Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Kalp Atışı (Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Bugün, 00:59   #751
daemon
Yönetmen

daemon kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.03.2010
daemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond repute

Annemin Sultan yorumu, gayri meşru çocuk değil mi, günahla tohumları atıldı, kötü tohum, ondan hep psikopat kötü oluyorlar kadın kötü olmasına günah ilişkisi olmasına bağladı
Eski Bugün, 01:00   #752
turkumm
Yönetmen

turkumm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2011
turkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond repute

Alıntı:
lazuli tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Senaristler eski bölümleri izlemiş ve bölüme bol bol serpiştirmişler bölüme. İşte en çok bunu sevdim.
Yeni bir dizi izliyormuşum hissine kapılmaktan baya korkuyordum ama karşımda bölümlerdir çok uzağında olduğumuz dizinin ana konusunu gördük.
Kaliteli replikler, ortada silah, aksiyon yok oh mis.
Yahu dizinin müziklerini yerleştirenler aksiyon dizimiz ka yazıyordu tövbe yarabbim
İşlenen iki vaka ne kadar günlük hayattan kazalar ve ne kadar da olması gereken uzunluktaydı öyle.

Bu bölüm Öykü'yü de çok beğendim, döktürdü
Kısaca boşlukları biz değil senaristler doldurdu

Haftalarca işkence çekmişiz resmen.

Karakterlere yabancılaşmadık hatta daha çok tanıdık karakterleri.

Vakalar havada kalmadı.

Bir vaka eğlenceli diğeri dramdı dozundaydı güzeldi.

Sosyal mesajlarda verdiler bu detay da hoşuma gitti.

Esma Alp Samo sahnelerinde çok eğlendim. Özlemişim gerçekten.
turkumm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 01:17   #753
fracture
Yönetmen

fracture kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2010
fracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond repute

Normalde bölümü yorumlamak istiyorum dolu dolu da vaktim yok.. Daha sonra yapacağım umarım..

Mesela son sahne çok keskin gözüküyor ama değil..

Eylül ters bir şey duyup da gitmedi.. Aksine o sorunun cevabını duymak istemediği için gitti.

Dayanamayacaktı çünkü..

Eylül Ali'den ayrıimak ister mi.. Bunu öne sürse bile karşıdaki zaten engelleyecek.. Ölüp ölüp dirildi adam odada.. Nefesi kesildi çocuğun..

Eylül Ali'yi yanında istemiyor şu an.. Çaresiz olduğu için üzülüyor..

Ali'nin çocuk sevgisinin baskın geldiğini sanıyor..

Tercih olmak istemiyor Ali'nin gözünde..

Yaptığı yanlış ya da doğru tartışılır.. Ama rahatsız edecek bir durum yoktu bana kalırsa..

Ayrıca dediğiniz gibi senaristlerin baştan aşağı diziyi izlemesi bize verilen en güzel selamdı..

Benim de içim rahat..
Eski Bugün, 01:17   #754
lazuli
Yönetmen

lazuli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2009
lazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond repute

Alıntı:
turkumm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kısaca boşlukları biz değil senaristler doldurdu

Haftalarca işkence çekmişiz resmen.

Karakterlere yabancılaşmadık hatta daha çok tanıdık karakterleri.

Vakalar havada kalmadı.

Bir vaka eğlenceli diğeri dramdı dozundaydı güzeldi.

Sosyal mesajlarda verdiler bu detay da hoşuma gitti.

Esma Alp Samo sahnelerinde çok eğlendim. Özlemişim gerçekten.
Doğru biz boşluk doldurmaca oynardık burada baya hem de
İzlediğimiz dizide boşlukları kendi dolduran senaristler vardı vay be bu günleride mi görecektik

Ali Asaf ve o kadının sahnesini sevdim ben.
Vaka diyince ikizler hala hastanede sanırım. İkizlerin ameliyatını görmek isterim.

Sosyal Medyada dizi hakkında 70 bin küsur tweet atılmış uzun zamandır bu kadar atılmıyordu.. Bölüm güzel olunca seyirci de dönüyormuş demek ki.
Ben bu bölümü bol bol izlerim hatta şimdi izlemeye gidiyorum. Aman iki Aley sahnesini indiriyim yeter gibi bir durum yok ne güzel çünkü bütün bölüm Aley
lazuli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 01:17   #755
sinemkaya
Oyuncu

sinemkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.03.2016
sinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond repute

Bölümde en sevdiğim sahnelerden biri Eylül'ün kabustan uyanıp ağlamaya başlaması..çok etkilendim hatta etkisi devam ediyor..

Keşke bebek hikayesi bu bölüm bu kabusla başlasaydı..en azından bu bölüm evlilik sonrası bir kabustan bahsetseydi veya daha farklı bir şey yani kafamda birleştirecek herhangi bir şeye ihtiyacım var ..neyse şimdilik bu konuyu es geçiyorum.

Bölümde Ali Asaf Eylül ilişkisinin sıradan eylemlere yansıtılmış halini gördük..

Yani sürekli sarılan veya aksiyondan birbirini merak eden çiftten yaşayan çift haline geldiler..

Eylül'ün yemeği yakması tam onluk bir durum Ali Asaf'ın yemek yapabilmesi bir nedenden dolayı tartışmaları vs

Konuşmalarında yaş farkını bile verdiler..özellikle bebek konuşmalarında hatta Eylül'ün bana sarıl dediği yatak sahnesinde..

Nasıl tarif etsem..sanki okuduğum romandaki kahramanlar canlanmış gibi hissettim..

Sıradan aktiviteler içinde görmek normal konuşmalarını duymak iyi geldi bana.

Bölümde sevmediğim şeyler de vardı..İpek konusundan mutlu değilim yanlışından dönen bir karakter olsaydı mutlu olurdum.

İlk sahnede Eylül'le konuşurken öyle bir dönüşüm sinyali verdiler ama sonra tamamen durum kötüleştirildi.

Ben en başından beri iyi kardeş ilişkisi izlemek istediğimi söyledim. Hatta diziye girmeden önce bile temennim bu şekildeydi.

Bu yüzden bu ilişkiyi getirdikleri noktadan hoşnut değilim..hiç gerek yoktu bence..

Zeynep hikayesi de aynı şekilde.. bu kadar sert ve sınır tanımaz birine dönüştürülmesine de gerek yoktu. En azından hayranlık boyutunda kalsaydı..biz ondan da rahatsız olurduk zaten

Kısacası çiftin ilişkisi bağlamında yazdıkları sahneleri çok sevdim ama İpek ve Zeynep konusundaki yönelimleri beğenmedim. Bebek konusunun da belki önümüzdeki bölüm bağlaması gelir diye hesaba katmıyorum..

Olumsuz birkaç duruma rağmen kaliteli bir bölümdü dolu bir bölümdü ve en önemlisi tekrar izlemek isteyeceğim bir bölümdü. Umarım yarın güzel reytingler gelir..
sinemkaya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 01:27   #756
Titanyum
Asistan

Giriş Tarihi: 24.04.2016
Titanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond reputeTitanyum has a reputation beyond repute

Yan karakterleri ilk defa çok dozunda izledik... yani hem sÜre hem de konu olarak...
Caner Çalışır bile İyi idi
Esma çok faydalı bir eleman ; hem espiri hem de enerji katıyor; komedi ayaĞına destek...
Alp samo Esma iyi bir Üçlü ve her diziye lazım😜
Oğuz İpek bile baymadılar....rol çalmadılar
İpek de heyecan katan bir eleman diziye ;her ne kadar sevmesek de; enerjik
Sultan a gelince ; empati kuralım diye geÇmişine ait sahneler koymuŞlar. Kötü olma sebebinin altInı doldurmak istemiŞler.. Allah tan bir kere daha katil olmadI...o zaman epey bozguna uĞrardık..SinanIn bundan sonraki tutumunun ne olacaĞını çok merak ediyorum...
EylÜl geçmişiyle hesaplaşmadan, geleceĞini kuramayacağını hissetti...benim burada merak ettiĞim konu: eŞyalarının tamamInı mI topladı ...ilk aklıma gelen bu oldu...Ali yi terk etmez sadece sorunlarInı çözer ve geri dÖner diye dÜşünüyorum.
Ali Asaf sen muhteşem bir aŞıksın❤ Her kızın hayalimdeki aşksın❤❤
Titanyum Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 01:35   #757
hknmrtd
Asistan

hknmrtd kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.08.2012
hknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond repute

bölüm o kadar doluydu ki düşünüyorum neresinden başlasam diye

her anları özenli her sahnesi değerli içe işleyen özlenen kalp atışı

bölümü yorumlamak için tekrar izlemek lazım

her plan her sahne bir yere dayanıyor başka bir detaya dayanyor

sultanın olayı fatihe yönlendirmesi

eylülün geçmişi ve bugünü

ipeğin gitgelleri

alinin vazgeçmeyişi kararlılığı

sinanın sultana tutumu

vakalardaki yansımalar

aşk neşe dram

hepsi vardı ya hepsi vardı

bir bölümde doyduk resmen

sahne sahne saymak isterim izlerken

ve sadece başrroller değil yan rolleri de olması gerektiği gibi karakterine uygun izledik

artk senaristlerden en ufak şüpphem yok bu gece kendilerini kanıtladılar

şimdi tek isteğim yarın ki reytingler tatmin edici olsun ve başarı tamamen tescillensin

belirtmeden geçmeyeyim

öykü sen bu bölüm çok mu iyiydin ne
seni ağlatmasınlar diyoruz da çok güzel ağlıyorsun be güzelik
gökhanın da maşallahı vardı yalnız
hknmrtd Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 01:39   #758
Rosallix
Oyuncu

Rosallix kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2013
Rosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond repute

Diziyi ben yaz sonunda saniyorum birakmistim. Yani cok oldu. Eski senaristler gitmis yenileri gelmis. Bugunde twitter'da bolumun iyi oldugunu okudum. Simdi icimde geriye dönmek gibi bir istek olustu dogrusu. Belki benim gibi dusunenlerde diziye tekrar bir sans vermek isteyecekler. Insallah reytingleri iyi gelir, Oyku ve Gokhan bunu hakediyorlar cunku. Eski senaristler maalesef katlettiler ben cok onceden biraktim dayanamadigim icin. Bu zamana kadar izlemis olanlarda celik gibi sabir varmis. Yeni senaristler umuyorum hikayeyi guzelce derleyip toparlarlar.

Simdi izlemeye baslasam saniyorum yabancilik cekmem. Yeni baslamis gibi bakiyorum senaryoya.
Eski Bugün, 01:57   #759
turkumm
Yönetmen

turkumm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2011
turkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond repute

En sevdiğim sahnelerden biri de Ali Asaf ve Selim’in konuştuğu sahneydi.

Ali Asaf’ın annem yok babam yok akrabam yok bir sen bir de karım var şu hayatta dediği kısım çok etkiledi. Gözlerinin dolması sesinin titremesi felan çok güzeldi. Gökhan da iyi yansıtmış.

Ayrıca orda ben bir bebek kaybettim demesi de güzeldi eski senaristler bunu da hiç kullanmamıştı.

Bir de bölümden önce Fatih neden özette bu kadar gösterildi dedim kendi kendime meğer sebebi varmış akıllıca bir hamleydi.
turkumm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 03:22   #760
Dilara15
Yönetmen

Dilara15 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.05.2012
Dilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond repute

Allaaaaah ne bölumdu amaa
Aley sahneleri izlerken yuzumde ki gulumsemeleri hatirliyorum
Replikler cok guzeldi , ve cok kaliteliydi

Dizinin senaristleri degistigi okadar belli ki , aley resmen iki defa yemek yedi ve bunu görduk izledik .. yalniz sunu söyliyim ikinci yemek sahnesinde ali yukari cikip gömleklerin dügmelerini actiginda ahaa geliyor dedim duştan sonra siyah havlu dedim ama olmadi illa ki olacaktir umudum var tek istedigim reytinglerin iyi gelmesi. Sosyal medyada baya konusulmus. Sabah kalktigimda ilk isim reytinglere bakmak

Vee yarin uzun uzun bölum yorumumu yazicam
Hepinize iyi gecelerr

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 6 (0 üye ve 6 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş