Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > İçerde

Kapalı Konu

İçerde kategorisinde İçerde (Arşiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-04-17, 02:10   #871
aslanselda
Yardımcı Yönetmen

aslanselda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.12.2007
aslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond repute

fragmandaki mert'in hali içler acısı, bu diziyi izlememin en büyük sebebi ARAS BULUT İYNEMLİ

bu sahneleri dehşet oynayacağından kimsenin şüphesi olmaz sanırım, oyunculukta üstüne tanımayacağım bir kaç kişiden biri... kısacık fragmanda bile hissettiriyor bunu

iyi ama nasıl açığa çıktı, orada ölen Melek'in başında feryat figan ağladığı için mi ele veriyor kendini, yoksa şu ihbarcı yüzünden mi ya da kudret mi??

melek gerçekten ölmüş sanırım, aslında varlığı ile yokluğu birdi bu kızın, ölmesi benim için hiç bir şey ifade etmiyor, bir eksiklik değil kesinlikle

ama zamanlama açısından bakarsak, büyük bir kayıp olduğu kesin, mert'in ve Sarp'ın hallerine bakarsak büyük bir acı olacağı kesin... mert'le Melek'in geçmişini, paylaşımlarını düşünecek olursak, Sarp'ın yaşadığı kayıp ve acı, mert'in yaşadığı kayıbın, acının yanından bile geçmez.

mert için üzülürüm en çok, sarp içinse üzüleceğim nokta sadece kardeşine bu kadar yaklaşmışken bulamamış olması olur. Ortada varolan bir aşk olmadığı için aşk acısı çeken bir insan izlemek benim için çok da fifi yani

ha sarp bunu güzel yansıtır mı? kesinlikle yansıtır ama inandırıcılığı gözümde yok, olmayan aşkın ne acısı olacak

....

neyse asıl söylemek istediğim şeye gelecek olursak, eğer final yakınsa, 9 bölüm sonra bitiyorsa, şu aşamada gerçeği öğrenmesi gereken kişi MERT olmalıdır.

çünkü herşeyini kaybeden kişi O!.......yalancının hikayesi vardır, sürekli yalan söyleyen ve etrafındakileri kandıran insan, bir gün gelir doğruyu söyler ama bu sefer yanında kimseyi bulamaz... işte bu misal, mert herşeyini kaybettiği şu zamanda UMUT olduğunu öğrenen kişi olmalı.

kendisini etrafındakilere anlatmaya çalışmasını, yaşadığı bocalamayı, çektiği acıyı, ikilemleri, hüznü ve sevinci bir arada gösterebilmesi için mert öğrenmeli artık.

bilip de susmak zorunda kalmak, söyleyememek, uzaktan sevdiklerini seyretmek, bu duyguları mert çok güzel verecektir.
aslanselda Çevrimiçi  
Eski 21-04-17, 04:30   #872
TurkeyStyler
Yardımcı Yönetmen

TurkeyStyler kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.08.2010
TurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond repute
TurkeyStyler kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Alıntı:
GÜL GÜZELİ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Mert o kadar çaresiz bi durumdaki şuanda.. Artık polislikte yapamayacağına göre iyice giricek Celalin içine iyice batıcak fragmanda Fisunun tepkiside ortada gerçeği öğrendiginde bu çocuk nasıl ben UMUTUM der bilemiyorum yani.. Düne kadar ben onları haketmiyorum diyodu daha tanımadan şimdi tanıdıgını anlayınca hepten kapılıcak bu düşünceye umarım Mert kayıp gitmez ellerimizden
Simdi olabilecek en kötü sey, Mertin Celale daha sIkI sarilmasi olur...
Zaten Celal Merte karsi nasil davranir baska bir mevzu. Onu yanina mi alir, Melegin ölmesi/vurulmasindan dolayi bu durumla ilgilenmez mi, Müdürün daha cok gözüne batmamak icin Merti uzaklastirir mi... Böyle olursa Mert napar... KarmakarisIk bir durum. Bence tam bu kargasanin icinde Coskunun yasadigini ögrenmesi iyi olur, yeni bir UMUT isigi olur

Ben Mert ifsa oldugunda tutuklanir diye düsünüyordum. Ne bileyim görevi suistimal etmekten, Celale yardim etmekten (gerci bunun ispatlanmasi lazim) vs.? Ama Sneak Peek'e bakarsak öyle bir sey yok...
Eski 21-04-17, 04:45   #873
NazliAy
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 25.06.2012
NazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond reputeNazliAy has a reputation beyond repute

Sarp'ın fragmanından anlıyorum ki Melek kesin öldü ki zaten ters köşe beklemiyordum ben, kız kalpten vuruldu sonuçta. Meleğin ölmesi aslında olacak bi şey di bence. Sarp ve Mert'ın ortak sevdiği üç kişi var - Füsun, Eylem, ve Melek. Ben hep tahmin ediyordum iki kardeşi de sarsan bir ölüm olacak diye. Ama Melek bir de Celal'i etkiliyor, ki böyle bi şey de olacaktı illa. Birde eğer ki ikinci sezon varsa bu tarz diziler hep böyle yapar, ilk sezon sonunda önemli veya sevilen karakter olur. Ezel, Karadayı, Kuzey Güney...

Ama ben yinede niye böyle bi şey yaptılar anlamadım. Melek Sarp'ın köstebek olduğunu öğrenmeden mi öldü gerçekten yanı? Niye? Ben iki kardeşin paralel sahnelerini çok seviyordum. Mesela Melek Sarp'a Celal baba beni burda sokaktan kurtardı diye anlatırken, Mert'ın Eylem'e gecmisini anlatması falan. Ve ben hep iki kızın öğrenmesi de ayni zamanlar da olur diye bekliyordum. İki iliski nasıl etkilenecek ne olacak en çok merak ettiğim şeylerden di. Gerçekten üzüldüm buna.

Eğer bi sezon olacağını kesin biliyorlardıysa keske bu son on bölümü harcamasaydılar. Keske Melek Sarp'ın köstebek olduğun öğrenip kızgın olsaydı ama Celal dan korumak için susaydı sonra bunlar olsaydı falan.

Zaten hava da bırakılmış o kadar şey var ki. Müdürüm bir oğlu vardı o ne oldu bu arada? Sanki ikinci sezon olacak diye konular actılar sonra da ikinci sezon dan vazgeçip tam gaz finale gidiyoruz. Ya da ben bu dizi bitiyor söylemlerden etkilendim
NazliAy Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 04:45   #874
Kleberson
Oyuncu

Kleberson kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.04.2011
Kleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond reputeKleberson has a reputation beyond repute

Alıntı:
Bence hiçde saçma değil hatta çok pis bi ters köşe olabilir bizim için.. Gerçi ( kendi fikirlerimizi izliyoken nasıl ters köşe olucaz bilemedim ama)

Ayrıca saçma bile olsa razıyımm..Şurda 9 bölüm kalmış diyolar dizinin bitmesi için ve sezon finalindende bahseden yok o bakımdan kardeşlik çıksında bari iki bölüm kardeşlik izleyelim..Koca sezonu kardeşlik çıksın diye boşamı bekledik izleyemiceksek anlamı ne çıkmasının
sacma olur cünkü dizinin baslarinda komiser Arslan vardi cocuk iftiraya ugruyarak öldü ve bunun sorumlusuda mertti
yani mertin aklanmasi birkere sacma olur dizide
mutlaka cezasini cekmeli.

yani diziyi izlerken gecmiste olanlarida unutmamak gerek
celalin gercek yuzünü bilmeden yanlis islere bulassada
bu mertin sucuz oldugunu göstermiyor.
o yüzden sacma olur iste.
Eski 21-04-17, 12:43   #875
Elensar
Set Görevlisi

Elensar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.04.2006
Elensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond repute

2016-2017 seneleri içerisinde bu kadar parlamış, dizi haricin de çok ünlü markaların reklam yüzü olmuş, ismi duyulmaya başlamış(güzelliği sebebi ile bence.) birisini kesinlikle öldü diye diziden çıkartacaklarını zannetmiyorum. Kesinlikle fragmana ters köşe olduğunu ve Celal'in Melek'i öldü olarak göstereceğini düşünüyorum.
Diğer fragmanda anlamadığım bir durum söz konusu. Şimdi Mert tutuklanmyacak mı? Salıverecekler ve gidecek mi? Füsun'un yanına nasıl gidecekki bunca olay içerisinde. Çok fazla kafa karıştıracak hamleler gibi geldi. Sanırım dizinin son sahnesi ya Mert ya Sarp olacak, son zamanlar da iyi alıştılar son sahneyi fragman da vermeyi.
Eski 21-04-17, 14:15   #876
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Ben sadece kardeş olduklarını birinden biri öğrenirse ters köşe olurum.😃

Hiç beklemiyorum birisinin öğreneceğini...

Melek içinde , davut telefon konuşmasını Celale anlatırsa Coşkun'un yaşadığını anlar. Sidikli mevzusundan. ..
Eski 21-04-17, 16:44   #877
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Melek hikaye içerisinde kilit noktada olan bi karakter.
Başarılı bi şekilde canlandırılabilse çok daha önemli bi noktada olurdu.
Maalesef karaktere karşı sıfır his var.
Ölse de olur ölmese de. Yine ölse daha çok mutlu olurum sanırım.
Melek izlemektense Çoşkun izlemeyi tercih ederim.
O derece katlanamıyorum çünkü.

Büyük ihtimal ölmeyecek tabi. Ortada yine bi oyun var.
Müthiş profesyonel oyuncumuz da çıkan fragmanlardan ve senaryodan bi haber sanırım ki setten fotoğraf atıyor!

Şu çıkan iki fragmandan sonra izleme isteği uyandıran tek şey tamamen senaryodan bağımsız benim için. Evet Aras ve Çağatay fragmanlarda harikalar ve sırf onların oyunculuğu için izleyeceğim.

Senaryo gidişatı hayal ettiğim gibi gitmiyor zaten.
Mert'in açığa çıkacağını pek sanmıyorum
Ortada iki büyük sır vardı. İkisini aynı zamanda ortaya çıkarmazlar.

Yine kandırmacalı fragmanlar işte.
Ben senarist olsam ortaya çıkma olayını fragmanda vermem şahsen.
Bölüm sonunda patlatırım bombayı ki İçerde'nin özelliği de buydu zaten.
Bizim bölüm sonu yaşadığımız şoklarımız vardı ama artık mumla arıyoruz.

Sarp'ın 'Melek öldü' diye ağlayışı da daha çok Umut'a yine ulaşamamış olması.
Tabiki Melek içinde üzülüyor da iki acıyı birden yaşıyor. Ne zaman Umut'a ulaşacak olsa sonu hüsran oluyor.

Bişeyleri tahmin etmekten de yoruldum, zaten çıkmıyor da
Çok başka şeyler düşünürken bambaşka şeyler izliyoruz.
Sanırım ilk Mert öğrenecek kardeşliği.
Sarp Melek'in başında 'bana Umut'u verecekti' falan diye ağlarsa Mert ordan bişeyler çakabilir.
Haa bide Mert Umut olduğunu falan anlarsa gidip Celal'e ben Umut'muşum falan da diyebilir, şaşırmam
Melek'in nasıl vurulduğunu, orda ne işi olduğunu falan babasına hesap verecektir herhalde

Öff bu dizi niye bu kadar bozdu ya.
Halbuki ben kardeşlik mevzusunu heyecanla bekliyordum.
O kadar geciktirdilerki heyecanım kaçtı haliyle.
Geçen bölümü bile izlemedim.
Melek'in söyleyemeyeceğini bile bile niye izliyim ki
Hayır iyiki de izlememişim, Melek herkesi sinir krizine sokmuş
Zaten sevmiyorum bide izleseydim artık burda bütün Melek öfkemi kusardım

Şöyle de bişey varki çoğu kişi 'inşallah ölmüştür' diyor.
Kendinden bu kadar nefret ettiren, ölmesi için dua edilen bi karakter görmemiştim. Halbuki özellikle Mert için çok önemli bi yere sahip.
Keşke böyle olmasaydı.
Eski 21-04-17, 17:45   #878
YAZ GÜNÜ
Oyuncu

YAZ GÜNÜ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.05.2010
YAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond repute

Ben dizinin gidişatını beğenmiyorum yani istediğim şekilde gitmediği için sinirimi bozuyor. Ne kardeşlik ne de köstebeklik istediğim gibi oldu. İlk kardeşliği öğrenenin Mert olmasını istemiştim ama sonrasında fikrim değişti Sarp öğrensin istedim. En azından kardeşini bu pislikten kurtarırdı ve bize de şahane sahneler izlemek düşerdi.

Onu geçtim Mert sorgulasın yaptıklarını falan dedim her bölüm bir şey bekledim o da olmadı. Babasına gittikçe bağlanan bir Mert izledik. Oysaki bende biliyorum Mert'in Celal'e bağlılığının kolay kolay bitmeyeceğini. Anlıyorum da. Ama azar azar bize gösterilmeliydi. Mert'in ikilemde kalmasını psikolojik savaşını izlemeyi istedim o da olmadı. Bu bölümde de gördük ki Mert Eylem'e açmış kendini. Kendini sorgulamaya başlamış. Yaptıklarından dolayı vicdan yapmış. Neden bu zamana kadar beklediniz bende onu anlamadım işte. Bu sahneler azar azar verilseydi bize damdan düşer gibi olmazdı en azından.

Bu bölümü izlerken sanki senarist 2. sezona uzayacak olan senaryodan vazgeçmiş 39 bölümde bitecekmiş gibi bir dönüş yapmış gibi geldi bana. O yüzden biz bunları izledik yoksa daha izleyemeyecektik gibi izlenim bıraktı. Ne düşünüyorlar hiç bilmiyorum ama güzelim hikayeyi defolu yaptılar bir tek bunu biliyorum.

Melek ölür mü ölmez mi bilmiyorum daha doğrusu ilgilenmiyorum bile. Söyleyemeden ölmesi bile sinir bozucu. O zaman neden öğrendi bir işe yaramayacaksa. Melek ölürse Mert ve Sarp'ın üzülmesine üzülürüm o kadar. Zaten sevmediğim bir şey hissetmediğim karakter. Hatta Sarp'a bile üzülmem ne güzel kurtardı kendini ondan derim. Kardeşini bulmayacağı için üzülür bir tek. Ama Mert için ciddi üzülürüm işte. Çünkü ben Mert&Melek kardeşliğini seviyorum ve Melek'e katlanabildiğim tek yer Mert'in yanıydı. Aralarındaki ilişkiyi Melek'e rağmen sevmiştim.

Alıntı:

Kudretin böyle bişi yapacağını düşünmüyorum... Meleğin ölümüyle işler karışıcak Kudret Mertle neden uğraşsınki.. Muhtemelen Mert Meleğin ölümüyle dağıldıgı için kendini kendini bilmeden ifşa etti.. Ki vuruldugu zaman Meleğin başında uyan diye dağılması bile yeterli zaten.. İnsan tanımadıgı birinin başında uyan diyipde telaş yapmaz heleki polissen orda yapman gereken çevreye bakıp vurulanı kimin vurdugunu anlamaya çalışırsın ama Mert direk Meleğe odaklandı ee oralarda sokak kamerası varsa eğer Yusuf müdürün bunu görüpde anlamamasıda mümkün değil

Bu hafta hakketten vurucu bi bölüm geliyoda gerçekten madem Meleğin öğrenmesi bişeyi değiştirmicekti boşu boşuna kızın canını niye aldılar hiç öğrenmeseymiş ya
Bu söylediğin de çok mantıklı ama işin içinde organize olunca ve hiçbir şeyi anlamamakta ısrarcı oldukları için Kudret bana daha mantıklı gelmişti. Mert'in hali çok fenaydı. Dağılmış bir halde evet ama o esnada Sarp bunun farkına varmaz büyük ihtimal. Etrafta başka kim var dersek organizeden de kimse yok. Hatırlamıyorum Yusuf müdür oralarda mıydı? Nasıl anladılar kısmı hala garip bence. Hastaneye gidince ve polisler de gelince belki çaktılar ordan Mert'in durumunu diyeceğim de bana çok basit geliyor. Bu köstebeklik ortaya çıkmayabilir de ters köşe var gibi ya bakalım.

Alıntı:
TurkeyStyler tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Mertin hali icler acisi... Hem Melegi kaybetti, yol arkadasini, acisini da mutlulugunu da paylastigi canini...hem isini, hem etrafindakileri...Artik yapayalniz kaldi. Mert icin cok zor bir sürec olacak.
Yine büyük kaybı yaşayan Mert oldu. Yaptıklarının cezasını çekmeli evet ama yine de üzüldüm onun o haline. Bitmiş,kendini bırakmış, konuşmaya mecali kalmamış hali üzdü beni. Bu çocuğun Celal ve Melek haricinde kimsesi yoktu. Melek ölürse yine kimsesiz kalacak. Zaten Celal'in pislikleri boyunu aştı. Her halükarda olan yine Mert'e oldu. Daha kardeşliği öğrenemeden köstebeklik ortaya çıkarsa fragmandaki Füsun'un tepkisine bir de Eylem'in tepkisini eklersek Mertten geriye pek bir şey kalmıyor. Tabi eğer şu açığa çıkma olayında bir ters köşe olmazsa.

Alıntı:
TurkeyStyler tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Aynen! Bende oyumu Kudretten yana kullaniyorum. Mertin ölmesini istiyordu, böylelikle en azindan Merti ortadan kaldirir ve bu da Celale büyük bir darbe olur. Ama GÜL GÜZELInin tahmini de mantikli. Son sahnede bir Polis olarak zanlinin pesine düsmektense oturup Melek diye agladi. Celal hastanedeyken kapinin önünde hüzünlü bir sekilde bekledi, bu digerlerin gözüne bile carpti. Canta olayini falan da düsünürlerse Mert ile Celalin arasinda birseyin oldugunu anlayabilirler. Hala anlarlar demiyorum, güvenim sifir cünkü
Aynen bende Yusuf müdüre çok güvenmediğimden Kudret dedim ama bakalım öyle mi olacak. Kudret kendini sessize alacaktı giderayak Mert'i de açığa çıkarayım Celal'in kolu kanadı kırılsın polislerle uğraşsın demiş olabilir.
Eski 21-04-17, 18:06   #879
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Alıntı:
Defne06 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
31. Bölüm

Melek’in ölümüyle Sarp, hem Melek’i hem de Umut’u kaybetmiştir. Füsun ise bir yandan Melek’in kaybına üzülürken, diğer yandan da Umut’u ikinci kez kaybetmenin acısı içindedir.

Mert’in mafyaya çalıştığı ortaya çıkar.Yusuf Müdür, Organize'de arkadaşlarının önünde Mert’i rezil eder. Sarp ve Mert bir arada Celal'in yanında çalışmaya başlarlar. Sarp, bu durumu hazmedemez ama duygularını saklamak zorunda kalır. Celal, Melek’in ölümüyle yıkılır. Kudret’i kendi elleriyle öldürmeden acısı dinmeyecektir.
Bu nasıl bi özet ya? Gerçekten Mert ortaya mı çıkıyor?
Çok şaşkınım. Bu durumun hem fragmanlarda hem özette böyle ifşa edilmesinden hoşlanmadım.
Yine söylüyorum kesinlikle böyle bi olayı bölüm sonu bombası olarak yazardım.
Ayrıca Sarp ile birlikte Celal'in yanında çalışmak nedir ya? Mert ortaya çıkıyor ve hadi defol git mi diyolar?
Böyle saçma bişey mi var? Ceza alması gerekmiyor mu yani bunun?

Biz gerçekten bu bölümde ne izleceğiz çok merak ediyorum
nehirgözlü Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 20:39   #880
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
nehirgözlü tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu nasıl bi özet ya? Gerçekten Mert ortaya mı çıkıyor?
Çok şaşkınım. Bu durumun hem fragmanlarda hem özette böyle ifşa edilmesinden hoşlanmadım.
Yine söylüyorum kesinlikle böyle bi olayı bölüm sonu bombası olarak yazardım.
Ayrıca Sarp ile birlikte Celal'in yanında çalışmak nedir ya? Mert ortaya çıkıyor ve hadi defol git mi diyolar?
Böyle saçma bişey mi var? Ceza alması gerekmiyor mu yani bunun?

Biz gerçekten bu bölümde ne izleceğiz çok merak ediyorum

Neden burdan bişi çıkıcakmış gibi hissediyorumm.. Normalde Mert Celalin adamı da olsa sonuçda polisliğine ihanet etmiş bi adam haliyle hapse girmesi gerekirdi ama girmemiş üstüne Celalin yanına gitmiş enteresan gerçekten..

Ha Celalin adamı oldugu için Celal kurtarmışda olabilir içeri girmekten Merti mantıklı yani..Celal bişiler karıştırınca Yusuf müdür istesede atamamıştır Merti içeri bunun cevabını alırız bence biz..

Ayrıca Sarpla Mertin yan yana çalışmasına sevindim..Daha çok sahneleri olabilir artı (+) Mert bu sayede Sarpla kardeş oldugu gerçeğine daha yakın olmuş olucak

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş