degil.
Rica ederim, boyle kisacik videolar icin kaba/genel bir ceviriyi yapmaya iyi kotu vakit buluyorumda uzunlarda is zor, onlar cok zaman aliyor.

Alıntı:
modum,siteye üye olup izin isteyemese bile alıntı olduğunu belirtebilirdi.
hem zaten öyle bir niyetim olsa gider ben kendim değişik mecralarda paylaşabilirdim.
........
............
bir de mesajlarımı silmemesini rica ettim ki okuyan ne olup bittiğini anlasın dedim.aslında mesajlarımı silip bana söz hakkı vermeyerek kendine sataşılmış gibi göstermeye çalışıyor.belli gemiyi azıya alan tiplerdenyavuz hırsız ev sahibini bastırırmış hesabı...hatasını kabul etseydi amenna.ergen mi,ehil mi bilemedim.
merak ediyorsunuzdur ifşa etmeyi borç bilirim aslında yapmayacaktım ama pişkin tavırlarıyla o buna kaşındı.
yorumları hatırlayacaksınızdır.
Ne diyim, bazi insanlar boyle iste. Yanliz bu gidisle bizim sifre icat etmemiz gerekecek. Sifre kirilamayinca yorumlardanda birsey anlasilamiycak ve calinti yapildiginda ne yazilanin ne oldugunu aciklamak zor olacak.
Artik burdakiler aralarinda ozel sifre belirliyecek ve sadece burdakiler anliyacak.
Bana kalsa Hincte yazalim diyecegim ama o zaman is zor olur.
Ama bak bu yasadigin olayin Hinte atasozude var, hani bizde var ama madem sifre mifre dedim bari bu konuda kendi imami atayimda calinti olmasin. Cuk diye oturan ata sozu ''chor machayi shor''.
Gerci atasozleri ab-i cesmden sorulur ama bugunluk benden olsun.
Eski 21-04-17, 02:57   #292
Sunrise
Süper Moderatör

Sunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond repute

Alıntı:
bu arada yine efso bir ritüel gördük.olaydı doğrusu.
jyoti'nin mutluluğu mutluluğuzdur.bi de jiyoti'ye evini açan abi üzerini değiştirirken sırtınıda açmıştı.demek oluyor ki badana verilecek.tabii bellide olmaz.o an montajcı iyi gününde olsa barii.
Ama simdi olaylar farkli, bu yuzden badanaya kesin gozuyle bakamazsin.

Alıntı:
astha bir hazırlanabilse giyinilip,kuşanılıp kalindilere bizim tabirimizle el öpmeye gidilecektir.efenim astha gızın sırtı makas yemiş.astha'nın saçlarını yana çekip sırtının foraaa göründüğü yer kesilmiş.astha,saçlarını yana iyi alamamışsın kanal beğenmedi zaar.
shlok,elbisenin ipini bağlayamayan karısına yardım ediyor,asıl yardım shlok'a lazım.
O sirti ben gorduk sanki, haa ama ipsiz verildiyse bilemiyorum tabi, ben iplerle dolu olan bir sirt gordum.

Alıntı:
yahu orası nasıl malikhane her bir yerden fare çıkıyor.gerçi evi ilaçlattırdılarda .fareden korkan astha,kendini shlok'un yamacında bulur.oyyşş çok tatlış.ben bu çiftin uyuma sahnelerini çok seviyorum.
shlok,çek elinii
Temiziz diye geciniyorlar ama pisler iste, hepsi o temizlik hatalarindan dolayi, yerleri nasil sildiklerini gorduk. Yerlere onem vermiyorlar ama bir sehpayi 1 dakika icinde on defa ilaclayip siliyorlar.

Alıntı:
at sahnesinde astha'nın dublörü varmış.
O dublor belliydi ki, hem daha iriceydi hemde yuzu gosterilmiyordu.
Ama bu durumlarda dublorlere kizmiyorum ben cunku olmasi gereken yerde kullaniliyor oyle karsi karsiya durdularinda kullanilmasi olayi gozumde cok daha vahim bir olay.
RK Madhuyu motorla kurtarip ateslere daldiginda onunda dubloru vardi.

Alıntı:
Oyy güzel bir bölümdü.
Görselli yorum yarına inşaallah ama yarın astha'nın efso dansları var.
Sude,sunrise modum izlemişti.kaçırmayın derim.
Du bakalım kanal astha'nın bi değişik hallerini kırpacak mı?
Bence verir, nede olsa cibillik yok.
Sunrise Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-04-17, 12:46   #293
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

çeşm-inaz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.04.2007
çeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond repute

efenim önce reytingleri bir paylaşayım.pek bi sevindirik oldum.
şimdiye kadar yayınlanan hint dizileri içinde reyting oranlarına baktığımızda ıpkknd ve madhubala'dan sonra en iyi çıkışı yapan dizi bence.oranlar değişebiliyor bir bakıyorsunuz gerileniyor bir bakıyorsunuz daha iyi oluyor.ama değişmeyen bir şey var ki o da iddası.

TOTAL
SIRA PROGRAM KANAL BAŞLANGIÇ BİTİŞ RATING SHARE TVR

14 TATLI BELA KANAL 7 21:27:13 23:14:57 3,40 7,23 47,05

AB

31 TATLI BELA KANAL 7 21:27:13 23:14:57 1,57 3,32 47,38

ABC1

21 TATLI BELA KANAL 7 21:27:13 23:14:57 2,14 4,32 49,56

Alıntı:
Sunrise tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet Gayatri imis.
Gercek Aditi oldu dedi, bugun, yahu o baba nasil baba ki olmus kizinin isminin kullanilmasina izin verdi. Keske bunuda aciklasalrdi ama nerde, kara delikte kaybolan insanlar gibi bazi konularda kara delikte kayboluyor iste.
Eldeki 6 parmagida acikliyamadi zaten, yeni ameliyat oldum dedi, oysa gercek Aditinin babasi kuccken ameliyat oldu dedi. Yani orda da cuvalladigi icin o parmak isi hatunun yanlis bilmesi ve uygulamasi diyebiliriz tabi.
güle güle gayatri.bence gerçek aditi'nin babası agnihotriler'e daha doğrusu niranjan'a için için gıcıktı.aditi,shlok'a zarar vermek isterken o bey amcada böyle bir oyuna dahil olup niranjan'ı tahtından mı etmek istedi acep?keşke açıklığa kavuşsaydı.çünkü teee swati,bacısı nireee,niranjan'ın aile dostu nireee???

Alıntı:
Ne diyim, bazi insanlar boyle iste. Yanliz bu gidisle bizim sifre icat etmemiz gerekecek. Sifre kirilamayinca yorumlardanda birsey anlasilamiycak ve calinti yapildiginda ne yazilanin ne oldugunu aciklamak zor olacak.
Artik burdakiler aralarinda ozel sifre belirliyecek ve sadece burdakiler anliyacak.
Bana kalsa Hincte yazalim diyecegim ama o zaman is zor olur.
Ama bak bu yasadigin olayin Hinte atasozude var, hani bizde var ama madem sifre mifre dedim bari bu konuda kendi imami atayimda calinti olmasin. Cuk diye oturan ata sozu ''chor machayi shor''.
Gerci atasozleri ab-i cesmden sorulur ama bugunluk benden olsun.
valla modum sahra abla'nın dediği gibi helal edemiyorsun.daha ne diyelim.
oyy hintçe şifreli yayın mı?modum ben daha ek,do,teen diye agucuk yapıyorum.daha henüz o kadar büyüyüp abla olmadım.ama olsaydı süper olurdu.

Alıntı:
Ama simdi olaylar farkli, bu yuzden badanaya kesin gozuyle bakamazsin.
ben de onu diyorum.montajcı iyi gününde olsa aradan çıkartsak.

Alıntı:
O sirti ben gorduk sanki, haa ama ipsiz verildiyse bilemiyorum tabi, ben iplerle dolu olan bir sirt gordum
iplerle dolu sırtta sıkıntı yok.astha saçlarını yana çekiyor sırtını öyle açıyordu.saçı yana alma eylemi makas yemiş.çok alakasız bir kesinti olmuş.burdan alıyorum ki badana tamamen montajcının insafına kalmış.

Alıntı:
Temiziz diye geciniyorlar ama pisler iste, hepsi o temizlik hatalarindan dolayi, yerleri nasil sildiklerini gorduk. Yerlere onem vermiyorlar ama bir sehpayi 1 dakika icinde on defa ilaclayip siliyorlar.
ne hikmetse o fareler hepte astha'ya görünüyorlar.
orası ındia...temizlik anlayışlarıda herbir şeyleri gibi tuhaf.

Alıntı:
O dublor belliydi ki, hem daha iriceydi hemde yuzu gosterilmiyordu.
Ama bu durumlarda dublorlere kizmiyorum ben cunku olmasi gereken yerde kullaniliyor oyle karsi karsiya durdularinda kullanilmasi olayi gozumde cok daha vahim bir olay.
RK Madhuyu motorla kurtarip ateslere daldiginda onunda dubloru vardi.
oyuncular için tehlikeli olabilecek sahnelerde dublöre tabii kızmıyoruz.bizim kızdığımız nokta bahsettiğin durumlar.

Alıntı:
Bence verir, nede olsa cibillik yok.
modum,cıbıl değil ama hatun hedef gösteriyor.
Eski 21-04-17, 13:55   #294
ab-ı çeşm
Yönetmen

Giriş Tarihi: 12.06.2007
ab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond repute

Geldim ki ne geleyim Sunrise modum Hint Atasözlerine geçmiş. Ama ben çok küçük çekirgeyim ki? Nereden anlayayım?
Çeşm-inaz vakası için ; Yavuz hırsız ev sahibini bastırır diyorum. Ama bu forumdan yorum çalan ilk kişi değiller birisi geçen aylarda çalıp sitesinde tüyo buldum diye yayınlıyordu( yerli dizide) Yine başka bir forum üyeydim orada da az ama öz insanlar var . Diziyi yorumlarken daha ziyade hayata da bağlayıp eğleniyorduk. İzlediğimiz dizinin ucu kaçmış gidiyor bende tahmini olarak bu hafta da bunlar olur dedim. Meğer gerçekten de olacak üç beş şeyi tutturmuşum. Ki ben olmamasını temenni ederek yazmıştım. Setten bu foruma tüyo getiren bir bayan var ve adı Sahra. Döndüm buraya baktım Sahra abla tüyo verdi şunlar olacak yazmış. Ben yetişene kadar Sahra hanım bir daha size tüyo vermiyorum beni çok zor durumda bıraktınız yazmış. Yazdım gerçi o değil bendim ve sadece tahmini bir yorumdu diye ama birileri ben biliyorum havası atacak diye bir insan işinde zor durumda kaldı hala içimde ukdedir.
Diziye gelelim; Niranjan bir bahar akşamı Aditinin babasına da bir zarar vermiştir adamın cinsi bozuk. Ama bu hiç suçsuz bir insanı öldürmek için neden değildir? Kız bela olup eve yağdı.
Akşam çenesi düşük Astha yüzünden Shloka acıyan bir ablam vardı. Yaşadığı zor dönemeçten sonra bir parça Shloka benzediği için ; Ben kadın olduğum halde bu kadar üstüme gelse biri sinir olurum dedi.
Ama küçük kütük sanki biraz evrildi. Tamam mobilya olmadı ama bir marangoz atölyesine koydular. Yavaş yavaş yonta cilalaya yola geliyor. Arada bir Asthaya; sen deli misin? Dediğinde kütüğe hak veriyorum artık.
ab-ı çeşm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-04-17, 13:58   #295
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

çeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond repute

efenim aşk,kaybetme korkusu,pişmanlık ve vicdan azabıyla bezenmiş bir bölüm izledik.yine bu akşamki bölümde de çok star sahneler var.shlok'la güleceğiz,ashta'yla zıpırlıklar yapacağız,su ve ateş hadi o zaman dannsss...velhasılı salaam e ısqh diyeceğiz.

astha'nın bir anda ortadan kaybolması shlok'un yüreğine ince bir sızı düşürdü.o sızı aslında hep shlok'un yüreğindeydi ama görmezden geliyordu bu sefer iyiden iyiye hissetti.
ah be shlok,hissediyor ama yine burnunun ucunu göremiyorsun.

Spoiler İçermektedir

bu niranjan,shlok'un adını niye itibar koymamış.adam olay medyaya yansır diye ilk edapta polisi aramak istemedi.bence bharat,yer tespiti yaptırıp,polisi aramakla çok isabetli davrandı.aferin bharat arada bir varlığını hissediyoruz.shlok,bharat'tan aldığı haberle baktığı yere bir daha gider ama nasıll gitmek,uçtu desek yeridir.
shlok'u emrah,baha yaptık e bir de neden mirkelam olmasın?
shlok,mirkelam gibi koşuyorduuu deliler gibi sevdiceğini arıyordu.

Spoiler İçermektedir

shlok,astha'yı kurtarayım derken çakma aditi'nin mermisine hedef oldu.shlok işin gücün heroluk.

Spoiler İçermektedir

çakma aditi,asıl niyetini gösterir ve shlok'la astha'yı swati'nin yanına götürür.
gerçekler gün yüzüne çıktımıştır.shlok şok.

Spoiler İçermektedir

shlok,darmağın...shlok,şimdi ne etsin nerelere gitsin?ve başlar bir yüzleşme...

Spoiler İçermektedir

swati olayının arkasında da anjeli görünümlü niranjan varmış.şaşırdık mı???hayır!kıza anjali aracılığıyla shlok'tan ayrılması için para teklif etmiş.shlok'ta swati ile ayrılmasına neden diye hep anjali'yi suçluyor.

shlok,derin bir kederin,çaresizliğin girdabına düştü.swati'nin elini tuttu kendince af diledi ağladı,ağladı...
aslında şu aralar avinash'la aram açık.oyyyshlok'a dua etsin.
güzel,etkili bir performanstı.kutlarız.ağladı diye gittim çalışma yaptım.bana ilham veren,teşvik eden insanları seviyorum.damint!
baha shlok...

Spoiler İçermektedir

astha'nın devreler yandı.tek shlok mutlu olsun diye aradan çekilip swati'yi eve götürmeyi teklif etti.tamam astha çok hümanist bir hatunsun ama niye acele ediyon belki hatun iyi olup çekip gidecek,belki ölecek...
ve nitekim swati shlok'u son kez görüp ebediyen gitti.
dün akşamın sorusuydu şayet swati yaşasaydı ne olurdu?
swati yaşasaydı bence shlok,yine astha'yla yoluna devam ederdi.çünkü shlok,astha'ya aşık.ve astha'yla daha girift,resmi bir yakınlığı var.iyi kötü çok şey paylaştılar.bu saatten sonra shlok'un swati'ye hissedeceği tek şey vicdan olurdu.swati'nin iyiliği,mutluluğu için çabalar ama asthasını da bırakmazdı.

shlok,artık yelkenleri suya indirdi.etrafında acısını paylaşacak tek bir insan vardı o da astha'ydı.shlok,bir limana sığınır gibi bir çocuğun anne kucağına kaçması gibi bütün gerçeklerle astha'ya teslim oldu.

Spoiler İçermektedir

astha gız kararlı kendine söz verdi shlok'un yüzünü güldürüp,yarasını iyileştirecek.peki shlok,astha'nın eline diken batsa boş durur muydu???hayııırr...
astha'nın eline canıımm diyerek koştu,bakmak istedi.shlok,kızın eline bakmak istediğin gibi yüreğinede bakmak istesen keşke.hadii bekliyoruz.

Spoiler İçermektedir

astha,shlok'u mutlu etmenin yollarını ararken ilk işe swati'ye dair acı anıların biriktiği odayı değiştirmekle başladı.duvarı düğün resimleriyle donatmayıda ihmal etmedi.shlok,teşekkür edecekti astha,shlok'u çerçeveyi kıracak sandı.ahh şapşik kız.o mimikler neydi öyle?hadi teşekkürüde kaptın ama fazla zorlama.yavaş yavaş ataların tabiriyle yönüne yönüne.

Spoiler İçermektedir

bütün bunlar olurken astha ile konuşmasında duyduğu ''aşk savaşı'' ne ola acep diye sözlük karıştıran bir sodjal'de vardı.
çeşm-inaz Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-17, 00:29   #296
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

Kanal kendinden beklenileni yapmış dansında,banyo sahnesininde canına okumuş. star sahnelerin ışığını söndüren kanalı kınım kınım kınıyorum.
Eski 22-04-17, 12:38   #297
Sunrise
Süper Moderatör

Kanal Aashtanin dansina makasi atmis, anacim cibillikta yoktu dans makas yemis, kizcagiz alti ustu yastikla buyuttugu totisle bir hareket yapiyordu.
Tamam bu sahne gittigse badanin gume gitmesi yuzde yuz kesinlesmistir.

Bu Slokhta az badtameez degilmis, o nasil bir hediye anacim, sonradan cikarsin diye gidip kiza suslu bir kemerzinciri hediye etmis. Raja da oyle hediye etmisti ama kucuk Madhu o zamanlar Aashta gibi fena olmadigindan o zincirin takilisi kiza alev aldirmiyordu, ama Aasthaninki cok belli idi, isisi nerdeyse tvleri yakacakti.

Aasthada adama surprizler yapacak ama gidip kimlerden yardim aliyor, yahu garibim Anjalinin dayaktan nevri donuyor, ona oyle bir muamele yapan adam gidipte kadina seni seviyorum dermi. Ellti desen evlere senlik onun isi gucu dedikodu ve kiskanclik yapmak, kocasida onun o halini sevmediginden ona seni seviyorum demiyor. Ne varsa yine babaannede var, kiza gitti tuyolari verdi, verdi ama kizimiz yanlis uyguladi.
Aci sevmiyen adama aci yemek pisirilirmi. Tamam adam patates eseviyor diye patataes yapmis ama acisini ayarliyamamis iste, yanliz o yemek yaparken onundeki karnabaharlari gorunce azicik urkmedim degil, ama neyseki kizmiz onlari kullanmadi.

Aastha her durumdan firsat yaratip durdu elleri kinali diye Slokh ona elleriyle yemek yedirdi, ama kizimiz Slohk gibi parmak sevengillerden cikmadi, dikkat ettim 1 kez olsun Slokhun parmagini isirmadi.
Kizimiz yanliz kinali ellerle dolasma konsunda sinifta kaldi, yahu eldeki kurumus kinalar oyle odanin ortasina dokulurmu, hele hele o ellerle nevresime dokunulurmu, kinanin lekesinin asla cikmadini bilmiyormu bu kiz. git ellerini yika ondan sonra ne yapacaksan yap, ustelik uzerini degistigi halde bile yikanmamisti, yanliz uzerini degisik Aasthayi gorunce acaba kim degistirdi diye icimden gecirmeden edemedim, malum Slokh sirketteydi, yoksa bu kizin nazi sadece Slokha mi, o olmadiginda uzerini degistirebiliyor. Ama Shlokta zaten bir RK degilki gidip hatunun uzerini degissin.
Aastha kinanin renginden dolayi ovunup durdu ama ben rengini hicte begenmedim, hicte oyle kipkirmizi olmamisti hafif turuncumsu birsey olmus.

kiskanclikta cigir acan Aastha birde gitmis sirkete sekreter gondermis, bayan Dimelo, yanliz o ismi duyunca bende devreler yandi, I'** John Dimelo ding dongwaladiye eski Bollywood filmlerine bagladim olayi.

Jyotide nihayet adam gibi muamele gordu, garibim Aasthanin evindeki sevgiyi ve anlayisi gorunce nasilda sasiriyor. Evde anasinda ve kaynanasindan oyle gormedigi icin o gordugu sevgiye cok sasiriyor.
Eski 22-04-17, 12:51   #298
Sunrise
Süper Moderatör

Alıntı:
valla modum sahra abla'nın dediği gibi helal edemiyorsun.daha ne diyelim.
oyy hintçe şifreli yayın mı?modum ben daha ek,do,teen diye agucuk yapıyorum.daha henüz o kadar büyüyüp abla olmadım.ama olsaydı süper olurdu.
Olsun olur olur o sifreler, olmadi kus dili yazariz.

Alıntı:
ben de onu diyorum.montajcı iyi gününde olsa aradan çıkartsak.
Montajci dun dansi makaslamis yani badana kesin gider.

Alıntı:
ne hikmetse o fareler hepte astha'ya görünüyorlar.
orası ındia...temizlik anlayışlarıda herbir şeyleri gibi tuhaf.
Insanin sevmedigi ot burnunun dibinde bitermis hesabi oluyor iste, Aastha o farelerden korktukca onlarda ona gozukup duruyor.

Alıntı:
modum,cıbıl değil ama hatun hedef gösteriyor.
Gitti gitti hedef gitti, montajcinin makasina kurban gitti.

[QUOTE=ab-ı çeşm;1060604285]Geldim ki ne geleyim Sunrise modum Hint Atasözlerine geçmiş. Ama ben çok küçük çekirgeyim ki? Nereden anlayayım?
Çeşm-inaz vakası için ; Yavuz hırsız ev sahibini bastırır diyorum.
benim verdigim atasozun Turkce karsiliginida siz yazmissiniz ama.
hatta ayni anlama gelen bir atasozu daha var, ''chor ki dadhi mein tinka''.
Bizler nasil atasozleri yapmssak onlarda yapmis hatta kiskanip uste cikma mevzusu icin ''kisyani billi kamba noche'' diyede bit atasozu yapmislar. Biz atasozlerimizde oyle durumlar icin kediyi kullanmamisiz ama onlar kullanip cokta guzel kullanmislar. Bunun Turkcesinide sizden. Atasozuda soyle birsey kiskannan, (iste avcilik yapamayan kedi ve baska avi olan kedileri goren kedi) gidip direkleri tirmaliyor. O tirnaklari fareye gosterememis, onun hirsiylada agaclari, direkleri tirmaliyor.

Alıntı:
Diziyi yorumlarken daha ziyade hayata da bağlayıp eğleniyorduk. İzlediğimiz dizinin ucu kaçmış gidiyor bende tahmini olarak bu hafta da bunlar olur dedim. Meğer gerçekten de olacak üç beş şeyi tutturmuşum. Ki ben olmamasını temenni ederek yazmıştım. Setten bu foruma tüyo getiren bir bayan var ve adı Sahra. Döndüm buraya baktım Sahra abla tüyo verdi şunlar olacak yazmış. Ben yetişene kadar Sahra hanım bir daha size tüyo vermiyorum beni çok zor durumda bıraktınız yazmış. Yazdım gerçi o değil bendim ve sadece tahmini bir yorumdu diye ama birileri ben biliyorum havası atacak diye bir insan işinde zor durumda kaldı hala içimde ukdedir.
tesaduf olmus ama maalesef yanlis anlasilmis. Bir zamanlar ablamda aynini yasamisti, o da kucuk bir grupta bir dizi yorumlarken boyle boyle olur diye tahmin yuruttu icin onun dizi setinden biri oldugunu dusunen bile olmus, oysa set nerde o nerdeee. Halbuki tahminleri kuvvetlidir, ki zaten onun yaninda dizi/film izlenmez, sunlar sunlar olacak kesin der, bir bakariz yarim saat sonra olur.
Sizinkide oyle olmus ama maalesef yanliz anlasilmis.
Eski 22-04-17, 13:03   #299
Sunrise
Süper Moderatör

Alıntı:
shlok'u emrah,baha yaptık e bir de neden mirkelam olmasın?
shlok,mirkelam gibi koşuyorduuu deliler gibi sevdiceğini arıyordu.
Mirkelammi olabilir o da kosmasiyla meshur olmustu bir zamanlar, varsin Shlokhta kosup Mirkelam olsun.

Alıntı:
astha'nın devreler yandı.tek shlok mutlu olsun diye aradan çekilip swati'yi eve götürmeyi teklif etti.tamam astha çok hümanist bir hatunsun ama niye acele ediyon belki hatun iyi olup çekip gidecek,belki ölecek...
ve nitekim swati shlok'u son kez görüp ebediyen gitti.
dün akşamın sorusuydu şayet swati yaşasaydı ne olurdu?
swati yaşasaydı bence shlok,yine astha'yla yoluna devam ederdi.çünkü shlok,astha'ya aşık.ve astha'yla daha girift,resmi bir yakınlığı var.iyi kötü çok şey paylaştılar.bu saatten sonra shlok'un swati'ye hissedeceği tek şey vicdan olurdu.swati'nin iyiliği,mutluluğu için çabalar ama asthasını da bırakmazdı.
Swati oldu demek, iyilesseydi bile bence aralari eskisi gibi olmazdi Shlokh ile, cunku iksininde ayri ayri yasadiklari var, ayrica Shlokhun Aastyala olan iliskisi var.
Birde bu Hint dizi, simdiye kadar izledigim hic bir filmde oldu sanilan eski esin yasadigini gormedim. gerci onlar erkekti ama, bayan olanlardan yeni esin oldugunu gordum tabi ama onlarin iliskisi de aastha ile Shlok gibi degildi. Yani kisacasi Bollywood bilgime dayanarak Swati her bir sekilde aradan cikardi diyorum.

Alıntı:
Kanal kendinden beklenileni yapmış dansında,banyo sahnesininde canına okumuş. star sahnelerin ışığını söndüren kanalı kınım kınım kınıyorum.
Hic sorma beraber kinayalim, gitti sahne. Yanliz sadece kanal degil hotstarda bir takim engeller koymus. daha bir kac hafta ablamda hotstardan bir kac bolum izledim ama orasida engel koymus, videolara hic acilmiyor, bulundugumuz bolge icin suan bu mumkun degilmis.
What the diyesim geldi, izlendikce kendilerini naza cekip engel ustune engel koyuyorlar.
Eski 23-04-17, 00:26   #300
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

Bugün müsait değildim alıntılarımı ve bölüm yorumlarımı müsait bir zamanımda yapacağım inşaallah.
Bu bölümde benim dikkatimi iki şey çekti ilki shlok'un saçlarıydı.bazı sahnelerde uzun bazı sahnelerde kısaydı.
ikinci ve beni çok şaşırtan şeyde shlok'un astha'nın yüzünü görünce muradıma erdim demesiydi.şu intikam alan Shlok astha'yı sıkıştırdıkça şu adam bir muradına erseydi diye bir yorum yapmıştım.
O sahnenin orjinalinde ne diyor bilmiyorum.çeviriler çok geride.dublajlı yeni bölümlerin maalesef henüz çevirisi yapılmadı.bu muradıma erdim repliği bir tevafuk mu yoksa bizi okuyorlarda bilinçli selam çakma mı bilemedim.yalnız çok enteresan geldi.
İki bölümdür çok güzel sahneler var.intikam almak için kopardığı mangalsuntrayı diz çöküp özür dileyerek astha'nın boynuna yeniden takan Shlok,I love you diyen Shlok'u döver.yani en azından dublajda.dublajcı abi asthaa derken Yeşilçamvari nastaaa diyor gibi olmuş.duyguyu hiç alamadım tıpkı holideki I love you Shlok gibi bu sahnede pek içime sinmedi.yorumlara virgül koyup arkası yarın diyelim.
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş