Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Yabancı Diziler Arşivi > Diğer Diziler

Kapalı Konu

Diğer Diziler kategorisinde Doctor Who konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 16-09-12, 20:36   #861
e_lif
Yardımcı Yönetmen

e_lif kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.05.2009
e_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond reputee_lif has a reputation beyond repute

Alıntı:
pelin_cemre tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Cevabın için çok teşekkür ederim ama emin ol pek birşey anlamadım hele 11.doktor aslında 1.doktor cümlesinden sonra ben koptum bir saniye hayattan
aslında karşılık gibi nasıl açıklanır tam bilemiyorum ama doctor who sorusu kehanetin ilk cümlesi...yine karışık değil mi Gallifrey gezegeni yani zaman lordlarının gezegenini yok eden savaş da doctor savaşıyor ama bir şekilde daleklerin zaman lordlarına saldırmasının sebebi de doctor
bu konuda çeşitli teorilerde var 7.sezonun ilk bölümü ile ilgili pek çok teoriye göre doctorun daleklerle alay eder şekilde kendini doctor olarak tanıtıp öylece çekip gitmesi dalek ırkının düşmanlığını kazanması için yeterli bir neden dalekler zaman makinasını yapmış bir ırk ve doctoru araştırıp zaman lordlarını öğrenmeleri ve zaman lordlarına saldırmaları böylece son savaşın başlaması için bir neden ve senelerdir üzerinde düşünülen doctorun neden olduğu savaş için en uygun teori zaman düz bir çizgi de ilerlemek gibi düşünülse de aslında döngüsel bizim dizimizde ve doctor who sorusunun cevabı Gallifrey gezegeniyle doğrudan bağlantılı ve dizimizin 50 yıllı yaklaşıyor bu dizi için çok önemli moffat'ın ellinci yıl için böyle birşey yapma olasılığı çok yüksek sarmal zaman river song denemesiyle başarılı olduysa pekala 11 doctor aslında 1.doctor olabilir.Yani oswini biz ölürken gördük değilmi ama gelen tüyolara göre doctor onu 19 yy dan getirecek ve hatırlamak moffatın yarattığı doctor serisinin kilit sözcüğü 11.doctor pek çok şeyi hatırlamıyor yani biz şimdilik öyle biliyoruz.Ya yaşamadığı için bilmiyor sa???
e_lif Çevrimdışı  
Eski 16-09-12, 20:49   #862
zashley_hsm
Oyuncu

zashley_hsm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2008
zashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond reputezashley_hsm has a reputation beyond repute

yazılanları okuyunca mantığı çok doğru geldi . bende 11. doktorun geçmişini hatılamadığı için rahatsız olan fanlardan biriyim açıkcası ilk başlarda bunu senaristin yapımcının değişmesine bağladım hani her zaman olur ya yeni başa gelen eski den başta olanın işlerini yıkar kendi yenisini yapar o tarz düşündüm bunuda çünkü benim için ve birçok kişi için de öyle olduğunu düşünüyorum 10.doktorun yeri apayrı belkide en iz bırakan doktor odur benim gözümde.11.doktor ilk geldiğinde tahmin ediyorum ki hepimiz yadırgadık yalnız bu sezon halleri hareketli o 10.doktorun çılgınlığını deli hallerini hatırlatmıyor değil.Birde eğer 11.doktor eğer 1. doktorsa ve diğer yani 9. ve 10. doktor halini hatırlamıyor ise mantıken 10.doktor river ile tanıştığında onu tanıması gerekmezmiydi . kısır döngü gibi
zashley_hsm Çevrimdışı  
Eski 16-09-12, 20:55   #863
pelin_cemre
Asistan

pelin_cemre kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.12.2008
pelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond reputepelin_cemre has a reputation beyond repute

Alıntı:
e_lif tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aslında karşılık gibi nasıl açıklanır tam bilemiyorum ama doctor who sorusu kehanetin ilk cümlesi...yine karışık değil mi Gallifrey gezegeni yani zaman lordlarının gezegenini yok eden savaş da doctor savaşıyor ama bir şekilde daleklerin zaman lordlarına saldırmasının sebebi de doctor
bu konuda çeşitli teorilerde var 7.sezonun ilk bölümü ile ilgili pek çok teoriye göre doctorun daleklerle alay eder şekilde kendini doctor olarak tanıtıp öylece çekip gitmesi dalek ırkının düşmanlığını kazanması için yeterli bir neden dalekler zaman makinasını yapmış bir ırk ve doctoru araştırıp zaman lordlarını öğrenmeleri ve zaman lordlarına saldırmaları böylece son savaşın başlaması için bir neden ve senelerdir üzerinde düşünülen doctorun neden olduğu savaş için en uygun teori zaman düz bir çizgi de ilerlemek gibi düşünülse de aslında döngüsel bizim dizimizde ve doctor who sorusunun cevabı Gallifrey gezegeniyle doğrudan bağlantılı ve dizimizin 50 yıllı yaklaşıyor bu dizi için çok önemli moffat'ın ellinci yıl için böyle birşey yapma olasılığı çok yüksek sarmal zaman river song denemesiyle başarılı olduysa pekala 11 doctor aslında 1.doctor olabilir.Yani oswini biz ölürken gördük değilmi ama gelen tüyolara göre doctor onu 19 yy dan getirecek ve hatırlamak moffatın yarattığı doctor serisinin kilit sözcüğü 11.doctor pek çok şeyi hatırlamıyor yani biz şimdilik öyle biliyoruz.Ya yaşamadığı için bilmiyor sa???
Olabilitesi (nasıl bir kelimeyse bu artık) olan bir teori. Ama açıkçası beni korkutmuyorda değil böyle bir durum. İşleri karıştırmaya ve şok etmeye çalışırken mantık hataları ve karanlık noktalar bırakmaya çok olanaklı bir durum. Moffat harika bir senarist ama dediğim gibi 5.sezondaki ilk 4 sezonla çelişen şeyler yazması ve diğer doktorlardan daha farklı bir hava yaratması nedeniyle korkularım var bu konuda.

O zaman bu teoriye göre 11 aslında ilkse 9 ve 10.doktorlar dahil olmak üzere hepsi onun geleceği.Rose tyler,Martha jones,Donna Noble ve diğerleri hepsi onun geleceği olur. Bu durumda bizim yeni seride izlediğimiz 9 ve 10.doktorlar River,Amy,Rory şuan olan herşeyden haberdardı.Çünkü River vs O'nun geçmişiydi.

Şöyle bir durum da varki eğer 11 ilk doktor olsaydı diğer 10 doktorun yüzünü bilemezdi.

I'm burning up a sun just to say goodbye
.
pelin_cemre Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş