Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Meryem

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Meryem kategorisinde Meryem-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-01-18, 08:28   #701
YONCA_ÇINAR
Yönetmen

YONCA_ÇINAR kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.03.2007
YONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond repute

Ölen kisi Rıza yada Tekindir dicem ama bence daha yuksek olasilik Tekin. Sayet Sahika da Yurdali oldurmek yerine surundurmenin derdinde. En onemlisi de Sucun Savasin ustune kalacagi, kalabileceginden bahsedildi bu da demektir Olen kisi Tekin. Sayet Savasi suclayabilmek icin bolumde olan tek sey Tekinle silah silaha gelmis olmasi 😂😂😂
Tekincigim gule gule diyorum ben
Eski 18-01-18, 09:19   #702
söğüt
Yönetmen

söğüt kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.10.2005
söğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond reputesöğüt has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet sonradan bende öyle düşündüm.. Yurdal a eziyet etme adına başkasını öldürmüş olup bunu yurdalın üstüne atmak.. Mantıklı..

Meryem bizim bildiğimiz meryem saf masumane biriydi.. Demek yaşadıkları onu üst evreye taşımış

nasıl yani Meryem level mi atladı..bu üst evre hangi boyutta peki..

ay allahım nedir bu yurdalın çektikleri
yarım akllı çocukları, onlar az gelmiş gibi bide yarım akıllı Meryem, bide üstelik ne istediği belirsiz düşmanları..
Yurdal ağırlıkta başlarına taş düşsün inşallah
koruma altına alıcam bu yurdalı..sit alanı ilan ediyorum Yurdalı
noldu şimdi Yurdal hapse mi girecek kıyamamm
Eski 18-01-18, 10:21   #703
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben Geldimmm

Ne zaman Oktay'ı hastaneden kaçırdılar, öldü gösterip, Oktay'ın anasını saçı başı yaoılmış, minübüslerle dolaşıp, mafya anası gibi gözümüze soktular dizinin benim için büyüsü o an bitti. Ben ne izliyorum diye ekrana baktığım o bölümden sonra maalesef ki Meryem dizisinin diğer bölümlerini , ilgili eklenen videolarla takip ediyorum ki bilemiyorum ama eski havası filan kalmayan dizi oldu Meryem

İzlediğim videolar da hiç beni çekmiyor, nasıl oldu, niye oldu bilemiyorum ama Meryem eski Meryem değil, o havası gitti. Ha bu yeni hava ile yoluna devam edebilirse ne ala ama bendeniz diziyi oturup da izleyemiyorum artık. Videolarla takip etmeye şimdilik devam
Eski 18-01-18, 17:03   #704
kalsedon
Asistan

Giriş Tarihi: 17.04.2011
kalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond reputekalsedon has a reputation beyond repute
Varsayılan Merhaba

Beğenerek izlediğim dizinin bir önceki bölümünde sıkılmaya başlamıştım dün gece yarısına kadar dayanabildim bazı sahneler gereğinden fazla uzatılmıştı sıkıldım açık oturumları gezdim fakat kaderde dizinin sonrasını da seyretmek varmış sabaha karşı fırtına ve şiddetli sağanakla uyandım TV açtım "Meryem" kaldığım yerden devamla sonuna kadar izledim. Bu dizi böyle devam edemez. Savcı olmuş Robinson yanındaki de Cuma olmuş aman ne komik...Bütün bunlar Meryem aşkından / öfkesinden mi oluyor saçmalık. Uyarlandığı diziyi izleyen arkadaşlara sesleniyorum o dizide bu kadar saçmalama var mı? Senaristlere ne oldu başka işlerle mi ilgileniyorlar yoksa üretim sıkıntısı mı yaşıyorlar. Her ne ise bundan sonra toparlanması zor.
kalsedon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-01-18, 22:53   #705
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Aslında Meryem ve Savaş sevgili olduğu için ve tabiki oktay birkaç bölüm olmadığı için bu bölümler bize zor geçiyor🙄 mesela jasmin ve şahika diziye girdiğinden beri tadı değişti 😬 yurdalın bir anda kaçak durumuna düşüp saklanmasıda çekmedi. Eski hali daha güzeldi. Aynı anda çok şey değişti.

Genede izlemeye devam edeceğim 😂

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş