Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > No:309

Kapalı Konu

No:309 kategorisinde No: 309 - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-04-17, 11:26   #981
1993
Yönetmen

1993 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

Aklıma bisey takıldı
Bizimkiler dergiye röportaj verdi
resimler çekildi
O dergiyi görseydik keşke
Onurla lale alıp okusalardı
Eski 20-04-17, 11:41   #982
berdem
Yönetmen

berdem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.05.2011
berdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond repute

Reytingler gelmiş ...Şahane....Tüm kategorilerde ilk 5 te ab abcde yükselmiş...özet bile ilk 10da daha ne olsun:happ y0064

Eski 20-04-17, 12:05   #983
CYLN79
Asistan

Giriş Tarihi: 22.12.2016
CYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond repute

Günaydın herkese;

İş gezisinde olduğum için hızlıca internetten izledim geldim, fragmandan başlamak istiyorum ki sanırım Onur bu sefer resti çekmiş Lale' ye, ya gel yatakta yat yada ben yerde yatmam demiş; Lale' de yatağa girebilmek için kırmızı geceliği giymiş gibi geldi Songül' e ağlanıyor her yerim ağrıdı sandalyede yatıyorum diye...

Daha öncede yazdım 17.bölüm benim için dizinin olumsuzluğa dönmesinde nokta bölümdü. Hep söyledim o evlilik mecburen olmalıydı ve aynı odada aşka direnen bir çift izlemek 5-6 bölüm götürürdü diziyi, hatta başa alma imkanı olsa demiştim. De nasıl başa alırız onu bilememiştim ))) bravo zengin kardeşler, siz nasıl başa alacağınızı bulmuşsunuz. Her ne kadar senaryoda tıkandığınızı düşünsem de çıkmak için iyi yöntem. Hatta bence en iyi yöntem buydu çok memnunun gidişattan '' tabi şimdilik'' )))

Elbette bende arz27 arkadaşımın dediği gibi izlerken dedim ki içimizde ne çok aşk sahnesi kaldı. Sezon sonu yaklaşıyor acaba aradığımız aşkı görecekmiyiz, sanıyorum bu seferde inatlaşma üzerinden ilerleyecek ve o aşkı göremeyeceğiz gibi hafif hüzünlü bir hissiyata kapıldım. Ama ne yapalım bu şahane çiftte maalesef karşılıklı yaşanan aşkta bir şeyler eksik, artık sebeplerine falanda takılmadan çiftimizi olduğu gibi kabul ettim, birde 40.bölüme tutunarak devam edeceğim. O bölüm finalinde miras patlamasaydı sanki aşkı hissetmiştik, oluyordu olacaktı ama ne yapalım araya ayrılık girdi. Dediğim gibi bir şeyler eksik bir hüzün var bende ama yinede tutunuyorum aşka dair umudum var...

Bölüm akıcı olmuş, bende beğendim yine...Ama daha öncede yazdım yeniden söyleyeceğim, Kurtuluş Nünü sahnelerini atlıyorum hep atlayacağım çünkü yanlış yola girildi, gereksizce...Komedi dozu yine şahane bende Erol Betül ve Filiz sahnelerine hızlıca baktığım halde bayıldım, tekrar izleyeceğim onların sahnelerini. Filiz' in baklavayı alıp Erol un suratına kapıyı kapatması ve Erol un kandırılmış hissediyorum ama şu an repliği süperdi ya Cihan Ercan hakikaten döktürmüş yine. Hastahanede Yıldız' ın hadi annecim barıştır şunları repliği ve sonrasında Betül' ün sahneye girip nerden çıktı bu Onur ve Lale kalsın diye iç geçirdiği sahnede en beğendiklerimden ))) çok iyi oyuncularımız var hakikaten yan rollerde bu kadar şahanelik için tekrar tekrar tebrik ediyorum dizimizi.

Gelelim rahatsız olduğum bölümlere, aslında daha önceki saçmalıklardan ve dengesiz karakterlerden kaynaklı çok fazla şey var söylenecek ama toparlıyorlar diye yazmak istemiyorum. Fakat 2 nokta var es geçemeyeceğim. Birincisi Songül kızlarının yalancı olduğunu bir kere daha anladı da ne işe yaradı. Yani insan düşünmez mi ben nasıl çocuk yetiştirdim iç hesaplaşma yapmamzmı be canım. Demez mi Onur yalan söyledi diye yuva yıkılıyor ama benim kızlarımda ondan beter diye bu kısım ciddi boşluk ve rahatsızlık yaratıyor bende. İkincisi Fikret iyi niyetle geliyor da bu kadın neden bu adamın kafasına çiçek atıyor arkadaş. Yani ne saçmalık, tamam bir bakıyorsun ayrılığa çanak tutuyor bir bakıyorsun eminmisin Lale boşanma konusunda diyor, sonra hoppp yine damadın babasına çiçek fırlatacak noktaya gelmiş. Hayır neyi kaçırdım o sahne öncesi bir şeye mi kızmıştı, sahne sıralamasımı karıştı, yani aslında o sahne Nünü Yıldızla konuştuklarını anlattıktan sonra olsa neyse ama ne alaka? Onur' un boşanalım demesine mi kızdı, zaten Onurdan nefret etmiyorlar mı? Yahu amaç Songüle sahne yazmak ise mantık çerçevesinde yapın, yukarıda yazdım onun sahnesini iç hesaplaşma ile doldursaydınız daha iyi olurdu....

Çiftimize gelirsek mutfaktaki Onur Sarıhan hakikaten yıkılıyordu...En beğendim şeyde Onur dik durdu, kararlı durdu o da boyun eğmedi. Ve her fırsatta Lale' ye lafı yapıştırdı. Bunu beğendim. Lale yine hep aynı, umutla eskiye döneceği değişeceği günü bekliyoruz. Umutla kaybetme korkusu yaşayacağı, sevgisini hepimize kanıtlayacağı günü bekliyoruz. Ama ben en az 3-4 bölüm evde küs ve çekişen çiftimizi izlerim yani, sezon finaline 7-8 bölüm kaldı ise kalan kısımlarda Lale aşkını kanıtlasın, Onur' u kaybetme korkusu yaşasın sonra ne yaparsanız yapın diyorum açıkçası ))))

Herkese sevgiler...
CYLN79 Çevrimdışı  
Eski 20-04-17, 12:51   #984
mastic
Asistan

mastic kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
mastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond repute

Reytinglerde totalde 5 e çakıldı kaldı.sevindirici yNı kaçan ab ve abc,seyircisi döndü.darısı total de kaçan minicik kesime. onlarda gelsin de 2.nciliğe konuşlanalım yine
mastic Çevrimdışı  
Eski 20-04-17, 13:32   #985
berdem
Yönetmen

berdem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.05.2011
berdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond repute

Fragmanın büyülü kısımlarından çıkıp detaylara bakınca.Babaanne öyle zeki ki Erol tekrar eski koltuğuna dönmüşSanırım Filiz bizimkilerin yanında sancılanıyor bizimkiler yetiştiriyor hastaneye ikizler de fırtlıyor maşallah pek güzel ikisideBu hafta geçmez valla geçmez
berdem Çevrimdışı  
Eski 20-04-17, 17:21   #986
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben geldimmm

Tüm No:309 Ailesine sevgiler, saygılar.

ARANIYORRRRR

Kendi mal varlığı için entrika kötülükleri bir biri ardına yapan eşi ve oğluna öylece bakan, elleri ceplerinde dolaşan, eline valizi alıp Ayvalık'a yazlığa gidip, geri dönüp, eşi-oğlunun hala kötülüklere devam etmesini görüp, iç konuşmalarını anlayıp, hala bir şey yapmayan,yaptıkları kötülük sonucu bir çiftin boşanmaya karar verdiğini öğrenip, sevinçlerini dans yaparak gösteren eşi ve oğlunu izleyip öyle dans edilmez, ona dans mı denir diye cevap vererek ekran karşısında en azından adı Fatoş olan beni şoklardan şoka sokanbu dünyadan olmadığına emin olduğum, dünya üzerinde onun gibi davranan bir başka adam olmayacağından emin olduğum ŞADİ SARIHAN gibi bir erkek arıyorum. Bulduğum an hemen gidip evleneceğim de

Banu-Aslı hanımlar Şadi ABSÜRD bir karakter diyorsanız eyvallah, ha yok gerçekten öyle davranan adamlar var diyorsanız bana da adres yollayın please, ciddiyim hemen evleneceğim öyle bir adamla

İmza: Fatoş Çay Sever, Uyuz, Nemrut , Sevimsiz Lale Yerine Şadi'yi Konuşan Gil
Eski 20-04-17, 17:54   #987
1993
Yönetmen

1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

Alıntı:
deren1970 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben geldimmm

Tüm No:309 Ailesine sevgiler, saygılar.

ARANIYORRRRR

Kendi mal varlığı için entrika kötülükleri bir biri ardına yapan eşi ve oğluna öylece bakan, elleri ceplerinde dolaşan, eline valizi alıp Ayvalık'a yazlığa gidip, geri dönüp, eşi-oğlunun hala kötülüklere devam etmesini görüp, iç konuşmalarını anlayıp, hala bir şey yapmayan,yaptıkları kötülük sonucu bir çiftin boşanmaya karar verdiğini öğrenip, sevinçlerini dans yaparak gösteren eşi ve oğlunu izleyip öyle dans edilmez, ona dans mı denir diye cevap vererek ekran karşısında en azından adı Fatoş olan beni şoklardan şoka sokanbu dünyadan olmadığına emin olduğum, dünya üzerinde onun gibi davranan bir başka adam olmayacağından emin olduğum ŞADİ SARIHAN gibi bir erkek arıyorum. Bulduğum an hemen gidip evleneceğim de

Banu-Aslı hanımlar Şadi ABSÜRD bir karakter diyorsanız eyvallah, ha yok gerçekten öyle davranan adamlar var diyorsanız bana da adres yollayın please, ciddiyim hemen evleneceğim öyle bir adamla

İmza: Fatoş Çay Sever, Uyuz, Nemrut , Sevimsiz Lale Yerine Şadi'yi Konuşan Gil
bende onur sarıhan gibi birini alabilir miyim
öğretmenlik yaptığım okula cömertce bağışlar yapan
anlayışlı
sevecen
ne yaparsam yapyım benden vazgeçmeyen (gerçi ben lalenin miras için attığı tribi bir ömür boyunca anca atarım)
1993 Çevrimdışı  
Eski 20-04-17, 22:51   #988
suzican
Yönetmen

suzican kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.02.2012
suzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond repute

Onur karakteri sevildi ama Lale krakteri sevilmedi
Her bölüm izleyici Lale kraterine daha çok sinir oluyor.Bazılarının izlememe nedeni
Bu durumun senaristler yada oyuncu farkında mı acaba? birazda kraktere oyuncu can veriyor.Zaten koyu siyah saçlar Laleye sert bir ifade veriyor hep agresif bakışlar, hep bir şeylere bozulmuş gibi yüz ifadesi, sürekli çemkiren hesap soran ya darılan ya trip atan Lale çok çok itici Onurun yanında
Ben Onurun yerinde olsam Laleyi niye isteyeyim? herhalde sırf çocuğum var diye isterim.
Dizi başladığında herkes kibar naif annesine ve kız kardeşlerine benzemeyen ailedeki herkesten farklı olan Laleyi seviyordu.Şuan Lale Songül ve tayfasından oldu.Dizi ilk başladığında Lale annesinin o edepsiz hallerinden utanıyordu şimdi Songül'ü geçtti. Bende Onuru kasıntı bulup Laleyi seviyordum şimdi tam tersi oldu.
Lale evlenince burnu kalktı resmen hani zengin bir koca bulunca havalara giren yada kocası değer verince şımaran kadınlar olur ya sonradan görme tam onlara döndü.Bir naz bir niyaz bir kapris bir afra tafra çekilir şey değil.
suzican Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 11:58   #989
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Alıntı:
suzican tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Onur karakteri sevildi ama Lale krakteri sevilmedi
Her bölüm izleyici Lale kraterine daha çok sinir oluyor.Bazılarının izlememe nedeni
Bu durumun senaristler yada oyuncu farkında mı acaba? birazda kraktere oyuncu can veriyor.Zaten koyu siyah saçlar Laleye sert bir ifade veriyor hep agresif bakışlar, hep bir şeylere bozulmuş gibi yüz ifadesi, sürekli çemkiren hesap soran ya darılan ya trip atan Lale çok çok itici Onurun yanında
Ben Onurun yerinde olsam Laleyi niye isteyeyim? herhalde sırf çocuğum var diye isterim.
Dizi başladığında herkes kibar naif annesine ve kız kardeşlerine benzemeyen ailedeki herkesten farklı olan Laleyi seviyordu.Şuan Lale Songül ve tayfasından oldu.Dizi ilk başladığında Lale annesinin o edepsiz hallerinden utanıyordu şimdi Songül'ü geçtti. Bende Onuru kasıntı bulup Laleyi seviyordum şimdi tam tersi oldu.
Lale evlenince burnu kalktı resmen hani zengin bir koca bulunca havalara giren yada kocası değer verince şımaran kadınlar olur ya sonradan görme tam onlara döndü.Bir naz bir niyaz bir kapris bir afra tafra çekilir şey değil.
Ben geldimmm

Günaydın herkese, sevgili suzican'cığım Lale'yi sevmeyen hatta nefret edenlerden biri de benim ve çok haklısın Onur gibi bir adam Lale'yi niye istesin allah aşkına ya da şöyle diyelim ONur Sarıhan gibi bir adam şu gösterilen, izlettirilen Lale'de ne bulsun, nesini sevsin ki aşkının peşinden gitsin.

Aslı ve Banu'nun yazdıkları Lale karakterine GICIK olduklarına emin oldum artık. İnsna yazdığı karakteri sevmez mi demeyin sevmez efendim, buyurun örnek LALE YENİLMEZ SARIHAN Şu diziyi izleyen kaç kişi AŞIK KADIN, ONUR'U SEVEN LALE diyebilir izlediği Lale için Aslı ve Banu kardeşle Lale'yi yazma konusunda kesinlikle sınıfta kalmışlardır. Onur'u tanıdıkça seven, gerçekten aşık alan, Onur'un aşkı ile güzelleşen, olgunlaşan Lale yazmaları gerekirken TRİPLER KRALİÇESİ, ÇEMKİRME KRALİÇESİ, İNSANIN ÖMRÜNÜ YİYEN LALE yazdılar olan da biz izleyiciye oldu. Onur'u izleme aşkına nefret ettiğim Lale'yi izleme zorunda kalmak nasıl bir işkence bilir misiniz Lale'nin nefretlik ailesi de cabası
deren1970 Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 15:22   #990
1993
Yönetmen

özetimiz gelmiş
http://forum.dizifilm.com/forum/show...post1060604318
1993 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş