Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yanıtla

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kategorisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-04-17, 11:48   #281
elifk
Asistan

Giriş Tarihi: 10.04.2006
elifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond repute

Alıntı:
Tiger Stormy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bölümü izledim. Son zamanlarda ben de Esra'yı istemiyorum ama elimde değil Hayriye Ana o kadar kendinden emin bir şekilde Esra'yla İlyas'ı bir araya getireceğini söylüyor ki kıyamıyorum Esra'yla İlyas bir araya gelsin istiyorum. Keşke bi parça isteyerek oynasa Sevcan, kimse onu istememezlik etmeyecek ki? Tek sorunumuz rol yapışıyla, yoksa Esra karakteri de güzel bir karakter, Sevcan da güzel bir kadın, ama isteyerek oynamıyor tek sorun bu. Ve bu isteksizlik onca usta oyuncunun arasında sırıtıyor. Meryem U gibi kendine has bir duruşu da yok. Mesela Meryem U her ne kadar EDHO atmosterine yakışmasa da inatla eğlenerek oynuyor ve biz bunu hissedebiliyoruz.

Meryem ve Hızır kavgası mantıklı bağlanmış ben de beğendim. Zaten fragmanı görür görmez ateş püskürmek saçmaydı. Sabırlı olmalı...

Eee Hayriye Hanım planlar her gelin üzerinde aynı işe yaramıyorsa demek.

Aslında Mert-Esra sahnesi hoştu hani Esra dizide kalacaksa illa ki, İlyas'la da boşandığına göre, neden Mert'le olmasın diyorum. Biliyorum imkansız ama en azından aralarındaki uyum Sevcan-Ozan uyumundn daha fazla.

Bölümün tek bir saçmalığı var bence Can Gürzap'ın gelmesi. Sevdiğim bir oyuncudur. Ama eski dizidn kim varsa toplayıp EDHO^ya katmanın da anlamı yok.
Bence esra keisnlikle gitmeli kimsenin yanina o oyunculukla yakismiyor... ayrica bu saatten sonra sorun sadece oyunculkta degil bence bu kadin olmamis ilyasin yanina okadar... suzyde ancak gecis surecine uygun... hep diyorum ikisi arasi biri olmali meryem gibi ilyasin icinde bulundugu alemi bilen anlayan yaninda olan miymiy biri degil suzy kadar rahat biride degil... ya meryem hizirin kizi ayarinda eski bir kabadayi kizi falan yokmudur getirsinler... mumkunse karadeniz damarli olsun... birazda kostursun ilyasi ccok seymi istiyorum bence hayir... senarostler bunlari yazmak cok zor olmamali... ilyasi boyle dengesiz ne istedigi belli olmayan durmadan herkesten onay alma durumunda hisseden biri gibi uazmayin... adam icin yeni birini getirin iste birde karsisinda siritmayacak duzeyde oyuncu olsun bi zahmet
elifk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-04-17, 15:12   #282
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Esra dizide kalırsa ilyas beyimiz kimseye yar etmez.maçoyuz ya hani. Gerekesiz şey.

Umarım dayamanaz ve gider
Eski 21-04-17, 15:31   #283
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Sezon finalinde esra yı öldürsünler de tüm Türkiye rahatlasın
Hani oyunculuğu muazzam olsa neyse ama malasef oyunculuğun O su yok.. Niye bu ısrar anlamıyorum
Eski 21-04-17, 23:58   #284
ebruberen
Oyuncu

ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sezon finalinde esra yı öldürsünler de tüm Türkiye rahatlasın
Hani oyunculuğu muazzam olsa neyse ama malasef oyunculuğun O su yok.. Niye bu ısrar anlamıyorum
Aynen katılıyorum gidebildiği en uzak noktaya gitsin
ebruberen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-17, 00:21   #285
real madrid
Yönetmen

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Yapisti gitmiyor ki
Ilyas Suzi Evlensin yine Ilyasin etrafında gezinir.. Gitmez
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-17, 02:17   #286
ozlem742
Asistan

ozlem742 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.09.2012
ozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yapisti gitmiyor ki
Ilyas Suzi Evlensin yine Ilyasin etrafında gezinir.. Gitmez
E tabi bulmuş Edho gibi yağlı kapı bırakır mı?

İyas'ın yanına çıtı pıtı tatlı ama damarına basıldığında Meryem gibi racon kesebilecek bir oyuncu gelse. Suzi'yle olmuyor.

Ben Meryem'in iyi bir teklif gelirse diziyi bırakıp kendi dizisinde oynayacağını düşünüyorum.

Deniz Çakır tiyatro için turnede Geçen gün Ordu'dan foto atmıştı. Acaba sahnelerinin azlığı tiyatrodan olabilir mi?
Eski 22-04-17, 20:17   #287
ebruberen
Oyuncu

Alıntı:
ozlem742 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

İyas'ın yanına çıtı pıtı tatlı ama damarına basıldığında Meryem gibi racon kesebilecek bir oyuncu gelse. Suzi'yle olmuyor.

Ben Meryem'in iyi bir teklif gelirse diziyi bırakıp kendi dizisinde oynayacağını düşünüyorum.

Deniz Çakır tiyatro için turnede Geçen gün Ordu'dan foto atmıştı. Acaba sahnelerinin azlığı tiyatrodan olabilir mi?
Mantıklı 😀 sahne azlığı bundan olabilir.

Biz burda meryem suzi esra diyoruz, kuşluda ne diye kadınları gösteriyorsunuz,iyice aşk dizisine döndü diye isyan ediyor kurtlar va. döndürmek için baskı çok.
ebruberen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-17, 20:23   #288
real madrid
Yönetmen

Alıntı:
ozlem742 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Suzi yle kanki olarak güzeller. Sevgili olmazlar olmuyor. Ha Meryem gibi bi hatun gelir mi bilemiyorum umudum yok
Meryem diziden çıkamaz izin vermem Dizinin olmazsa olmaz 4 5 isminden biri
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-17, 14:38   #289
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Dizinin geldiği hali görmek için sayfaya bakmak yeterli zaten.
Kimse bölüm hakkında yorum yapmamış bile kaldı ki neden yapsınlar ortada yorum yapılacak bölüm yok ki.
Son fragmanda bunu gösteriyor zaten sıfır heyecan.Sıfır izleme isteği bıraktınız insanda.
Bence buradan özellikle Esra konusunda isteklerinizi yazıp boşuna nefesinizi tüketmeyin canlar gram kaale alsalardı Esra diziye geri dönmezdi.
İlyas'a da doğru düzgün bir partner beklemeyin,ben bu isteği bırakalı çok oldu açıkçası.

MERYEM ÇAKIRBEYLİ yine yoklarda,çünkü daha önemli konular var bu dizide Ceylan gibi Suzi gibi o yüzden göremiyoruz bile artık.
Onlar gerek duymazlar Deniz'e sahne yazmaya,dizide karakterin hikayesine girmeye vs ama ödülleri Deniz alır.
Altın Palmiye'de dört ödül almış ekip.
Kimse kusura bakmasın ama oyuncular dışında bu dizide hiç kimse ödül hak etmiyor.
Keyifli yorumlar.
Umarım yorumlayacak bölümler yazmayı akıl ederler.
Eski 23-04-17, 16:49   #290
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Hem Esranın ona geri dönmesini bekleyip niye gelmedin diye hesap soran hem de 1 gece önce Suziyle cilveleşen bir adet İlyas. Ne kadar mide bulandırıcı ya.

Sevcan Yaşarın torpili de ne etkiliymiş. Hala bu beceriksiz oyunculukla bu dizide yer alıyor olmasını başka hiçbir şeye bağlayamıyorum.

Keşke Kurtlar Vadisine döndürseler diziyi keşke.

Ben daha fazla kadınların aşağılandığı ve iğrenç fantezileri olan bir senaristin yazdığı diziyi izlemeye katlanamıcam. Netten sadece Deniz Çakırın o muhteşem Meryem'ini izleyeceğim. Ne zamanki Esra Suzi Ceylan ölür o zaman 2 buçuk saatimi belki harcarım.

İzlemeye devam eden herkese Allah sabır versin.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş