Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Anketler - Diziler Hakkında ... > Sanatçılarla Röportajlarımız

Kapalı Konu

Sanatçılarla Röportajlarımız kategorisinde Kerem ALIŞIK konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 28-02-11, 18:14   #51
Kerem ALIŞIK
Sanatçı

Giriş Tarihi: 28.02.2011
Kerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond repute

Merhabalar Yeliz,
Biliyorum uzun zaman oldu okula ve tiyatroya şimdi de sinemaya konsantre olduğum için televizyondan biraz uzak kaldım. Biraz da bilinçli bir tercih olduğunu söyleyebilirim sana. Ama seni mutlu edecekse söyleyeyim yapımcılığımızın içinde artık televizyonada yer açtık. Ve çok kısa bir süre sonra televizyonda beni güzel bir projede izleyebileceksin. Ayrıca Hollanda'ya 72. Koğuş ile geleceğiz inşallah. Çok selam ve sevgi sana...

Alıntı:
LAZCAKIR-KIZ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba Kerem abi,

Sükür kavusturana, ben hollandadan yaziyorum.
Ve inan en büyük hayranlarindan biriyim.

Yazacak cok sey var ama soru amacli olarak sorabilecegim tek soru:
Herhangibi bir proje icin Hollandaya gelicekmisin?
Ayrica cok uzun zamandir seni dizilerde göremiyorum. Yeni bir dizi projen var mi?

Sevgilerimle
Yeliz
Kerem ALIŞIK Çevrimdışı  
Eski 28-02-11, 18:24   #52
JADE2010
Oyuncu

JADE2010 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2010
JADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond reputeJADE2010 has a reputation beyond repute

Merhaba Kerem bey

Uncelikle hosgeldiniz..

Sizin filminizle ilgili gelismeleri uzun zamandir takip ediyorum,dun ancak fragmani izledim bir sitede ve iskence sahnesi dikkatimi cekti..sahne Ebu Gureyb hapishanesindeki iskencelere cok benziyordu acaba bu sahne o gercekte yasanan bu olaylarada bir gundermiydi? Romandaki gercegi bir yana birakirsak..gunderme olarak kabul ettim ve cok basarili buldum tebrikler hepinize..

soruma gelince (elestirilerden yola cikarak)sizce bu film icin gisemi yoksa izleyen insanlarin ve bu konudaki uzmanlarin begenisimi unemli? kendi adima gise yapan bir cok film izlemedim bile ama bu filmmi merakla bekliyorum..

Ikinci sorum

Acaba bu film Avrupadada gosterime girecekmi? cunku merakla bekliyoruz..

Basarinizin devamini dilerim..
Eski 28-02-11, 18:27   #53
Kerem ALIŞIK
Sanatçı

Giriş Tarihi: 28.02.2011
Kerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond reputeKerem ALIŞIK has a reputation beyond repute
Varsayılan Teşekkürler...

Değerli DiziFilm.Com kullanıcıları sizlerle bu platformda buluşmak benim için müthiş keyifliydi. Tadına doyamadım desem yeridir. Zamanı aşmama rağmen hepinizin sorularını yanıtlayamamamın üzüntüsü içindeyim. Keşke daha fazla zaman olsaydı...Ancak şunu da ifade ediyim benim çok beceremediğim bu bilgisayar ortamını pek sevdim ve sizlerle en kısa zamanda tekrar paylaşım içinde olacağımı burdan bildirmek isterim.
72. Koğuş ile ilgili güzel sorularınız ve filme olan merakınız fazlasıyla sevindirdi beni. Filmden sonra da değerli yorumlarınızı almak isterim.

Hepinize çok teşekkürler...
Kerem ALIŞIK Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş