Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Cesur ve Güzel

Kapalı Konu

Cesur ve Güzel kategorisinde Cesur ve Güzel (Arşiv 6) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-04-17, 13:07   #751
alperkaya
Yardımcı Yönetmen

alperkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2006
alperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond repute

gerek tahsin ve digerleri nekadar ayırmaya aralarını bozmaya çalışsalarda başarılı olamıyorlar tam aksine her yaşanan olay cesur ve sühanı birbirine daha da bağlıyor ne olursa olsun bundan sonra önemli degil cesur hapise felan girse sühan boş durur mu herşeyin farkında cesurun yapmadıgını biliyor anlayamayacak mı ailesinin tehtit edildigini bakalım bi fragman çıksın anlaşılır
ama fügenin ölümü şuan salihin üstüne kaldı rıza bundan yırttı ama şunu sorgulamaları lazım o cd nin rızada ne işi var
tahsin oteli büyük ihtimal rızaya verecek kılıfıda bence hazır adalet rica etti kıramadım felan diyebilir
sühanın bebegini şuan cesur hariç kimse öğrenmemeli etrafta çok tehlikeli insan var hırsları uğruna her şeyi yapacak hele cahide bebegini kaybederse o kadından herşeyi bekleyin zaten zar zor çocuk sahibi olmuştu o çocuk onun için çok önemliydi kendini garanti altına alması için
Eski 21-04-17, 13:25   #752
kelebek77
Asistan

kelebek77 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.01.2017
kelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond repute

Selamlarrrrrrr

Bölüm çokk güzeldi, hakikaten fragman kötü olunca bölüm iyi oluyor.

Aslında başlarda biraz sıkıldım ta ki sühan devreye girene kadar, ondan sonra su gibi aktı bölüm, her sahnesini severek izledim

Evet şirinin günahını almışım, canım şirinim yamuk yapmadı kendisine yakışır bir şekilde davrandı ve baştan beri cesurun yapmadığını söyledi kocaman bir alkış şirine Ama babasının ölüm haberini aldığındaki soğukkanlılığına şaşırmadım değil yani

Banu&Bülent amacınız ne anlamadım. Bülent Banudan gerçekten hoşlanıyor mu yoksa oynuyor mu anlıyamıyorum. Sanırım bu dizinin sorunu bu, erkek karakterlerin aşkını anlıyamıyor çözemiyoruz. Banu ise daha net, Bülente aşık değil henüz ama hoşlanıyor. Cesuru içinden atmak için bir çözüm olarak görüyor belki de. Banu yer yer güzel gözükürken yine yer yer iticileştin Cesurun eski karısına da toz kondurmuyorsun ne demek he? Kıskançç Cesurun eski karısı da yeni karısı da çocuklarının annesi de sühan olucak çatla

Mihribann canım Mihribann sen ne güzel kadınsın ya seviyorum seni. Bu kadının sahnelerini daha çok arttırmaları lazım her sahnesini zevkle izliyorum. Korhanla da iyi ikili oldular bu ara ama cesurla olan anları favorim. Mihriban o çocuğu bulduğunda ki halleri süperdi. Çocuğu koltuğa oturttuğunda hadi mihribaan çabuk ol diye bağırıyordum ekrana. Dilenci gelince tamam dedim kaçıramıcak ama Mihriban şemsiyeyi aldığı gibi geçirdi kafasına

Savcıya bu bölüm kocamannn bir sıfır. Yani Cesura neden bu kadar taktı ?sanki o da biliyor cesurun suçsuz olduğunu ama cesur da cesur koca bölüm cinayeti çözmeye çalışacağına cesurun peşinde koşturdu. Şaşırdım gerçekten bu tavırlarına. Cesura gösterdiğin muameleyi tahsine göstermedin be Ayrıca başlarda Rıfatı sevmiyordum ama şimdi adam ekranda çıkınca eski bir dostu görmüş gibi oluyorum Eskisi gibi Rıfat ve Banu cesurun yanında olmalılar bence beraber hareket etmeliler.

Rıza sana ne desem bilemiyorum, ne istediğini bilmeyen psikopatın tekisin. Senin düşmanın Tahsin be Tahsin unuttun mu cesur değil. Sanki adam 30 yıl sonra korludağa cesurdan intikam almaya gelmiş. İnşallah o çocuk senin adını vermiştir de o deliğe geri dönersin. Tahsin sen de kurtulursun şu rızadan adam o kadar psikopatki sana bile acıyorum.

Cahideeeeee Allah seni ne etmiye emi. Yahu hamilesin, çocuğunu kucağına alıcaksın daha ne istiyorsun hala cinlik peşindesin. Al işte bak gitti çocuk, zaten zor hamile kalmıştın ne olucak şimdi AFKfan canım çocuklardan biri düşücek demiştin galiba o da olucak. Kurtulma ihtimali yok mu bebişin. Vallahi sühan ve cesurun çocuğuna bulaşırsa cahide basarım orayı. Banane ya cesura bu kadar acı da fazla değil mi offfff

Benim canım çiftim harikaydınız bu bölüm Bakın hepimiz sühanın günahını almışız. Kız hiç şüphelenmedi bile baştan sona cesurun yanında oldu.

Cesur sen neymisin öyle elini elinden kıskandım, dudaklarını kıskandım nası laflar bunlar şaşırtıyorsunuz bizi Biz genelde cesurun odunluklarını gördüğümüz için alışkın değiliz tabi Ayrıca aşkım ismi de bana garip geldi, benim sevgilimin adı aşkım olucak herkes ona aşkım diye seslenicek, adını değiştittiririm vallahi

Pansuman sahnesi harikaydı, cesurun tutma deyişiyle kendini bırakıp cesurun koluna gömülen ağlayan sühan, duygular çok güzel hissedildi

Cesur iki bölümdür sühana bebekle ilgili bunu bize neden yaptın, her şey çok farklı olabilirdi, benim için her şey değişebilirdi diyor. Yani adam belki de sühanı da alıp oralardan gidecek bunu ima ediyor. Peki sühan buna rağmen neden cesura gerçeği söylemiyor anlamıyorum
kelebek77 Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 13:46   #753
*caramel*
Asistan

Giriş Tarihi: 11.03.2006
*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute*caramel* has a reputation beyond repute

cesur ve sühan siz birbirinize nekadar çok aşıkmışsınız, nasıl seviyormuşsunuz bu bölüm aşırı hissettirdiler pansuman sahnesine bittim sürekli endişelenen ,sahiplenen bir çift
*caramel* Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 13:59   #754
kelebek77
Asistan

kelebek77 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.01.2017
kelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond repute

Alıntı:
aslanselda tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
offfffffff yaaa neydi o yemekte ki sözler, bakışlar, gülüşler

cesur ne yaptı öyle ya valla beklemiyordum Cesur'dan böyle sözler, kendisi pek ormantik takılmadığı için yaktı geçti valla şok oldum

s : kimin evi burası
c : aşkımın
s : hıııı
c : hıııı
c : bir arkadaşım, paris'te kendisi, buralara uğramıyor
s : şey kadın mı erkek mi kendisi
c : (güler cesur bey kıs kıs) bu durumda bile birbirimizi kıskanabiliyoruz ya
s : ne kıskanması canım, niye kıskanayım ben seni, ayrıca sen beni en son ne zaman kıskandın ki
c : bir dakika evvel

sağ elini, sol elinin üzerine koydun, elini kıskandım
elinle perçemini düzelttin, perçemini kıskandım
çileği ağzına götürdün, dudaklarını kıskandım

konuşmalar çok fenaydı ya, tahsin lafı geçene kadar taaaa ki

Sühan : biliyor musun, seni Cesur'a, Cesur'u sana savunmaktan yoruldum. Günün sözü bu kesinlikle... çoğu kişi kızsa da bu duruma, daha öncede hep hissettiğim birşeydi, Sühan'da, sevdiklerinin eleştirilmesine gelen biri değil, herkesi bir diğerine karşı sürekli savunma halinde gerçekten.

bu arada bunlara dedektifçilik çok yakışmıyor mu yaaaaa, süper ikili

yerli şarlop dedi bir ara Sühan Cesur'a
Evetttt çiftimize dedektifçilik çok yakışıyor

Replikleri okuyunca tekrar izlemiş gibi oldum Bizim neden replik sayfamız yok

Çok güzel sahnelerdi, ikisininde aşkını çok güzel hissettim. Meğer Cesur ne kadar çok seviyormuş ama aşkını belli edemeyen insanlar vardır ya onlardanmış Ben öyle olduğuna inanmak istiyorum

Alıntı:
mazze tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ay Rıza'ya benzetilince attım kendimi buraya
Of of iyilerin bu kadar saf,kötülerin anasının gözü yazıldığı sürece offf
Cesur her seferinde katili bulucam deyip eline yüzüne bulaştırması,savcının giderek hiç bir işe yaramaz halleri off.
Yani Suhan ve Cesur hatrına izlemeye devam
Sühan cım bebeği öyle bir zamanda söylesinki ben kendi adıma iyiki sakladı diyeyim.
Suhanı,Cesuru yeni belediye başkan adayı hanımı seviyorum.
Daha doğrusu bütün oyuncular çuk oturmuş hepsi şahaneler.
Ben kötü karakter sevmediğimden Rızayı,evdeki itişen kakışan iki kadınıda sevmiyorum.
Herkese iyi geceler yorumlarınızı zevkle okuyorum.......

Hoşgeldin, daha sık gel
Aynen katılıyorum, sühan bebeği öyle bir zamanda söylesin ki bu kadar beklediğine değsin
kelebek77 Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 14:01   #755
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Evetttttttt.

Benim Cahideme neler oldu öyle yani cahide evlat a ısı yaşamadanda kötü olabilirdi. İllaki bebek kaybetme olayına girmeleri kötü oldu. Umarım bebeğe bişey olmaz..

Ben halen söylüyorum. Bebeğini kaybeden Sühan olacak bence. çünkü sühanı hamilelikle bağdaştıramıyorum. Bişeyler kafamda oturmuyor..

Dün gece CeSuh harikalardı. Romantizmin dibindelerdi. Taakiiiiii tahsin lafı araya girene kadar.adam bela bela 😂😂😂😃

Tahsinin, çocuğun kılına zarar gelirse seni ellerimle öldürürüm demesi çok hoş bir replikti.adam insanlıktan nasibini almış gene rızada sinsirella.

Banu bülent bir öyle bir böyle. Ben bülentin banuyu kullanmasını izlemek istemiyorum. Yeterince kötü var dizide. Bide onları alet etmesinler...

Mihriban daha aktif olmalı ama tahsinle 😆

Çocuk korkusundan yada tam hatırlayamadığından tahsini göstermez. Bence havada kalacak katil ...
Zaten tahsinin hapse girmesi çok mantıklı gelmiyor....
Eski 21-04-17, 15:13   #756
alperkaya
Yardımcı Yönetmen

alperkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2006
alperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond repute

ya çocuk cesurun ismini verdi yada korktugu tehtit ettikleri için kimseyi görmedim dedi çünkü tahsin dizinin önemli karakterlerinden biri şuan bana görede hapse girmesi mantıklı gelmiyor
banu hala cesura aşık ama kalbine gömmek zorunda cesur en baştan banuya tavrını koydu banunun ara ara ümitlendigini düşünüyorum kendi kendine ama karşı taraftan bir şey göremeyince ne yapsın işte bülent ilgi gösterince hoşuna gidiyor sonuçta bi kadın ama ben bülentin amacını pek anlayamadım banuyla gerçekten ilgileniyor mu onu kullanacak mı şuan seviyor diyemiyorum malaasef sanki karakter olarak böyle yazıyorlar onu ileride başka şeyler olabilir neden bilmiyorum bülentin hala sühandan umudunu kestigini düşünmüyorum sühanı sevdiginden felan degil tamamen hırs kuyruk acısı var sühan cesuru seçti gururu incindi sühanı elde etmek istiyor gibime geliyor bülent gibi adamlar hiçbir şeyi kolay kolay unutmaz ara ara cesura bakışlarını yakalıyorum öfkeli cesurdan pek hoşlanmıyor
tahsin bu işin içinden nasıl çıkacak bilmiyorum sühanlada ters düşecekler son bölümde onun sinyallerini verdi gibi
rızanın cesurla derdi tamamen onun gibi olmak istemesi adamı kıskanıyor onun sahip olduklarına istiyor o yüzden sühana kafayı takacak diyorum o resimleri felan biriktirmesi normal degil hatta birgün ne şanslı adamsın alemdaroğlu demişti kendi kendine
rıza tahsine bayılmıyor tahsin onun para kaynagı amaca giden yolda her yol mübah yani istediklerini elde etmek için tahsinle bile işbirligi yapar sonuçta cesurdan istedigini alamadı cesur tekmeyi vurdu hatta ona benim senin gibi adamlarla işim olmaz demişti çünkü cesur temiz biri tahsininse geçmişi kirli rıza ve tahsin aslında aynı tahsin bazen sempatik görünsede iyilik damarı tutsada asla iyi biri degil işledigi cinayeti başkasının üstüne atan hatta üstüne suçlamaya çalışan biri iyi olabilir mi
ben en çok sühana üzülüyorum babasının yaptıklarını bi bilse
şu aşkım gerçekten kadın mı erkek mi cesur bir şeyde söylemedi sanki diziye bi karakter dahil olacak gibime geldi o ev sonra bu isimin geçmesi
cahidenin çocugu bence düşecek ve birdahada çocuk sahibi olamayacak gibime geliyor zaten bunuda zar zor yapmıştı
bu bölümün en güzel anları sühan ve cesurun oldugu sahneler gerçekten aşkı hissettik çok güzellerdi daha çok birlikte sahneleri olmalı onları birlikte aşklarına sahip çıkarken görmeyi istiyorum mücadele etmelerini çabalamalarını en ufak bi olumsuzlukta bırakıp gidenlerden olmamalılar
alperkaya Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 15:24   #757
sigun
Asistan

sigun kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.10.2016
sigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond reputesigun has a reputation beyond repute

Alıntı:
onur006 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sevgili sigun sabah sabah çok güldürdün beni Allahta seni güldürsün...ay valla sühanda az değil istemem yan cebime koykeşke valla endişeli bir adet cesur valla dogumhane kapısında gözümde canlandı bir an sühan içerden bağırıdıkça kesin o an biri sinirlendrse tek yumrukta devirir..
Amin cümlemizin yüzünü güldürsün.
Sühan 2 metrelik adamı iki defa ittirmiş biri var onda o potasiyel.

Alıntı:
onur006 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu arada banu bülentle buluşrken dişlerine ne sürdü beyazlattı çok merak ettim
Ben bu sahneyi hiç sevmemiştim. Dişlerini açıyordu vampirella gibi Bu ürün yerleştirmeleri de sıktı.

Alıntı:
kelebek77 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Banu yer yer güzel gözükürken yine yer yer iticileştin Cesurun eski karısına da toz kondurmuyorsun ne demek he? Kıskançç Cesurun eski karısı da yeni karısı da çocuklarının annesi de sühan olucak çatla
Cesur Sühan Forever Çatlasın patlasın... Bi öyle bi böyle ne yaptığı belli değil.
sigun Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 18:05   #758
habibe topal
Asistan

habibe topal kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.05.2006
habibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond repute

Alıntı:
sigun tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Ben bu sahneyi hiç sevmemiştim. Dişlerini açıyordu vampirella gibi Bu ürün yerleştirmeleri de sıktı.

Dişlerine sürdüğü şeyi çantasından çıkardığında insülin yapacak zannettim.Aaaa dedim,Banu şeker hastasıymış.İnsülin kalemine daha çok benziyordu dişlerine sürdüğü şey
Eski 21-04-17, 20:53   #759
anadoluselcuk
Asistan

Giriş Tarihi: 06.02.2017
anadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond repute

Bölümü bugün izledim.Fragmanla alakası olmayacak kadar güzel bir bölümmüş. Sühan'ın halleri çok güzelmiş. Cesur da öyle ama Sühan'ın ben ketumluğuna da inanamıyor halen.Adam ölümden döndü yine de söylemedi.Açıkçası uzatmak ve geçmişteki yaşananların benzerini başlarına getirecekler gibi geliyor. Bu Sühan'ın bebeği babasız büyütme meselesi bence içine düştüğü meselede olabilir.Dünde baktığımda Savcı neden kalabalık geldi anlamadım dedim.Hadi 2-3 polis anlarımda kocaman orduyla geldi.Sanırım bu işten bir şeyler çıkacak gibi.Her neyse bu bölüm fragmanlardan dolayı izlemediğim.Sonrasında uzun zaman sonra izledikten sonra tekrar izlediğim bir bölüm oldu.Umarım bu fragman işini düzeltirler ve Sühan'ın bebeği söylememesi meselesini de daha fazla uzatmazlar.Eğer uzarsa sıkar.Dün maça rağmen reyting gruplarında AB 5.79, TOTAL 5.03, ABC1 5.93 oranlar almış.2 grupta 6 almış neredeyse.Böyle devam ederse 2.sezon kesin gibi geliyor.Tabi çok büyük bir aksilik olmazsa.Oyuncuların istememesi gibi bir durum dışında.Bu bölüm uzun zaman sonra en güzel bölümdü.Sühanı ve Cesuru saçmalaştırıp bu bölümdeki gibi güzel ve özel sözleriyle hem birbirlerine hem izleyenlere affettirebilirler.Ama tabi her seferinde de aynı şeyi yapmasınlar.Ne varsa söyle sonra endişelen o bir kere olur.Barışma yani tekrar yan yana olmaları için birine ciddi bir şey olmalı oda büyük ihtimal Sühan olacak gibi.Herkese iyi ve mutlu hafta sonları.
anadoluselcuk Çevrimdışı  
Eski 21-04-17, 22:38   #760
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Evet konumuza dönelim evvelce de dediğim gibi cahidenin çocuğu düşer cahide travma geçirir sinir krizleri falan ilaveten savcı da dedi bir takım nedenlerden ötürü cesur şüpheli sıfatından kurtulur savcı tahsin i çocuğun ifadesine istinaden tutuklu olarak mahkemeye sunar ancak silahın bulunmaması nedeniyle doğrudan suçlanamaz çocuğun ifadesinde tam olarak görememek gibi bir tereddüt mevcuttur mobese kamera ve ölüm saatı nedeniyle de zaten cesurun katil olmaması onu kurtarmıştır, hakim tahsini tutuksuz olarak yargılanmasına karar verir ancak rıza uslu durmaz bu kere korludağ çiftliğine yakın dolaşmaya başlar bundan rahatsız olan Sühan Alemdaroğlu çiftliğnde bir süre kalmak ister şirin ve kemalin yanında diğer yandan teteyi otelden rıza kovar tete de Alemdaroğlu çiftliğine yerleşir rıza dan çok rahatsız olan tahsin rızayı öldürme planı yapar ancak bu kere hedefinde Bülent vatdır,

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş